Autor Tema: Princ Hari i Megan  (Pročitano 611 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9243
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Princ Hari i Megan
« Odgovor #8 poslato: 21. Maj 2018. 21:49:37 »
     Ja sam tek sad videla da ona ima Mars Rak :90: Mesec (vl. 1 dodatno) Saturn Jupiter - kad postane Mesec Jupiter Saturn (supruga princa) za nju počinje nešto loše ( Saturn vladar ne samo 7 več i 8 polja pa :90: taj Mars u padu u istom znaku gde joj je :as: ) :mislilac: Dok je bila Venera imala :60: sa tim Mars , kako tako, al ok... al ovo... ne znam :mislilac:

Meni je ona nešto ni tamo ni vamo . Ovo je njoj 2 brak . Ali dođe na isto . Jupitet i Saturn kombinacija sa Mars Mesec .
Mislim da bi joj bolje bilo da se nevenčava sa partnerima , bolje mi se čini da bi prošla.

Van mreže ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35367
  • ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #7 poslato: 21. Maj 2018. 17:53:12 »
     S druge strane, on ima egzaltiranog Mesec u Bik ~ vladar :desc: baš... al em je on u :0: sa JMČ em ima :180: sa Saturn - ok, izgubio je majku rano, ali Mesec može biti i supruga :mislilac: Jedino teši što taj Mesec ima :120: sa Sunce i Jupiter koliko toliko... Mesec JMČ u 5 polju, kod male se javlja Mars vl.adar 5 polja koji :90: stelijum u Vaga ... da ne bude nešto oko deteta / porodjaja božemeoprosti :hmm:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!ज्योतिषी is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 21. Maj 2018. 17:49:38 »
     Ja sam tek sad videla da ona ima Mars Rak :90: Mesec (vl. 1 dodatno) Saturn Jupiter - kad postane Mesec Jupiter Saturn (supruga princa) za nju počinje nešto loše ( Saturn vladar ne samo 7 več i 8 polja pa :90: taj Mars u padu u istom znaku gde joj je :as: ) :mislilac: Dok je bila Venera imala :60: sa tim Mars , kako tako, al ok... al ovo... ne znam :mislilac:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ज्योतिषी*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #5 poslato: 21. Maj 2018. 17:30:33 »
     Ja od početka te priče imam neki jako loš osećaj po njih dvoje... to što se po netu šale sa slikama Kraljice i njenog pogleda prema maloj ok, šala... al... nije daleko od istine... Zna se da je GB pored Nemačke najgora što se tiče rasizma... a ovo je debelo "ispod pojasa" udar na Krunu što je mala "druge rase" (da ne spominjem tamnoputog sveštenika koji je vodio ceremoniju ... to je tek generalna sramota za Krunu)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9243
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 21. Maj 2018. 16:28:02 »
Brak može da se završi i pre nego što počne ili da traje zauvek.
Zanimljiv njen natal.
Ima tu nešto .
Možda i problemi sa trudnocom .

Mislim da je Baba sve pustila da bi posle dokazala svoje. :lol:  tj teoriju da ona nije za Kraljevsku porodicu .

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: 21. Maj 2018. 16:08:16 »
Ona Mesec u Vagi a venera joj u promiskuitetnoj devici (pad), devojka divne prošlosti
Upala joj kasika u med :smeh:
Uz to kvadrat njegovog marsa i njene venere, mozda to i popravi nešto ali ja ne verujem!
karta kaze da veza ne obecava, jer on ce biti ljubonoran na nju!
Koliko ce imati snage da to jedna Lvica podnese videćemo :lol:
Inace ona je priglupa još
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #2 poslato: 21. Maj 2018. 16:05:58 »
Ona i On?
Hoće li tu biti skandala, sta mislite?
i
Cudi me da je ovako nesto Kraljica odobrila svom unuku kojeg voli bas bas kao i on nju (nije ni cudo kad mu je baka Bik a on Devica sa mesecom u Biku... i bilo bi mu bolje da je on ozenio onu brativljevu jarcicu, bili bi par za lepo posmatranje dok ova vestica? cek da se dupe ohladi, ona ga je nagrabala :lol: )

Natali po sistemu jednakih polja plus po tradicionalnoj astrologiji

sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
Princ Hari i Megan
« Odgovor #1 poslato: 20. Maj 2018. 21:20:45 »
natali plus uporedni po modernoj astrologiji

sve ostalo sam ja!

-vivi-