Autor Tema: Rodjeni pod srecnom zvezdom?  (Pročitano 470 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže likica

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 8
  • likica has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Rodjeni pod srecnom zvezdom?
« Odgovor #18 poslato: 03. Jul 2018. 21:43:51 »
Ja imam uvek srecu u nesreci :D,a i nesrecu u sreci :D :D
Jupiter0Mars0Vertex u 8 Kuci u Raku....120 Uran u 12 k u Skorpiji

Jupiter u Raku u egzataciji, Mars u padu,ali je u svojoj prirodnoj kuci...Jupiter suvladar prve,vladar druge.Mars suv.12k,/1. vladar ASC i 5.k
U svakoj nesrecnoj situaciji sam sigurna da ce izaci na dobro jer uvek sve bude na kraju po moje dobro.
Rodjena na carski rez jer mi je pupcana vrpca bila opkomtana oko vrata,ali sam prezivela. Napad slepog creva,na rubu smrti,ali sam se izvukla.Novac uvek nekako dodje,ali i ode.Uvek se pojave ljudi(Vertex verujem)u vidu Andjela cuvara <3 koji mi mnogo pomognu. Alimentacija,ali mala. Dete problem sa zakonom,ali sve dobro prodje. Na zalost u nesrecnoj kuci je ,a opet mozda je i dobro sto je tu.
Volim rizike i vrlo sam hrabra...kako se kaze? Hrabre i lude Bog cuva :D

Na mreži uvekpozitivna

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 529
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 27. Jun 2018. 22:43:22 »
Jupiter na Asc i to egzaltiran u Raku. <3 Fortuna u devetoj.

A meni egz  Jupiter u 9 a  Fortuna u 2 u  Strelac , a nece me pare pa to ti je   :tras:

Ali kako neko napisao  posle 30 i kad se odselimo u Inooo ;) Eto milioni  ;) ;)

Na mreži Kora

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 741
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 27. Jun 2018. 16:34:44 »

moj Jupiter je u 2 polju, sve lepo pise, ali u Jarcu (padu). Svega ima, tj. dobra je plata ali nije neka velika lova u pitanju, jeste posao sa inostranstvom, etc....I, da, slozila bih se sa ovim napisanim da samo daje ako se zeli postici nesto veliko, daje uspeh. Kad su mi planovi i namere veće, to je bolje...Mora se i cuvati koji dinar.

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34923
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #15 poslato: 27. Jun 2018. 07:00:44 »
     Eh, pišeš ovde po Forumu (i to bez naočara :smeh: ) Lepo sedneš, napišeš knjigu, to se lepo sredi i koriguje i sve ondak bude super :aha: Sigurna sam da bi onda bilo sve :up: Ako mogu razne starlete i blogerke da pišu knjige, što ne bi i ti :D (čak se i ja nosim mišlju da napišem jednu =) :lol: )
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #14 poslato: 26. Jun 2018. 20:47:57 »
     Ti ode u ozbiljno štivo...Pišeš o životu, svemu onome što si proživeo - 3 polje jeste pisanje, ali Jupiter (kao simbolika 9 polja = Učitelj) ti daje mogućnost da kroz komunikaciju perom ili rečiju učiš druge :pamet:

Pisao sam ja, a niko ne ume da me cita :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
« Odgovor #13 poslato: 26. Jun 2018. 19:40:20 »
     Ti ode u ozbiljno štivo...Pišeš o životu, svemu onome što si proživeo - 3 polje jeste pisanje, ali Jupiter (kao simbolika 9 polja = Učitelj) ti daje mogućnost da kroz komunikaciju perom ili rečiju učiš druge :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #12 poslato: 26. Jun 2018. 18:41:56 »
     Tebi je Jupiter u 3 polju, možda bi trebalo napr da pišeš ili tako nešto, u simbolici 3 polja :mislilac:

p.s.
Al obavezno da staviš naočare :smeh:

Da pisem? Ivo Andrić? :smeh:
Nisam te srece, to pisanje se ne vidi :lol:

Ali kroz simboliku 3 polja pola mi se ne uklapa tako da Jupitera mogu da batalim,sa rodjacima imam odnos samo takav :smeh:

Sto se tiče okoline? E tu je opalio 100%, okolina bogata i lepa ali ja koristi od toga ne vidjoh (valjda zbog saturna preko puta)

glasine...e glasine cujem, uvek lepe (a muke moje niko ne zna)
Putovanja? Da. Bila su lepa! Nekad kratko nekad dugo ali u istinu prepo!
Aposto je ovo Marsovo polje to i putovanja svakodnevnog do posla i natrag... :lol:

Pola netacnog ali aj, da je u svadji sa tatom svojim sta da radim? :smeh:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #11 poslato: 26. Jun 2018. 18:06:03 »
     Pa to i jeste to :aha: Jupiter je zaštita, amajlija, Molitva :a1:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5446
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #10 poslato: 26. Jun 2018. 18:00:27 »
Ja ga imam u 8 kuci u Ribama, pa kao imacu srece ktoz nasledstvo( sto nije tacno) i imacu bogatog muza...ni to nije tacno.E sad, kao zastita, za to bi vec mogla da se slozim, toliko puta sam sacuvana....

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #9 poslato: 26. Jun 2018. 15:18:40 »
     Tebi je Jupiter u 3 polju, možda bi trebalo napr da pišeš ili tako nešto, u simbolici 3 polja :mislilac:

p.s.
Al obavezno da staviš naočare :smeh:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)