Autor Tema: ✨♂️♀️Dnevna Ezoterija 🌙🪐✨  (Pročitano 164067 puta)

0 Članovi i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #173 poslato: 06. Decembar 2018. 10:09:30 »
Lenormand 42 » Kompas « za Četvrtak 06. Decembar 2018.



https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/12/06/lenormand-42-kompas-za-cetvrtak-06-decembar-2018/

Kompas se simbolično smatra najpopularnijim simbolom zaštite, originalno namenjen svima onima koji ne uspevaju da nađu put do kuće po lošem vremenu.

Ipak, valja imati na umu da je kompas mnogo više od puke navigacije ~ on zapravo pomaže da se pronađe pravi put i u situacijama kada se taj put čak i ne nazire, odnosno kada “puta nema”.

Kompas tako predstavla i ideal praćenja svojih snova. On predstavlja simbol životnog kursa & pravca od kojeg ne treba odustajati bez obzira na to koliko je teško i šta se sve na tom putu može izgubiti. Kompas vas vodi tamo gde treba da budete (hteli vi to ili ne)

U dnevnom otvaranju : karta Kompas, to ukazuje da biste trebali da se držite izabranog puta. Moguće je da se osećate izgubljeno i da sumnjate u ispravnost ciljeva koje ste sebi postavili. Muči vas neizvesnost i želeli biste možda po malo utopijski ili naivno, da vam se „preko noći“ dogode stvari za koje su potrebne godine velikog truda i ulaganja, jer verujete da ste to zaslužili svojim ponašanjem i trudom.

Takođe, uz neke druge Lenormand karte, Kompas može da ukaže i na to da ćete se uskoro osamostaliti ~ uz napr #34 Rib€ – poslovna & finansijska samostalnost, uz napr #04 Dom ili #17 Rode – stambena samostalnost (relokacija, preseljenje) uz napr #24 Srce ili 25 Prsten – odnos prelazi na drugi nivo i menja se u pozitivnom pravcu.


Kombinacija Nedeljne Karte 40 » Maska « & Dnevne Karte 42 » Kompas «



Naravno, u simbolici, dan namenjen za preispitivanje životnih ciljeva, kao i osoba koje su na neki način vezane za njih.

Poslušajte intuiciju u proceni ljudi i situacija koji vas navode da odaberete odredjeni „put“ ka nečemu ili nekome. Jako obratite pažnju da ne protčtate pogrešno „znakove pored puta“ ili da pogrešno protumačite neki savet.

Dan kada želja da nešto uradite sami baš i nije najbolja, pa bi trebali da potražite (stručnu) pomoć & savet & uslugu (i da naravno budete spremni na „kontra uslugu“) i takodje dan kada ne možete (tj ne smete) da žurite nikuda (posebno ako neko ide na put, moraće jako pažljivo da proveri sve informacije vezane za samo putovanje, mesto gde ide, kao i sav prtljag koji nosi sa sobom)

Medjuljudski odnosi će biti po malo šušumigasti, nedorečeni, isto tako ne brzajte sa zaključcima, posebno vezano za ljubavne odnose ili osobu koja vas interesuje. Vrlo je moguće da mnoge stvari iz njegovog / njenog života i nisu baš tako „sjajni i bajni“ i možda njen / njegov način života vam neće doneti boljitak, već naprotiv, skretanje na stramputicu!
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #172 poslato: 05. Decembar 2018. 09:46:11 »
Lenormand 24 » Srce « za Sredu 05. Decembar 2018.



https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/12/05/lenormand-24-srce-za-sredu-05-decembar-2018/

Srce : J :herc:
~ ljubavni život, požuda, strast, darežljivost, slaganje, emotivnost, osećajnost, svidjanja, naklonosti, predmet želje, sreća, blaženstvo, dobrota, davanje, deljenje, saosećajnost, razumevanje
~ lokacija : bilo kakav Centar, žiža dešavanja bilo u domu, bilo na javnom mestu
~ zdravlje : srce, krv, krvotok, transplatacija
~ vreme : Avgust, Petak

Dnevno otvaranje : generalno lep dan. Puni snage i volje za životom. Pozitivnost i optimizam. Druženje sa dragim ljudima, bliskom osobom ili porodicom. Harmonija i mir donose osećanje zadovoljstva i sreće. Naglašene emocije & osećanja, kao i subjektivnost koja ide zajedno sa njima. U komunikaciji sa okolinom vlada razumevanje i želja za podrškom i saosećanjem. Dan idealan da se nekome nešto učini ili pokloni „od srca“.


Kombinacija Nedeljne Karte 40 » Maska « & Dnevne Karte 24 » Srce «



E, ova kombinacija već stavlja pod znak pitanja sve pozitivne osobine Karte » Srce « i moguće je da ćemo danas da se rvemo sa „crvom sumnje“ u svega i svakoga oko nas, posebno ako ta osoba neočekivano bude dobra prema nama.

S jedne strane je možda i opravdana sumnja ~ možda ta osoba želi neku kontra uslugu, a s druge strane, možda ta osoba jednostavno želi da učini nešto dobro, kako za nas, tako i za sebe. Naravno, za procenu, za svaki slučak (makar probajte) da isključite srce i da situaciju sagledate iz racionalnog & logičnog ugla, da ne bi kasnije bilo (nepotrebnih) problema.

U medjuljudskim odnosima, posebno naravno u ljubavi, ipak moramo da obratimo pažnju na ponašanje naše lepše & jače polovine, ali naravno, treba i da obratimo pažnju i na to kako se mi ponašamo prema njemu & njoj. Ova kombinacija nam može biti ista kao i „sistem ogledala“ tj kako se mi ponašamo prema dragoj osobi, tako će i ona da se ponaša prema nama.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #171 poslato: 04. Decembar 2018. 10:18:58 »
Lenormand 44 » Lupa « za Utorak 04. Decembar 2018.



https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/12/04/lenormand-44-lupa-za-utorak-04-decembar-2018/

Osnovno značenje je da treba da se obrati posebna pažnja na nekoga ili nešto (sve zavisno od okolnih karti i pravca na koju Lupa „gleda“ u otvaranju)

Najčešće ukazuje na naše svesne postupke koji su pokrenuli neke specifične dogadjaje ili „prizvali“ neke važne osobe u naš život i na naš zadatak da sad treba više pažnje da posvetimo tome.

Tradicionalno, tako Lupa u otvaranju nam stavlja akcenat na nešto ili nekoga ~ ili na nas ili na nekog drugog. Opominje da treba pažljivo da posmatramo, analiziramo i polako donesemo odluku & procenu.

Dnevno otvaranje : ova karta nas na neki način opominje da treba da budemo obazrivi, pažljivi i vrlo strpljivi, kako nam neki detalj & podatak ne bi „pobegao“ iz vidokruga. Dan kada se vreme provodi u istraživanju i otkrivanju novih informacija.

Na psihološkom nivou, karta Lupa na dnevnom nivou ukazuje na samoispitivanje i samospoznaju tj, ona nam pomaže da spoznamo sebe i tako donesemo ispravne životne odluke.

Na duhovnom nivou, Lupa nas savetuje da malo više pažnje posvetimo onom nevidljivom i neopipljivom u našem životu ~ duhovnost, Vera, ezoterija, divinacija, pa i okultno, sve zavisno naravno od okolnih karti.


Kombinacija Nedeljne Karte 40 » Maska & Dnevne Karte 44 » Lupa «



Ova kombinacija na dnevnom nivou nam donosi naravno na neki način „otkrovenje“ nečega ili nekoga ili pak čak nas samih.

Možda ćemo otkriti zašto imamo probleme sa finansijama, pa ćemo morati da menjamo način rada tj izvor zarade, ili ćemo oktriti neku mutnu radnju na radnom mestu i moraćemo posebno da se zamislimo da li je dobro otkriti to nadležnima ili se ne mešati.

U medjuljudskim odnosima na neki način „maske padaju“ i dolazi do neočekivanih obrta sudbine zbog novonastalih situacija.

Na duhovnom nivou, danas je i lep praznik ~ Vavedenje Presvete Bogorodice ~ pa tako, shodno njenoj životnoj priči da je bila devojka koja je koja se prva (i jedina tada) zaveštala na sveštenički život, svi oni koji poštuju i Veruju, danas mogu da otkriju nešto u sebi u odnosu na druge ljude (uverenja, ideje, stavovi…) i da na taj način nadju svoj spokoj Duše, a njihova promena u ponašanju & razmišljanju će možda izazvati neobične i neočekivane reakcije u njihovoj okolini.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #170 poslato: 03. Decembar 2018. 11:10:06 »
Lenormand 20 » Vrt « za Ponedeljak 03. Decembar 2018.



Bašta : 8 :pik:
~ grupa, neki javni dogadja, društvo, masa, internet (sve socijalne mreže, FB, Twitter, MySpace…) lanci restorana ili prodavnica, klubovi, forumi, timovi, prirodna okruženja, predgradje, bašte, vrtovi, parkovi, gradsko zelenilo, selo
~ lokacije : park, lečilišta, banje, forumi, selo
~ zdravlje : imunitet, savetovanja i konsultacije sa lekarem, kontrole, svež vazduh
~ vreme : oko ručka

https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/12/03/lenormand-20-vrt-za-ponedeljak-03-decembar-2018/

Dnevno otvaranje : moguće je da će te danas dobiti poziv da izadjete negde (okolne karte će vam reći tip tj razlog poziva) Moguće je da ćete sa nekim razgovarati o nekom budućem društvenom dogadjaju. A isto tako je moguće, da ćete imati prijatno društvo u vašem domu i zabavljati se sa njima kao na najboljem mogućem koncertu ili javnom dogadjaju. Ovo će biti dan za druženje i smeh, iskoristite ga do maksimuma.

Kombinacija Nedeljne Karte 40 » Maska « & Dnevne Karte 20 » Bašta «



Prvo što meni padne napamet, je da će nam ovaj Ponedeljak biti nekakav „bal pod maskama“ tj da ćemo morati da otvorimo 4-ore oči kada budemo bili u nečijem društvu.

Dan vrlo moguće ispunjen „čitanju izmedju redova“, situacijama „ne sudi knjigu po koricama“. Dan ispunjen kontaktima koji su obavijeni simbolikom i situacijama prepunim „znakova pored puta“.

Moguće je da će Internetom kružiti neka lažna objava ili pak neka „ispod žita“ provokacija za šire narodne mase.

Moraćemo da obratimo pažnju i na zdravlje, jer je moguća prehlada & virus koji se neće odmah primetiti ili pak, ako vam neko vreme i nije baš dobro, ovo je odličan dan da odete ko lekara i utvrdite šta je problem.

Medjuljudski odnosi, posebno emotivni će biti obavijeni odredjenim „velom tajne“, možda tajna ljubav, ili ljubavna avantura sa nekim „zabranjenim“.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #169 poslato: 03. Decembar 2018. 11:09:04 »
Lenormand od 03. Decembra do 09. Decembra 2018.



Lenormand Karta 40 » Maska «

Osnovna značenja za Lenormand Kartu » Maska « su :

~ zaštita, prikrivanje,
~ misterija, iluzija,
~ tajna, sramota,
~ anonimnost,
~ dvosmislenost,
~ identifikacija,
~ natprirodna moć,
~ transformacija,
~ nepostojanje,
~ umiranje tj smrti.



Samim tim, karta koja se nadje ispred » Maske « biće nešto skriveno, ali prijatno za otkriti, a karta koja se nadje posle » Marske « pokazaće nešto tajno što će rastužiti ili naljutiti pitača (obratite pažnju na sliku karte ~ s leve strane je srećno lice, s desne strane je tužno lice)

Tako, period od 03. Decembra do 09. Decembra 2018. biće „obojen“ skrivanjem ili otkrivanjem neke misterije, sramote ili pak neke važne tajne (sve zavisno od druge, dnevne, karte) Cele ove nedelje bavićemo se otkrivanjem nečega što je skriveno od golog oka, tj moraćemo da se potrudimo više nego obično da procenimo neku situaciju ili osobu i da u odnosu na tu procenu, donesemo odluku.

https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/11/28/lenormand-karta-40-maska/
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #168 poslato: 02. Decembar 2018. 09:15:23 »
Lenormand Karta za Nedelju 02-12-2018 ~ 06 » Oblaci «



https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/12/02/lenormand-za-02-decembar-2018/

Oblaci : K :tref:
~ konfuzija, nesigurnost, nestabilnost, haos, nešto skriveno, neprimetno, nevidljivo, i da i ne odgovor, kontradikcija, osećanje unutrašnjeg (pa i spoljašnjeg) konflikta, sumnje, promenljivost, mentalna aktivnost, oblačno i kišovito vreme, sumorno vreme, prašina, umnožavanje, kontrast, inkognito, nelagodnost, neprijatnost, dim.
~ lokacija : industrijska zona (tamo gde je veliko zagadjenje) nebo, granični prelazi
~ zdravlje : pluća, disajni organi, asma, upala pluća, demencija, nestabilnost, neuravnoteženost, loše dijagnoze, pogrešan uticaj lekova, zavisnost od droge i alkohola
~ vreme : (za & od pre) 6 godina, sve uz odlaganje, privremeno (ništa trajno)

Ključne reči : nesigurnost, nestabilnost, potencijalna opasnost, slaba vidljivost, neodlučnost, pogrešna procena, brige, sumnje, strahovi, slabosti. Komplikacije, (ne)vidljive prepreke, loše okruženje i negativne situacije. Generalno loši ljudi, negativni, stari, istrošeni, mrzovoljni.




Opis osobe : nedefinisana osoba, koja često menja svoje stavove, čudnog ponašanja. Pojava joj je takodje nedorečena, nije neuredna, ali nije ni „pod konac“. Talasa puno, negativno razmišljanje, u svemu vidi ono loše, nikada ne daje pravi savet, često ni sama ne zna šta će sa sobom, pa tako negativno utiče i na okolinu. Često, ovo može da bude osoba koja ima neki ozbiljan mentalni problem. U nekim otvaranjima, može da ukaže i na bivšeg partnera (naročito onaj sa kojim pitač nije ostao u prijateljskim odnosima) ili zaludnu komšinicu koja izigrava KGB nadzornu kameru u zgradi.

Dnevno otvaranje : ovo nije dan kada bi trebalo da donosite važne životne odluke. Previše je sve konfuzno i nedorečeno, ne posedujete sve informacije da bi bili u mogućnosti da složite sve kockice. Zato, budite strpljivi i sačekajte novi dan. Pustite da vetar oduva oblake i da dodje sunce.

Ljubav : pošto je ovo realno negativna karta, za one koji su u vezi, može da ukaže da će se pojaviti neki (ne)vidljivi problem koji će doneti nesigurnost i sumnju u partnera / partnerku (i sa i bez osnove) Problematična veza jer ima previše negaitvnih uticaja iz okoline koji direktno utiču na stabilnost odnosa izmedju dvoje ljudi. Ako je osoba sama, ovo pokazuje na potencijalnu vezu sa problematičnom osobom, osobom koja je tek završila sa vezom i samo traži nekoga da „vida rane“ a ne da traži pravu ljubav, pa tako osoba ne bi treblao da se upušta u vezu sa njim & njom (a i ako je sama osoba u toj situaciji da je prekinula vezu, ne bi trebalo još uvek da traži novo partnerstvo!)

Posao : s jedne strane Oblaci donose interesovanje za nauku, tehnologiju, humanitarne poslove, filozofiju, istraživanja… pa je tako i neki posao moguć u skladu sa tim opisom. Ako je osoba zaposlena, ova karta ukazuje na potencijalne probleme na poslu (pa čak i otkaz) Ako je osoba bez posla, karta savetuje da još malo bude strpljiva, jer ovo nije vreme da se traži bolji posao (tj posao generalno)

Zdravlje : treba naći „izduvni ventil“ i odmoriti se od svega i svakoga. Previše toga se nakupilo i sada sve polako počinje da puca po šavovima. Dolazi do napetosti, nesanice, problema sa kožom, pad imuniteta je zasiguran. Klasična simbolika Oblaka – astma, bronhitis, prehlade, virusi, grip, sve bolesti vezane za grlo i gornji deo pluća.

Astrološki : ova karta se vezuje za simboliku planete Neptun (ili :retro: Merkur )




Ne baš laka Nedelja… Promene koje unose konfuziju, izmene zbog nepotpunih informacija. Planovi koji su do sad delovali izvodljivo i poželjno najednom gube smisao ili pak se najednom pojavljuje nešto što će ih iz korena promeniti. Nesporazumi u domu sa porodicom. Želja da se nešto izmeni unosi nelagodnost u okolini kod sagovornika, a možda i u nama samima, pa je moguće da ćemo biti na ivici da odustanemo od nekoga ili nečega zbog toga. Metereopatija, loše raspoloženje zbog ružnog vremena. Pad imuniteta ili pogoršavanje zdravstvene situacije, posebno kod vrlo male dece i starih osoba.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #167 poslato: 01. Decembar 2018. 11:53:39 »
Lenormand za Subotu 01-12-2018 ~ 32 » Mesec «



https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/12/01/lenormand-za-01-decembar-2018/

Mesec : 8 :herc:
~ romantika, umetnost, kreacija, priznanja, zaljubljivanje, euforija, intima, zabava, reklame, intuicija, psih.sposobnosti, podsvest, desna hemisfera mozga, sve vezano za ženstvenost, slava, nagrade, biti u centru pažnje (bilo porodice, bilo javnosti) Islam
~ lokacija : spavaća soba
~ zdravlje : ženski organi, hormoni, zdravstveni problemi koji se javljaju periodično, cilus, ludilo, alkoholizam, narkomanija
~ vreme : veče, noć, Ponedeljak, brzo, 28 dana

Osnovno značenje : emocije, osećanja, umetnost, romantika, priznanja, pohvale, „biti pod reflektorima“, zaljubljivanje, egzaltacija ljubavi (zaslepljenost) euforija, intima, čežnja, želje, zavodjenje, intuicija, podsvest, desna strana mozaga, ženstvenost, nagrade, slava, čast, biti u centru pažnje, ciklus, promenljivost.

Opis osobe : ovo je sanjar, romantik, emotivac. Neki put to je sve jako lepo i divno, uživanje da se bude u društvu takve osobe. Ali, ipak sama simbolika Meseca je da ima i svoju „mračnu“ stranu, tj kako plima i oseka se menjaju, tako i raspoloženje ove osobe može da se promeni i to maltene iz čistog mira (ili pak postoji emotivna inicijalna kapisla) Tada, ova osoba postaje previše posesivna, preemotigvna, plačljiva, te njeno ponašanje često može da se poveže sa nekom blažom ili težom mentalnom bolesti (napr biopolarni poremećaj) Ovo je osoba koja je kreativac, ispred svog vremena često, pa otuda i mač sa dve oštrice da neće biti shvaćena i prihvaćena od okoline. Ovo su „noćne ptice“ i retko kad, sem kad baš mora, ćete ih videti u toku dana bilo gde.

Dnevno otvaranje : ovo će biti dan kada postoji opasnost da sve previše lično doživljavate, te se pazite da se ne zaletite i u naletu emocija pogrešno protumačite nečije ponašanje. Danas će vam lepo raditi intuicija, ili možete imati neki Deža Vu momenat u odnosima sa drugima. Možda ćete vi biti „sa dve noge na zemlji“ ali će zato neko vama blizak da bude „u oblacima“ i teško ćete dopreti do zdravog razuma kod te osobe danas.

U ljubavi : za slobodne, izadjite u grad, idite na neka poznata mesta zbave. Družite se. Držite se što je više „desne strane mozga“ da vas ne bi ponela atmosfera i romantični momenat i da „padnete za slobodu“ zbog osobe koju ne poznajete uopšte, pa da kasnije saznate neke čudne podatke o njoj. Za one koji su u vezi, ovo će biti period lepog druženja, romantičnih izlazaka, zajedničkog sanjarenja. Ali isto tako, moguće je da će neko od vas dvoje biti preterano emotivno uznemiren i raspoloženje (pa tako i sam odnos) može da bude klackalica koja baš i neće prijati ni jednom ni drugom. Ako niste spremni za emotivne rasprave, bolje se držite po strani.

Posao : puno kretaivnih ideja, mogućnost da budete pohvaljeni i postavljeni za primer drugima na svom radnom mestu. Za one koji traže posao, nemojte se povoditi za ponude koje vam se nude, jer postoji mogućnost da to baš i nije to što ste imali u planu za sebe što se tiče vaše karijere.

Zdravlje : ženski organi, hormonski sistem i hormonski poremećaji, zdravstveni problemi koji se javljaju periodično, pa i sam menstrualni ciklus, nervna osetljivost, od neraspoloženja, preko depresije, do ozbiljnih mentalnih bolesti. Problemi zavisnosti od lekova, droga i alkohola takodje.

Astrološki : ovu kartu naravno vezujemo za Mesec, simboliku 7 polja, a neki autori navode i odnos Meseca i Saturna.


Kombinacija Nedeljne Karte 17 » Rode « & Dnevne Karte 32 » Mesec «

Promene, oscilacije, pojačane emocije. Dinamičan dan pun iznenadjenja. Promene koje se budu danas dešavale u našem životu imaće dalekosežne efekte ne samo na nas, već i za naše bližnje. Velike odluke se donose danas (samo se potrudite da konsultujete i mozak, a ne samo srce) Na neki način, dan stavlja akcenat na „žene“ i sve što ima veze sa njima. Pojačana intuicija koja nas lepo može usmeriti na Pravi Put. Interesovanje za sve što je lepo, nežno, romantično, privatno, vezano za decu, dom, porodicu. Možda i dan kada ćemo odavati počast & sećanje na nama neku dragu osobu (bilo da je vezana za porodicu ili krug prijatelja)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #166 poslato: 30. Novembar 2018. 07:52:11 »
Lenormand Karta za Petak 30-11-2018 ~ 09 » Buket «



https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/11/30/lenormand-za-30-novembar-2018/



Buket : Q :pik:
~ gracioznost, zadovoljstva, pokloni, lepota, šarm, estetika, kvalitet, prefinjenost, radost, gošćenje, ispunjena želja, ušuškavanje, zahvalnost, zabava, rekreacija, proslave, kozmetika i ukrašavanje.
~ lokacije : cvećara, bašta, noćni stočić, salon lepote, frizerski salon, dnevna soba gde se primaju gosti (ili pravi neka sedeljka)
~ zdravlje : lice, kosa, dermatolog, estetski hirurg
~ vreme : proleće, na dan rodjendana, Ponedeljak

Ključne reči : uspeh, nagrada, trijumf, pohvala, odobrenje, veselje, radost, sreća, pokloni, harmonija, ispunjena želja.

Vrlo pozitivna karta. Donosi komplimente, dodvoravanje, odobravanje, priznanja. Pokazuje nečije naklonosti i sklonosti, ono što je omiljeno, što je drago, voljeno, blisko.

Druženja, socijalizacija, ali privatnog tipa (za razliku od karte 20 „Bašta“ koja je javnog tipa) Ovo su druženja izmedju manje grupe ljudi. Obično se vezuje za mlade ljude, pretežno žensko društvo.

Opis osobe : vesela i draga osoba, prijatne pojave. Uvek nasmejana, čak i kada je i sama u problemu. Pozitivna, neretko utopista, pacifista, pobornik istine, ovorenosti, pozitivnih razgovora, savetovanja. Topla i dobrodušna, ova osoba je rado vidjena u bilo kojem društvu. Prijatelj o kojem se sanja. Sama pojava ove osobe uvek sa sobom donosi dašak elegancije i prefinjenosti. Dobar ukus, negovan izgled i šarm. Lice je najupečatljivije, kao i oči koje unose mir i spokoj prilikom razgovora sa ovom osobom. Dostojanstvo i gracioznost pokreta i primetno domaće (lepo) vaspitanje. Neretko, može da ukaže i na površnu osobu, osobu koja voli da bude u centru pažnje, primećena, da je ljudi vole i odobravaju (sve zavisno, naravno, šta će da kažu okolne karte)

Dnevno otvaranje : bićete u centru pažnje, svih, kao da ste stupili na scenu. Moguća su prijatna druženja, pozivi za izlazak u neki restoran, na kafu, možda neki poklon u želji za skretanjem pažnje ili pak kao zahvalnost. Druženje pretežno sa ženama kako privatno tako i van kuće, na poslu. Ovo je karta poziva na druženje & izlaske ili pak pozivnica za neku proslavu ili rodjendan, predlog za neku gala večeru ili neki koncert & pozorište. Takodje, na dnevnom nivou, ova karta ukazuje na to da će više nego obično da se traže usluge & saveti, ali da će u isto vreme sve to biti vrlo uljudno uzvraćeno iskrenom zahvalnošću. Isto tako, ova karta na dnevnom nivou nas vodi u prodavnice (gift – shop, antikvarnice, zlatare…) ili nas vodi kod frizera & kozmetičara, ili nas pak savetuje da odemo na relaksionu masažu ili da ne zaboravimo na naš pilates & joga trening.

Ljubav : ovo je karta romantike. Ako je osoba u vezi, moguće je da će biti razmene naklonosti sa partnerkom & partnerom, pokloni, sitne pažnje, a moguće je da će se odnos podići i na viši nivo (ako okolne karte to potvrdjuju) Ako je osoba sama, moguće je da će iznenada naleteti na nekoga ko će je u trenutku osvojiti i moguća je lepa romantična veza sa njom (njim) Ovo je generalno lepa i pozitivna karta, ali … neki put (ne uvek) može da ukaže na postojanje još jedne osobe u odnosu (jer simbolično se vezuje za vrlo mladu ženu -/+ 18 godina napr) Uz „porodične“ karte može da ukaže na dete & ćerku napr koja ima uticaja na ljubavni život.

Posao : ako je osoba zaposlena, ova karta će joj doneti priznanje nadredjenih, moguće je i da će se plata povećati ili će biti neki „bonus“ u firmi koji će puno da znači. Ako je osoba bez posla, savet ove karte je da se bude uporan jer je moguće da će vrlo brzo dobiti poziv na razgovor (naravno pod uslovom da se osoba potrudila i poslala svoj CV na nekoliko e@mail adresa) Takodje, moguće je da će stići neki poziv na neki poslovni put ili pak neki poslovni ručak. Za one koji traže posao, danas sa ovom kartom im je najbolje da budu „zadji u poslu se nadji“ i da po malo izigrajavu gde god da stignu „mirodjiju u supi“ (ali na jedan lep i simpatičan način, nikako direktno i otvoreno)

Zdravlje : ova karta, kao i napr. karta Detelina, savetuje da se osoba okrene prirodnom načinu lečenja (biljke) Da sluša govor svog tela i da instinktivno bira hranu koja mu odgovara (nikako „kud turci, tu i mali mujo“ napr kada je neka aktuelna dijeta u pitanju!) Akcenat ove karte je pronaći unutrašnji balans i tako se ojača imuni sistem. Oporavak od bolesti. Ovo je karta alternativne medicine i homeopatije, takodje.

Astrološki : ova karta se vezuje za znak Vage.


Kombinacija Nedeljne Karte 17 » Rode « & Dnevne Karte 09 » Buket «



Dve lepe karte će nam obojiti ovaj zadnji dan Novembra, a i poslednji radni dan, te ćemo na pozitivan i veseo način se spremiti za nastupajući vikend. Dan namenjen donošenu (dobrih „pametnih“) odluka. Promene donose boljitak. Pozitivne promene na realno svim poljima našeg života (barem na današnji dan) Puno snage & energije i dobrog raspoloženja koje ne bi trebalo da pokvari ni loše i hladno novembarsko vreme. Sredjivanje doma, ukrašavanje, renoviranje. Kupovina nečeg lepog (i ne bš previše praktičnog) Dan dobar za odlazak na masažu, kod frizera, i sl. mesta koja donose „sitne životne radosti“ i na lep i lagan način nam „pune baterije“. Učinite danas neko dobro delo, poklonite nekome nešto, ponudite uslugu / savet nekome, pa makar to bio jedan lep osmeh, videćete koliko će danas to nekome puno da znači (a kasnije i vama) Dan kada se treba probuditi zahvalan za priliku za još jedan dan na ovoj planeti koji ćemo provesti u pomaganju drugima i malim sitnim životnim lepotama i zadovoljstvima.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #165 poslato: 29. Novembar 2018. 08:44:19 »
Lenormand Karta za Četvrtak 29-11-2018 ~ 13 » Dete «

https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/11/29/lenormand-za-29-novembar-2018/



Dete : J :pik:
~ beba, dete, mlada osoba, učenik, student, detinjstvo, mladost, detinjasto ponašanje, naivnost, nešto novo, malo, neiskvareno, nedostatak iskustva, poverenje, spontanost, jednostavnost, čudjenje, zapitkivanje, nerazvijenost, neukost, neznanje, inat, bezrazložni bes.
~ lokacija : jasle, vrtić, obdanište, škole, dečija soba, porodilište
~ zdravlje : grudi, trudnoća, rodjenje, dečije bolesti, bolesti zaostalosti (u rastu, govoru…)
~ vreme : kratko, uskro, na početku (dana, nedelje, meseca…) za rodjendan (slično kao i Rode – smena godišnjih doba)

Ključne reči : prirodnost, iskrenost, dobroćudnost, nezrelost, naivnost, spontanost, znatiželja.

Ova karta je simbol svega onoga što je novo, malo, tek rodjeno / nastalo, sve ono što je deo nečeg većeg. Ovo je karta jednostavnosti, svega što je malo, pa možda i ne bitno.

Naravno, ovo je i karta deteta, bebe, začeća, trudnoće, porodjaja, rodjenja (ali samo ako se nadje pored karte Roda, naravno)

Opis osobe : ako nije reč o klasičnom detetu, ova – odrasla – osoba je slična detetu. S jedne strane, to može biti nepopravljivo „veliko dete“ dobrodušna i naivna osoba, koja se lako naduri ako nešto nije po njenom, ali se i brzo odljuti i zove vas da izadjete u grad sa njom u šetnju. Ovo je osoba koja je lako uvredljiva, ali i koja brzo zaboravlja uvrede. Ona poptuno veruje drugima, ali treba voditi računa da se njoj previše ne veruje (ne zato što je neiskrena, već zato što pola od njenih priča i obećanja su često samo ~ priče i obećanja)

S druge strane, ovo može da bude osoba koja je ometena u razvoju, odrasla osoba koja je na nivou bebe ili malog deteta. Osoba o kojoj mora da se nonstop vodi računa, bez obzira koliko godina imala. U oba slučaja, ovo je vrlo nežna osoba, koja ima svoj svet vila i vilenjaka u koji često vrlo rado se sakrije i retko kad ima mogućnosti da je druge osobe iz njene okoline shvate (pa samim tim i prihvate) na pravi način.

Dnevno otvaranje : danas je dan kada nešto treba da se „rodi“ tj nešto bi moglo da se iskristališe i dobije svoju formu i oblik (bilo da je ideja, ili neki posao) Danas ćete se baviti sitnicama po kući, obavljati neke manje (poslovne, domaće) zadatke. Možda ćete morati danas da povedete posebnu brigu o nekome iz vaše bliže okoline (ili će neko da brine o vama)

Ljubav : za one koji su u vezi, ova karta može da pokaže novu fazu u odnosu, želju da se unese nešto drugačije, da se promene ciljevi (pa otuda i planovi možda o proširenju porodice i sl.) Ako je osoba sama, može naleteti na veselu (vrlo verovatno mladju) osobu, sa kojom će mu biti vrlo zabavno, ali treba da povede računa da se sa emocijama ne igra i da ako želi lepu ljubavnu vezu, malo ipak povede računa i o svojim postupcima, ali i o postupcima druge osobe i da analizira koliko god je moguće, da li ta vesela druženja vode ka ozbiljnoj vezi ili ne. Neretko, može da se desi i da osoba koja je sama, naleti na osobu koja ima već dete iz predhodne veze / braka.

Posao : za osobu koja je zaposlena, ova karta simbolično predstavlja nov period na poslu, nove poslovne prilike, pa čak i potencijalni napredak. Moguće je da će dobiti novog kolegu ili će ga nadredjeni posavetovati kako da promeni svoj radi i da osveži svoje poslovne projekte. Ako osoba traži posao, ovo je karta koje će ukazati na veliku mogućnost brzog dobijanja lepog radnog mesta, možda u nekoj novoj / mladoj firmi, ili će dobiti radno mesto koje je negde „na nižoj lestvici“ od očekivane (konkurisao je za posao knjigovodje, a umesto toga, dobio je posao da radi sa strankama, ali ima mogućnost napredovanja na radnoj lestvici)

Zdravlje : sve ono što muči bebe, vezuje se za ovu kartu. Sve dečije bolesti, drugim rečima. Isto tako, kao što je navedeno na početku, može da ukaže i na mentalne bolesti zaostatka u razvoju.

Astrološki : ova karta se vezuje za znak Lava


Kombinacija Nedeljne Karte 17 » Rode « & Dnevne Karte 13 » Dete «



Divne karte kada su jedna pored druge, zar ne? Malim sitnim koracima se prave velike važne promene u životu. Lepe vesti (možda baš o nečijoj trudnoći, porodjaju, preseljenju) Promene za mladje ukućane takodje, lepe vesti vezane za decu i mlade ljude. Proslava rodjendana, neke godišnjice, ili pak preseljenja & useljenja u novi dom. Ponovni susret sa nekim koga smo znali u detinjstvu ili ko nam je izmenio detinjstvo. Sazrevanje, odrastanje, poboljšanje zdravlja. Možda dan kada ćemo morati da se posavetujemo sa nekim iskusnijim kako da izmenimo & poboljšamo nešto u svom životu.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: » ○ • ☆ Dnevna Ezoterija ☆ • ○ «
« Odgovor #164 poslato: 28. Novembar 2018. 13:32:17 »
Lakše je svađe izbeći, nego ih okončati Sunce :90: Mars

Ovih dana mnogi od nas su „na 3 ćoške“ i sa i bez razloga. Stalno imamo osećaj da nas je neko saterao u ćošak neke mračne sobe i neda nam ni da pogledamo kroz prozor, a kamoli da izadjemo iz nje. A razlog, jednostavno ~ ne znamo ga.

Od 27-11 pa sve do 07-12 (da, baš na dan kada tranzitni Merkur je stacionaran ka direktnom hodu i kada će sklopiti 60°/120° sa tranzitnim Mesečevim Čvorovima) na nebu će se odvijati borba izmedju Sunca u Strelcu i Marsa u Ribama preko aspekta kvadrata.

Nastavak teksta : https://eternalamarnat.wordpress.com/2018/11/28/lakse-je-svade-izbeci-nego-ih-okoncati/
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."