Autor Tema: Odanost  (Pročitano 2441 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

beskrajnost555*

• Gost
Odg: Odanost
« Odgovor #9 poslato: 16. Septembar 2014. 15:06:59 »
Takodjer trazim odanost posebno mozda zbog  Mesec Vodolija ako se moze racunat. NO takodjer ne volim pretjerano bliskost pa onda tu se znam i sama vagat. Ali uvijek kazem onim mojim nablizim ako treba i blizu sam , a eto i da nisam, ali da mogu ucinit nesto za tebe zovni me u pol noci 24 sata dnevno, nece mi se biti tesko ustat zbog tebe ili ucinit korak vise.
Al ako me jednom pravo zeznu i vidi licimjerje , jer ipak ja to osjetim  :as: Škorpija i teze i vjerujem. Meni treba vremena da ja podjem stvarno vjerovat. Tako da od mene se nece docekat lose nesto, dajem koliko dajes.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #8 poslato: 18. Jun 2014. 17:15:03 »
odan sam i tražim isto.

Kad dodjem u BG idemo da se utapamo u pivu :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

plutonac*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 18. Jun 2014. 17:09:48 »
odan sam i tražim isto.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #6 poslato: 18. Jun 2014. 17:08:27 »
Znas sta jos! Sto se tice ostalog i pristupa ljudima itd
Ja Svakom coveku kojem pristupam PRISTUPAN SRCEM, i nikad se nisam pitao kakav je i ko je i sta itd a sta ce da bude posle pojma nemam :smeh: zavisi od te osobe!

Mozda je i to ta odansot koja se stvara sa starta prema svakom a na kraju ponistava kad se preteruje

Ma ne bitno, neka me, meni se dopada kad prilazim ljudima srcem :lol: (neki su mislili da im se jos i udvaram koliko sam srdacan, nisam normalan) :smeh:
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #5 poslato: 18. Jun 2014. 17:04:24 »
     Ti Swiss imaš upravo to ~ Mesec (srce) u Lav i Mars ( Škorpionski deo jel...) u Vodolija u V polju :)
Ne moraju baš sve planete iz primera da budu aktivne ~ al generalno, tvoj fanatizam (da se tako izrazim :lol: ) što se tiče odanosti prijateljima je upravo Venera :0: Pluton po meni - a i kada te isti ti prijatelji razočaraju, opet je taj aspekt - oni jednostavno više ne postoje za tebe, ali nikada nećeš ništa loše govoriti o njima :hum:

Fanatizam? Bas si lepo rekla! :D

Kako Venera :0: Pluton? Pa zar mogu oni onako spaljeni da deluju?

Da, ovo vazi samo kad su partnerski odnosi u oitanju, TO KOD MENE BOM MOZE DA TRAJE DO HLADNOG groba!
Zato i jesam sam, jer ljudi vise volje zaljubljeni pre nego voljeni biti!

Stvarno je ovaj svet obican Shit!
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35411
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #4 poslato: 18. Jun 2014. 16:31:39 »
     Ti Swiss imaš upravo to ~ Mesec (srce) u Lav i Mars ( Škorpionski deo jel...) u Vodolija u V polju :)
Ne moraju baš sve planete iz primera da budu aktivne ~ al generalno, tvoj fanatizam (da se tako izrazim :lol: ) što se tiče odanosti prijateljima je upravo Venera :0: Pluton po meni - a i kada te isti ti prijatelji razočaraju, opet je taj aspekt - oni jednostavno više ne postoje za tebe, ali nikada nećeš ništa loše govoriti o njima :hum:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #3 poslato: 18. Jun 2014. 16:25:52 »
Swiss,a šta misliš da staviš natalnu u potpis?Ovako niko ne može da astrološki razluči po aspektima odakle te tvoje osobine.
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #2 poslato: 18. Jun 2014. 16:21:56 »
Sta god da je u ovom mom glupom natalu... ODAN SAM KAD SU EMOCIJE I OSECANJA U PITANJU i to do KOSKE!

Moja Osecanja i Emocije? PONOSAN SAM NA NJIH! KAD PRIPADAM PRIPADAM DO KAJA I ZAVRSENA PRICA, :cenzura:anje i muvanje lukavstvo, dvolicnost itd itd PREZIREM DO NESNOSNE MRZNJE AKO TREBA, jer ne razumem da neko moze da VOLI i bude sa mnom a da razmislja da pripada nekom pored toga sto ima! GROZIM SE TOGA zaista!

Naravno, grozim se kad je moje partnerstvo u pitanju dok KOD DRUGIH? Nisu mo problem!

Odan sam isto i kao Prijatelj pa i Slabiji drug :)

Ovde se pominju Sunce i Venera, Sunce 12 a Venera spaljena a Mesec u PH?! Nije mi jasno!

Objasnite mi
sve ostalo sam ja!

-vivi-

lina*

• Gost
Odanost
« Odgovor #1 poslato: 23. Oktobar 2011. 23:09:58 »
iz PSIHOLOŠKA ASTROLOGIJA - ČARLS E.O. KARTER

ODANOST

je karakteristična za tipove Lava, Škorpiona i Vodolije, naročito ako su Venera ili Sunce u njima. Saturnove aflikcije obično kvare privrženost i čine je u suštini sebičnom, mada to može biti pre na podsvesnom nivou, nego stoje to privrženiku jasno. Venera u kvadratu sa Saturnom često označava razdvajanje čak i gubitak
voljene osobe, i ima tendenciju da učini natusa ovisnim i negativnim u odnosu na objekat odanosti.