Autor Tema: S. N . Lazarev  (Pročitano 147 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• "Neko je kralj, neko kraljica, neko lovac, a neko pijun... ali posle završene partije svi idu u istu kutiju. "
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34575
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: S. N . Lazarev
« Odgovor #8 poslato: 15. Septembar 2018. 09:27:23 »
     Mene on fizički podseća na Bik što bi po meni bio Jupiter kod :as:
Sunce :0: Zosma i sam Mesec u Ribe mogu da daju tu specifičnu energiju koju je on imao (nisam čitala ništa, ali sam ga gledala & slušala na YT) :pamet:

🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○•

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jakica

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1343
  • jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 14. Septembar 2018. 20:42:27 »
I ja sam postavila njenu analizu sa astro portala. Bas lepo objasnjeno, pogotovo mi se dopalo kako je odradila analizu  Viktora Frankla.
 Jesi li primetila neke promene kod sebe dok si citala njegove knjige?  ja jesam i zato mi je bas fascinantan, saznala sam za njegov rad pre tri god ali tad mi je bio jako tezak za citanje, imala sam otpor dok je sad sasvim druga prica..
Lazarev ima specifičnu energiju i to se oseća u njegom govoru i pisanju. Osetila sam neke pozitivne promene i podstakao me je na razmišljanje.

Na mreži uvekpozitivna

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 526
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 14. Septembar 2018. 20:13:44 »
I ja sam postavila njenu analizu sa astro portala. Bas lepo objasnjeno, pogotovo mi se dopalo kako je odradila analizu  Viktora Frankla.
 Jesi li primetila neke promene kod sebe dok si citala njegove knjige?  ja jesam i zato mi je bas fascinantan, saznala sam za njegov rad pre tri god ali tad mi je bio jako tezak za citanje, imala sam otpor dok je sad sasvim druga prica..

Van mreže jakica

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 14. Septembar 2018. 19:45:20 »

Iscitala ali sto Nena kaze nema nigde tacnog podatka o vremenu rodjenja , pa sam zato htela da se astroznalci ukljuce ..

Inace je li ko citao njegove knjige kako vam se cini?
Ne znam da li su tačni podaci o vremenu rođenja, ali pošto sam čitala neke knjige i slušala Lazareva, analiza Sanje Marić mi se poklapa.

Na mreži uvekpozitivna

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 14. Septembar 2018. 18:51:52 »
Uvekpozitivna imaš na ovom linku tumačenje natalne katre od Lazareva: https://luckystarastrologija.weebly.com/s-n-lazarev-natalna-karta.html

Iscitala ali sto Nena kaze nema nigde tacnog podatka o vremenu rodjenja , pa sam zato htela da se astroznalci ukljuce ..

Inace je li ko citao njegove knjige kako vam se cini?

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• "Neko je kralj, neko kraljica, neko lovac, a neko pijun... ali posle završene partije svi idu u istu kutiju. "
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34575
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #3 poslato: 14. Septembar 2018. 17:03:08 »
     Ja samo da se ubacim ~ ovo vreme ne znam koliko je tačno, jer sam :sherlok: po netu i nigde nema taj podatak ~ tj svuda piše da je vreme rodjenja nepoznato (jer napr ako https://www.astro-seek.com/ ili pak https://www.astrotheme.com nemaju vreme rodjenja, to znači da ovo vreme je proizvoljno uzeto da bi se uklopilo u priču o njemu)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○•

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jakica

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #2 poslato: 14. Septembar 2018. 16:57:06 »
Uvekpozitivna imaš na ovom linku tumačenje natalne katre od Lazareva: https://luckystarastrologija.weebly.com/s-n-lazarev-natalna-karta.html

Na mreži uvekpozitivna

• * Drugar u prolazu *
  • **
S. N . Lazarev
« Odgovor #1 poslato: 14. Septembar 2018. 16:13:16 »
https://astroportal.in/astro-profil-s-n-lazarev/11913

Zaintrigirao me je svojim knjigama koje su bas energetski jake , gde se to vidi u njegovom natalu ?