Autor Tema: Naglost  (Pročitano 1193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1108
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Naglost
« Odgovor #17 poslato: 02. Septembar 2019. 13:56:29 »
Ono sto je meni naglost je kad reaguje bez obzira na to da li je prikladno ili ne na prvu, bez razmisljanja, a to je koliko sam ja do sada imala priliku da vidim Mesec Ovan. To plane, lupa gluposti svasta ispricca i posle se smiri skoro zaboravi da se nesto desilo...

A zute minute imamo svi...to kad te neko gazi gazi ti trpis pa posle pukne po labrnji...moje zute minute na svojoj kozi su osetile cetiri osobe, pamti se to zauvek...trpilo mi je veliko, ali kad me dovedes u stanje da pobesnim to je vec tvoja krivica

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #16 poslato: 02. Septembar 2019. 13:50:22 »
Aha, mene se to desilo svega 2 puta( srecom po mene) kada je proradila ,,zuta minuta,, tad bas ne odgovaram za postupke ...

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35563
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #15 poslato: 02. Septembar 2019. 12:11:57 »
     Pa to mi nasleđe od tate dupli Lav od mame duple Vodolija imam blagu narav, al kad se istroši fitilj, postajem on... što baš i nije dobra stvar... Njena geentika me čini mirnom osobom, da ćutim i da trpim ( Mesec u Devica ) ali kada se nagomilani bes i sve i svašta skupe i eksplodiraju, e onda proradi njegova genetika ( Sunce kazimi Pluton kod :as: ) I samu sebe iznenadim koliko agresije i destrukcije bude u meni u tim "žuta minuta" situacijama...
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

• Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #14 poslato: 02. Septembar 2019. 09:31:00 »
     Ja imam :glomp: :retro: Merkur :120: Mars pa umem da odreagujem vrlo burno i brzopleto, jer mi je fitilj za toleranciju vrlo kratak... al na sreću pa Merkur u lenjoj Vaga a Mars u vazdušastim Blizanci pa me brzo prođe :lol: te onda stavim prst na čelo, pa se odmah :blush1: šta sam rekla & uradila :blush2:
Meni je ovo iznenadjenje, ne mogu zamislit da ti tako djelujes..

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • Reputaciona snaga: 297
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #13 poslato: 02. Septembar 2019. 07:37:29 »
Prema partneru pogotovo?...onako zamisljam kada bi te prevario da bi se pretvorila u serijskog ubicu? smisljala bi ako ces uzvratiti,nocima ne bi spavala,smisljala tekstove i ond kad dodje do momenta to je eksplozija?(malo i sale da ubacim,karikiram)
Haha ne ne, nebi, mozda kad sam mladja bila da bi tako reagirala, sad vise ne, al bi sijala svuda svoj otrov  rijecima. No ko zna partneri  me nikad nisu prevarili pa ne znam dal bi htjela da uzvratim, nadam se da nebi  :yellow: :D
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Uradi onako kako ti smatras najboljim.

Na mreži likica*

• * Administrator *
  • Reputaciona snaga: 386
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 01. Septembar 2019. 23:37:17 »
Ovde sebe skroz mogu opisat,,,,,, naglost da...  Sunce :0: Mars tj spaljiva Mars
Plus mi  Merkur :0: Mars tu sam majstorka :tard:
Prema partneru pogotovo?...onako zamisljam kada bi te prevario da bi se pretvorila u serijskog ubicu? smisljala bi ako ces uzvratiti,nocima ne bi spavala,smisljala tekstove i ond kad dodje do momenta to je eksplozija?(malo i sale da ubacim,karikiram)

Na mreži likica*

• * Administrator *
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
« Odgovor #11 poslato: 01. Septembar 2019. 23:30:14 »
Pa ja isto tako,znas me kako izgledam,a slicna sam kao Milica,a vala i to znas...ako se uzme veci orbis ipak imam ju0ma iz raka 90 pl....ali vidis sad mi nesto pade napamet,karakter mi je muski,a i u zivot me je terao da budem musko,a i tata me je zvao sine ,a i menjao mi je ulogu jer je brat poginuo,pa eto i tog spaljenog merkura...hm,sve je povezano i ima logike. steta,a bas zenski izgledam :histerija:
kod teve saturn kv merkur...da ne nabrajam,ja bih rekla da ti je otac sputavao da kazes sta mislis ili nisi smela da ispoljavas bes?

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35563
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #10 poslato: 01. Septembar 2019. 23:14:22 »
Da,vrlo stalozeno delujrm,kazu da neprirodno smireno izgledam,uvek sam nasmejana i da skrecem sa tema ja banalizujem razgovore,dtrpljiva ali kad docekam jako zaboli. Samo onaj koga cenim i postujem nikad psovku neku docnu nece doziveti ali kad postovanje prestane tad direkt u deveti danteov ... A marsoju u raku je zastitnicki prema onima koji du porodica ili dozivim kao porodicu,prijatelji itd e vec u toj situaciji iz stope i fizickim idem,kao mrak na oci. Znaci spaljeni merkur nije ni malo tupav al pre ce biti u svom svetu ali ako se trgne jos u devici onda su reci ostre i na mestu.

Zanimljivo :mislilac: od reči do reči ova moja komšinica Milica... al baš...

Njoj je pak Merkur Vaga :0: Jupiter u 2 polju, i njih dvoje imaju :150: Saturn u Bik iz 9 polja, pa :60: sa Venera Lav iz 12 polja, ali i na žalost :180: Hiron iz Ovan iz 8 polja...

Ali zato, dodatno ... žena rođena na pomračenje ~ :as: JMČ Sunce Mesec Pluton Devica ~ pa svi oni :90: Mars Strelac u 4 polju... i njen temperament kad padne "roletna" je nezamisliv...

Nebrojeno puta joj je ta "roletna" padala... posebno u odnosu napr na svekrvu (koju je ladno pretukla par puta) Ona sama je dobila batina od bivšeg muža za naredna 3 života, ali zato ladno u sekundi reaguje, ne razmišlja uopšte, samo krene rafal ako joj neko dira njenu porodicu.
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži likica*

• * Administrator *
« Odgovor #9 poslato: 01. Septembar 2019. 23:06:20 »
Ja tebe ne mogu zamislit da burno reagiras :* :bushko: ,
  ne mozes jer u sebi puca i eto strada ventilator,ko zna sta jos hehe umesto da sve redom napici 😂

Na mreži likica*

• * Administrator *
« Odgovor #8 poslato: 01. Septembar 2019. 23:03:59 »
Ti si onda promjenila nadimak :)
Mislim da tvoja dobra priroda, jer  Mars :0: Jupiter pa vjerovatno zbog tog ne misle da ces reagirat burno. Plus Merkur ti je spaljen od Sunce, znaci kao i kod mene, burne reakcije.
Da,vrlo stalozeno delujrm,kazu da neprirodno smireno izgledam,uvek sam nasmejana i da skrecem sa tema ja banalizujem razgovore,dtrpljiva ali kad docekam jako zaboli. Samo onaj koga cenim i postujem nikad psovku neku docnu nece doziveti ali kad postovanje prestane tad direkt u deveti danteov ... A marsoju u raku je zastitnicki prema onima koji du porodica ili dozivim kao porodicu,prijatelji itd e vec u toj situaciji iz stope i fizickim idem,kao mrak na oci. Znaci spaljeni merkur nije ni malo tupav al pre ce biti u svom svetu ali ako se trgne jos u devici onda su reci ostre i na mestu.