Autor Tema: Ljubomora  (Pročitano 7155 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Ljubomora
« Odgovor #11 poslato: 25. Jun 2015. 11:28:03 »
Ne bih se slozila sa tobom oko toga da je ljubomora trenutna, a posesivnost postojana. I msm da je onaj ko je posesivan i ljubomoran. Jos nisam srela osobu koja je samo jedno ili drugo. Jedino ako si hteo da kazes da je ljubomora na neki nacin ispoljavanje posesivnosti.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

plutonac*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 23. Septembar 2014. 00:21:24 »
ljubomora se teže obuzdava kod impulsivnih ljudi, što ne znači da su oni uvek i ljubomorniji, njihova ljubomora može biti i plića, a emitovana na sva zvona..kod onih koji bolje vladaju svojim impulsima, ona može biti baš jaka iako ne deluje... ja sa  VeneraMars na  :mcc: Lav sam strašno ponosan i ego mi ne dozvoljava bilo kakve ispade, posebno ne u javnosti, to čak mrzim, volim dozu ljubomore da vidim kod partnerke, jer to je sujeta valjda, a  u sebi sam jako posesivan što je mislim mnogo gore od ljubomore..za mene je ljubomora tako nekako impulsivna, trenutna i isprovocirana okolnostima, a posesivnost je strast, postojana i ima korene u nečemu dubljem u psihi.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #9 poslato: 19. Septembar 2014. 10:26:03 »
Ljubomora je na neki nacin bolest i povezana je sa mnogim drugim psihickim, psiholoskim stvarima. Svi su bar ponekad ljubomorni i to moze da se iskontrolise, ali kad je neko ljubomoran, ljubomoran to je vec zajebano. Kontrolises ti to u smislu ispoljavanja, ali iznutra kljucas kao vulkan. Odvratan osecaj...
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8958
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #8 poslato: 18. Septembar 2014. 22:50:53 »
Citala sam tudje postove i donela zakljucak da cesto vladar 7 polja u 8 polju daje izrazitu partnersku ljubomoru , cak ako je povezano sa  Mars ili  Škorpija moze dovesti i do opsesije koja dovodi do loseg kraja ljubavi, braka ....

Meni ljubomora smeta a ja licno nisam puno ljubomorna mada je skoro nikada i ne pokazujm .
ponosi  VeneraJaracMarsLav - ego do neba je tesko pomeriti .

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 734
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 18. Septembar 2014. 13:47:38 »
Sto se ljubomore tice, primetila sam da ljubomoru ispoljavam u zavisnosti od toga u cijoj se karti "ogledam'. Imala sam vezu u kojoj sam ispoljavala "bolesnu" ljubomoru i posesivnost. Zanimljivo je da je i prethodna devojka sa kojom je bio moj tadasnji decko, takodje bila jako ljubomorna. On ima  VeneraŠkorpijaMesecOvan. Ja sam se tada verovatno ispoljavala kao  Venera. Nikada kasnije nisam pokazivala takvu ljubomoru.
Inace, kada sam ljuta, ja takodje prestajem da govorim, mozda zbog  Merkur  :0:  Saturn

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 17. Septembar 2014. 23:13:47 »
Nisam ljubomorna ako netko ima vise nesto, jedini oblik ljubomore bude sto se tice mog partnera , inace sve drugo drago mi bude ako netko ima vise neg ja ili nesto bolje od mene. Ja volim da su svi sretni i zadovoljni, i najvise od svega dobro je da covjek nadje u zivotu ono sto ga cini sretnim. Kad to napravi onda nece ni imat razlog nekoj ljubomori. Svak ima svoj dar :)

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35104
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 18. Jun 2014. 16:05:36 »
     Kao dosta mladja, bila sam ljubomorna... al kako je vreme prolazilo, shvatila sam da nemam razloga da budem ljubomorna, zašto? Zato što ako nešto ne treba da bude moje, neko ne želi više moje društvo, neko ima "nešto bolje" od mene - ne znači da treba da budem ljubomorna, zavidna i da po cenu bilo čega jurim za tim.

Ako hoće, hoće, ako neće, neće... niti sam ja rodila tu osobu koja ne želi više samnom da bude prijatelj / partner (a i da je moj najrodjeniji, opet nemam prava da ga smatram "svojinom") niti sam stvorila ja lično na bilo koji način bilo koji predmet koji neko drugi ima, a ja ne.

Šta god da je sudjeno i namenjeno meni, će stići do mene, što nije, otičiće ma koliko ja to (ne)htela :hum: Nema isčekivanja i očekivanja, nema želja, već samo prepuštanje šta mi život donese - previše je kratak život da bih bila ljubomorna i trošila moju dragocenu energiju na nešto što kako god da se okrene je prolazno, ništa ne traje večno, ma koliko se nama to možda u datom trenutku čini :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 18. Jun 2014. 15:40:34 »
mogu bez svakoga, tako da nemam potrebu za ljubomorom
posesivan jesam na drugačiji način i nikad neću reći ništa što bi me odalo
ljubomoru iskazujem u četiri zida sam sa sobom

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35104
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #3 poslato: 18. Jun 2014. 15:24:45 »
     To ti je upravo Mars Vodolija u V polju - mora da postoje reči i postupci koji makar "na sitno" pokazuju naklonos osobe sa kojom si.

Vodolija su poznate po tome da će "kažnjavati" ćutanjem osobu na koju su ljute :lol: pa im se često desi i suprotno :lol:

Čim krene ćutanje ~ Saturn (tišina) Blizanci (govor) (pa još u IX polju koje je derivantno III polje - komunikacija partnerke) sa kojim Mars ima :120: proradi pak pa :90: sa Merkur Devica u XII polju - sumnja i sve ostale negativne emocije, pa i ljubomora :lol:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #2 poslato: 18. Jun 2014. 15:16:57 »
Ne znam
Ali da ne umem biti ljubomoram bilo bi dobro, jer moja ljubomora je vise u smeru kad mi se ne pokaze to sto pokazujem, odnosno, nije princip 1:1 ali jeste u smeru da volim da osetim glasno a ne kroz cutanje, JER TO CUTANJE ME ISTERA IZ TAKTA DA BI SPAKOVAO KOFR I MRŠ U ... jer ako na samo ne umes vala onda ne umes nikako!
Volim da osetim al i da cujem :lol: (bino mi je)
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-