Autor Tema: Mrznja  (Pročitano 2951 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evge*

• Gost
Odg: Mrznja
« Odgovor #10 poslato: 31. Jul 2016. 18:01:06 »
Da zaboravila sam da mi je  :retro:  Mars.
Moj je neaspektovan pa mozda nije tako ohol.
Bar se nadam  :histerija: :160s: :223s:

Morat cemo te  :b1:

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9248
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #9 poslato: 31. Jul 2016. 12:42:20 »
Da zaboravila sam da mi je  :retro:  Mars.
Moj je neaspektovan pa mozda nije tako ohol.
Bar se nadam  :histerija: :160s: :223s:

Evge*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 31. Jul 2016. 12:27:15 »
MarsLav , vlada 3 polje - komunikacije .
Dosta znam biti bezobrazna na recima kada me neko veoma iznervira , cesto budem tada i neshvacena jer je  Mars neaspektovan i to u 7 polju.
Zbog vladara  :as:SaturnSunceJarac izvucem sitaciju , pamet mi nije brza od jezika .
Nisam zla , ne mrzim , mozda umem biti pogana - cesto u mladosti sam radila smicalice da bi dosla do cilja, sada me proslo ... svakome svoje i tacka , nema vise.

Lav  :retro: Mars zna bit jako pokvaren, uvrijedljiv, bezobrazan, ponižavajuć, ohol..uzdiže sebe etc..moj ga očuh ima u 1. polju
 Sunce :0: Saturn Vodolija VII. polje, on je baš do jaja pokvaren i uvijek nešto muti a nikad ništa ne smuti

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9248
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #7 poslato: 31. Jul 2016. 11:47:19 »
 MarsLav , vlada 3 polje - komunikacije .
Dosta znam biti bezobrazna na recima kada me neko veoma iznervira , cesto budem tada i neshvacena jer je  Mars neaspektovan i to u 7 polju.
Zbog vladara  :as:SaturnSunceJarac izvucem sitaciju , pamet mi nije brza od jezika .
Nisam zla , ne mrzim , mozda umem biti pogana - cesto u mladosti sam radila smicalice da bi dosla do cilja, sada me proslo ... svakome svoje i tacka , nema vise.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #6 poslato: 31. Jul 2016. 11:16:25 »
ja bas umem da se razbesnim i dugo budem ljuta, prvo kad pobesnim to je bas grubo i eksplozivno i to niko ne ocekuje od mene obzirom na  :as: Rak stelijum  Vaga i uglavnom fine manire cak blagost generalno. ne znam do cega je mislila sam Mars Uran :0: ali nikad nisam shvatala koliko je to zaista otrovno po okolinu, uglavnom me bliski tolerisu. Mada citala sam da je za znak  Rak ta neka vrsta ludila tipicna.

mrznja bas i ne ali me izjeda ta ljutnja dugotrajna cesto, mozda  Saturn :90: :as: ?

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 204
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #5 poslato: 31. Jul 2016. 04:36:24 »
kako se gnev ovde definiše?
Labor omnia vincit.

Vivi*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 17. Septembar 2014. 05:38:27 »
Svi zamrze nešto u nekom momentu, samo je pitanje koliko će ta mržnja da traje. Baš zato što je prisutna kod svakog, ne može se posebno izolovati u natalu, ali njeno trajanje već može. Tako su melanholici i flegmatici skloniji dugotrajnijoj mržnji, dok kolerici i sangvinici brzo ispucaju svoj "bes" (mada teško da se to kod sangvinika može nazvati besom). Isto tako oni sa naglašenim beneficima će imati blažu narav i kod njih će mržnja prolaziti manje zapaženo.
Ako bismo pričali o gnevu, to je već druga priča, pošto je gnev ružno lice Marsa.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: 17. Septembar 2014. 00:34:16 »
E ja sam pokusao da mrzim jedno dete u vrticu sto mi je ukralo autic. Nema sanse da ga mrzim. Cak mi postao i najbolji drugar posle..za to je kriv jupiter na mc-u...

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 16. Septembar 2014. 18:45:16 »
Ja ne znam dali sam ikad ikog mrzila, vise budem tuzna. Tako da sad mislim da kod mene toga nema.

lina*

• Gost
Mrznja
« Odgovor #1 poslato: 23. Oktobar 2011. 23:22:12 »
Marsova vibracija kroz Skorpiona sa primesom Saturna ili Urana. Uran je nasilan u svojim antipatijama, i kao i Skorpion, moze dugo da pamti omalozavanja i uvrede. Benefici su u kartama na neupadljivim mestima.