Autor Tema: Mesec u muškom horoskopu  (Pročitano 61794 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Beskrajnost55*

• Gost
Odg: Mesec u muškom horoskopu
« Odgovor #15 poslato: 11. Avgust 2015. 23:16:23 »
To je dobar  Mesec samo ga treba znat razumijet.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #14 poslato: 11. Avgust 2015. 23:14:25 »
verovatno s razlogom :smeh:

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2526
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #13 poslato: 11. Avgust 2015. 22:47:38 »
napomena: nema o mesecu u jarcu
 :histerija:

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 08. Septembar 2014. 22:16:46 »
Tu je preskocen   Mesec Jarac.
No tradicija ovoj muskoj osobi je od velike vaznosti, te da se zena pristojno oblaci i ponasa kako doslijeduje situaciji.

Van mreže mimi81*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 7
  • mimi81 has no influence.
  • Pol: Žena
« Odgovor #11 poslato: 13. Jun 2013. 20:24:14 »
Osobu koju sam volela imala je  MesecBik i mislim da je bio veliki hedonista a od zene trazi da je majka i zena,da je vezana za kucu.Isto tako njegov stav je da njegova zena mora da radi....

Van mreže Andromeda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 17
  • Andromeda barely matters.Andromeda barely matters.
  • Pol: Žena
« Odgovor #10 poslato: 14. April 2013. 13:08:00 »
Dodala bi za Mesec u Vodoliji žena astrolog, prijatelj neko ko živi neobičnim životom,  pilot, ljubitelj ekstrim stvari, programer, komjuterski edukovana, neko koga upoznaješ preko interneta :)
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #9 poslato: 14. April 2013. 01:04:18 »
Mesec u Strelcu

Svaki muškarac, mada toga nije svestan, ima preciznu sliku svoga ideala žene i pametnoj ženi ne preostaje ništa drugo nego da se uporedi sa slikom koju o njoj ima njen voljeni ili željeni muškarac. Da biste znali kakva je njegova slika o vama morate da utvrdite gde se nalazi Mesec u njegovom horoskopu. Jedno je sigurno - položaj meseca u natalnoj karti uvek će reći istinu o njegovom izboru i ukusu i na taj način će vam objasniti jeste li vi idealna žena za njega.Ako muškarac u natalnom horoskopu ima Mesec u Strelcu, žena koja šeta po njegovim snovima je smela, preduzimljiva, agilna, ali i nevina. Oblači se elegantno, preplanulog je tena i uvek se izdvaja iz gomile. U mašti ogvog muškarca je žena koje ne nosi intimno rublje, ima male ali čvrste grudi, podseća, recimo, na Ketlin Tarner i spremna je da ga sledi do kraja sveta. Takva žena nikada nije bolesna, tužna ili neraspoložena. Iskrena je i ludo, ludo ga voli.On bi za nju trebalo da bude idol koji se poštuje, a ako mu podari sina, on će imati isto ime kao otac, na primer "Sava Mlađi" ili "Mile Junior". Kada on poželi da se druži sa svojim prijateljima, ona ima neka druga važna posla. Ako on u kuću pozove prijatelje, ona koja čak nema pojma sa kuvanjem i poslovima u kuhinji - sve će skuvati, srediti i oprati iza njega i njih. A kako ga tek sluša, naočito kada priča o svojim dostignućima u sportu iz mlađih dana.Ne podnosi intelektualke, kritički nastrojene žene, anksiozne, plačljive i prilepke. Odgovaraju mu žene rođene u znaku Strelca, Jarca i Vodolije, a poneki put dobro se slaže i sa Ovnovima i Lavicama.

Ovde ima istine...mada nikada nisam imao tip neke zenske osobe sa kojom bih bio, jer mi je bilo bitno pre svega da me voli, ali I pored toga mogu da kazem da ovde ima istine I da bih voleo osobu koja bi bila spemna takve male sitnice da cini kao I ja njoj.Na osnovu tih sitnica bih I video da joj stalo I to je to..:)

Josh mi je dispozitor u lavu... vojim I lavice I strelceve, pa valjda ce Bog nesto da da...:)

A I koze I ove vodene stvarno volim...stvarni ima ovde necega...

lina*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 09. Novembar 2011. 15:19:59 »
Zaniimljivo je da 90% muškaraca koje srecem ili koji su mi bili vazni,imaju Mesec u Strelcu,pa i moj sin .

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 01. Novembar 2011. 13:24:36 »
A santy što misliš o MO u lavu ali u 7 polju i u široj konjukciji sa MA u Lavu? Jel nužno to slika nasilnika? Mo ima trigon sa uranom i kvadrat sa VE u škorpiji. Meni to izgleda kao da je osoba ili nasilna ili da je bila zlostavljana.

Van mreže Santijen*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Santijen has no influence.
  • Dom je tamo gde je majka
« Odgovor #6 poslato: 30. Oktobar 2011. 21:21:59 »
moj muz ima mo u lavu......sad ima kombinovano i pozitivnog i negativnog opisa  u vezi njegovog pogleda na zenu... ali vatreni znaci uvek imaju dozu egoizma ( koji ne mora biti ni negativan) tako da bih ja rekla da negde u pozadini mo u lavu najvise voli sebe kroz njega