Autor Tema: Mesec u muškom horoskopu  (Pročitano 62400 puta)

sibian i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2527
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
Odg: Mesec u muškom horoskopu
« Odgovor #19 poslato: 12. Avgust 2015. 11:11:29 »
meni niste majka, ali ocigledno i mene razumete jer imam sve isto  :bebiron:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #18 poslato: 12. Avgust 2015. 10:48:10 »
moja ceka ima mesec u jarcu (konj neptun ) u 5 kuci-samo ja znam koliko je osecajna, povredljiva, i da se povlaci kad je
emotivno ugrozena, to zna da je baci u depresiju,
ali taj teptun recimo-nju krije, krije tu njenu ranjivu prirodu od drugih...samo majka zna pravo stanje. :)

inace skroz se pronadjoh u ovom aspektu mog bivseg decka
MESEC U ASPEKTU SA VENEROM

Mesec u dobrom aspektu sa Venerom,
govori o muškarcu kojem je ljubav (Venera) izuzetno važna i bitna. Za njegovo unutrašnje zadovoljstvo (Mesec - Venera), emocije, ljubav, romantika, seks, zabave, izlasci, pokloni (Venera), su nešto što ga raduje, razveseljuje i emotivno ispunjava. Ako su Mesec i Venera istaknuti u horoskopu muškarca, po svom položaju u znaku ili u uglovima, ovaj ce muškarac biti celoga života okružen ženama (Mesec - Venera), a sa dobrim aspektima i zasut njihovom ljubavlju (Venera). Ako, ikada budete u dilemi, šta bi mogli pokloniti muškarcu sa ovim aspektom, vaš izbor ce biti pravi ako se odlucite za neku lepu (Venera) stvar, koju on može izložiti u svojoj kuci (Mesec). To su uvek nekakvi umetnicki predmeti, ikebane, vaze, slike, lampe, kucni ukrasi i slicno, a što je u simbolici Venere. A, ako se dvoumite gde bi mogli da ga izvedete, necete pogrešiti, ako odlucite da to bude restoran (Venera), gde se priprema dobra hrana (Mesec, Venera). Pokušajte da obezbedite i plamen sveca (Mesec) na vašem prvom ljubavnom sastanku (Venera). Muškarac sa ovim aspektom u horoskopu ima sliku lepe i elegantne žene, lepog spoljnog izgleda (Venera), a koja je zainteresovana za neku umetnost (Venera). Aspekt Meseca i Venere, govori o ženi - supruzi, koja se bavi kucnim (Mesec) enterijerom i dekoracijom (Venera). Glumice, pevacice, javne i popularne žene, kustosi muzeja, arhitekte, pravnice, ali i kozmeticarke, frizerke, manekenke, modni kreatori, vlasnice poslasticarnica, pesnikinje, krojacice, maticarke, ogledaju se u ovom aspektu. Astrološka slika žene, koja ima lepe, našminkane (Venera) i krupne oci (Mesec).

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 12. Avgust 2015. 00:01:13 »
Uh...fobiju sam dobila od Mesec u Jarac...

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 11. Avgust 2015. 23:52:29 »
Dodala bi za Mesec u Vodoliji žena astrolog, prijatelj neko ko živi neobičnim životom,  pilot, ljubitelj ekstrim stvari, programer, komjuterski edukovana, neko koga upoznaješ preko interneta :)

Moja cerka ima  :nat: Mesec na 29 stepenu  Vodolija  u 12 kuci   :aha: :226s:

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 11. Avgust 2015. 23:16:23 »
To je dobar  Mesec samo ga treba znat razumijet.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #14 poslato: 11. Avgust 2015. 23:14:25 »
verovatno s razlogom :smeh:

Na mreži bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2527
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #13 poslato: 11. Avgust 2015. 22:47:38 »
napomena: nema o mesecu u jarcu
 :histerija:

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 08. Septembar 2014. 22:16:46 »
Tu je preskocen   Mesec Jarac.
No tradicija ovoj muskoj osobi je od velike vaznosti, te da se zena pristojno oblaci i ponasa kako doslijeduje situaciji.

Van mreže mimi81*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 7
  • mimi81 has no influence.
« Odgovor #11 poslato: 13. Jun 2013. 20:24:14 »
Osobu koju sam volela imala je  MesecBik i mislim da je bio veliki hedonista a od zene trazi da je majka i zena,da je vezana za kucu.Isto tako njegov stav je da njegova zena mora da radi....

Van mreže Andromeda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 17
  • Andromeda barely matters.Andromeda barely matters.
« Odgovor #10 poslato: 14. April 2013. 13:08:00 »
Dodala bi za Mesec u Vodoliji žena astrolog, prijatelj neko ko živi neobičnim životom,  pilot, ljubitelj ekstrim stvari, programer, komjuterski edukovana, neko koga upoznaješ preko interneta :)
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga