Autor Tema: Mesec u muškom horoskopu  (Pročitano 62460 puta)

0 Članovi i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Mesec u muškom horoskopu
« Odgovor #39 poslato: 03. Septembar 2015. 14:59:38 »
Volim da boravim u kuci tacno je...
Ja jos dodatno uzivam u samoci ;)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #38 poslato: 03. Septembar 2015. 13:55:50 »
Čitao sam nešto o  MesecRak kod muškarca , voli žene koje borave u kući , dobre domaćice i na nesvesnom nivou u ženi traži svoju majku .
Volim da boravim u kuci tacno je...

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2241
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #37 poslato: 03. Septembar 2015. 07:51:28 »
Koliko bi to bilo istinito kod tebe?
ne pronalazim se baš u tekstu ....  Mesec  :0: Sunce
 Mesec :60: Mars  Mesec  :120:  Pluton
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #36 poslato: 02. Septembar 2015. 23:39:39 »
Čitao sam nešto o  MesecRak kod muškarca , voli žene koje borave u kući , dobre domaćice i na nesvesnom nivou u ženi traži svoju majku .
Koliko bi to bilo istinito kod tebe?

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13395
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #35 poslato: 01. Septembar 2015. 02:00:17 »
Vrlo cesto, pre nego sto sam se udala kod momaka kojima sam se dopadala ili bila u vezi bila sam MO u raku, Vagi bez ikakvog ostecenja...Sada sam MO u osmom ili konjkcija PL, ili u ovnu...Na neki nacin kao da me sada predstavlja osteceni mesec...Mislim da mozemo da vidimo sopstveno psiholosko stanje kroz partnera, po ovome...ali me jupiterska venera nikako ne zaobilazi hahah ni pre ni posle...naivna pa to ti je!!!
a pa to ima veze sa direktivnim njihovim mesecom i tvojim vl. asc direktivnim il direkt.asc ima,obicno budemo kao ono sto se njima u predikcijama vidi iako u natalu na prvu loptu to nekad ne vidimo...npr meni je direktivni mesec u skopriji a npr i nasem dejvisonu mesec je u skorpiji,kao majka sam za njega mnogo drugacija nego sto sam bila kao devojka,on kaze,jako si se promenila...kad sam mu objasnila osecanja koja su me malo unistila i ostetila,cutao je,kaze i ja tako ...i sad idemo dalje,razumeli smo se... :)

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2241
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #34 poslato: 31. Avgust 2015. 15:26:19 »
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #33 poslato: 31. Avgust 2015. 14:48:57 »
Vrlo cesto, pre nego sto sam se udala kod momaka kojima sam se dopadala ili bila u vezi bila sam MO u raku, Vagi bez ikakvog ostecenja...Sada sam MO u osmom ili konjkcija PL, ili u ovnu...Na neki nacin kao da me sada predstavlja osteceni mesec...Mislim da mozemo da vidimo sopstveno psiholosko stanje kroz partnera, po ovome...ali me jupiterska venera nikako ne zaobilazi hahah ni pre ni posle...naivna pa to ti je!!!

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 14. Avgust 2015. 22:39:50 »
smeju se usnama a pogled kao ledenica!
koliko sam losih  stvari procito a kod mene to bas i nije toliko izrazeno
valjda sve zavisi kako je aspektovan
Ne samo to vec i samo stanje  Mesec

Van mreže bozicso*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2527
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #31 poslato: 14. Avgust 2015. 17:56:23 »
To je dobar  Mesec samo ga treba znat razumijet.

smeju se usnama a pogled kao ledenica!
koliko sam losih  stvari procito a kod mene to bas i nije toliko izrazeno
valjda sve zavisi kako je aspektovan

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #30 poslato: 13. Avgust 2015. 07:37:21 »
verujem da je i on zbrkan po pitanju
ego-emocije razum-dusa i uopste musko zenskih odnosa