Autor Tema: Nedeljni & Mesečni horoskop za Ovna  (Pročitano 22 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35792
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Nedeljni & Mesečni horoskop za Ovna
« Odgovor #5 poslato: 23. Mart 2020. 10:05:40 »
Nedeljni horoskop za Ovna od 23. do 26. Marta:

Sunce je u vašem znaku, vaša planeta Mars se našla uz Plutona, a u Utorak je i Mlad Mesec u Ovnu ~ ako ste do sada sedeli skrštenih ruku i brinuli da li ćete ikada opet biti u prilici da dobijete mogućnost da poboljšate svoje finansije ili poslovni ugled, sad je došlo vaših „5 minuta“.

Sada vas ništa neće više usporavati, a i svaku prepreku na putu ćete lakše rešavati. Samo, nemojte previše da se natovarite sa poslom, imunitet vam i nije baš toliko jak. Odmarajte više, neće ništa „pobeći“ niti se završiti bez vas, ne brinite previše.

Sa prelaskom Saturna u znak Vodolije dobićete priliku da stupite u kontakt sa ljudima na visokim pozicijama koji vas mogu „pogurati“ i obezbediti vam željenu poziciju u društvu.

Ali, pripazite se da ne reagujete ishitreno, jer i dalje je Merkur u Ribama, što znači da mnoge informacije i dalje ne stižu ni pravom brzinom, ni u odgovarajućem obliku, pa vam posebno rešavanje nekih birokratskih obaveza i neće ići baš od ruke u toku ove nedelje.

Venera je i dalje u Biku i na početku nedelje će imati skladni aspekt sa Neptunom koji će zajedno da unesu (obnove) emoticje i romatiku u vaš privatan život. Mogući su samo manji nesporazumi sa lepšom & jačom polovinom sredinom i krajem nedelje.

Za sada, u razgovoru sa dragom osobom ostanite u fazi procena i planiranja, vreme još nije povoljno za realizaciju nekih vaših zajedničkih ciljeva. Okrenite se mlađim ukućanima, nekome od njih je potrebna vaša pomoć.
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #4 poslato: 16. Mart 2020. 09:29:40 »
Nedeljni horoskop za Ovna :

Početak nedelje vam donosi nove energije koje će pozitivno uticati na vaše samopouzdanje, jer em nedelja počinje sa Mesecom u Strelcu, em vaša planeta Mars polako prilazi Jupiteru, em u Petak Sunce iz Riba prelazi u vaš znak, te ćete vi  zajedno sa Prolećem „procvetati“ i doživeti potpunu transformaciju (pozitivnu) ličnosti (kako spolja, tako i iznutra)

Puno nove snage, energije, planova, ali za vikend ovo Sunce iz Ovna ima aspekt sa Hironom, pa pazite da ne preterate sa entuzijazmom ili poslom, pa da vam usled iscrpljenosti ne oslabi imunitet. Malo „džombasta“ Sreda i Četvrtak, posebno za posao & zaradu, dok sam kraj vikenda može da pokrene neke situacije za koje možda baš i niste spremni da sada rešavate, a vezani su za neke nerazjašnjene & nedovršene dogovore & ugovore & birokratiju.

Što se tiče privatnog života, polako počinjete da „hvatate konce“ i da učite da imate strpljenja, pa pravite sve manje i manje grešaka u odnosu na lepšu & jaču polovinu. Moguće je da će mnogi planovi & želje biti samo isplanirani u toku ove nedelje, jer ćete biti previše zauzeti sa poslom, pa ćete sve dogovore & susrete & viđanja ostaviti za sledeću nedelju ~ mnoge jače & lepše polovine baš i neće imati razumevanja za to (posebno u Sredu i Četvrtak) pa se pripazite rasprava.

https://dnevnikjednogastrologablogspot.wordpress.com/2020/03/16/nedeljni-horoskop-za-ovna-3/

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

• ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #3 poslato: 09. Mart 2020. 21:27:08 »

Vaše samopouzdanje će doživeti procvat dragi Ovnovi.

Ove nedelje uz pomoć aspekta između Sunca i Jupitera imaćete prilike da mnogo brže „napunite baterije“ što će vama naravno da prija i to će vam dodatno popraviti raspoloženje. Pun Mesec u Devici u Ponedeljak će vam staviti fokus na ne završene poslovne obaveze, posebno za one koji se bave privatnim delatnostima. Rešavanjem tih obaveza, vaša svakodnevnica će biti rasterećena i bolje ćete funkcionisati čak i u odnosu sa drugima, pa će i vaše društvene aktivnosti da zažive u toku ove nedelje.

Ovaj veliki Zemljani stelijum u Jarcu, zajedno sa aspektom Marsa i Neptuna pred kraj nedelje vam stavlja fokus i na vaš Ego i podseća vas da „sve što je brzo, to je i kuso“ i da ne treba zarad dokazivanja da prihvatate više obaveza nego što je to praktično, bez obzira što bi tako mogli brže da zaradite. U toku ove nedelje i sam Merkur kreće direktno, pa će tako mnogo toga i da se razjasni, pa ćete i sami uvideti da nema razloga za brzanjem i požurivanjem.

Sa Venerom u Biku i Punim Mesecom u Devici, vaš privatan život u toku ove nedelje će oscilirati od „lepo mi je“ do „želim da osetim još nešto više, snažnije“ i po malo ćete zbunjivati svoju lepšu & jaču polovinu svojim oscilacijama u raspoloženju. Sa Merkurom koji kreće direktno, od Srede se poboljšava komunikacija, pa tako i razmena emocija. Dašavanja u domu će generalno da budu dobra, sa povremenim neplaniranim situacijama vezanim za vaše mlađe ukućane, posebno pred kraj ove nedelje.

• ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #2 poslato: 03. Mart 2020. 13:40:59 »

02. MART ~ 09. MART 2020
Nedelja počinje sa pitanjem „Koji su moji najvažniji ciljevi?“ Puno toga vam se vrzma u glavi i stalno razmišljate o tome šta konkretno da učinite kako bi na što brži, kraći (i možda bolji) način ostvarili ono što želite. Tokom ove nedelje trebali bi da pokušate da budete prilagodljiviji i da težite kompromisu, kako bi ste na što bolji način iskoristili potencijalne ponude i prilike vezane za vaš posao. Morate se osloboditi vašeg klasičnog načina razmišljanja i malo proširiti vidike (postaviti se u poziciju druge strane) U toku nedelje biće situacija kada će vam biti potrebna podrška i čak timski rad ako želite da ostvarite ono što ste naumili, ali pošto je tranzitni Mars i dalje u Jarcu, ne samo što vi nećete želeti da tražite pomoć, već će i drugi da navode „vodu na svoju vodenicu“ i ni T od timskog rada neće biti ostvaren. Sreda i Četvrtak će vam biti vrlo komplikovani i teško ćete se organizovati tog dana, bilo šta da je u pitanju.

U ljubavi tranutna situacija vas maksimalno frustrira jer se događaji ne odvijaju u pravcu koji ste vi želeli. Očekivanja su vam previše visoka i nerealna. Pogrešno ste procenili ne samo drugu stranu, već i vaše ponašanje koje uopšte ne navodi drugu stranu da shvati „dimne signale“. Kada Venera bude prešla u znak Bika od Četvrtka, situacija će malo da se popravi i malo ćete promeniti svoje ponašanje, pa će tako i druga strana da odreaguje onako kako ste prvobidno i želeli. Ako sve bude išlo po planu, vikend će vam biti izuzetno lep.

• ♥ 061 17 04 231 ♥
Nedeljni & Mesečni horoskop za Ovna
« Odgovor #1 poslato: 03. Mart 2020. 13:39:41 »
Mesečni horoskop za Ovna :

Dobrodošli u Mart dragi Ovnovi! U toku ovog meseca najveći fokus će biti na vašim planovima (najviše poslovnim) i vašem krugu prijatelja. Neočekivane poslovne ponude, koje ako i ne budete prihvatili, nećete puno da zažalite, jer se mogu pojaviti još bolje. Probudiće se snažna želja za promenama, vaša „4 zida“ će vas gušiti više nego obično, i često ćete biti van kuće, a možda se neočekivano pojavi i prilika za jednim lepim putovanjem. Puno svakodnevnih obaveza će vas nagnati da morate malo bolje da izbalansirate posao i dom i da drugačije pristupite izvršavanju svojih obaveza & obećanja. Iako će biti prilike za nerviranjem i brigama, ništa nećete postići time, već se okrenite iskustvima od pre i odatle izvucite pouku, pa samim tim i potencijalno rešenje za trenutni problem (jer se on ne dešava prvi put sada, pa da nemate već iskustva sa tim) Što se tiče zdravlja, biće dobro.