Autor Tema: Nedeljni & Mesečni horoskop za Bika  (Pročitano 27 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35791
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Nedeljni & Mesečni horoskop za Bika
« Odgovor #5 poslato: 23. Mart 2020. 10:08:19 »
Nedeljni horoskop za Bika od 23. do 26. Marta:

Primetne će biti promene u vašoj svakodnevnici. Sam početak nedelje će biti ispunjen neobičnim i po malo kontradiktornim dešavanjima.

Mlad Mesec u Ovnu od Utorka vam može uvećati snagu i volju, ali nećete imati i prilike & uslova da realizujete ono što ste naumili, pa bi Sredu i deo Četvrtka mogli da provedete u nerviranju.

Na snazi je i dalje snažni stelijum u Jarcu što vama i daje želju da uradite nešto konkretno sa svojim životom, ali u isto vreme sam Merkur je i dalje u Ribama pa su procene & planovi daleko od idealnog i ostvarljivog.

Možete se posavetovati ili sa jednim starijim članom porodice ili vrlo bliskim prijateljem (kolegom) šta vam je činiti, posebno kada je reč o vašim finansijama (ili ako planirate neki kredit, pozajmicu)

Situacija u domu baš i nije mnogo skladna. Puno energija koje nisu najbolje usklađene. Želite u isto vreme i da se ponovo osetite voljenim & potrebnim, ali u isto vreme i želite da se osamite, ali vam ni jedno neće poći za rukom.

Kada i budete pokušali da uspostavite prisniji odnos sa dragom osobom, možete dobiti potpuno neočekivanu reakciju & odgovor koja vas još više može okrenuti ka sklanjanju od svih i svega. Budite strpljivi, pročiće i to.
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #4 poslato: 16. Mart 2020. 09:32:23 »
Nedeljni horoskop za Bika :

Sam početak nedelje vam baš nešto i neće odgovarati, osećaćete se dosta umornim i bezvoljnim, ali već od Srede situacija se malo manja u pozitivnom pravcu, pa će tako i vaša želja za aktivnijim angažovanjem na poslu ili organizaciji svakodnevnih obaveza ići bolje. Manji pad raspoloženja u Četvrtak i Petak, ali zato za vikend možete pronaći idealan način da udovoljite sebi i svojim (tajnim) željama. Pred kraj nedelje očekujte vesti koje će vam promeniti mnoge planove.

Od Petka možete malo ponovo da poželite da se vratite u sigurnosti i komfor vaša „4 zida“ ali će svakodnevnica (kao i Marfi) da imaju druge planove za vas. U isto vreme dešavaće vam se i lepe i čudne situacije, kontakti sa ljudima će ponovo na neki način da budu nedorečeni, a opet na kraju dana, sve će ispasti kako treba, po planu. Moguća manja zarada pred kraj nedelje, ili neočekivani poklon & usluga ili od kolege ili od bliskog prijatelja, koji će vam zasigurno popraviti raspoloženje.

Odnos sa lepšom & jačom polovinom u toku ove nedelje će ići dosta iz krajnosti u krajnost. Jeste da je Venera, vaša planeta, i dalje u vašem znaku, ali će na svom putu u toku ove nedelje da naiđe na Mesec u Vodoliji (Četvrtak i Petak) pa to može na kratko da poljulja vašu ljubavnu lađu, ali zato u toku vikenda, zahvaljujući Mesecu u Ribama, imaćete prilike zaista da se opustite i uživate u životu u nekom lepom restoranu pored reke (i sa i bez vaše lepše & jače polovine, ili oba)

https://dnevnikjednogastrologablogspot.wordpress.com/2020/03/16/nedeljni-horoskop-za-bika-3/

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

• ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #3 poslato: 09. Mart 2020. 21:32:34 »

Ove nedelje ćete iznenaditi sami sebe kako ćete se brzo i lako prilagoditi novim životnim izazovima dragi Bikovi.

Zahvaljujući Veneri koja je i dalje u vašem znaku, i naglašenom Zemljanom stelijumu u Jarcu, ova nedelja će za vas da bude izuzetno pozitivna. Ponedeljak sa Punim Mesecom u Devici donosi vam period materijalnog prosperiteta, pa tako i boljeg raspoloženja. Od Srede Merkur kreće direktnim hodom, pa ćete i vi tako lakše da se organizujete i isplanirate svoje svakodnevne aktivnosti.

Mogućnost da se lakše odaberu prioriteti, kao i bolja komunikacija sa drugima, omogućiće vam da imate zavidan uspeh na radnom mestu. Instinkti su vam jako naglašeni i posebno pred kraj nedelje uz Sunce sekstil Jupiter imaćete prilike da poboljšate sebi uslove na radnom mestu (pa tako i same finansije) Do kraja nedelje ne bi bilo loše iskoristiti energije Marsa u sekstilu sa Neptunom i malo promeniti režim ishrane i krenuti sa nekim laganim fizičkim aktivnostima. To ne samo što će poboljšati vaš imunitet, već i emotivni-psihički deo vaše ličnosti.

Na privatnom planu mogu vas očekivati jako lepi trenuci zahvaljujući ovom Punom Mesecu u Devici koji će vam ili u život dovesti osobu sa kojom ćete odmah osetiti snažnu povezanost, ili pak da obnovi emocije i strasti sa vašom lepšom & jačom polovinom. Do kraja nedelje možete očekivati i mali znak pažnje od drage osobe ili prijatelja.

• ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #2 poslato: 03. Mart 2020. 13:44:31 »

02. MART ~ 09. MART 2020.
Početkom nedelje Venera ima loš aspekt sa Saturnom koji može da najavi potencijalne nepredviđene troškove. U Četvrtak Venera prelazi u vaš znak, gde je i Uran, a sam Mesec postavljen u Raku u opoziciji sa celim stelijumom u Jarcu koji će vam svakodnevnicu totalno okrenuti naopačke. Moraćete jako dobro da se organizujete ako želite da sačuvate svoj novčanik, ali i svoje živce. Morate biti mnogo više strpljivi i tolerantniji, i da tvrdoglavo ne gurate napred ako se nađete pred nekom preprekom. Svaki vaš pokušaj da se pronađe zaobilazni put i uštedi, u toku ove nedelje teško da će uraditi plodom. Zbog i dalje snažnog uticaja znaka Riba, na vašu sreću, imaćete prilike da zastanete i bolje procenite situaciju, ali od Srede možete ponovo da očekujete da će mnogi planovi morati da se odlože za „neki bolji dan“. Ti planovi su dobri, ali situacija ili sama pomoć & podrška nisu i treba sačekati sledeću nedelju za njihovo ponovno pokretanje.

U ljubavi i vi i druga strana tvrdoglavo terate po svom. Stalno zapitkujete i preispitujete lepšu & jaču polovinu, tražeći (argumentovani) razlog da joj stavite do znanja da je negde pogrešila i da ste vi bili u pravu. Jednostavno nećete previše biti emotivno raspoloženi, bićete dosta namrgođeni i neraspoloženi. Do kraja nedelje ipak ćete morati da donesete neke odluke u vezi vašeg odnosa sa dragom osobom. Neki od vas će pronaći razlog da nastave dalje, a neki će pak da odluče da nastave dalje sami.

• ♥ 061 17 04 231 ♥
Nedeljni & Mesečni horoskop za Bika
« Odgovor #1 poslato: 03. Mart 2020. 13:43:17 »
Mesečni horoskop za Bika

Dobrodošli u Mart dragi Bikovi! Fokus u toku ovog meseca će biti na vašoj karijeri, poboljšanju radnih uslova, potencijalnom unapređenju ili makar poboljšanju finansija. Pozitivne situacije, posebno na radnom mestu, mogu vam vratiti poverenje u ljude, pa i sam život. Neočekivano će se Točak Sudbine okrenuti u vašem pravcu, i ostvariti vam tajne želje o kojima sanjarite već duže vreme. Ali, čaki i ova lepa dešavanja u toku ovog meseca vas neće u potpunosti opustiti, i dalje ćete se boriti sa određenim strahom da će sve u jednom trenutku da stane, ili čak propadne, ako počnete otvoreno da se radujete pozitivnim promenama. Očekuju vas i simpatična iznenađenja ne samo u domu, među rođacima, već i u vašem privatnom životu, jer će Mart mesec od srca da stavi fokus i na to polje vašeg života. Sve ono što je do sada bilo nejasno, nedostižno ili pomalo zastrašujuće na tim poljima, najednom će se razjasniti i osetićete kao da vam je jedan veliki kamen pao sa Duše. Što se tiče zdravlja važno je da poboljšate svoju koncentraciju i psiho-fizičku kondiciju.