Autor Tema: Nedeljni & Mesečni horoskop za Strelca  (Pročitano 235 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36258
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Nedeljni & Mesečni horoskop za Strelca
« Odgovor #2 poslato: 03. Mart 2020. 14:15:06 »
Nedeljni horoskop za Strelčeve :

02. MART ~ 09. MART 2020.
Ponekad neko ili nešto mora da vam isprovocira emocije, kako bi se vaš razum uključio u celu priču. Tako će vam i sam početak ove nedelje i krenuti. Neočekivana situacija na radnom mestu će vas prvo emotivno uzdrmati, a posle će vam probuditi vaš praktični & racionalni deo ličnosti i doneti vam mogućnost da iz drugačije perspektive shvatite stav & postupke vaših kolega ili nadređenih, i tako na najbolji mogući način vas pripremiti za naredni put da drugačije (bolje) odreagujete kada se takva situacija ponovi u toku ove nedelje. Od Srede očekujte promene, posebno vezane za vaše samopouzdanje & samovrednovanje, a do Petka do vas stižu važne informacije koje će vam pomoći da bolje preispitate i izmenite neke svoje životne ciljeve i prioritete. Do kraja nedelje, zajedno sa Punim Mesecom u Devci, stiže i Zenit tj realizacija nekih vaših ideja vezane za vaše radno mesto & karijeru.

Što se tiče ljubavi, ova nedelja će biti puna oscilacija, nedefinisanih situacija, konfuznih razgovora. Veliki jaz između osećanja i racija ovog puta ni vama ni vašoj lepšoj & jačoj polovini neće dozvoliti da odmah odreagujete kako treba, već će čak pokrenuti neke priče od prošle nedelje koje do kraja nisu odrađene. Od Srede možete očekivati da će komunikacija biti malo lakša, i da ćete imati prilike da uspostavite bolji odnos sa drugom stranom.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36258
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Nedeljni & Mesečni horoskop za Strelca
« Odgovor #1 poslato: 03. Mart 2020. 14:14:08 »
Mesečni horoskop za Strelca :

Dobrodošli u Mart dragi Strelčevi! Fokus u toku ovog meseca biće na informacijama. Potpuno neočekivano može da se desi da do vas stignu vesti vezane ili za neke stare investicije ili pak staro radno mesto. Moguće je da će vas one naterati da se zapitate (a i po malo zabrinete) šta da radite dalje i koju odluku treba da donesete. Napravite tabelu „za i protiv“ i posavetujte se sa vama bliskom osobom od poverenja. Tek onda, polako, donesite odluku. Izbegavajte unapred da sumnjate u potencijalno pozitivan ishod neke situacije, jer u u toku Marta Točak Sreće se okreće u vašu korist što se tiče pregovora & profitabilnih poslovnih ugovora, ali isto tako, nemojte brzati, pa u strahu da ne propustite dobru priliku, nesmotreno kažete ili uradite nešto ne baš dobro. Mnoga nerešena pitanja iz prošlog meseca vas sada sustižu i pritiskaju da ih rešite. Nemojte se brinuti, i za to Univerzum u toku Marta ima rešenje za vas. Što se tiče zdravlja, odmarajte više i ne preterujte sa fizičkim aktivnostima, jer ćete sporije u toku ovog meseca „puniti baterije“.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~