Autor Tema: Nedeljni & Mesečni horoskop za Ribe  (Pročitano 3400 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Nedeljni & Mesečni horoskop za Ribe
« Odgovor #4 poslato: 16. Mart 2020. 09:53:11 »
Nedeljni horoskop za RIbe :


Radna nedelja počinje sa Mesecom u Strelcu i Merkurom koji se vratio u vaš znak Riba. Sa ovim novim energijama bićete u mogućnosti da ponovo pokrenete neke poslove ili projekte kako bi poboljšali svoje finansije, ali i sam odnos sa nadređenima koji je po malo zapao u ćorsokak ovih par nedelja. Mnogo toga želite da promenite, a dobićete priliku već od Srede kada Mesec iz Jarca bude aktivirato stelijum Mars Jupiter Pluton Saturn. Dodatno poboljšanje na poslu ili sa finansijama takođe pred kraj nedelje vam mogu doneti Mars i Jupiter.

Neočekivane vesti u Sredu ili za vikend će promeniti vaše mišljenje o nekoj osobi ili o nekoj situaciji i moraćete da pronađete drugačiji pristup u rešavanju novonastale situacije. Početak Proleća i prelazak Saturna u znak Vodolije vam može aktivirati na neke strepnje i podsvesne strahove o sopstvenim vrednostima i sposobnostima i da vas privremeno blokira. Ali, zahvaljujući upravo Merkuru koji će imati aspekt sa Uranom pred kraj nedelje i Mesecom u vašem znaku za vikend, imaćete mogućnost da se oslobodite te blokade na vreme.

Što se tiče privatnog života i odnosa sa vašom jačom & lepšom polovinom, ova nedelja uz Veneru koja je još uvek u Biku i ovim Merkurom u vašem znaku, može da pomogne da se popravi komunikacija sa drugom stranom. Susret Marsa i Jupitera pred kraj nedelje može čak da probudi usnule strasti kod vas, pa da tako vikend provedete u svakojakim ovozemaljskim uživanjima sa svojom dragom osobom. Takođe, možete očekivati i neobičan poklon koji će vas jako obradovati.

https://dnevnikjednogastrologablogspot.wordpress.com/2020/03/16/nedeljni-horoskop-za-ribe-3/
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Nedeljni & Mesečni horoskop za Ribe
« Odgovor #3 poslato: 09. Mart 2020. 21:48:52 »
Nedeljni horoskop za Rib€ :


Ova nedelja pred vama vam donosi puno neobičnih situacija drage Ribe.

Radna nedelja počinje sa Punim Mesecom u Devici što će fokus da postavi na vaše planove i želje da se na što bolji način dokažete na svom radnom mestu, i u isto vreme da iskoristite vašu kreativnost da se taj posao odradi perfektno. Od Srede kada Merkur bude krenuo direktnim hodom, komunikacija i organizacija vaših poslovnih aktivnosti će biti dobra, iako je moguće da ćete još uvek po malo da manjkate sa dobrom koncentracijom i disciplinom.

Naglašeni Zemljani stelijum u znaku Jarca će vam ove nedelje zasigurno pomoći da osigurate svoju poziciju na radnom mestu, a uz pozitivni aspekt Sunca sa Jupiterom možete očekivati i manje poboljšanje finansija. Do kraja nedelje možete očekivati i da će sa pojaviti mogućnost da neke svoje stare projekte ponovo pokrenete, ali i da preko njih obnovite kontakt sa ljudima koji vam i ovog puta mogu izaći u susret i pomoći da ne samo poboljšate stare projekte, već da iz njih pokrenete nove, koji će biti nov, dodatni, prihod, koji će vam obezbediti dugo željeni osećaj sigurnosti i stabilnosti.

U prvatnom životu, ova nedelja zbog Punog Meseca u Devici će malo da bude napeta što se tiče međuljudskih odnosa, posebno sa lepšom & jačom polovinom. Stacionarni Merkur u Vodoliji će i dalje da uskraćuje određene informacije, pa će komunikacija i dalje da bude „ja o klin, ti o ploču“, ali do kraja nedelje na sreću, zahvaljujući dobrom aspektu Sunca sa Jupiterom, situacija će polako početi da se poboljšava. Venera u Biku će tada biti u mogućnosti ponovo da vam pomogne da razgorite stari plamen ljubavi i da obnovite romantiku sa vama dragom osobom. Neočekivane vesti vezane za starije ukućane do kraja nedelje, najverovatnije za vikend vas mogu malo izbaciti iz koloseka.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Nedeljni & Mesečni horoskop za Ribe
« Odgovor #2 poslato: 03. Mart 2020. 14:27:51 »
Nedeljni horoskop za Rib€ :


02. MART ~ 09. MART 2020.
Već duže vremena negde u vašoj podsvesti vrzma se misao vezana za ideju da se nešto dešava u vašem životu i „ispod žita“ menja njegov tok i vaše planove, ali vi nikako da „pohvatate konce“ o čemu se radi. Baš takav Ponedeljak će biti pred vama. Osećanje pritiska da niste ni u mogućnosti niti da imate volje da se pozabavite svakodnevnim obavezama na način na koji to obično radite, držaće vas do Četvrtka, jer kada retrogradni Merkur se bude vratio u znak Vodolije, a Venera bude prešla u znak Bika, ponovo će vam se probuditi vaša divna kreativna mašta i snalažljivost, te ćete biti u prilici da pronađete način da završite neki monotoni projekat do kraja i tako obezbedite sebi bolju finansijsku situaciju. I vaš Neptun će uskoro da počne da se druži sa Suncem, pa će tako i vaš odnos sa nadređenima vidno da se popravi, što će naravno maksimano da pozitivno utiče na vaše samopouzdanje i dalji razvoj situacije na radnom mestu. Do kraja nedelje sa nastupajućim Punim Mesecom u Devici imaćete mogućnost da polako, korak po korak, bolje organizujete svoju svakodnevnicu onako kako vama prija, pa će tako i raspoloženje vidno da se popravi.

U privatnom životu u toku ove nedelje biće povećih oscilacija, ne samo zbog ovog kvadrata između Venere i Saturna, već i zbog napetog odnosa Meseca u Raku koji će biti u Četvrtak i Petak u opoziciji sa ovim velikim stelijomom planeta u znaku Jarca. Ali, zahvaljujući Suncu koje se približava vašem Neptunu, imaćete ipak mogućnosti da bolje sagledate situaciju, a zahvaljujući retro Merkuru koji će se vratiti u Vodoliju, emocije i subjektivni doživljaj vam ovog puta neće predstavljati problem da na što bolji način uspostavite komunikaciju sa lepšom & jačom polovinom i da do Zenita Punog Meseca ispravite i razjasnite vaš odnos kako treba.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Nedeljni & Mesečni horoskop za Ribe
« Odgovor #1 poslato: 03. Mart 2020. 14:25:38 »
Mesečni i nedeljni horoskop za Rib€ :

Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."