Autor Tema: Talenti  (Pročitano 9445 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Talenti
« Odgovor #22 poslato: 14. Januar 2014. 15:12:18 »
A ovaj moj Mars iz Blizanaca dispozicijom odlazi u Jarca, svoju egzaltaciju koja se dešava vremenom ... ima logike...

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 14. Januar 2014. 12:54:04 »
pa to se moze ispoljiti kod deteta :) posto ono nije bas bila tema gde o tome trebamo pisati ,dobro je sto si ovde nastavila ,mars u blizancima ima uvek dobar umni pogon sa venerom kao njegovim dispozitorom,naglasava se talenat marsa u merkurovom obliku koji je kod tebe u jarcu,on ipak daje naglasak na delo,pisano,postojano kroz vreme sto knjige i pisanije jesu,ostaje ti da mozda kroz kcer produbite zajedno ovaj talenat sa obzirom da je njoj venera u vagi  u 12.oj :) sa neptunom on inspirise a za ribe ne gledaj neptuna nego jupitera  :)

Da, upravu si, kćer mi ima Veneru u 12. u Vagi trigon Neptun u Vodoliji iz četvrte na samom IC, četvrta počinje Vodolijom, ali je čitava u Ribama sa Jupiterom i Uranom u Ribama u četvrtoj, osma je u Blizancima, Merkur i Mars u konjukciji u Strijelcu u drugoj  ... i ona ima ovaj aspekt Merkur sekstil Saturn  u Vagi u 11. kući ... a moju mračnu, škorpionsku Veneru nadomjestila Suncem i Asc u Škorpiji!

Samo, zar četvrta u ženskim horoskopima ne pokazuje oca?

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13392
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #20 poslato: 14. Januar 2014. 12:22:55 »
pa to se moze ispoljiti kod deteta :) posto ono nije bas bila tema gde o tome trebamo pisati ,dobro je sto si ovde nastavila ,mars u blizancima ima uvek dobar umni pogon sa venerom kao njegovim dispozitorom,naglasava se talenat marsa u merkurovom obliku koji je kod tebe u jarcu,on ipak daje naglasak na delo,pisano,postojano kroz vreme sto knjige i pisanije jesu,ostaje ti da mozda kroz kcer produbite zajedno ovaj talenat sa obzirom da je njoj venera u vagi  u 12.oj :) sa neptunom on inspirise a za ribe ne gledaj neptuna nego jupitera  :)

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #19 poslato: 14. Januar 2014. 11:46:47 »
Moje četvrta i 12. kuća imaju Merkura, kao vladara i suvladara kuća, Merkur je u sedmoj u Jarcu, a Saturn vlada sedmom i osmom kućom.

Pluton u četvrtoj u Vagi, odnosno, na vrhu četvrte, u petoj, a Venera u Škorpiji u petoj i vlada petom i 12. kućom, trigon Merkur u Jarcu.

Plus Mars u Blizancima u 12.kući, u ukliještenom znaku - to bi moglo da znači kasnije ostvarenje talenta, a i sam blizanački Mars  koliko god se bavi akcijom na umnom planu toliko brzo odustaje, nedosljedan je ... a čim je Saturn tu, mora biti odlaganja i čekanja ...

E sad, ovaj Mars daje opozicije na Neptun i Sunce - sigurno koči ili ometa djelovanje (Sunce) i maštu (Neptun) i još je retrogradan u 12. kući - neodlučnost u djelovanju, stalno preispitivanje ...

Merkur u kvadratu sa Jupiterom - blokada inspiracije, A Venera, vladar pete u kvadratu sa Mjesecom, vladarom asc.  - ?

Neptun trigon Mjesec  - umjetnost, a sekstil Pluton kao prirodni vladar osme ... A ovaj moj trigon je vatreni, nije vodeni i ne povezuje 4, 8. i 12. kuću ...

Ulavnom

Saturnovski Merkur (vlada četvrtom i 12. kućom) i marsovska Venera (u Škorpiji plus Pluton kao suvladar Škorpije u Vagi, vlada 5. i 12. kućom) - nešto je vezano za pisanje, nekih mračnih i arhaičnih stvari :) što bi moglo biti zaista dobro, uz ovog sarkastičnog Merkura (aspekt Merkur - Pluton) i sklonog detaljima (Merkur u Jarcu) ...

I ja jesam u tome ... diplomirala književnost, dobro mi ide pisanje, ali tačno nemam inspiracije --- i vremena - aspekt Saturn - Mjesec je nedostatak vremena i u natalu?

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35104
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18 poslato: 20. Jun 2013. 15:51:28 »
     Volim i ja da pravim kolače i torte ~ kao i svaka Venera :lol: Al generalno, ako baš ne treba da kuvam, neću se truditi i insistirati :lol: =) Naročito na primer po ovakvom vremenu :oboze: +35°C u hladu, a ja ću da stojim pored vrele ringle ili rerne i da izigravam Džejmija Olivera ili Rudolfa sa "24 sata kuhinja"... ma kakvi :hi:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 20. Jun 2013. 15:28:55 »
     :lol: ti ista kao i ja :lol: mojoj majci i meni i supa zagori, a kamoli nešto drugo... ja pravila 3 puta požar u kuhinji :smeh: iskreno ne verujem u ideju "dodje vremenom" ~ ili voliš da šnjuraš po kuhinji i da praviš raznorazne poslastice ili ne ~ takav sam stav imala sa i sa 8 i sa 18 i evo sad sa 38, a vala ću da ga imam i sa 48 i sa 58 pa i sa 98 :lol:

hehhe...ja volim kuhat zanima me to, pogotovo sam pedantna u kolačima, to je kod mene sve po mjeri nema da mrdne drugačije...i sav alat ako nije pripremljen kako spada tu poludim, jer moja mama ostavlja sve te stvari svugdje i svagdje na što ja poludim kad treba ić nešto pripremat...volim organizaciju za poludit :D :D

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35104
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #16 poslato: 20. Jun 2013. 15:10:17 »
Antitalenat sam za kuvanje. Nesto nastrada u kuhinji kad god ja udjem u nju. XD Jednog dana cu izazvati pozar, kao moja mama jednom slucajno.  :lol: pretpostavljam da vremenom sve to dodje na svoje i da zena nauci da bude zena. U poslednje vreme dosta muskaraca srecem koji znaju da kuvaju.

:lol: ti ista kao i ja :lol: mojoj majci i meni i supa zagori, a kamoli nešto drugo... ja pravila 3 puta požar u kuhinji :smeh: iskreno ne verujem u ideju "dodje vremenom" ~ ili voliš da šnjuraš po kuhinji i da praviš raznorazne poslastice ili ne ~ takav sam stav imala sa i sa 8 i sa 18 i evo sad sa 38, a vala ću da ga imam i sa 48 i sa 58 pa i sa 98 :lol:

🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #15 poslato: 20. Jun 2013. 13:50:09 »
mesec trigon venera, i mesec trigon jupiter....od aspekata, zato kazem, a nalzi se u 8 kuci u Biku...
bices ti dobra - videces ;)

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #14 poslato: 20. Jun 2013. 13:46:41 »
Sasa, bas si mlada, godiste moje cerke! :)
Ti, po meni imas i talenat za kuvanje, mesec u biku...
otkrices i tu sebe, kroz koju godinu! ;) Samo polako...

I jos se isto zovemo. :) Sad mi glupo da vam ne persiram. Do sad nisam jer je sve ovo donekle izvan realnosti... Mada, ne znam sta je bitno promenjeno cinjenicom da imate cerku koja je moje godiste i i zove se kao ja.  :hmmm:
Antitalenat sam za kuvanje. Nesto nastrada u kuhinji kad god ja udjem u nju. XD Jednog dana cu izazvati pozar, kao moja mama jednom slucajno.  :lol: pretpostavljam da vremenom sve to dodje na svoje i da zena nauci da bude zena. U poslednje vreme dosta muskaraca srecem koji znaju da kuvaju.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #13 poslato: 20. Jun 2013. 13:38:02 »
Sasa, bas si mlada, godiste moje cerke! :)
Ti, po meni imas i talenat za kuvanje, mesec u biku...
otkrices i tu sebe, kroz koju godinu! ;) Samo polako...