Autor Tema: Talenti  (Pročitano 14499 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1166
  • Reputaciona snaga: 3785
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Talenti
« Odgovor #12 poslato: 20. Jun 2013. 13:31:15 »
Gasi, vodila si se ovim Keplerovim tekstom?

Naravno, i mene interesuje da li imam neki talenat. Za sada mi deluje kao da nisam ni za sta talentovana.
Pa da probam:
Vladar 4. je Saturn koji je u 4. u Vodoliji. U 4. je i Neptun. Nema povezanosti izmedju vladara 4. i vladara 12. i 8. Saturn, kao vladar 4. je u kvadratu sa Mesecom koji je u osmoj. Jeste veliki obris, ali citajuci opis tog aspekta rekla bih da meni radi, mozda jer je Saturn u ugaonoj kuci, a mozda su te neke stvari doneli neke druge postavke.
Vladar osme je Venera u padu u 11. kuci. U osmoj je Mesec koji je vladar 10. kuce, pa ce mozda talenat ispoljiti kroz profesiju i bavicu se onim za sta sam talentovana. Znaci treba da gledam i 10. kucu.
Ta Venera ukazuje na neku preciznost, detaljisanje i kritizerstvo. Meni licno je prva asocijacija neka kritika, knjizevna recimo. Posto studiram knjizevnost.
Vladar dvaneste je Merkur, pa ne znam da li moze da se kaze da su 8. i 12 povezane... Venera kao dispozitor vladara 8. i Merkur kao vladar 12. su u  :60:. Mesec ima trigon sa  Venera:180: sa  Merkur.
Postoji i veliki zemljani trigon.
Studiram knjizevnost pa bi bilo lepo da imam neki talenat za pisanje. Severni mesecev cvor je u 3. sto bi trebalo mozda da donese taj dar za pisanje. Vladar te trece je Jupiter koji je u konjukciji sa Venerom(opet siri obris, ne znam da li da gledam, jos je i separacioni) i  :60: Merkur, kao i  :120: Mesec. Taj Jupiter kao vladar trece ima dobre aspekte sa svim tim planetama koje imaju neke veze sa tim vodenim kucama. A ako uzmemo za vladara 5. kuce Uran, onda je on u 3. pa mozda stvarno imam neki talenat vezan za trecu kucu i pisanje. Sto je babi milo to joj se i snilo.
Tanjos mi rece da verovatno imam veste ruke, u smislu da sijem, vajam, slikam... Nisam jos vajala, a volela bih da probam. U sivenju nisam dobra, bar do sad nisam bila. A sto se tice slikanja, volim to, ali kao da nemam bas talenta za to.
Inace u genetskom smislu ima dosta kod nas, predaka, blizih i daljih, nadarenih za muziku i nauku.


http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Talenti
« Odgovor #11 poslato: 20. Jun 2013. 12:19:20 »
Kod mene ovako:
vladar 4 kuce je merkur u lavu i u konj. sa venerom
vladar 12.kuce je uran u devici i u konj. sa plutonom
vladar 8 je venera u lavu i u konjk. sa merkurom

u 4 kuci na IC-u mi je jupiter
u 8 kuci je neptun

imam i veliki vodeni trigon
sunce u raku
neptun u skorpiji
saturn u ribama

aspekti;
vladar 4 merkur(konj. venera) je na 30 st. sa vl. 12 kuce uranom (konjk. pluton)
jupiter iz 4 je u kvadratu sa uranom vl.12


rezime:
u mladosti sam se aktivno bavila sportom, atletika...osvajala nagrade, medalje
(jupi-sport-uran -brzina)

zatim slikarstvo-takodje nagradjivana-sunce u 5 u raku-veliki vodeni trigon-neptun i saturn..u ribama

U zrelom dobu-feng shui-za to je zaduzen aspekt (bar mislim) vl.asc u 8 neptun,plus veliki vodeni trigon sunce,neptun,saturn

Van mreže kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Talenti
« Odgovor #10 poslato: 10. Maj 2013. 20:47:54 »
Tema je prva liga :aha:
Imam vladara 4p u 12p,Ur ni manje ni više,dalje vlad.4p u 8p Sa,vazdušnog zmaja,ne znam u kojem pravcu bih trebala delovati....gde je "talenat" :D
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Saša*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1166
  • Reputaciona snaga: 3785
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Talenti
« Odgovor #9 poslato: 10. Maj 2013. 19:48:09 »
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Pele*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 30
  • Reputaciona snaga: 29
  • Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...
  • Pol: Žena
Odg: Talenti
« Odgovor #8 poslato: 10. Maj 2013. 15:20:25 »
Baš mi se svidja ova tema . Imam li ja neki talenat,zapravo u kom pravcu bih mogla da se usmerim? Mene  sve zanima, sve volim da probam da radim :) Inace obožavam sport, dugo sam trenirala fudbal, a sad sam u atletici, mada u organizaciji :)

laborant 55*

  • Gost
Odg: Talenti
« Odgovor #7 poslato: 10. Maj 2013. 14:55:01 »
po pocetku tvoje 5 kuce-strelac-vl.jupi u strelcu retro,i u konj. sa uranom retro u 4 kuci
trebalo bi da imas talenat za sport-tipa strelca-tenis, ali i neki sport extremnog tipa(uran) sa dosta adrenalina...mislim i da sve to vuces iz proslog zivota-obe planete , i jupi i uran su ti retrogradne...pa na tu temu :)

e vidiš to imaš pravo, oduvijek sam voljela tenis i htjela sam ga trenirati ali mi moji doma nisu dopustili, isto tako volim badmenton, isto vrsta tenisa tu sam ko luđak nikad umorna hehehheh...i svaki put razvalim reket :D prije sam se puno puno više voljela baviti sportom i rekreacijom, sad sve to nekako teže ide, na sve se moram prisiljavati , to mi se nikako ne sviđa, organizam mi je postao trom, voljela bih dobiti natrag taj stari entuzijazam i volju...a i ove kile rješiti nagomilane

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Talenti
« Odgovor #6 poslato: 10. Maj 2013. 14:44:01 »
po pocetku tvoje 5 kuce-strelac-vl.jupi u strelcu retro,i u konj. sa uranom retro u 4 kuci
trebalo bi da imas talenat za sport-tipa strelca-tenis, ali i neki sport extremnog tipa(uran) sa dosta adrenalina...mislim i da sve to vuces iz proslog zivota-obe planete , i jupi i uran su ti retrogradne...pa na tu temu :)

laborant 55*

  • Gost
Odg: Talenti
« Odgovor #5 poslato: 10. Maj 2013. 14:15:08 »
eh konačno ova tema, mene zaista zanima dali ja imam neki talenat, ovako nebih znala reći, ali možda se to ispolji tokom života, ali baš bih voljela znati gdje i čemu bih se mogla orjentirati ?

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Talenti
« Odgovor #4 poslato: 10. Maj 2013. 11:00:48 »
jedan primer posmatranja talenata:

5.o polje mi je u znaku skorpije,pa jasno je gde sam :) mars u blizancima zajedno sa suncem u 12.oj opet u vodenom znaku,ali i problem da ti talenti max izadju na svetlost dana i da idu mirnijim tokom,pa se u zivotnom periodu posle 31.e vladari i sunca i marsa ostvaruju jer je merkur u 11.oj i sada dolazi do izrazaja ona prica mladji ljudi,intelektualci,mnogo pomazu,istina je,sire vesti oko mene,o mom radu jer im se ostvaruju polako moje predikcije,u okolini vise radim sa kartama,jer mi je lakse njih da tumacim uzivo nego astro,za astro mi treba povlacenje i samoca i smeta mi rusenje koncentracije kontaktom,jer sam povucen tip mesec u 4.oj,sunce u 12.oj pa mi vise odgovara razgovor pisano astro,karte uzivo :)a kombinacija i kontrola jednog i drugog je idealna ;),sama pozicija vladara 5.e sa prirodnim vladarem 5.e tj sunce daje te moje talente,a direktno su povezani sa mesecom u 4.oj tj sa mnom,jer mi je mesec vladar asc :) mnogo pomazem psihicki,dajem podstrek i puno radim intuitivno :)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Talenti
« Odgovor #3 poslato: 10. Maj 2013. 10:52:45 »