Autor Tema: Karmicka Numerologija sa danasnjim Lekcijama (Andjela Slobodina)  (Pročitano 21357 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35572
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
Odg: Karmicka Numerologija sa danasnjim Lekcijama (Andjela Slobodina)
« Odgovor #29 poslato: 13. Mart 2015. 11:07:25 »
ANANINA :

235
Muza numerologije podarila vam je dvojku za bioritmički broj i time vam dala instikt šestog čula. Imate dara da budete pisac ili umetnik jake stvaralačke mašte, što može da vam donese izuzetnu popularnost u javnom životu. Takođe vam daje sposobnost za taktičnost i diplomatiju. Trebalo bi da vam čitav život bude učenje i da pokušate da živite što smirenijim životom, iako osećate i tražite saradnju sa drugima. Posedujete izuzetne talente i vila suđenica na vašem rođenju bila vam je veoma naklonjena. Iskoristite svoje potencijale, jer kroz putovanja i emocije, u prevodu radeći ono što volite možete postići mnogo više nego drugi ljudi. Probajte da dok radite stvarate ili učite i ako vam momentalno ne ide od ruke ne blokirate sami sebe, jer onda od posla nema ništa, a vaši nervi stradaju. U časovima odmora bavite se nekom svojom meditacijom, jer će vam ona pomoći da se opustite i da orni krenete u nove poduhvate. Vera i spoznaja Boga će vam pomoći da razumete kako sebe tako i druge kao i svet oko sebe. Vaš život zbog dvojke u bioritmu a trojke u generacijskom broju se odvija više sudbinski nego kod drugih ljudi. Dolazićete u situaciju da vam sve krene napred, a onda odjednom se sve okrene, a da ničim to niste inicirali. Nemojte da vas to obeshrabri jer ćete za kratko vreme shvatiti zašto je to trebalo da bude tako i neće vam zadavati problema kada se to ponovo desi. Kada su bolesti u pitanju i vi kao i drugi ljudi imate svoje aspektovane zdravstvene probleme. U toku života dešavaće se da imate hladne ruke ili noge i da vam u kasnijim godinama trnu prsti. Nemojte se plašiti, to je problem sa arterijskom cirkulacijom. Ukoliko ne poštujete zakone života, a pogotovo ako ne izostavite potpuno alkohol iz upotrebe, aspektovani su vam jetra i pankreas. Obratite pažnju tokom života na kukove, stopala, desno uvo, žučnu kesu, bedra i gornji deo čela.
Za ovaj život jedan od prošlih života koji je važan, živeli ste u Rusiji. Bili ste žena na carskom dvoru. Neuobičajeno za to vreme, vaš posao je bio careva lična kuvarica. Svoje kulinarske sposobnosti, dovodili ste do perfekcije i svake nedelje ste smislili neko novo jelo, ili novu poslasticu. Toliko ste bili dobri, da su tadašnja vaša jela danas neka od nacionalnih jela Rusije. Vremenom ste postali vrlo bogati, ali to niste mogli da iskoristite, jer ste bili neka vrsta tajne dvora. Nije vam to padalo teško, jer ste voleli svoj posao. Kada ste ostarili i kada je vaš pomoćnik postao carev kuvar, vi ste nestali, tajno jedne noći i od tada vam se gubi svaki trag. Sve ste to nadoknadili putujući po svetu. Umrli ste u nekoj zemlji potpuno zaboravljeni.
Zato ste u ovom životu previše emotivni i ne zaboravljate da svima pomažete. Ponekad se i sami čudite kako nešto znate, a ne znate odakle vam to. Nemojte brinuti, to je ta moć šestog čula, koju posedujete.
U sledećem životu živećete na moru i bićete vlasnik lanca restorana. Vaše ćelije sećanja nosiće taj dar koji ste već jednom imali. Doživećete sva javna priznanja.

Dobro objasnjeno, sto se tice arterijske cirkulacije sve je tako(vjecito hladne ruke i noge), davno sam shvatila da se neke stvari u zivotu kod mene jednostavno dese i da ja nisam mogla uticati niti to promijeniti, takodje i da mi sve u zivotu krene i dostigne neki stadijum i onda se sve obrne i srusi, pa mislim da pravim kulu od karata.
A sto se tice kuvanja, znam sve ali nisam neko ko uziva u tome, vise sam umjetnicka dusa, esteta, uzivala bih u dekoraciji stola, predjela, u samom aranziranju ali ne. kuvanju, ali sve je moguce.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 12. Mart 2015. 14:46:26 »
134

Za ovaj život važan je vaš poslednji život koji ste proživeli u Australiji. Bili ste farmer, koji je po kazni prognan iz svoje zemlje. Kako ste već imali iskustva sa nepoštenim životom u novoj domovini, vrlo brzo ste se obogatili. Nije vam bila važna vaša familija u staroj domovini i nikada im niste pomagali, bez obzira na bogatstvo koje ste stekli. Bili ste važni sami sebi. Živeli ste skupljajući novac i uvećavajući svoje bogatstvo. Umrli ste od teške bolesti u najboljim godinama.

Sada, u ovom životu razmišljate i pravite planove pre donošenja važnih odluka. Možete da imate problema sa cirkulacijom, jer se neka sećanja iz ranijih života provlače i u ovom.

U sledećem životu bićete ponovo muškarac i biće vam dato da naučite šta je prava samilost. Vaše buduće zanimanje biće upravnik sirotišta.

Doista tako je. Imam problem sa cirkulacijom.

Primal*

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 12. Mart 2015. 13:04:59 »
O opstim znacenjima brojeva imas na ovoj temi na pocetku. A ove male modifikacije su iz mojih snova.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #26 poslato: 12. Mart 2015. 12:59:17 »
Super pisano gdje si to nasla Primal?

Primal*

• Gost
« Odgovor #25 poslato: 12. Mart 2015. 12:53:39 »
292

Poslednji vaš važan život proživeli ste u Italiji. Bili ste žena koja je bila izuzetno lepa. Nažalost, spalili su vas na lomači zbog veštičarenja. Zaista ste bili zla veštica i uništavali ste stoku seljacima. To ste sve radili, jer vam nije bila uzvraćena ljubav lepog seoskog momka.

U ovom životu ste dobili duplu moć šestog čula, kao i moć predosećaja. Vi naprosto i sada imate deo moći koju ste imali u tom važnom prošlom životu. Sada nemate visoku temperaturu i organizam se ne brani od bolesti. Zatvorenost za druge ljude vam je data kao odbrana od loših događanja.

Sledeći život bićete ponovo žena i bićete poznati lekar za dušu. Upravo ćete iskoristiti sva znanja iz prošlih života.

Vladarka, ne znam da li se secas, ali si mi i ti tumacila prosli zivot na osnovu mog sna iz 2012 i natalne. Nastavak sam skoro sanjala, i u potpunosti je ovakav. S tim sto sam se bavila prodavanjem nakita i bila zatvorena u neku vrstu ludnice, a ne spaljena. Zato sam odabrala da se rodim u svestenickoj porodici i to je moj put u ovom zivotu. U natalu ima pokazatelja da cu pomagati drugima, vec sad. ( SMČ Vodolija, a.t. Svrha zivota u dvanaestom polju...) Ne moram valjda cekati sledecu inkarnaciju. Da, mislim da sam zivela u engleskom govornom podrucju, sa italijanskim nikada nisam imala susreta.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #24 poslato: 11. Mart 2015. 20:42:06 »

Svoj važan prošli život proživeli ste u Francuskoj. Bili ste žena plemićkog roda. Bili ste jedna od retko učenih žena. Učili ste kradom, da vas ne bi ismejavali. Bavili ste se izučavanjem i proučavanjem astrologije. Niko nije znao za vaša interesovanja, a još manje za proučavanje. Slučajno vas je otkrila vaša sestra, koja je bila priglupa, ali veoma zlobna. Rekla je to vašem ocu, koji vas je strogo kaznio i oduzeo vam sve knjige. Ubrzo su vas udali za plemića iz susedne zemlje. Čitav taj život ste proveli nesrećni i tajno proučavali mnoge nauke.
U sadašnjem životu dobili ste najlepše darove koji se daju jednom čoveku. Imate moć predosećaja, velike intuicije i šestog čula. Vi mnoge stvari znate, a ne znate kako ih znate, naprosto ih znate. Vi bi ste zaista mogli da budete izuzetan numerolog na prvom mestu, zatim astrolog, ili neki parapsiholog.
U sledećem životu bićete čuveni lekar za alternativu.

Da napomenem da sam francuski ucila od svoje 4-5 godine, da sam ga razbijala u srednjoj i osnovnoj i da sam ga govorila skoro ko maternji... I dan danas svoje obrazovanje krijem od mnogih, imam utisak da ce da izmalerisu...
U ovom zivotu knjige iz astrologije sam bas nasledila od oca koji se zanimao za astrologiju (Mekevers&March sve cetiri knjige+Placidus kuce+efemride za 20. vek decje novine izdanje)
Mislim da mi je ta zla sestra sada majka kojoj stalno nesto smeta, i kad god sam nesto ucila bilo je a sta ce ti to? (ukljucujuci i astro)
Debelo se razmisljam posto vidim koliko je problema napravilo mom detetu vakcinacija, a i mnogoj drugoj deci, da ga prebacim komplet na alternativu....

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #23 poslato: 08. Mart 2015. 23:30:16 »
1

Najviše jedinica

Najviše jedinica na tablici zbrajanja prošlih života, govori da ste u jednom od prošlih života koji su važni za ovaj život, bili vladar ili neko ko je bio na visokom položaju. Bili ste veoma hrabri i neustrašivi predvodnik svog vremena. Nažalost, živeli ste po sopstvenim pravilima. Ako sada u vašim brojevima imate lični broj jedinicu, samo taj jedan život vam je važan za sadašnji.

U ovom životu ste osoba sa puno snage i verovatno ste pionir u onome što radite. Vi ste zaista tvrdoglavi i veoma dobro razmislite o svemu što radite, jer ste skloni cepidlačenju.

Sledeći život pročitajte u lekciji broj dva (2)

2

Nedostatak dvojke

U prošlom životu, važnom za ovaj život, bavili ste se nekim nedozvoljenim poslovima vezanim za okultno. Niste bili posebno uspešni, jer vam je nedostajala vera i strpljenje. Danas ne umete da isplanirate valjano i do kraja, nemate takta i strpljenja.

U ovom životu naučite da slušate i živite po svojim osećanjima. Naučite da budete u skladu sa drugim ljudima. Ovo je karmička lekcija koju morate da prođete, kao i da se naučite strpljenju.

6

Nedostatak šestica

U jednom od prošlih života koji je važan za ovaj današnji, čije karmičke lekcije plaćate, nedostajala vam je toplina braka i porodice. Bili ste siroče koje je odraslo u jednom od manastira tog vremena. Kada ste odrasli, nenaviknuti na zajedništvo, samo ste priželjkivali topli dom i porodicu, a nikada je niste našli.

U ovom životu treba da naučite karmičku lekciju kako da zavolite sebe i da vodite računa o sebi, da biste mogli da pomognete drugima. Ako ste dete razvedenih roditelja ili živite u braku bez venčanja, shvatite da je to još jedna od karmičkih lekcija koje morate da naučite.

ČETVORKE

*
*      *
*

Sve četvorke su u nekom od prošlih života koji je vrlo važan za ovaj život, živele duhovno prljavo. Nisu imale mnogo sluha za emocije i poštenje. Uvek su bile najvažnije same sebi, ne mareći za okolinu, ni za svoje najbliže. U ovom životu im je dato da pored svoje karme plate i karmički dug svih svojih predaka. To nažalost nije nimalo lako, ali ne koči napredovanje njihove karijere u ovom životu. Mnogi su dobili dar saosećanja i mudrosti. Upravo ovaj život vam je i dat da se naučite svemu što ste u prošlim životima propustili.
674

Vaš prošli život je bio vrlo interesantan. Proživeli ste ga na tlu današnjeg Kuvajta. Bili ste žena i život ste proveli u haremu. Kako biste postigli da budete glavna ljubavnica svom gospodaru, bavili ste se raznim intrigama. Otkrivali ste skrivene mane svojih suparnica i to koristili protiv njih. Iznad svega ste voleli nakit i zlato. Da ste mogli i da se moglo, vaša odeća bi cela bila od zlata.

U ovom životu ste izuzetno šarmantni, na vama je kako ćete taj šarm iskoristiti. Imate dobru intuiciju i neka vam ona bude vodič za sve vaše odluke.

U sledećem životu bićete neka vrsta zabavljača naroda.

Mislim da imam dobru intuiciju evo recimo prije nego sto sam pocela da radim osjetila sam da se nijesam svidjela sefu, i evo oni me zvali da pocnem da radim i osjecam da nece da me zadrze (ja prva presrecna jer ovo uopste nije posao za mene, ne odgovaraju mi ni smjene ni to sto maksimalno exploatisu i traze bukvalno nemoguce, a tek sam pocela da radim nemam iskustva u ovom poslu a imam obaveza kuci, na faks, plus sam i zdrastveno...)... Sto se tice karme, kazi da sve ono sto danas ne volimo i ne bi ni u ludilu pristali, da smo to nekad radili, tako da ovo sto sam ja danas kao 4-a postena, marljiva, radna i trpim mnoga ogranicenja na svim poljima to je sve zbog proslog zivota i predaka... Postigla sam to da sam se duhovno bas uzdigla mada imam jos da radim na tome, tek sam pocela i mnogi mi se dopada nova Ja. (: I tacno je da sam uvijek bila saosjecajna (empaticna) e sad za mudrost, ne znam kako to da definisem i ocijenim...  Superrr, kad sam odabrana da pored svojih vracam i dugove drugih, znaci da je Gospod vidio da sam potencijal za to. :) Sto se tice sarmantnosti, ne znam to, znam samo da vecina ljudi voli moju ljubaznost, kulturu u ophodjenju, osmijeh itd. Eeeeee, voljela bih da zabavljam ljude u nekom od sledecih zivota, da mogu da budem neka dobra komicarka da ljudi uvijek budu srecni i nasmijani itd... Sta god, samo da je veselo i razigrano... <3 Da svuda sreća šeta, da svuda osmjeh cvjeta, na na naaa. <3  :0 6:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35572
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #22 poslato: 06. Mart 2013. 19:11:18 »
     Poenta Karme i jeste ponavljanje jednog te istog, samo u nekim drugim varijantama i opcijama, drugačijim redosledom dešavanja itd... Odatle i DeŽaVu i sve ostalo prisećanje i ponavljanje nečega što nismo učili u ovom životu, a lako nam ide iz teorije u praksu u ovom životu :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #21 poslato: 06. Mart 2013. 19:06:08 »
Pa vidis Neno, ja mislim da ovo sto sam ti markirao u Plavo resava, mislim, daje do znanja dok sama proslost nije toliko bitna bas zato sto je vec navedeno i kako da se regenerises etc

Isto kao i kod mene, izdvoio sam samo ono najbitnije u cemu se i Slazem :)