Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 29128 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #97 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:22:08 »
Aha znaci po toj logici ako uskoro moj  :pr: Mesec stize do necijeg  :nat: Sunca hoce li i on mene spaliti na isti nacin? Jer ja sam citala nesto u kontekstu da s nekim dolazimo u kontakt i stupamo u vezu kad se npr svetla poklope ili venera, mars i da je veza posle obojena tom pricom koju pricaju te planete sto su aktivne u progresijama tj one su i razlog susreta. A  SunceMesec su mi bas taj musko zenski princip osim u slucaju spaljenosti jelte

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35437
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #96 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:04:30 »
Sad sam se dosetila neceg sto mi je bas interesantno moje progresivno Sunce je doslo bas negde blizu pozicije njegovog MesecŠkorpija tada kad smo konacno prekinuli to mucenje. A tu je blizu i progresivna Venera. Po tome mogla sam se i udati za njega citala sam da tako deluju progresivne planete kod partnera u sinastriji. Ali se moj progresivni MesecOvan malo pobunio protiv te ideje pa nadjoh sebi jednog Ovan sa Mesec u Rak za promenu :P

:aha: tako i treba da se posmatra :aha: natal vrs. progresija :ok: najčešće se tu nadju odgovori zašto je neki odnos počeo tj završio se ~ u tvom slučaju tvoje :pr: Sunce je spalilo ne samo nj Mesec a i samu Venera pa je i došlo do prekida odnosa (sagoreli od emocija i više nije bilo šta da se oseti)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #95 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:03:47 »
eno ti je na Regulusu Neno, ne silazi ;) :lol:

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35437
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #94 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:02:15 »
Tako bi trebalo. Ali u nekim slucajevima zena nikada ne postane taj  Mesec i eto problema.
To ce vise biti njegova majka. Ili njegov ideal supruge, opet po nekom uzoru na majku, da li slicnost ili suprotnost.

Ja ne vidim kako bih postala  Mesec Lav u njegovim natalu. Ali se zato njegiva majka uklapa 100%

Slažem se sa tobom. Neke žene nikad ne postanu Mesec - iako, po meni, čak je dovoljno i da rode dete (bez braka, pa čak i da ostanu bez partnera) i da ga aktiviraju ~ moj slučaj :pamet: Dok Dude nije bilo, ja nisam znala gde mi je Mesec :lol: a sad nemam pojma gde sam zaturila Venera (i ostale planete maltene) :smeh:

Mislim da se ti lepo uklapaš u taj nj Mesec u Lav ~ brineš se o porodici, čuvaš ih sve, svi su ušuškani, siti i napiti, bdiš nad njima, gledaš ih sa puno ljubavi (i u sebi kažeš onako tiho kao da se hvališ nekome "kako sam samo srećna što imam ovakvu divnu porodicu") oči bi iskopala nekome da se nešto desi nekom detetu, povremeno osetiš posesivnost i želju da tvoja bude zadnja (i bude, verovatno) Ali... opet, sve zavisno kako je taj Mesec u Lav aspektovan... tako će oscilirati i tvoje ponašanje u tom odnosu ~ odosmo od teme o Mesec u Škorpija malo...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #93 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:01:13 »
Ja jesam postala njegova zena  Mesec i majka njegovog deteta  Mesec ali u znaku  Lav mislim da necu. Pod tim sam mislila da verovatno nikada necu ispuniti njegova ocekivanja. Mislila sam da se nekad zene ne uklope u njegov  Mesec tako sto se ne uklope u sliku i ocekivanja tog muskarca. Pa tako nastane problem u braku :)
ma sigurno jesi, uostalom tu Mesec nema nikakvo dostojanstvo, nije teško biti Mesec  Lav :P ;)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #92 poslato: 17. Oktobar 2015. 09:59:48 »
Sad sam se dosetila neceg sto mi je bas interesantno moje progresivno Sunce je doslo bas negde blizu pozicije njegovog MesecŠkorpija tada kad smo konacno prekinuli to mucenje. A tu je blizu i progresivna Venera. Po tome mogla sam se i udati za njega citala sam da tako deluju progresivne planete kod partnera u sinastriji. Ali se moj progresivni MesecOvan malo pobunio protiv te ideje pa nadjoh sebi jednog Ovan sa Mesec u Rak za promenu :P

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 873
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #91 poslato: 17. Oktobar 2015. 09:57:57 »
Ja jesam postala njegova zena  Mesec i majka njegovog deteta  Mesec ali u znaku  Lav mislim da necu. Pod tim sam mislila da verovatno nikada necu ispuniti njegova ocekivanja. Mislila sam da se nekad zene ne uklope u njegov  Mesec tako sto se ne uklope u sliku i ocekivanja tog muskarca. Pa tako nastane problem u braku :)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #90 poslato: 17. Oktobar 2015. 09:49:38 »
pa po ovoj pređašnjoj logici i ti si na neki način postala taj Mesec Lav posebno što ti imaš i decu sa tim čovekom, brak itd...mada, opet, sve je to ok, ali neko je prvenstveno svoj  :as: i vladar  :as: i reaguje kroz svoj lični Mesec pa tek onda ovo...ako je MesecŠkorpija kod muškarca na nekom uglu,  :as: :mcc: posebno, onda ta žena neće tako loše da se provede, ona može biti i veliki nečovek, ali neće ona trpeti posledice već njena okolina

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 873
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #89 poslato: 17. Oktobar 2015. 09:46:03 »
Tako bi trebalo. Ali u nekim slucajevima zena nikada ne postane taj  Mesec i eto problema.
To ce vise biti njegova majka. Ili njegov ideal supruge, opet po nekom uzoru na majku, da li slicnost ili suprotnost.

Ja ne vidim kako bih postala  Mesec Lav u njegovim natalu. Ali se zato njegiva majka uklapa 100%

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #88 poslato: 17. Oktobar 2015. 09:37:12 »
a čekajte, zar ne bi trebalo da ste tom muškarcu žena da biste bile njegov Mesec?