Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 31127 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže maxmara*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • maxmara has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #37 poslato: 15. Maj 2013. 11:19:26 »

Ja imam ovu kombinaciju i obzirom na pad  MesecŠkorpija , ovo ne zvuči uopšte loše :)

Kada je  Mars u Raku, onda   Mesec u Škorpiji ispoljava zaštitničku brigu i instiktivnu negu, zadržavajući kareakteristike Škorpije.   Marsu Raku je osećajan, osetljiv i porodičan, pokušavajući shvatiti svoju motivisanost za emotivnom stabilnošću  Mesec u Škorpiji, što mu i polazi za rukom, jer su  RakŠkorpija u povoljnom aspektu. Instiktivne reakcije su intenzivne i duboke, a delovanje, akcija, dokazivanje i poduhvati su motivisani bliskim i intimnim odnosima.

Moje viđenja  MesecŠkorpija je da nas ljudi vide kao hladne i nedodirljive ... meni se često dešava da mi kažu da delujem kao da nemam srce , a u stvari emocije koje se odigravaju u nama samima su toliko jake i strastvene i znane samo onima koji imaju ovaj aspekt ... trebalo bi ih naučiti pokazati :)

Goco, baš sam se iznenadila sa aspektom za udovištvo :( ....  mada sam u nekim ranijim tumačenjima mog natala dobijala prognoze da je moguće da  se mom budućem mužu može nešto desiti i da će nestati ( da ne kažem umreti ) :(

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #36 poslato: 14. Maj 2013. 15:11:48 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #35 poslato: 19. Mart 2013. 12:23:44 »
A gde moze da se napravi Djotis karta?
Sad i mene zaintrigiralo gde mi je  Mesec po Djotisu? :D

draga, tebi je mesec na 9 st. device po Djotisu..
ima i sajt za besplatno pravljenje karte po Djotisu na temi Sade sati
Nenin post
evo link ka tome
http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=2197.0

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4192
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 19. Mart 2013. 12:19:02 »
Po đotišu je tebi Mesec u škorpiji i ti si ujedno u znaku škorpija, jer se u đotišu položajem Meseca određuje naš znak. A u đotišu je trenutno Saturn u Vagi, kako god okreneš ti si u prvoj fazi sade sati. Ne znam koliko važi veza meseca u škorpiji i udovištva.
A gde moze da se napravi Djotis karta?
Sad i mene zaintrigiralo gde mi je  Mesec po Djotisu? :D
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #33 poslato: 19. Mart 2013. 11:32:13 »
...a tako, to ide...
hvala ti draga :)

Alegra*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 19. Mart 2013. 11:12:22 »
Po đotišu je tebi Mesec u škorpiji i ti si ujedno u znaku škorpija, jer se u đotišu položajem Meseca određuje naš znak. A u đotišu je trenutno Saturn u Vagi, kako god okreneš ti si u prvoj fazi sade sati. Ne znam koliko važi veza meseca u škorpiji i udovištva.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #31 poslato: 19. Mart 2013. 11:06:45 »
i da, setih se jos jednog pitanja...
ako se po Djotisu mesec vraca 24 st. unazad, (kad gledamo Sade sate), jel onda i meni vazi -da je mesec u skorpiji? Udovistvo i td...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #30 poslato: 19. Mart 2013. 09:53:10 »
Mesec u skorpiji, ili mesec u 8 kuci (a u nekom drugom znaku), sada sam sigurna - donosi udovstvo.

Nazalost, moja drugarica ima taj aspekt...
-i pre mesec dana je postala udovica. Ima 50 g.
Takodje, moj drug ima mesec u ovnu,ali u 8 kuci (i u konj. sa venerom), i on je udovac, supruga mu je umrla u 36 g.
Majka moje drugarice ima mesec u skorpiji, i razvela se od prvog muza, ali je njen drugi muz umro-pa je postala udovica...
...mada moja baba ima mesec u sko, i sahranila je oba muza?

Samo ne znam kako se gleda za drugi brak...ta 8 kuca..ili mesec u 8, ili u skorpiji...
jel od 9 kuce, pa osma (tj. natalna 4)..ili sta?
Nemoguce da i tu vazi opet po TA -opet 7 kuca-pa brak da se opet zavrsi smrcu partnera?Bilo bi mnogo..

ljeljena*

• Gost
« Odgovor #29 poslato: 03. Decembar 2012. 19:56:52 »
samo da se javim i ja kao ponosni vlasnik  MesecŠkorpija, na 16*21.. u 9k...mada moj je neaspektovan, majka mi takodje ima taj polozaj i hvala Bogu jos je tu, s druge strane otac je taj koji je umro pre 6 godina... mada mislim da je to pre objasnjeno drugim aspektom ...mozda  Mars :90: Pluton u 8k...

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35728
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #28 poslato: 20. April 2012. 16:05:50 »
     Pa ne mora samo Mesec Škorpija da donese inspektore :lol: Bilo koja lična planeta u Škorpija donosi tu želju za otkrivanjem skrivenog 8)
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~