Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 29919 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #107 poslato: 30. Januar 2016. 16:09:12 »
     Ima logike :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #106 poslato: 30. Januar 2016. 16:02:16 »
pade mi na pamet, ovo što je Kefalo pominjala da se ta žena ne snalazi u ulozi padnutog ili izgoniranog Mesec, možda se ipak u njoj snalaze žene  Škorpija ili  Jarac budući da je to njihova priroda, samim tim malo spale taj njegov Mesec i on ne divlja toliko, recimo znam dosta parova gde je njegov Mesec npr u  Škorpija a ona je  Sunce Škorpija i uloga se super odigra, e sad kakva je uloga, to je već druga dramaturška tema :lol:

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #105 poslato: 17. Oktobar 2015. 15:18:39 »
I ja se sa ovim slazem, da ne bude zabune.
 Pisala sam o tome kada se desi da se zena ne oseca dobro u onome sto od nje ocekuje njegov  Mesec

Kao planeta u izgonu ili padu. Zena dobije ulogu u kojoj se ne snalazi, koja je u suprotnosti sa njenom prirodom.
da, e onda stupa na scenu položaj po kućama, ako je taj Mesec dodatno u padajućoj kući, onda ta žena niti će umeti, niti moći/želeti da igra tu tešku ulogu, ako je u sledujućim onda če ona igrati kako tako, kako ume, a ako je u uglovnoj kući, ta će žena svoju tešku ulogu umeti da odigra dobro, iako to nikad neće biti zadovoljstvo njoj, ali će gurati.

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #104 poslato: 17. Oktobar 2015. 15:03:33 »
I ja se sa ovim slazem, da ne bude zabune.
 Pisala sam o tome kada se desi da se zena ne oseca dobro u onome sto od nje ocekuje njegov  Mesec

Kao planeta u izgonu ili padu. Zena dobije ulogu u kojoj se ne snalazi, koja je u suprotnosti sa njenom prirodom.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #103 poslato: 17. Oktobar 2015. 14:53:51 »
     Po meni, čim se aktivira osnovna simbolika Mesec ~ dom, tj zajednički (porodični) život, bez obzira da li je došlo do braka, rodjenja deteta itd... žena postaje partnerov Mesec . Dokle god svako živi u svom stanu, ona je Venera a njegova majka je Mesec (isto važi i za obrnutu priču ~ partner je Mars sve dok je svako u svom stanu, a postaje Sunce kad se krene sa zajedničkim životom)
slažem se

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #102 poslato: 17. Oktobar 2015. 11:38:09 »
     Aktivira ti tvoj Merkur - pričljivija si kada si pored njega, lakše se emotivno izražavaš, jer Merkur ima :60: sa Mesec , ali pošto tvoj Merkur ima :90: Jupiter u isto vreme si i nesigurnija u sebe (po sistemu : da li je ovo dovoljno što sam uradila, rekla itd...) i često obećavaš nešto što i ne možeš da ispuniš (ko patka na kljun što se kaže) a pošto Mesec ima :90: sa Venera povremeno osećaš posesivnost i emotivnu nesigurnost koda ste zajedno (povremeno posumnjaš u njegove reči i emocije) napr tako nekako :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1231
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #101 poslato: 17. Oktobar 2015. 11:30:38 »
Moja jaca polovina ima Mo u ovnu 90 Ma i 60 Su,ja sebe ne prepoznajem kroz  taj Mo,ja da licim na Mo u ovnu,xaxaxa!
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #100 poslato: 17. Oktobar 2015. 11:07:23 »
     Po meni, čim se aktivira osnovna simbolika Mesec ~ dom, tj zajednički (porodični) život, bez obzira da li je došlo do braka, rodjenja deteta itd... žena postaje partnerov Mesec . Dokle god svako živi u svom stanu, ona je Venera a njegova majka je Mesec (isto važi i za obrnutu priču ~ partner je Mars sve dok je svako u svom stanu, a postaje Sunce kad se krene sa zajedničkim životom)
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13395
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #99 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:44:50 »
a čekajte, zar ne bi trebalo da ste tom muškarcu žena da biste bile njegov Mesec?

pa ja ne znam da li sam za njega bila ista drugo,venera svega mesec dana,a od onda mesec u zajednickom zivotu,vec 6godina...

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #98 poslato: 17. Oktobar 2015. 10:28:46 »
     Spaljenost je spaljenost - čak sam primetila da više maltene deluje kada je :pr: u pitanju (ili :dir: napr) nego u samom natalu ili kompozitu & dejvisonu & sinastriji (tj ako se nekako i zaobidje uticaj spaljene planete u natalu, ili u ova tri slučaja uporednog, to se pogorša uporednim ovakvim aspektom)

Čak i mi sami sebe na neki način "spalimo" ~ tipa naše :pr: Sunce dodje do :nat: Mesec / Venera ili neka druga planeta i te godine bude haos na emotivnom planu, ili dodje do :nat: Mars pa nam godina bude ko iz akcionih filmova, ili pak dodje do :nat: Jupiter / Saturn pa nam godina bude sva ko ispuvani balon (isto važi i obrnut slučaj, napr :pr: Venera dodje do :nat: Sunce ... spalimo sami sebe realno na emotivnom planu, kao leptir kad se približi svetlu, spali krila i umre...)
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)