Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 29859 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže evge*

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1462
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #117 poslato: 06. Februar 2018. 10:49:07 »
 Mesec u Škorpija nosi energiju i za i protiv, nesigurnost, strahovi izlaze na površinu kroz nesigurnost te isti povećavaju ranjivost, unutrašnju prazninu, koju na kraju ispunjava strast. Emocije se smjenjuju od suza do pretjerane seksualnosti. Nosi jaku karizmatičnost, hrabrost, seksipil, neustrašivost, kao i doze transformacije.

Ukoliko je loše aspektiran nosi ljubomoru, destrukciju, zavist, nasilnost.

Prodornost, zavodljivost, provokacija kroz slabosti

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #116 poslato: 27. Novembar 2016. 09:14:55 »
pa kako ne, vladarstvo nad XII najlošijom kućom, ne sviđa mi se to, kao da dete trpi tu lošu energiju tog Mesec onda

naravno da trpi,patila je za mnom,jer me je malo bilo,sad se polako sredjuju stvari,a da ne pricam da ovaj moj nije tu,pa da sve i otac i majka moram biti ja za to vreme,pa funcionisati uz moju porodicu,jer ne mogu nju svuda nositi,moja majka i moj otac,starija generacija,drugacija shvatanja itd...nesporazumi...a njegova majka hoce da je mi idrzavamo...uyas...

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #115 poslato: 27. Novembar 2016. 09:06:56 »
pa kako ne, vladarstvo nad XII najlošijom kućom, ne sviđa mi se to, kao da dete trpi tu lošu energiju tog Mesec onda
Labor omnia vincit.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
« Odgovor #114 poslato: 27. Novembar 2016. 08:50:24 »
pa nista,bas nista,sve ce biti sjajno cim odemo odavde :) dok smo u nasoj drzavi,problema brdo,mesec mu je vl 12.e dakle ipak zbog vladarstva,jeste problem,ne?pardon zbog polja kojim vlada :)

• *Drugar iz komšiluka *
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Vivere est militare!
« Odgovor #113 poslato: 27. Novembar 2016. 08:47:44 »
stvarno ne znam šta bi se loše moglo reći za  Mesec Strelac kome  Jupiter daje domicil u V
Labor omnia vincit.

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #112 poslato: 27. Novembar 2016. 08:40:59 »
u 5.oj u strelcu i jupi u 5.oj,on je jako stiti,i mene ce,samo da je shvatio prioritet i moje prave namere,editovala sam prethodni post

• *Drugar iz komšiluka *
  • Vivere est militare!
« Odgovor #111 poslato: 27. Novembar 2016. 08:37:18 »
a gde je njemu natalno Mesec beše?
Labor omnia vincit.

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #110 poslato: 27. Novembar 2016. 08:34:51 »
da,los dozivljaj zene,majke iz nekog razloga,natal sam kaze zasto,moze biti dozivljaj majcinstva i zene kad je majka da smatraju da se totalno promenila,kao ja u nasem dejvisonu,sad sam mesec u skorpiji u 11.oj,opozicija venera u biku...zongliram i tesko mi je biti njemu idealna zenska i da ga ne davim,da,jako tesko,asc lav i mars u vodoliji ,venera u vodoliji,obozava slobodu,samotnjak,sunce u jarcu ,saturn u skorpiji..navikao je...otac uvek cutao,ni u cemu ne ucestvovao,cak ni u obaveznim roditeljskim,kamoli necemu drugom...a opet srce mu je ogromno i to je ono sto ne moze da me udalji...ima nesto,samo je sticajem okolnosti malo osobenjackog ponasanja,da nisam blizu,il da ga ne razumem,ne bi bila sa njim,ne berite zato brigu,prosto su neki ljudi osetljiviji a roditelj ne postoji savrsen,takakv je kakav je...
npr nama su mame bile veliki kamen spoticanja u vezi ali kasnije...tek kad sam postala majka...tad sam upoznala novu dimenziju mog partnera,a on je imao problem da uvidi objektivno svoju majku,hvala bogu,i to se resilo

• *Drugar iz komšiluka *
  • Vivere est militare!
« Odgovor #109 poslato: 27. Novembar 2016. 08:28:03 »
     Po meni, čim se aktivira osnovna simbolika Mesec ~ dom, tj zajednički (porodični) život, bez obzira da li je došlo do braka, rodjenja deteta itd... žena postaje partnerov Mesec . Dokle god svako živi u svom stanu, ona je Venera a njegova majka je Mesec (isto važi i za obrnutu priču ~ partner je Mars sve dok je svako u svom stanu, a postaje Sunce kad se krene sa zajedničkim životom)
ti više ovo ne misliš, iako je dobar zaključak ;)
Labor omnia vincit.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1230
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #108 poslato: 30. Januar 2016. 21:06:56 »
Moj mališa ima baš taj Mo u škorpiji,pa se I ja tešim da nas vadi moj  :as: u tom znaku.Ćerka opet ima Mo u jarcu I 8p,sve lepše za lepšim,kad bih barem mogla da ne razmišljam o tome,za utehu taj njen Mo ima 5 dobrih aspekata.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."