Autor Tema: Imena i astrologija  (Pročitano 24826 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Imena i astrologija
« Odgovor #68 poslato: 07. Mart 2017. 14:34:40 »
kad sam smisljala ide za decaka,ako ga rodim bilo je bas NEVEN!!:)
Ali rodih cerku-pa je Ana.

Kod mene 3 kuca u biku-vl venera-u 6 kuci u lavu
pa je moje ime gordo, mozda i tradicionalno srpsko ime,konj sa merkurom
i imam vise nadimaka, skracenica
Goca, Goci, Gogili,
na forumu gasi,ali grofi (opet to grofica venera u lavu):)
jedan me brat zove i Coca(iz pesme cocosan djoke balasevica)
punim imenom me retko ko zove
.a tata kad je ljut na mene..dok sam bila dete

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #67 poslato: 07. Mart 2017. 09:24:06 »
Interesantan Vesnin tekst :ok:

Nadjoh za svoje ime :  http://saznajlako.com/2014/02/07/poreklo-i-znacenje-imena-nevenka/

Kod mene je Venera vladar imena. Ona mi je vladar :as: kojeg okružuju Pluton Sunce i s druge strane Merkur - ime sam dobila po bakinoj starijoj sestri (sa kojom je moj deda trebalo da se ženi pa ga moja baka "preotela" od sestre... Španska serija - Venera u Lav :lol: ) Njena recepcija po znaku sa Sunce - moj otac je insistirao na tom imenu. Ona ima :60: sa Merkur pa me ljudi više oslovljavaju sa Nena, Enka ili Nenka. Ima :120: sa Jupiter pa me često oslovljavaju i sa Nancy tj Nensi.  Ta Venera je na  :EKV: izmedju Mars i Merkur i jedino u toku školovanja su me svi zvali punim imenom, što baš i nisam volela, ali kako sam starija sve manje i manje mi smeta.

Kumovi su bili porodični prijatelji sa mamine strane, on  je bio kompozitor naše crkvene muzike (Milivoje Crvčanin) http://www.rts.rs/page/radio/sr/story/1466/radio-beograd-3/1241208/ostvarenja-milivoja-crvcanina.html Nikad ga nisam upoznala, al zato sam Kumu Ljubicu obožavala i dužila se sa njom punih 19 godina.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #65 poslato: 27. Oktobar 2015. 13:25:48 »

Pa čast nije samo Sunce - Jupiter i Saturn takodje igraju veliku ulogu u tome, a tebi egzaltacija i sedište ;)

:160s:pitam se sta li cu casno da zakuvam da mi posle smrti bude neka slava,carsijska prica il sta vec... :zbun1: :pametnica: :haha: na to me asocira taj mesec saturn u 4.oj...

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #64 poslato: 27. Oktobar 2015. 08:35:12 »
Nadjoh,madjarsko ime,na grckom znaci cast-Timeus...a npr slabo mi je sunce u natalu,no,numeroloski eto sa Vladarkom smo otkrili da sam jedinica,znaci da ipak nije tako slabo,dal utice betelgejz i stiti il neka druga fix zvezda,il prosto disp sunca merkur dobro postavljen...

Pa čast nije samo Sunce - Jupiter i Saturn takodje igraju veliku ulogu u tome, a tebi egzaltacija i sedište ;)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #63 poslato: 27. Oktobar 2015. 07:18:51 »
Nadjoh,madjarsko ime,na grckom znaci cast-Timeus...a npr slabo mi je sunce u natalu,no,numeroloski eto sa Vladarkom smo otkrili da sam jedinica,znaci da ipak nije tako slabo,dal utice betelgejz i stiti il neka druga fix zvezda,il prosto disp sunca merkur dobro postavljen...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #62 poslato: 27. Oktobar 2015. 00:10:23 »
Ne bih pobegla od ovog mog Saturna pa cak ni kad je ime u pitanju :D

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #61 poslato: 07. Avgust 2015. 22:27:44 »
Biljana

Srpsko hriscansko nasledje.
Potice od latinskog jezika od reci Bellare  i izvornog je znacenja  " boriti se"   .

Znaci ona koja se bori,borbena,jaka

<3

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #60 poslato: 07. Avgust 2015. 21:46:14 »
Volim vukove  :heartshape:

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #59 poslato: 07. Avgust 2015. 21:43:00 »