Autor Tema: Mladolikost  (Pročitano 10896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Mladolikost
« Odgovor #41 poslato: 05. Mart 2016. 21:30:10 »
Kad je vec tema ,,mladolikost,, ne znam sta je meni daje ( mozda Devica) .
ps. Danas vidim jednu rodjaku koja je  64  godiste ili tu negdje godina gore dole, znaci zena ima preko 50 g. izgleda kao da ima 30 g a mozda i mladje, za nepovjerovati, zena visoka mozda 175 cm mozda i vise, vitka, lijepa, lice kao papir, samo preliv na kosi( bez sijedih)
A svojevremeno prije 25-30 g je bila Mega Riba ( radila u jednoj konfekcijskoj kuci) nosila stikle, minice i tesku sminku( u to vrijeme kao da je dosla iz Grand produkcije) Sad sva prirodna( mozda i bez trunke sminke).

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #40 poslato: 05. Mart 2016. 19:46:56 »
Venera spaljena a ja bledunjava ....  :115s:

A i genetiku si spomenuo u svom postu dole , ima i toga kod mene .
pa kod tebe posebno,  :as: Sunce  Jarac jaka genetika, bacila si se na pretke koji su bili izdržljivi i vitalni

sladjana*

• Gost
« Odgovor #39 poslato: 05. Mart 2016. 19:40:07 »
tebi je Venera najvažnija, i vrši ti dužnost vladara  :as: budući da isti ne vidi  :as: ;) e sad, beše spaljena :mislilac:

Venera spaljena a ja bledunjava ....  :115s:

A i genetiku si spomenuo u svom postu dole , ima i toga kod mene .

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #38 poslato: 05. Mart 2016. 19:30:54 »
Sa godinama mladja. 38 a kao 28 , tako se i osecam.
 Dupli  Jarac  Venera u 1 kuci.  SaturnLav.
tebi je Venera najvažnija, i vrši ti dužnost vladara  :as: budući da isti ne vidi  :as: ;) e sad, beše spaljena :mislilac:

sladjana*

• Gost
« Odgovor #37 poslato: 05. Mart 2016. 18:18:12 »
Sa godinama mladja. 38 a kao 28 , tako se i osecam.
 Dupli  Jarac  Venera u 1 kuci.  SaturnLav.

Primal*

• Gost
« Odgovor #36 poslato: 05. Mart 2016. 16:37:19 »
Ja imam vrlo mladoliko lice i prosedu kosu :oboze: Kosa taj  :as: Jarac a lice valjda Mesec u Vaga šarmantno, nežno, dispozitor Venera u Strelac mladoliko kako reče Lina na početku :D

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #35 poslato: 05. Mart 2016. 13:32:13 »
     Pošto ti je Saturn u sedištu, a Saturn je vreme - kod tebe vreme stoji - a i Saturn je genetika, dodatno...
sjajan izraz za simboliku si upotrebila ;) :post:

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35556
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #34 poslato: 05. Mart 2016. 12:47:14 »
     Generalno, samo lice će biti predstavljeno Mesec , fizička gradja :as: (vladar i planete u 1 polju) Saturn (struktura kostiju) a dodatno se naravno koristi i Venera kako klasični simbol "lepote" :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #33 poslato: 05. Mart 2016. 11:22:08 »
meni su se tek nedavno razvile crte lice i ostatak ..do tada sam izgleda ko djete..ako ne stavim neki teški make up uglavnom mi daju 18..i dok sam bila mlađa  isto su mi davali manje..još uvijek nekad nemogu kupit cigarete bez osobne -.-"

moja maćeha je  Devica podznak  Strelac..ima tek 50 a izgleda koda ima 80..100 kila ima na 150 sva je nekako čudno izobličena što mi baš i nije za djevicu ..
jupiter joj je u blizancu kvadrira veneru..možda od tud ta ružnoća
venerica u vagi..saturn u ribama..ja mislim da su to ribe pa je tako podbuhla 

očuh je vodenjak/ lav saturn konj sunce u vodenjaku..ništa nije ostario samo su mi se kosti lice promjenile i fizički je ko mladić..bio je i na kemoterapijama i nije mu ništa bilo kako ljudima zna biti

uran djeva  u trigonu sa venerom u strijelcu

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35556
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #32 poslato: 05. Mart 2016. 08:31:10 »
kada je reč o terminima najviše ih imam u  Saturn ali kod mene ne daje stariji izgled, ozbilniji da, ali delujem i mleđe nego što jesam, prosto i genetika i stil života, nije sve u astro ;)

Pošto ti je Saturn u sedištu, a Saturn je vreme - kod tebe vreme stoji - a i Saturn je genetika, dodatno...
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)