Autor Tema: Mladolikost  (Pročitano 9810 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mrgud

• Gost
Odg: Mladolikost
« Odgovor #31 poslato: 05. Mart 2016. 04:39:45 »
kada je reč o terminima najviše ih imam u  Saturn ali kod mene ne daje stariji izgled, ozbilniji da, ali delujem i mleđe nego što jesam, prosto i genetika i stil života, nije sve u astro ;)

Van mreže lajka

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 729
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #30 poslato: 08. Septembar 2014. 22:21:27 »
Meni su do moje 22 godine davali po 4-5 godina vise , ali od 22 godine su krenuli da mi daju mladje. Znam da su na treninzima ljudi obicno iznenadjeni kada kazem da imam 28 godina i da su svi u fazonu da izgledam mladje :)

Inace Asc mi je u terminu Merkura , a vladar asc je u Skorpiji u terminu Saturna .
   Mislim da sve ovo sto si napisala daje  :as:Jarac:as:Jarac u detinjstvu i ranoj mladostii cini da osoba izgleda starije, ozbiljnije i cesto je bolesljiva. Medjutim, kako godine prolaze, deluje sve mladje a zdravstveno stanje se popravlja.

Van mreže Soel

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #29 poslato: 08. Septembar 2014. 21:05:50 »
Mladolikost daju generalno Blizanci i Devica, kao i Merkurovi termini u svim ostalim znacima. Sa druge strane, Saturnovi termini daju stariji izgled.

a kakvi oblik daju jupiterovi termini?

beskrajnost555

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 08. Septembar 2014. 20:51:35 »
Gledajuci sve to ja imam 31 , a zapravo nisam dalje krenula od 20 , cak i prije kad sam imala 25 rijetko da sam isla dalje od 14..... ispocetka je bilo ok, a sad bas ne smatram nekako komplimentom. Moguce da je zaduzena  Venera Blizanci, i s tim da sa  Mesec :120: pravi ....
Sad  Venera je vladar mog  Mars koji je vladar mog  :as: i naravno  SunceMerkur.
posto imam recepciju izmedju  MerkurVenera mozda i to pomaze u odrzavanju?
Znam da je Lily smatrao i gledao po terminu i za izgled bi mogao opisat osobu i njen izgled.
U mene je  :as: 8 stupnja  Škorpija cime je u terminu  Jupiter  koji je u svom sjedistu u  Strelac pa onda ako i strijelac to donosi mozda je to jos jedan od razloga.

Van mreže Lorelei

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #27 poslato: 19. Jun 2014. 10:37:56 »
Meni su do moje 22 godine davali po 4-5 godina vise , ali od 22 godine su krenuli da mi daju mladje. Znam da su na treninzima ljudi obicno iznenadjeni kada kazem da imam 28 godina i da su svi u fazonu da izgledam mladje :)

Inace Asc mi je u terminu Merkura , a vladar asc je u Skorpiji u terminu Saturna .
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Kocka je bačena

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #26 poslato: 19. Jun 2014. 09:23:06 »
Mladolikost daju generalno Blizanci i Devica, kao i Merkurovi termini u svim ostalim znacima. Sa druge strane, Saturnovi termini daju stariji izgled.

Pa ja bi po tome trebalo da imam pre lice koje izgleda starije,nego mladje,s obzirom da mi je masu ličnih planeta u aspketu sa Saturnom. Ne znam šta bi predtsvaljao glas,da l Merkur ili Venera,ali i što se tiče glasa,imam  glas devojčice,dakle nekako ti je sve umanjeno kod mene. :rolf: Ne znam jedino šta mi pada na pamet je što su mi sve ove planete spaljene pa aspekt nisu dostigli svoju punu snagu ne znam šta bi drugo moglo biti. :hum:
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Na mreži uranija

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13155
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #25 poslato: 19. Jun 2014. 00:10:05 »

e sad kad ja krenem ko devica da analiziram pa uzmem ovako,asc rak u saturnovim terminima,da razmislim,delovima tela i celinom izgledam zrelo,u licu,telu...

u delu zivota pod vladavinom merkura koji je i u terminu merkura,bas sam izgledala detinjasto vitko,mladjahno sa piskavim glasicem koji i danas prednjaci :D u sustini kad pricam i smejem se,merkur i venera imaju sekstil,izgledam mladje :)

u periodu zivota vladavine sunca u terminu marsa,stalno sam tezila  da izgledam pre svega privlacno

u periodu zivota venere od 14-22.e kao ova venera u lavu,ogledalo je bilo uvek uz mene,nema sta,i naravno sekstil sa merkurom ;) plava griva,kosa na glavi ukras,bas ko griva lavovska,venera je pod terminom merkura,nece biti da sam izgledala staro,mozda nekad ozbiljno...

mesec -saturn je dao karakteristicni pecat na delu tela kojim vlada mesec :) zasto to pominjem jer i on daje izgled koji dodaje na godine,sasvim neobicno...

Vivi

• Gost
« Odgovor #24 poslato: 18. Jun 2014. 23:44:29 »

Na mreži uranija

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13155
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #23 poslato: 18. Jun 2014. 23:36:56 »
meni su govorili kad sam bila mladja da izgledam starije,tamo u nekoj 16.oj,pogotovo usminkana,kao da mi je 25-30,al mi je lik generalno uvek isti,kakav je bio tad,takav i sad,neka postojanost pojave,sunce,mars,merkur u blizancima,jupi u strelcu u opoziciji,asc rak,mesec uz saturna u vagi...

Van mreže Kocka je bačena

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #22 poslato: 18. Jun 2014. 23:19:57 »
     Pa ako ćemo po pravilima ~ nemaš Saturn :0: Venera :hum: S druge strane, Merkur :0: Saturn :120: Mesec može da donese "star-mali" efekat - u detinjstvu su smatrali da si starija, a kako stariš, tako ti oduzimaju godine :mislilac:

Nešto mi ne leži ta teorija da planete koje su u različitim znakovima nisu u  :0: ,jer itekako osećam Venera  :0: Saturn aspekt.a što se tiče tog star-malog efekta,nikad nije postojao oduvek sam bila sitnija (da ne kažem jedna od najsitnijh u odeljenju) i oduvek su mi davali manje godina. Moguće je pre što se ovaj Merkur- Saturn aspekt nalazi u  Strelac a takodje obe planete spaljene od Sunce (a i Venera je tu pod Sunčevem zracima) pa možda ovaj aspekt nije zasjao u punom sjaju.
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...