Autor Tema: Mladolikost  (Pročitano 10723 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

plutonac*

• Gost
Odg: Mladolikost
« Odgovor #21 poslato: 18. Jun 2014. 21:50:58 »
Da sa 15 sam izgledala kao da mi je 18 godina ...i to trajalo do 28 godine . Tipicno za  Jarac.
to sam primetio i kod mnogih  :as: Rak, isti princip, posebno kod žena... mora da je ta osa  Jarac- Rak zadužena

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9260
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #20 poslato: 18. Jun 2014. 21:16:07 »
Slađana, a jesi li kao mlađa izgledala starije za svoje god?

Da sa 15 sam izgledala kao da mi je 18 godina ...i to trajalo do 28 godine . Tipicno za  Jarac.

plutonac*

• Gost
« Odgovor #19 poslato: 18. Jun 2014. 20:57:05 »
Slađana, a jesi li kao mlađa izgledala starije za svoje god?

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9260
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #18 poslato: 18. Jun 2014. 20:56:10 »
Dupli  Jarac sa godinama izgledam mladje a tako se i osecam .
 Sunce  :0:  Venera , dis.  SaturnLav .

plutonac*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 18. Jun 2014. 20:54:21 »
eto vidiš... to me podseti kako najboljoj drugarici (čitaj sestri) redovno čitam misli... sedimo mi jednom na klupi u parku i gledamo nebo i ja izjavim: vidiš ono sazvežđe tamo, to nije Mali medved! i ona frapirana odgovara:  upravo to gledam i mislim se da li je to Mali medved
i tako primera unedogled  ^_^

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35437
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #16 poslato: 18. Jun 2014. 20:50:20 »
     Pa moje :pr: Sunce je kod tvog :nat: Mesec trenutno :lol: a i :nat: Mars mi je kod tvog :nat: Jupiter i tvoje Sunce kod mog :mcc: ... sve je moguće :aha: :lol:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 18. Jun 2014. 20:47:31 »
hahaha em čitam misli  :D

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35437
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #14 poslato: 18. Jun 2014. 20:41:32 »
     :lol: sad mi uze reč iz usta :lol:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 18. Jun 2014. 20:28:35 »
     I još si dodatno i Škorpija - sistem regeneracije je jači ;)
divno  ^_^
prijatelji me zovu vampir, em bled, em ne starim  :D ima da budem Dorijan Grej

Van mreže Laby 55*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 76
  • Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!
« Odgovor #12 poslato: 18. Jun 2014. 18:29:37 »
tu se i ja mogu pohvaliti svojom mladolikošću, često me znaju svrstavati među srednjoškolce ali maksimalno mi daju 25 godina a ja imam 31  :histerija: :histerija: :115s: