Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 67386 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #217 poslato: 02. Januar 2019. 12:11:02 »
Ti si meni jasna kao 1 x 1, jednostavno si previse emotivna,to je taj upliv vodenih znakova u karti, das celu sebe, idealizujes i na kraju se razocaras i raskines.
Tako je :)

I nema veze sto sam sve starija i mudrija...uvek isto.
ima li nade za mene?
Da se to nekako 'istrosi'  da ja jednom nekada nekoga realno sagledam :D

Znam da je  Neptun vladar mog  :desc: ali i  Jupiter moram posmatrati.
Sa tranzitom  Jupiter se svasta kod mene desavalo.
 :tr: Jupiter :180: :ic: udala sam se
 :tr: Jupiter :180: :mcc: razvela se
itd...

Koliko puta treba da se udam da bi to bilo to  :histerija:

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #216 poslato: 01. Januar 2019. 16:50:41 »
Ti si meni jasna kao 1 x 1, jednostavno si previse emotivna,to je taj upliv vodenih znakova u karti, das celu sebe, idealizujes i na kraju se razocaras i raskines.
Sada je Ne u ribama,polako gradi dobre aspekte ka tvojim planetama u vodi, za par godina docice i u 7p, pa ces tada i imati partnera kakvog si sanjala i kakav ti zaista pripada.Trebalo bi da ta osoba i zaista lici na Ne u ribama sve iz te simbolike.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #215 poslato: 01. Januar 2019. 14:58:55 »
U braku sam drugacija. Posvecenija. Sve cinim bez da nesto trazim. I dugo mi treba da progledam. Mozda  Mesec :90: Neptun

Da li ste probali sa aplikacijama Sunca?

Kada sam davno tumacila moje aplikacije poklapali su se opisi mojih muzeva. Tako da ima nesto i u tome :)

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #214 poslato: 01. Januar 2019. 14:49:23 »
Srecna nova godina!

Kroz Venera :90: Uran jesi opisala veze. Samo veze. Kratkotrajne su. Posle velikog zanosa  Venera :120: Neptun kada bih sve dala i uradila za ljubav, dolayi treznjenje  Venera :90: Uran

Imala sam jedan formalni brak. I jedan neformalni.

Ali kada su moji brakovi u pitanju radi  Jupiter
Izgleda je moja karta za Tradicionalnu astrologiju :)

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 733
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #213 poslato: 01. Januar 2019. 14:36:55 »
Mislim da se ne moze sa sigurnoscu reci koliko neko ima brakova u natalu vec da li je sklon vecem broju brakova.
Samim tim sto ti je  Venera :90: Uran predodredjena si za vise veza jer se tesko zadrzavas u jednoj vezi. Govorim o vezama jer je mala mogucnost da ces sklopiti formalan brak, o cemu opet govori ovaj aspekt. No to te ne sprecava da ostvaris dugotrajno partnerstvo, jer sta je "brak" nego obican ugovor koji se moze i raskinuti. I ja imam ovaj aspekat i ovo je moje vidjenje njegovog uticaja.
Dakle, kao i svaka  Devica, sitnicava si i sklona kritizerstvu tako da nekon prve opcinjenosti ubrzo pocinjes da uvidjas mane svog izabranika. Ribe na vrhu 7 daju partnera koji je idealista i mozda ne previse praktican, neko o kome se moras brinuti jer se cini da nije sposoban da sam brine o sebi. Ovo je obrazac koji ti ponavljas, takvi muskarci te privuku i posle nekog vremena se razocaras i ostane samo saosecanje, bez ljubavi. I ovaj  Mesec na vrhu 7. ide tome u prilog. Ne znam da li sam u pravu.

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #212 poslato: 01. Januar 2019. 12:47:55 »
Неправедно запостављена веома занимљива тема

Може ли мала помоћ, можда вам буде и занимљиво, поготову за вежбу

Колико бракова стоји у мојој карти?

Једном давно смо анализирали карту елизабет Тејлор, имамо сличности  :smeh:

Можда постављам аматерска питања али верујте да се осећам као када сам откривала астрологију.
Не сећам се показатеља...двојни знаци на  :desc:, владар  :desc: у променљивом знаку, апликације  Sunce.... шта јос?

Van mreže monsy*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 5
  • monsy has no influence.
« Odgovor #211 poslato: 13. Avgust 2017. 01:15:16 »

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #210 poslato: 26. Mart 2017. 15:32:56 »
Miss Click, hvala na razumjevanju.
Nadam se da znas kako Rakovi sve emotivno prezivljavaju i upijaju uvrede - ko sundjer .  :X
O da, uvrede, batine, pretnje, mučno je to za svakoga, posebno za male Račiće :(

Meni je 7. polje u Blizancima, tako da su mi mnogi rekli da ću imati "barem dva braka i tri-četiri paralelne veze" :D
Ne znam kako to da postignem vremenski, moraću da imam neki planer :D

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #209 poslato: 26. Mart 2017. 15:21:40 »
Draga moja Katja, tebi je sam vladar VII polja spaljen, pa samim tim već se dovodi u pitanje kada će i da li će doći do braka. Taj isti Merkur realno sem :0: sa Sunce Mesec Mars nema druge (Ptolomejeve) aspekte, pa i to dosta umanjuje broj partnera (pa tako i ponuda) Tripliciteti vladara Merkura u Raku za noćno rodjenje su Mars Venera Mesec ~ Mars spaljen, Mesec spaljen, a Venera slaba u malefičnom polju... Sama Venera kao simbol ljubavi i braka ima s jedne strane aflikaciju od Saturn a s druge strane benefični aspekt sa Jupiter (a ako ćemo po MA ima i aflikaciju od Neptun dodatno) Po meni, ovde je samo moguća veza (brak) kasnije u životu i da to bude jednostavni život sa partnerom (bez klasične priče o braku - papiri)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
« Odgovor #208 poslato: 26. Mart 2017. 15:13:03 »
draga Katja, uvek me obraduje tvoj post na forumu
al te nesto retko ovde ima
kako si mi <3
Oh mila Grofice.... kako si pazljiva!   :fala: Logujem se povremeno, pratim sta pisete, ali nemam vremena pisati.
Pakao mi je na poslu, vec par mjeseci bijeloga dana ne gledam, a plata 320 eura. Zato krivim tranzit Saturna na MC.

Tacno, Mjesec jeste jak u Raku, ali u kombinaciji s Marsom... to je "dusa (Mjesec) ranjena (Maars)"!
Ma ne znam sta sve sada iritira moj natalni stelijum u Raku....
Da li tranzit Jupitera u Vagi ili tranzit brzih planeta u Ovnu ili opozicija Plutona iz Jarca?
Kljucam ko express lonac!  :rant:

Da ne kvarim Topic...

Autism_Ninja_Mom, mi smo na temi brak?! Ha ha ha ... zaboravih.
Pa ako bi se i desio brak, nepogresivo bi to bilo, citat: "dosta kasno" ... obzirom da imam punih 46. godina. :plete:
Nevjerovatno kako se astrolozi "zalete" na mog signifikatora braka u plodnom znaku i smatraju da od ljubavnih i bracnih ponuda ne mogu zivjet.  :histerija:

Miss Click, hvala na razumjevanju.
Nadam se da znas kako Rakovi sve emotivno prezivljavaju i upijaju uvrede - ko sundjer .  :X