Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 635527 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nobi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 25
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #2102 poslato: 30. Avgust 2020. 20:53:29 »
Zdravo svima  :wave: 
Duze vreme nisam pisala nista,citala sam povremeno.Odvratan period je iza mene  :( . Preseo mi je ovaj   Saturn povratak,ali sad on nije tema ovde pa da ne mracim .

Mene bas bas interesuje moje polje braka i deca...znate kako nekad vidite neciju kartu i ocigledno je da stoje i brak i deca,pa nekad je ocigledno i vise njih...(znam da su sve predispozicije ali uglavnom je sve kao sto je i u karti) .
Jel moze neko da baci pogled na moju i da vidi da li mi se uopste i vidi brak ili deca ? Znam da to povlaci malo detaljnije gledanje ali samo me eto interesuje da ili ne... Ne mogu sama sebi nista,nisam objektivna  =)  .
Da napomenem da sam imala vezu od deset godina,ali nismo ni ziveli zajedno pa ne znam da li se to racuna u nesto.

Zbog ovog  SaturnJarac  i  Jarac u 7 kuci je stariji partner ili kasniji ulazak u brak...e sad ovaj prvi je bio 10+ stariji pa ako se i tu racuna  :hum:

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 760
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #2101 poslato: 12. Avgust 2020. 17:23:37 »
Ahaaaa razumela sam,bas cu da probam ,hvala ti ❤

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2100 poslato: 12. Avgust 2020. 13:22:07 »
     Misliš na Fortun i Ero$ čartove? Imaš nešto slično na astro-seek.com :aha:

Al najbolje je "peške" papir i olovka :lol: Staviš ili Fortun ili Ero$ da ti bude :as: i poređaš natalne planete u taj nov raspored polja :84s::paint:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #2099 poslato: 12. Avgust 2020. 13:11:39 »
Aha,shvatam sada,samo gde mze da se radi taj chart? Bas sam trazila po netu ali nisam nasla skoro pa nista🤔

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2098 poslato: 12. Avgust 2020. 12:57:13 »
     Kada se radi ovakav opis partnera, on je vezan za onog sudbinskog partnera u životu, a ima napr opis partnera preko Fortuna čarta, ili pak preko Eros čarta isto, pa tako na sve to može da se doda i karmička "nota" tim opisima :aha: Ne treba pomerati sa 7 na 9 pa na 11 itd što se tiče opisa, jer ako se minimum 50% ne uklapa u opis vezan za 7 polje, to ondak nije partner koji je sudbinski vezan za brak :hum:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #2097 poslato: 12. Avgust 2020. 02:13:10 »
Pa izgled partnerove  kuce kroz derivatno 4 polje od nase 7 koliko sam shvatila 🤔

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 313
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #2096 poslato: 12. Avgust 2020. 01:08:29 »
Kako je 10. polje prvi ozbiljni partner? Zar nije derivatno 4. kuća od 7. kuće dom, jedan roditelj itd. bračnog partnera?

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #2095 poslato: 12. Avgust 2020. 00:52:17 »
Kad se vec spominje opsi u sitna crevca,ako se za prvog ozbiljnog partnera gleda 10 polje natala( 4 derivatno polje od 7 polja) da li se za drugog bitnog partnera gleda takodje 4 polje od 9.polja ili ipak to 10 poljeu natalu opisuje sve partnere koji su namenjeni osobi natala?

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 313
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #2094 poslato: 12. Avgust 2020. 00:33:27 »
     To je stvar lične odluke koliko ćeš ići u "sitna crevca" :)
Ja volim da idem u "sitna crevca" (kad sam raspoložena za to :lol: )
     Klijenti su bili više nego zadovoljni tim "sitnim crevcima" :aha:
(tj dobijala sam feedback da se opis poklapa do 90% neki put)
Opis

Svaka čast :ocena2: Nevjerovatno da i to može da se vidi

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 46
  • malina36 is a rising star!malina36 is a rising star!malina36 is a rising star!malina36 is a rising star!malina36 is a rising star!malina36 is a rising star!
« Odgovor #2093 poslato: 11. Avgust 2020. 23:39:12 »
Hvala draga Ganci  <3. I ovaj moj je mlađi od mene 4 godine, strastven jeste i previše 😁. Uhvatiti se ne može, stalno je u pokretu, jurca tamo, vamo. Dugo godina radi vani, ali često je i ovdje. Takav mu posao, vozač kamiona. Razveden je. On mi se baš uklapa u natal, tj. 7 polje. Ne znam ja baš da idem u sitna crevca 🤭.  E sad ovo za razveden, negdje sam čitala da Sunce opozicija Uran daje to.