Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 70904 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #17 poslato: 27. Decembar 2011. 17:47:40 »
Ima li ovde neka dama, jer nam manjkaju gospoda, koja se razvodila dva puta? Ili ako znate nekoga, da malo analiziramo ovo pravilo.

Rivenair*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 27. Decembar 2011. 16:44:18 »
9. je u Jarac, vladar je Saturn u Vaga u egzaltaciji  :0: Pluton:0: Mars u derivatnom 10. polju: pa sigurno nekog stabilnog i uspješnog, starijeg muškarca koji je visokopozicioniran i šarmantan. Samo pazi da nije navalentan ili nasilan zbog ovog  Mars u padu. Iako se taj  Mars može vezati za jednog od njegovih roditelja. Nekako mi izgleda da će mu porijeklo biti siromašno, a da će on sve steći svojim trudom i radom i možda zbog toga malo i mrziti svoje roditelje.

Thnx, pripazit ću. Mada takvog sada nema na vidiku.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 27. Decembar 2011. 16:38:48 »
9. je u Jarac, vladar je Saturn u Vaga u egzaltaciji  :0: Pluton:0: Mars u derivatnom 10. polju: pa sigurno nekog stabilnog i uspješnog, starijeg muškarca koji je visokopozicioniran i šarmantan. Samo pazi da nije navalentan ili nasilan zbog ovog  Mars u padu. Iako se taj  Mars može vezati za jednog od njegovih roditelja. Nekako mi izgleda da će mu porijeklo biti siromašno, a da će on sve steći svojim trudom i radom i možda zbog toga malo i mrziti svoje roditelje.

Rivenair*

• Gost
« Odgovor #14 poslato: 27. Decembar 2011. 15:51:20 »
Mislim da će moj prvi brak biti dobar ako odaberem muža Stranca.

7. počinje u Bik -stabilnost, pouzdanost.
Vladarica je Venera u 12. polju Vaga -u svom je sjedištu i prirodno egzaltirana u kući Riba.
Aspekti: Venera :0: MerkurSunceVenera :120: MarsVenera :90: Saturn.

Zašto kažem ako se udam za nekog tko nije iz moje zemlje? Zato što bi tako ispunila simboliku Venera u 12. polju-inozemstvo, a ujedno i simboliku Venera :90:Saturn jer je to  :90: iz 3. polja: pa bi to bilo kao da smo možda razdvojeni čestim putovanjima. Tako bi izbjegla sve one dramatično fatalističke opise koji slijede za Venera u 12. polju i Venera  :90: Saturn.

Što mislite?

Možda ne mora biti stranac (iako bi poželjno bilo da bude), već može biti u umjetnik koji će stvarati na osami, pomalo u svom svijetu, slikar, fotograf ili pisac.

A kakvog ja da tražim s mojom devetom u Jarcu? :xd

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 27. Decembar 2011. 15:25:41 »
Mislim da će moj prvi brak biti dobar ako odaberem muža Stranca.

7. počinje u Bik -stabilnost, pouzdanost.
Vladarica je Venera u 12. polju Vaga -u svom je sjedištu i prirodno egzaltirana u kući Riba.
Aspekti: Venera :0: MerkurSunceVenera :120: MarsVenera :90: Saturn.

Zašto kažem ako se udam za nekog tko nije iz moje zemlje? Zato što bi tako ispunila simboliku Venera u 12. polju-inozemstvo, a ujedno i simboliku Venera :90:Saturn jer je to  :90: iz 3. polja: pa bi to bilo kao da smo možda razdvojeni čestim putovanjima. Tako bi izbjegla sve one dramatično fatalističke opise koji slijede za Venera u 12. polju i Venera  :90: Saturn.

Što mislite?

Rivenair*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 27. Decembar 2011. 15:13:41 »
ovo vidim prvi put da je 3. kuca razvod od prvog braka, pa gledam ako mi je to onda vladar MA koji je u 7. u padu , pa bi mi razvod bio bas javna borba. uf! ali ako je Chiron u 3. onda bi to znacilo da bi time izljecila stare rane?
bas gadna tema!
 Mars :90: Pluton pa bi mi se i status promijenio razvodom i valjda ne bi mogla raditi.

Gle, koliko se meni čini, razvod će ti zaista biti težak, radi aspekata koje vladar treće kuće pravi. Ali znaj da je svaki razvod jedna vrsta borbe, bilo emocionalne ili bilo kakve druge. Tu prekidamo s prošlošću i to je malo kada, u iznimnim slučajevima samo jednostavno. Tako da budi hrabra, čvrsto stisni zube i kreni. Imam osjećaj da nisi dovoljno voljena u ovom braku u kojem si sada, vladar Mjesec je u kvadratu s Venerom i Merkurom (vjerojatno je i komunikacija loša), ali isto tako, čini mi se da ako se ponovnno udaš, da će taj brak biti puno bolji.  Sa Suncem u Vagi u konjukciji sa S.m.č. i vladarom Venerom koja pravi uglavnom dobre aspekte.

U svakom slučaju, ne trebamo ne poduzimati promjene samo zato da ne bi možda bili manje sretni, već da bi promijenili ono u čemu smo nesretni.

oktobar*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 13. Novembar 2011. 18:48:05 »
ovo vidim prvi put da je 3. kuca razvod od prvog braka, pa gledam ako mi je to onda vladar MA koji je u 7. u padu , pa bi mi razvod bio bas javna borba. uf! ali ako je Chiron u 3. onda bi to znacilo da bi time izljecila stare rane?
bas gadna tema!
 Mars :90: Pluton pa bi mi se i status promijenio razvodom i valjda ne bi mogla raditi.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #10 poslato: 13. Novembar 2011. 16:28:04 »
Postavka vladara neke kuce i njen dispozitor opisuju sta se moze ocekivati od te kuce, aspekti samo upotpunjuju pricu :)

Rivenair*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 13. Novembar 2011. 15:27:44 »
Hvala ti. Ali on taj vladar devete pravi konjukcije s maleficima. No tko zna, možda to samo fizički opisuje muškarca u simbolici tih planeta. Ovo si super rekla za prvi brak. Vječito neka iznenađenja, ali kraj, koliko god se nazirao, bio je  šokantan (jer sam napokon otvorila oči) i grozan.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #8 poslato: 13. Novembar 2011. 01:28:40 »
Po meni ti se drugi brak kotira mnogo bolje nego prvi. Sama postavka 7 u promenljivom znaku, sa sve Uranom na Dc, Neptunom u 7 kuci moralo je doci do pucanja i velikih i sokantnih saznanja
, preokreta, jupiter je u skorpiji i u 6, a mars kao dispozitor jupitera je u padu.
9 kuca je u fiksnom i zemjanom znaku, daleko stabilnija varijanta, vladar je egzaltiran a dispozitor je na MC i vodi saturna u sediste.