Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 67717 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mrgud*

• Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #157 poslato: 19. Oktobar 2015. 21:18:45 »
kad ste pitale, rekao sam odmah
da, važi i za druge aspekte, recimo ja imam  Merkur :180: Saturn ali je Merkur spaljen i taj aspekt ne postoji, Saturn ne vidi tog Merkura i nema šta da radi s njim...dobra strana spaljenosti kad pogledaš, bolje i spaljen Merkur nego da ga  Saturn :180: iz  Jarac

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #156 poslato: 19. Oktobar 2015. 20:49:19 »
tako što se u njenom slučaju Venera ni ne vidi, jer je spaljena i prema tome ne vidi taj Jupiter, a onda taj ceo aspekt može mačku o rep
Axa, ja ni ne vidim njenu kartu! ok, tako kazi, da znamo o cemu pricas. :ok:

Ali vidis ja nisam ni to znala, da ako je spaljena od  Sunce- da ni ostali aspekti da kazemo "ne rade"?!

Ok, hvala na objasnjenju.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #155 poslato: 19. Oktobar 2015. 19:58:21 »
Pa lepo reci tako da nas ne zbunjujes :D

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #154 poslato: 19. Oktobar 2015. 19:50:10 »
I ja se pridruzujem pitanju? Kako ne postoji??
tako što se u njenom slučaju Venera ni ne vidi, jer je spaljena i prema tome ne vidi taj Jupiter, a onda taj ceo aspekt može mačku o rep

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #153 poslato: 19. Oktobar 2015. 15:54:57 »
Hvala kefalo.
Imam sanse :D
Mada ne verujem,ja nisam za brak uopste :D

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #152 poslato: 19. Oktobar 2015. 15:53:03 »
Pored sedme u  Ribe.
 Kontakt vl sedme i Merkur, jer Merkur daje mnostvo.
Sedma u promenljivom znaku ili dvojnom
vladar sedme u promenljivom znaku ili dvojnom
Sunce u dvojnom ili promenljivom

Za dva braka bi trebalo samo zameniti ovo promenljiv znak u kardinalni.

Za jedan fiksni

Ja to onako iz ruke. Ali mozes da rponadjes dosta o tome, pise se svuda. Sve vise je takvih primera

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #151 poslato: 19. Oktobar 2015. 15:42:40 »
Bas ti hvala :D

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #150 poslato: 19. Oktobar 2015. 15:41:12 »
Sedma u ribama  :P
pa jos ako je vladar  Jupiter :60: Venera  :histerija:

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #149 poslato: 19. Oktobar 2015. 15:39:14 »
Da se vratimo na temu.
Jel bi neko postavio kartu osobe koja je imala vise od jednog braka da pogledam postavku?
Jel postoji neki aspekt koji ste zapazili da vise osoba ima a imale su vise od jednog braka?

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #148 poslato: 19. Oktobar 2015. 15:33:47 »
Nije lako biti 'blazen' medju zenama ;)

Koliko cita o PMSovima, hormonima, ovulacijama...dobro se on drzi  <3
ahahaha to da :lol:

Mozda se zbunio :D

Verovatno. :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...