Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 67622 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

posmatrac*

• Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #167 poslato: 21. Oktobar 2015. 16:15:02 »
Znaci planetu tumacimo kao ostecenu, sa manjim kvalitetima ili losim kvalitetima, ona je tu.
Ali aspekata nema.
Shvatila  :matura: napokon

Znaci ipak sam bila bukvalista i ispala glupa u drustvu :(
Ne kontam iskreno sta si "shvatila"?Shvatila si teoriju koju nisi provjerila u praksi i to ti nece pomoci da imas neke koristi od astrologije,tapkaces u mjestu jako dugo,i izucavaces je jos godinama bez ikakvog pomaka na licnom planu,posebno u  onom spoznajnom.
Ne moze se astrologija nauciti citatajuci samo knjige i teoriju,moramo posmatrati i prakticne prmjere,koji najcesce u 80% slucajeva odskacu od teoretskih hipoteza.

Prvo,nije logicno da blizina Sunca,koje je u astrologiji opisano kao benefikom lose utice na neku blisku planetu koja se nadje u blizini,ono sto se desava,je da se voljni momenat Sunca,citava njegova simbolika koju ono predstavlja,kao i simbolika polja u karti kojim vlada to Sunce prenosi na planetu u konjukciji.PA ce osobe koje n imaju npr So0Me,da   djeluju jako energicno,da pricaju vrlo cesto jako brzo,da razmisljaju jako brzo,da sebe vrlo cesto stavljaju u 1 plan,da i ne zele da razgovaraju o drugima,nego cesto uvijek samo o sebi,svom zivotu itd.

To je isto kao kad se kaze da npr Saturn smanjuje,suzava,da je krut, hladan,pa kada se nadje u konjukciji sa Venerom(prirodni vladar 2 polja,novac) da donosi siromastvo,a eno SA0Ve u kartama imju i Bill GAtes,i Donald Trump i Jeff Bezzos,i nekih par mojih prijatelja koji ne znaju sta ce od novca.I ne,nisu se uopste mnogo namucili da dodju do njega,jako su mladi.

Sta fali npr Denzelu WAshigtonu sa spaljenim Merkurom,da nije mozda glup,kazu jedan od najinteligentnijih glumaca.

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #166 poslato: 20. Oktobar 2015. 11:55:29 »
Znaci planetu tumacimo kao ostecenu, sa manjim kvalitetima ili losim kvalitetima, ona je tu.
Ali aspekata nema.
Shvatila  :matura: napokon

Znaci ipak sam bila bukvalista i ispala glupa u drustvu :(

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #165 poslato: 20. Oktobar 2015. 11:51:42 »
ona je tu gde jeste, spaljena, ima  :0: koja joj se uzima u obzir  :0: Sunce

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #164 poslato: 20. Oktobar 2015. 11:49:02 »
Aha...to se odnosilo samo na aspekte sa tom planetom?
Nije se odnosilo na samu planetu, kao nema je, ne postoji...

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #163 poslato: 20. Oktobar 2015. 11:35:08 »
Kefalo, probaj da gledaš direktno u Sunce, čak i da je iza njega ili tik pored nešto, ti to nećeš moći da vidiš, e tako ti je i sa spaljenom planetom :)

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #162 poslato: 20. Oktobar 2015. 08:28:53 »
     To je to - kad nešto spališ, šta ostane od toga? Ćorak... Tako isto, spaljenu planetu ni jedna druga planeta ne vidi da bi sa njom mogla da oformi neki Ptolomejev aspekt :pamet:
I dalje zbunjena
Ta planeta je valjda smao ostecena, nije izbrisana, valjda

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35559
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #161 poslato: 20. Oktobar 2015. 08:17:36 »
     To je to - kad nešto spališ, šta ostane od toga? Ćorak... Tako isto, spaljenu planetu ni jedna druga planeta ne vidi da bi sa njom mogla da oformi neki Ptolomejev aspekt :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #160 poslato: 20. Oktobar 2015. 08:11:00 »
Svima je sada sve jasnije samo je meni jos nejasnije. :)
Jel vi hocete da kazete da se spaljena planeta ne vidi, da je nestala, ne postoji? Ili sam ja ispala bukvalista i glupa u drustvu :hmm:

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35559
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #159 poslato: 20. Oktobar 2015. 06:13:53 »
kad ste pitale, rekao sam odmah
da, važi i za druge aspekte, recimo ja imam  Merkur :180: Saturn ali je Merkur spaljen i taj aspekt ne postoji, Saturn ne vidi tog Merkura i nema šta da radi s njim...dobra strana spaljenosti kad pogledaš, bolje i spaljen Merkur nego da ga  Saturn :180: iz  Jarac

To bi objasnilo stav Spasoja o celokupnoj simbolici 7 polja ~ njemu je Jupiter vl. 7 polja spaljen u 5 polju i u stvari ni Mesec iz 7 polja sa kojim on sklapa :60: niti Saturn iz 3 polja sa kojim sklapa :60: ga ne vide... sad mi jasnije :ok:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #158 poslato: 20. Oktobar 2015. 05:12:37 »
kad ste pitale, rekao sam odmah
da, važi i za druge aspekte, recimo ja imam  Merkur :180: Saturn ali je Merkur spaljen i taj aspekt ne postoji, Saturn ne vidi tog Merkura i nema šta da radi s njim...dobra strana spaljenosti kad pogledaš, bolje i spaljen Merkur nego da ga  Saturn :180: iz  Jarac
Ahm, da. Htedoh da kazem, to i nije tako lose u tom slucaju. :ok:
Eto, nesto novo smo naucili danas.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...