Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 98539 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #117 poslato: 23. Januar 2012. 15:06:59 »
Ja nekako pokusavam da ignorisem to 9 polje, a u ovim primerima nijedan JMC nije bio u 9. Stavi natal :) i proveri antiscije, vrlo su zanimljive.

Van mreže kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #116 poslato: 23. Januar 2012. 15:03:41 »
Evo uzela sam statistiku od 15 razvedenih ljudi, svako je imao sam Dc ili vladara Dc u konjunkciji, kvadratu ili opoziciji sa JMC, takodje i preko antiscije. Samo jedan primer nije imao nista sa JMC ali je imao Ur egz 0 sa DC. I jos nesto zanimljivo samo taj sa Ur je imao tu planetu u 7, sve druge 7 su bile potpuno prazne ako zanemarimo ponegde hiron. Jos jedno opazanje je da su svi imali Dc u prvih 20 stepeni znaka i to preovladjuju blizanci, rak, strelac, vodolija i ribe.
Eto meni je vrh 7p takođe i Ve vladar 7p Ve u kvadratu sa čvorovima.Iskreno se nadam da se neću razvoditi? negde sam pročitala da sa JMČ u 9p treba obratiti pažnju na eventualni drugi brak.
Šta mislite?
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #115 poslato: 23. Januar 2012. 14:56:08 »
     :pamet: ja bih mogla da potražim podatke od nekih parova koji su i pored dosta teških situacija ipak opstali u braku... Možemo da uzmemo primer mojih roditelja koji su poslednjih 10 godina braka se konstantno "razvodili" ali do tog pravnog razvoda nikada nije došlo... dupla Vodolija i dupli Lav... moram da pronadjem nj podatke, zaboravila sam ih  :pisac:
Moze. Moji se isto nisu razveli preko papira ali to je gotova stvar, zive svako svoj zivot, ne pricaju, svako ima drugog partnera, tako da je to gotova prica, bar za sada, ko zna...Ona ima ukljestenog lava u 7, dakle 3 znaka obuhvata 7, kod mene je ista situacija. Ona ima vladara 7, Mo pa njegova antiscija je u 0 sa JMC.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #114 poslato: 23. Januar 2012. 14:52:11 »
     :pamet: ja bih mogla da potražim podatke od nekih parova koji su i pored dosta teških situacija ipak opstali u braku... Možemo da uzmemo primer mojih roditelja koji su poslednjih 10 godina braka se konstantno "razvodili" ali do tog pravnog razvoda nikada nije došlo... dupla Vodolija i dupli Lav... dosta 90° i 180° ali povezanost maminog SMČ i tatine Venera i tatin JMČ na maminom Sunce ~ očigledno je ova kombinacija odigrala veću ulogu u celoj priči (karmički oni su morali da istrpe jedno drugo...)  moram da pronadjem nj podatke, zaboravila sam ih  :pisac:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #113 poslato: 23. Januar 2012. 14:49:06 »
Nemam mnogo primera trajnih brakova jer ne znam bas vreme rodjenja ali kod njih nema povezivanja sa JMC ni ovako ni preko Antiscije.

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #112 poslato: 22. Januar 2012. 20:53:22 »
Evo uzela sam statistiku od 15 razvedenih ljudi, svako je imao sam Dc ili vladara Dc u konjunkciji, kvadratu ili opoziciji sa JMC, takodje i preko antiscije. Samo jedan primer nije imao nista sa JMC ali je imao Ur egz 0 sa DC. I jos nesto zanimljivo samo taj sa Ur je imao tu planetu u 7, sve druge 7 su bile potpuno prazne ako zanemarimo ponegde hiron. Jos jedno opazanje je da su svi imali Dc u prvih 20 stepeni znaka i to preovladjuju blizanci, rak, strelac, vodolija i ribe.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #111 poslato: 30. Decembar 2011. 12:10:10 »
     Sunce 05° Ovan a Uran 26° Device :pisac: samo su preko antiscije u :0: i još je Uran :retro: te se taj orbis povećava jer je Sunce u Ovan brzo ... ja ga nikako ne bih uzimala u obzir (možda za sve njene muškarce / muževe ~ separacija, svi bili već u braku kada su nju upoznali ~ separacija = ono što je bilo...)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




oktobar*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #110 poslato: 29. Decembar 2011. 22:58:18 »
     Kako Sunce u Ovnu može da ima 180° sa Uranom u Devici? Tu je nešto astro.com debelo zeznuo  :?:  Možda misliš na Merkur Venera da imaju 180° sa Uranom, to da :pisac:

separacioni 9°  SunceUran , a svjetlo je u pitanju ,pa se mislim da bi orbis mogao jos da bude.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #109 poslato: 29. Decembar 2011. 18:26:06 »
     Kako Sunce u Ovnu može da ima 180° sa Uranom u Devici? Tu je nešto astro.com debelo zeznuo  :?:  Možda misliš na Merkur Venera da imaju 180° sa Uranom, to da :pisac:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




oktobar*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #108 poslato: 29. Decembar 2011. 17:46:00 »
ja sam joj napravila kartu na astro.com i tamo sam dobila da joj SO ima tri aspekta i to  :0: sa  Saturn:180: Uran i tek  treci joj je  :120:  Neptun pa bi ja rekla da su joj redom to tri muza.
prvi ju je ugusio u konjukciji,a drugog je srela opozicijom i tako se i razisla,a ovaj treci joj je dobar,pa valjda je izadnji.
u svakom joj slucaju svaka cast na hrabrosti i borbi.