Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 67651 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #207 poslato: 26. Mart 2017. 11:50:52 »
E i ja imam taj nesretni Maaars u Raku (u konjukciji sa Mjesecom, a Mjesec dodatno sa Suncem i Merkurom):142s:
~žurka~ mi je u domu, otkad sam se rodila. Da sam u braku, vjerujem da bi se i dodatno aktivirao.   :mob:
mesec je jak u raku,u sedistu je
a imas sad i jupiterov povratak ..nat u vagi,i tr u vagi
ima li nekih poboljsanja , jupi je i vl ASC?

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #206 poslato: 25. Mart 2017. 22:59:52 »
E i ja imam taj nesretni Maaars u Raku (u konjukciji sa Mjesecom, a Mjesec dodatno sa Suncem i Merkurom):142s:
~žurka~ mi je u domu, otkad sam se rodila. Da sam u braku, vjerujem da bi se i dodatno aktivirao.   :mob:
Kod mene je Mars u :0: sa Merkur i :90: sa Jupiter, ne pravi žuraju kao kod tebe :)
Ali razumem te za ovo za roditeljski dom, razumem i previše dobro...

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35562
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #205 poslato: 25. Mart 2017. 22:56:21 »

Auuu koji stelijum... i samo :90: Uran Jupiter ... al opet :60: sa Saturn to je dobro... ja ovde vidim jedan brak i to dosta kasno...
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #204 poslato: 25. Mart 2017. 22:46:47 »
draga Katja, uvek me obraduje tvoj post na forumu
al te nesto retko ovde ima
kako si mi <3

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
« Odgovor #203 poslato: 25. Mart 2017. 22:43:34 »

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #202 poslato: 19. Mart 2017. 22:54:31 »
Ja imam takođe Mars u Rak u VIII polju, imala sam dosta svađa u kući dok sam odrastala, a sada sa mužem je sve ok.
Za sad _-_
:lol:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #201 poslato: 19. Mart 2017. 22:49:22 »
Ne napisah odmah - u pitanju je ženska osoba.
Taj drugi brak je počeo gotovo idealno, sa muškarcem koji je Strelac/Škorpija, Mesec u Ribama.
Ali pred kraj braka je on nju varao i čak uspeo da dobije i dete sa tom drugom ženom.
sa marsom u raku
povredjena zena , svadje u domu,,moja mama ima taj aspekt

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #200 poslato: 19. Mart 2017. 22:44:53 »
Ne napisah odmah - u pitanju je ženska osoba.
Taj drugi brak je počeo gotovo idealno, sa muškarcem koji je Strelac/Škorpija, Mesec u Ribama.
Ali pred kraj braka je on nju varao i čak uspeo da dobije i dete sa tom drugom ženom.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #199 poslato: 19. Mart 2017. 22:42:47 »
bas zanimljiv natal

po TA ako se gleda svi parteneri su 7 polje
a taj mars kao vl 7 je u konj sa suncem,i spaljen je
ali posto je mesec isto u sedistu u raku,a orbis je 12 step moze se reci da je i on u knonjukciji sa sumcem i marsom

bas zanimljivo,prava astro poslastica za tumacenje,zaista
on tezi braku i zajednici jer je mesec visoko i u sedistu u raku
plus sunce u raku, zeli on brak
ali taj mars kao vl 7 kuce je uvek u senci,tj spaljen...
Nena ce to bolje sve razresiti
00000000000000000000

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #198 poslato: 19. Mart 2017. 22:28:01 »
Beše se duge veze (sa zajedničkim životom) bez potpisivanja venčanog lista računaju kao brak?
Onda je ovo osoba koja ima dva braka iza sebe - prvi je prestao smrću partnera, drugi razvodom.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/66/1c/09/661c098bd0a716361339a88b94febddd.jpg
Iz drugog braka ima dva sina, iz prvog nema dece.
VII polje u Ovan, Mars u Rak i to spaljen.
Možda je to 'znak' za okončanje tog prvog braka.
Ne bih gledala IX polje jer to nije bio razvod, a Mars je (valjda) agresivna planeta, pa onda da to posmatramo kao neželjeno okončanje?
Nagađam u ovom momentu :P
Drugi brak, ovog puta sa venčanjem i potpisivanjem, IX polje u Blizanci, Merkur u Lav...
Tu se malo spetljam, mada Blizanci jesu dvostruki znak, pa možda zato.
A i sama Venera na :as: možda utiče?
Ili ne?

Edit
Za Sunce :90: Mesec su mi rekli da je to "uvek znak" za barem jedan razvod, ali ja sad mislim, ni :0: nije lak aspekt, možda je zato?