Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 98532 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

cigancica*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #127 poslato: 29. Januar 2014. 19:53:10 »
da vas pitam, ukoliko je neko imao dugu vezu (5+ godina, nisam sigurna da li je suzivot, mislim da je zivot na relaciji bio, dve zemlje) da li se to vodi kao prvi brak?
da li se onda za zvanicni brak gleda 9.?

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #126 poslato: 02. Septembar 2013. 14:00:19 »
Šta mislite o mom mogućem drugom braku ... meni izgleda da bi i drugi put bilo kao i prvi pošto ovaj Saturn ne popušta, od sedme do devete se raširio i još mi sjeo na glavu (u konjukciji sa Mjesecom). Jedino je Uran kao vladar devete u petoj u konjukciji sa sjevernim čvorom što je sretna okolnost ... Ja bih samo malo mira ...

mimica88*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #125 poslato: 11. Oktobar 2012. 12:26:56 »
evo da malo obnovim temu... interesuje me drugi brak mog decka, i hoce li biti sa mnom... meni bi bio prvi brak. evo njegovog natala.
][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/deki.gif/]

Uploaded with ImageShack.us[/url]

Astro Aisha*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #124 poslato: 27. Maj 2012. 16:53:53 »
Evo primjer mojeg pokojnog Tate i majke. Oni su imali dosta težak brak i bili su pred razvodom kao vrlo mladi, dosta je tu trauma i problema bilo i neznam kako je majku otac toliko istrpio kad se pokušala ubit 6 puta, imala izljeve bjesa itd.

Uglavnom katastrofa, ali eto, nisu se razveli nego je Tata umro.

Moja majka:
*DC u Bik, Venera u 5. polju u  Ovan (izgon) i neaspektirana.
* u 7. polju ima  Mars i Sunce na Algolu  :180: Neptun

Moj Tata:
*DC u Bik, VeneraStrelac u 1. polju u  :0: sa Marsn i  :90: Uran :0: Pluton:90: Saturn
* u 7. polju nema ništa


Najbolje se može vidjti i po dejvisonu, ja sam njihov dejvis analizirala već, pa mogu postavit tekst. Ušli su u braku nakon kratkog poznanstva od mj dana. I ostali u braku 22 godine. I mladi su ušli u brak, majka 21g, tata 22.

Zeljna srece*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #123 poslato: 26. Maj 2012. 23:05:56 »
Obozavam astrologiju i zadnje vreme se trudim da naucim kako to sve funcionise, ali ne mogu bas nesto da se pohvalim nekim umecem.
Posto sam novi clan i nova u ovoj nauci zamolila bih vas da mi neko pogleda kakav ce mi biti ovaj brak da li mi opstaje (drugi je inace).

                                               Pozdrav




http://www.dodaj.rs/f/34/oa/3l3cJ3vW/natalna-zaljna-srece.jpg

Rivenair*

  • Gost
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #122 poslato: 04. Februar 2012. 13:03:42 »
Evo uzela sam statistiku od 15 razvedenih ljudi, svako je imao sam Dc ili vladara Dc u konjunkciji, kvadratu ili opoziciji sa JMC, takodje i preko antiscije. Samo jedan primer nije imao nista sa JMC ali je imao Ur egz 0 sa DC. I jos nesto zanimljivo samo taj sa Ur je imao tu planetu u 7, sve druge 7 su bile potpuno prazne ako zanemarimo ponegde hiron. Jos jedno opazanje je da su svi imali Dc u prvih 20 stepeni znaka i to preovladjuju blizanci, rak, strelac, vodolija i ribe.

Ovo je interesantno - moj Dsc je također unutar 20 stepeni znaka, i to  na 4 Strijelca. U konjukciji s njim mi je Uran.  Nema veze s JMČ. Rastavljena sam, a moja mama koja se također rastavila ima Uran na dsc. (na 24 Lava), a vladar 7. joj pravi kvadrat s Marsom i Saturnom. Vladar moje sedme pravi kvadat s Venerom i opoziciju s Kironom. 

Na mreži kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #121 poslato: 01. Februar 2012. 14:27:21 »
Ja nekako pokusavam da ignorisem to 9 polje, a u ovim primerima nijedan JMC nije bio u 9. Stavi natal :) i proveri antiscije, vrlo su zanimljive.
Mislis antiscije u sinastriji?
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #120 poslato: 23. Januar 2012. 17:37:01 »
Kod njega je Dc u konjunkciji sa JMC, ali mi je sve tako sareno :rolf:

     Da, šareno :lol:

~ tatin JMČ :0: mama Sunce
~ mama SMČ :0: tata Venera
~ obrnuto pokalapanje ose 1-7
--- to ih je održalo ---

~ tata Venera :90: mama Jupiter
~ mama Venera :90: tata Mars Mesec
--- to ih je razdvojilo ---
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #119 poslato: 23. Januar 2012. 16:03:30 »
Kod njega je Dc u konjunkciji sa JMC, ali mi je sve tako sareno :rolf:

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #118 poslato: 23. Januar 2012. 15:57:03 »
Evo pronadjoh :
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."