Autor Tema: Prvi...drugi...treci...brak  (Pročitano 69034 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 8
  • mimica has no influence.
Odg: Prvi...drugi...treci...brak
« Odgovor #225 poslato: 30. Januar 2020. 20:21:17 »
Hvala svakako  <3
ja jos ni do prvog nisam stigla.....

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1243
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #224 poslato: 30. Januar 2020. 20:09:12 »
Ovo je natalna karta mog decka inace, i da , lekar je...  <3 tako da je u svakodnevnom kontaktu sa medicinarima. sa mnom bi mu bio drugi brak ...
Mislila sam da pitas za sebe.
Kosmo Natal

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže AmarNat*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35719
  • AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!AmarNat is awe-inspiring!
  • 061 17 04 231 & 067 70 14 817
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #223 poslato: 30. Januar 2020. 12:06:55 »

Po meni, jako losa sedma kuca

Loše polje braka bi značilo da do braka neće doći. Ovde je samo opcija da će osoba imati više od jednog braka.

Ovde je 7 polje u Ribe , što povremeno baš i ukaže na više brakova (jer su Ribe dualni znak, znak "mnoštva") imamo Neptun koji je u :120: sa drugim vladarem znaka Ribe ~ Jupiter ~ koji je pak postavljen u znaku Rak u znaku svoje egzaltacije, koji pak ima :90: sa Mars iz Vaga :retro: (ponavljanje) pa uz ovaj Merkur u 7 polju, pokazuje da usled prevelike idealizacije i očekivanja od braka, dolazi do razočarenja i razvoda.
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #222 poslato: 30. Januar 2020. 10:42:59 »
Ovo je natalna karta mog decka inace, i da , lekar je...  <3 tako da je u svakodnevnom kontaktu sa medicinarima. sa mnom bi mu bio drugi brak ...

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #221 poslato: 29. Januar 2020. 20:53:42 »
Imas i Ur i Pl na ASC, tako da je kod tebe klackalica, gde naravno prevagne jedna strana u zavisnosti od tranzita.
TRenutno ti je tr Ne tacno na DSC, pa ces ti verovatno promeniti misljenje vezno za partnerstvo jer je Ne u sedistu, gde ispoljava bas sve svoje osobine.Takodje verovatan je i kontakt sa osobama koji nose simboliku Ne, dakle umetnici, putnici,medicinari....
Kosmo Natal

Na mreži mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #220 poslato: 29. Januar 2020. 19:29:14 »

Po meni, jako losa sedma kuca

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #219 poslato: 29. Januar 2020. 10:32:13 »
Postavi natalnu kartu.
Kosmo Natal

Na mreži mimica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #218 poslato: 28. Januar 2020. 22:04:23 »
ja drugi brak gledam uvek kroz 9. polje.
kakva su Vam iskustva sa sedmom kucom u ribama, sa suncem i saturnom u poluopoziciji?? doduse jupiter vladar 7. je u raku ali opet pravi lose aspekte...

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #217 poslato: 02. Januar 2019. 12:11:02 »
Ti si meni jasna kao 1 x 1, jednostavno si previse emotivna,to je taj upliv vodenih znakova u karti, das celu sebe, idealizujes i na kraju se razocaras i raskines.
Tako je :)

I nema veze sto sam sve starija i mudrija...uvek isto.
ima li nade za mene?
Da se to nekako 'istrosi'  da ja jednom nekada nekoga realno sagledam :D

Znam da je  Neptun vladar mog  :desc: ali i  Jupiter moram posmatrati.
Sa tranzitom  Jupiter se svasta kod mene desavalo.
 :tr: Jupiter :180: :ic: udala sam se
 :tr: Jupiter :180: :mcc: razvela se
itd...

Koliko puta treba da se udam da bi to bilo to  :histerija:

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #216 poslato: 01. Januar 2019. 16:50:41 »
Ti si meni jasna kao 1 x 1, jednostavno si previse emotivna,to je taj upliv vodenih znakova u karti, das celu sebe, idealizujes i na kraju se razocaras i raskines.
Sada je Ne u ribama,polako gradi dobre aspekte ka tvojim planetama u vodi, za par godina docice i u 7p, pa ces tada i imati partnera kakvog si sanjala i kakav ti zaista pripada.Trebalo bi da ta osoba i zaista lici na Ne u ribama sve iz te simbolike.
Kosmo Natal