Autor Tema: Numerološka predikcija - Karmički ili prediktivni broj (Pitanja i Odgovori)  (Pročitano 14565 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Numerološka predikcija - Karmički ili prediktivni broj
« Odgovor #19 poslato: 17. Novembar 2011. 23:42:17 »
HVALA ZVANICNA VERZIJA TEKSTA IZLAZI USKORO, OVO JE SAMO RADNA. VIDEO SAM PODATKE
29/2 - 6 - Briljantna intucijia, ali naglašena osetljivost, pdoložnost psihotenzijama. Sad naglašene 6-ce, -- Imaćete Vi dva braka sigurno.
Izuzetan dar za ezoteriju, divinaciju, harizma, šarm, sugestibilnost.

ne znam bas za ta dva braka, jer nisam jos usla ni u prvi. Ja sam to uvek posmatrala ali u astrologiji da treba da sacekam povratak saturna ( sto i sticajem okolnosti - jesam), a i  za 6 - ce kazu da ulaze mlade u brak ...a ja eto nisam od tih...mada jesam osetljiva, samo sto to vesto krijem....a za sarm i harizmu , moram da pitam - mozda i jesam :grain:
Hvala Igore, jedva cekam nove tekstove!

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #18 poslato: 17. Novembar 2011. 19:04:44 »
@ Igore ako je moj karmički broj 6. da li to znači da mi je bitna 2016. tek ili se to drugačije gleda? :)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 17. Novembar 2011. 18:20:25 »
3- ka je tvoju karmički broj, ali ovo što si boldovala imanentno je i 3- kama, doduše u manjoj meri-  Zapravo reč je o osi 369 koja zaista daje natusu da naleće na neozbiljne osobe, preljubnike, nedovoljno jake da bi se integrisali u jednu emotivnu vezu, zrtva. Tebi je duhovni broj 9 karmički 3 bioritam 922- gde nalaziš sve te slabiće, bez karaktera i stava, bez da me izvines na izrazu muda da iskazu ljubav i ozbiljnost u jednoj vezi. Da li ti se dešavalo da onda kada si u vezi, naidje ti muškarac, koji ti se čini normalnijim???? Da li si u vezi ili braku? 2013. godina ti je prelomna i čeka te nešto jako jako ozbiljno na polju emotivnog života.
P.S. Okačiću zvaničnu verziju karmičkog broja ovih dana.

Ja sam do sada imala 3 decka..Sa prvim nekoliko meseci, nekoliko prekida..sa drugim isto nesto bzvze..a sto se tice poslednjeg, bili smo nesto vise od godinu zajedno(to je sada na stend baju..ko zna sta ce biti) ozenjen je , stariji od mene 20 god. ..i ovo mi je najozbiljnija veza do sada.
Nije mi se desavalo da kada sam sa nekim, da mi naidje muskarac koji mi se cini normalnim..jer ja uglavnom patim u vezi a patim i posle, pa opet sa drugim ista prica i sve u krug. Vise sam pukla po tom piutanju.
Za iskazivanje ljubavi si potpuno u pravu..
Uvek su mi prilazili stariji (prethodna 2 po 10 god (sto je jos i super) ..ovaj 20) ..mada u poslednje vreme to su ovi cetrdesetih.

2013 i nesto ozbiljno na emotivnom planu cini mi se tako nestvarnim..ali daj Boze :bee:

igor_vv*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 17. Novembar 2011. 10:30:50 »
29. 04. 1980.= bioritamski br. 6
                                generacijski br.  9
                                licni br.               6                                      = 14=5- prediktivni br.
                               duhovni br.        11= 2

broj imena=        2
broj prezimena= 6
ime+ prezime=   8

5-      Vi se, zaista celog života učite, a ukoliko ste viši tip ovog broja, onda ćete zasigurno biti autor kakvog naučnog ili umetničkog rada, kojim ćete dati u istinu ogroman doprinos čovečanstvu. Ne možete da se skoncentrišete samo na jedan posao, ali to ne znači da ste površni. Zavisno od nekih pokazatelja, može biti i dijametralno suprotno tome. Hteli to ili ne, ali uglavno poslovno ste vezani za eiksponiranje širem auditorijumu. Kada je o ljubavi reč, samo delujete hladno, medjutim, kada se dogodi, ono pravo, onda se menjate za 360 stepeni. Ipak, nerado govorite o svom emotivnom životu. Retkost je da će, vlasnik 5 ce, prediktivnog broja imati samo jedan brak.

relativno sam zadovoljna, ali primecujem da kod mene ima mnogo 6....p.s- odlican tekst

HVALA ZVANICNA VERZIJA TEKSTA IZLAZI USKORO, OVO JE SAMO RADNA. VIDEO SAM PODATKE
29/2 - 6 - Briljantna intucijia, ali naglašena osetljivost, pdoložnost psihotenzijama. Sad naglašene 6-ce, -- Imaćete Vi dva braka sigurno.
Izuzetan dar za ezoteriju, divinaciju, harizma, šarm, sugestibilnost.

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 17. Novembar 2011. 10:06:31 »
29. 04. 1980.= bioritamski br. 6
                                generacijski br.  9
                                licni br.               6                                      = 14=5- prediktivni br.
                               duhovni br.        11= 2

broj imena=        2
broj prezimena= 6
ime+ prezime=   8

5-      Vi se, zaista celog života učite, a ukoliko ste viši tip ovog broja, onda ćete zasigurno biti autor kakvog naučnog ili umetničkog rada, kojim ćete dati u istinu ogroman doprinos čovečanstvu. Ne možete da se skoncentrišete samo na jedan posao, ali to ne znači da ste površni. Zavisno od nekih pokazatelja, može biti i dijametralno suprotno tome. Hteli to ili ne, ali uglavno poslovno ste vezani za eiksponiranje širem auditorijumu. Kada je o ljubavi reč, samo delujete hladno, medjutim, kada se dogodi, ono pravo, onda se menjate za 360 stepeni. Ipak, nerado govorite o svom emotivnom životu. Retkost je da će, vlasnik 5 ce, prediktivnog broja imati samo jedan brak.

relativno sam zadovoljna, ali primecujem da kod mene ima mnogo 6....p.s- odlican tekst

igor_vv*

• Gost
« Odgovor #14 poslato: 17. Novembar 2011. 04:08:23 »
09.02.1988.

bioritamski br. 9+2=11=>2
generacijski br. 1988=>8
licni br. 2+8=1

ime~2   prezime~1 => 3

dihovni br. 3
prediktivni br 6
karmicki br. 9

6-      Poslovno možete biti veoma uspešni, ali samo ukoliko celog vašeg života ne budete igrali igru – ljubavne i porodične žrtve. Užas, - ajde porodicu ne može da biramo, ali većeg lepka za, u odredjenoj meri partnere sa poremećajem u ponašanju, od vas nema. Vi se jadni večno trudite da napravite balans, zatim shvatite da ne može :D :D ali to ne znači da nikad nije kasno da se preseče, sve što urušava vaš lični identitet i integritet.

Istina ziva ovo boldirano :bee:
3- ka je tvoju karmički broj, ali ovo što si boldovala imanentno je i 3- kama, doduše u manjoj meri-  Zapravo reč je o osi 369 koja zaista daje natusu da naleće na neozbiljne osobe, preljubnike, nedovoljno jake da bi se integrisali u jednu emotivnu vezu, zrtva. Tebi je duhovni broj 9 karmički 3 bioritam 922- gde nalaziš sve te slabiće, bez karaktera i stava, bez da me izvines na izrazu muda da iskazu ljubav i ozbiljnost u jednoj vezi. Da li ti se dešavalo da onda kada si u vezi, naidje ti muškarac, koji ti se čini normalnijim???? Da li si u vezi ili braku? 2013. godina ti je prelomna i čeka te nešto jako jako ozbiljno na polju emotivnog života.
P.S. Okačiću zvaničnu verziju karmičkog broja ovih dana.

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 14. Novembar 2011. 21:02:05 »
09.02.1988.

bioritamski br. 9+2=11=>2
generacijski br. 1988=>8
licni br. 2+8=1

ime~2   prezime~1 => 3

dihovni br. 3
prediktivni br 6
karmicki br. 9

6-      Poslovno možete biti veoma uspešni, ali samo ukoliko celog vašeg života ne budete igrali igru – ljubavne i porodične žrtve. Užas, - ajde porodicu ne može da biramo, ali većeg lepka za, u odredjenoj meri partnere sa poremećajem u ponašanju, od vas nema. Vi se jadni večno trudite da napravite balans, zatim shvatite da ne može :D :D ali to ne znači da nikad nije kasno da se preseče, sve što urušava vaš lični identitet i integritet.

Istina ziva ovo boldirano :bee:

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 14. Novembar 2011. 19:57:00 »
Sukob izmedju racija i emocija iskazan je velikim brojem jedinica na ključnim pozicijama tvog koda- broj imena i prezimena, lični broj i velikim brojem 1-ca u imenu i prezimenu, takodje imaš dve petice na bitnim mestima koda ( bioritam i generacijski), a petica kao pandan Merkuru simbolizuje racio, i karmičke 8-ce, takodje broja racionalnog dela čovekove ličnosti, kojim vladaju planete Saturn, sekundarno Mars. Na drugoj strani manje je emotivnih 2 , ali sama činjenica što ti je 2 duhovni broj govori apsolutno dovoljno.
U razmatranju numerološkog koda bitna je osa duhovni- lični broj, pa se ova osobina kod tebe može iz aviona videti- 2(duhovni)- 1 dobivena iz 2 puta 5 ( lični broj).
Umeš da budeš lenja, i ponekad čekaš da ti stvari padnu sa neba, na šta ukazuje karmička 8-ca. Ona još ukazuje i na to da čim ti nešto nije potaman ti padaš u dramu. Da se razumemo, kao jedan Saturnov broj to nije sama priroda 8-ce, ali čim je duhovni 2, 6, sekundarno 9-ka, dramatizovanje oko bezveznih stvari je neminovnost. Takodje dramatičnoj crti kod tebe doprinosi i kod 37 1(kod dramatizacije stvari, preosetljivosti,  u težim slučajevima paranoje) u imenu i prezimenu.
Dar za umetnost ogleda se u pre svega duhovnoj 2, kao i njenom odnosu sa ličnom 1 ( tvorac novih ideja), ali dobiven iz 2 puta 5.
Oblasti umetnosti: rodjena si za glumu, mada i primenjena umetnost.
Studiraš li još uvek?

Hvala na pojašnjenju!znam neke osnovne stvari u vezi brojeva,ali kada krenem da ulazim malo dublje vrlo brzo se gubim...Fakultet sam završila i to arhitekturu...radim,ali preterano nisam zadovoljna,jer na žalost arhitektura u Srbiji je sve samo ne umetnost,a meni je taj kreativni potencijal vrlo bitan...Gluma me nije zanimala,a od nekih drugih umetnosti najviše su me zanimali slikarstvo i vajarstvo...slikanjem se pomalo bavim kao hobijem...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

igor_vv*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 14. Novembar 2011. 07:10:32 »
Sukob izmedju racija i emocija iskazan je velikim brojem jedinica na ključnim pozicijama tvog koda- broj imena i prezimena, lični broj i velikim brojem 1-ca u imenu i prezimenu, takodje imaš dve petice na bitnim mestima koda ( bioritam i generacijski), a petica kao pandan Merkuru simbolizuje racio, i karmičke 8-ce, takodje broja racionalnog dela čovekove ličnosti, kojim vladaju planete Saturn, sekundarno Mars. Na drugoj strani manje je emotivnih 2 , ali sama činjenica što ti je 2 duhovni broj govori apsolutno dovoljno.
U razmatranju numerološkog koda bitna je osa duhovni- lični broj, pa se ova osobina kod tebe može iz aviona videti- 2(duhovni)- 1 dobivena iz 2 puta 5 ( lični broj).
Umeš da budeš lenja, i ponekad čekaš da ti stvari padnu sa neba, na šta ukazuje karmička 8-ca. Ona još ukazuje i na to da čim ti nešto nije potaman ti padaš u dramu. Da se razumemo, kao jedan Saturnov broj to nije sama priroda 8-ce, ali čim je duhovni 2, 6, sekundarno 9-ka, dramatizovanje oko bezveznih stvari je neminovnost. Takodje dramatičnoj crti kod tebe doprinosi i kod 37 1(kod dramatizacije stvari, preosetljivosti,  u težim slučajevima paranoje) u imenu i prezimenu.
Dar za umetnost ogleda se u pre svega duhovnoj 2, kao i njenom odnosu sa ličnom 1 ( tvorac novih ideja), ali dobiven iz 2 puta 5.
Oblasti umetnosti: rodjena si za glumu, mada i primenjena umetnost.
Studiraš li još uvek?

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #10 poslato: 13. Novembar 2011. 17:11:22 »
02.12.1985.
zbir imena i prezimena- 37-1
Kod:
duhovni broj: 2
lični broj : 1
karmički broj: 8
spoljnji kod: 55 1
dominirajući brojevi: 2, 1.
Preterana osetljivost, koju ne želiš da pokažeš, niti da sebi priznaš, pa si stalno u raskoraku izmedju emocija i racija. Poseduješ naglašen umetnički dar, koji može da se razvije mnoooooogo, ali pod uslovom da poradiš na vlastitom samopouzdanju. Umeš da padneš u letargiju i predimenzioniraš probleme. Prestani više da stvari doživljavaš dramatično.Sledeća godina ti donosi velike promene, definitivno neki stabilan posao.

Jeste,osetljiva sam jako,a to mrzim kod sebe,i trudim se da to ne pokazujem preterano,pa me ljudi umeju doživljavati hladnom i arogantnom...Tačno je i da sam večito u raskoraku izmedju emocija i racija (ne znam da li o tome govore podjednaka naglašenost 1 i 2 )takođe imam umetnički potencijal,koliko ću ga razviti videćemo,sad sam u nekoj lenjoj fazi,na žalost...tačno je da sam sklona melanholiji i letargiji (to mi verovatno donosi dosta aspekata ličnih planeta sa Saturn,mada ne znam koji broj to ukazuje u numerologiji)Stvari doživljavam dramatično jer imam dosta jak Mesec 90° Pluton....da li sledeća godina može da mi donese ljubav s obzirom da će mi lični broj biti u znaku broja 6?

Hvala puno...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...