Autor Tema: Koliko se često selimo ?  (Pročitano 11128 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Koliko se često selimo ?
« Odgovor #58 poslato: 06. Mart 2016. 15:13:57 »
Bar neko da me ispravno stvarno razume  :shmish: :love5:

Udružimo se nas dve, pa kupimo lepu kuću na selu negde (ima kuća napr od 100kv za 15-20,000€, sredjene, sa velikom okućnicom, baštom... sve što treba) Pa zamesimo same hleb, pa on zamiriše ujutru iz smederevca, pucketa drvo, pa sadimo cveće, pa nam proleće i leto bude kao u raju, pa deca jure kokoške po dvorištu, prave venčiće od cveća za Ivanjdan... zimi, uz kaljevu peć i toplu čokoladu, možda i neki kolač, domaći, po bakinom receptu...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #57 poslato: 06. Mart 2016. 14:59:44 »
Mozda si opterecena vise drugima , njihovim misljenjima, ocekivanjima i sl.
A nekako si stopila sa svim tim tudjim ...

Cesto na putu u zivotu, zbog drugih izgubimo sebe . Mene se to desilo .
Selidba moze da pomogne ali to nije resenje .

Ja bi se rado preselila na kraj sveta sa  Bik ali nije vreme . Mislim da sam joj potrebna tu gde jesam sada .

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #56 poslato: 06. Mart 2016. 14:54:10 »
     Znam, apsolutno te razumem kako se osećaš...

Bar neko da me ispravno stvarno razume  :shmish: :love5:

Evge*

• Gost
« Odgovor #55 poslato: 06. Mart 2016. 14:44:20 »
ja bi isto da se odselim  Sunce

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #54 poslato: 06. Mart 2016. 14:42:12 »
     Znam, apsolutno te razumem kako se osećaš...
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #53 poslato: 06. Mart 2016. 14:37:12 »
     Tako te razumem Liona :tesi2: tako i ja razmišljam isto... baš jutros pričam sa Spasom, kako bi bilo lepo da se odeslimo svi, negde na selo, u prirodu, da pobegnemo od ovog pakla grada... al pusti snovi... ko zna :gega:

Ne znam Neno da li cu i ostvariti te svoje zamisli ali mi je zasigurno ovog grada preko glave.
Ne zbog grada vec zbog kompletnog ludila i ljudi koji su sada ovakvi kakvi su...Mogla bi da radim i dalje (mislim da privredjujem i zaradjujem), ali ne ovaj posao i ne sa mnostvom ljudi.

Vec duze razmisljam o promeni ...

Jedno pitanje van teme , koliko si ti uopste razmisljala o tkz ''tituli'' udovice ?
Mozda si malo i sama opterecna tim, ne znam .... svesno ili nesvesno  :?:

Mozda nije resenje u beg, preko mora , planina ...

Nisam te bas razumela Sladjo...?
 :gega: :bebiron:

sladjana*

• Gost
« Odgovor #52 poslato: 06. Mart 2016. 14:32:19 »
Sladjo nisam ja uvek bila sumnjicava... tek posle 33 godine zivota pocinje da me opterecuje to stanje-misli...

Ljude sam pocela da "selektujem" po principu dobar/los, u smislu pozitivna ili negativna energija po mene...Nekako nisam nasla zajednicki jezik sa vecinom koje poznajem jer su me sazaljevali i non - stop govorili o mom pokojnom muzu ...
Cemu tolika prica o nekome koga vise nema i koga sam ja veoma dobro poznavala?

Jedno pitanje van teme , koliko si ti uopste razmisljala o tkz ''tituli'' udovice ?
Mozda si malo i sama opterecna tim, ne znam .... svesno ili nesvesno  :?:

Mozda nije resenje u beg, preko mora , planina ...

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #51 poslato: 06. Mart 2016. 14:15:31 »
     Tako te razumem Liona :tesi2: tako i ja razmišljam isto... baš jutros pričam sa Spasom, kako bi bilo lepo da se odeslimo svi, negde na selo, u prirodu, da pobegnemo od ovog pakla grada... al pusti snovi... ko zna :gega:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #50 poslato: 06. Mart 2016. 12:04:36 »
Ne znam sta traze ali mene mogu da zaborave zauvek!

Sada  zelim da svoj zivot sacuvam od takvih jer za razliku od sada nekada sam toliko bila otvorena i pristupacna ko na dlanu da su me kasnije svi podsecali na to!

Neka mene Bog pogleda i da mi ono sto je najbolje za mene-necu se buniti.

takvima nisi ni važna..što prije to shvatiš, bit će ti jednostavnije..pa podsjećali su te da da im opet udjeliš malo pažnje..sebičnjaci..to znam iz iskustva

osobi kojoj će stat neće past na pamet da te gnjavi s nećim s čim ne treba se zanamarat

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #49 poslato: 06. Mart 2016. 11:48:22 »
tako i treba da djeluješ i svakog ko ti ne paše odpili..a to za muža vjerojatno te pokušavaju isprovocirat ili povrijedit..jer danas večina traži emocionalnu rupu..pa makar i rupicu da se malo nahrane

Ne znam sta traze ali mene mogu da zaborave zauvek!

Sada  zelim da svoj zivot sacuvam od takvih jer za razliku od sada nekada sam toliko bila otvorena i pristupacna ko na dlanu da su me kasnije svi podsecali na to!

Zbog toga sam i pitala( i mnogo zelim) da se preselim i udaljim jos vise ...da gradim svoj zivot i svoj mir kako najbolje umem...

Neka mene Bog pogleda i da mi ono sto je najbolje za mene-necu se buniti.