Autor Tema: Koliko se često selimo ?  (Pročitano 10804 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Koliko se često selimo ?
« Odgovor #47 poslato: 06. Mart 2016. 11:11:36 »
Spaljena  Venera , osecaj koji te prati dobro mi je pozanat.

Sa simbolikom  MesecBik osecaj sumnjicenja i opreznosti   MesecBik u  egzaltaciji pretstavlja zemlju , pasnjake ali
Koliko god da ti ljudu smetali, toliko i ne mozes bez njih .

Sladjo nisam ja uvek bila sumnjicava... tek posle 33 godine zivota pocinje da me opterecuje to stanje-misli...

Ljude sam pocela da "selektujem" po principu dobar/los, u smislu pozitivna ili negativna energija po mene...Nekako nisam nasla zajednicki jezik sa vecinom koje poznajem jer su me sazaljevali i non - stop govorili o mom pokojnom muzu ...
Cemu tolika prica o nekome koga vise nema i koga sam ja veoma dobro poznavala?

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9248
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #46 poslato: 06. Mart 2016. 10:54:58 »
Na ovoj temi sam davno pisala,... pokusacu opet...

U stanu sam trenutno za koji mislim da ce biti jos jedan od mnogih iz koga cu se seliti negde drugo...

Ta misao da cu se mnogo seliti i da nikako necu imati mir me prati od kada sam otisla iz muzevljeve kuce (posle njegove pogibije), zasto ne znam ali osecam da nigde ne pripadam...

U tu kucu vise ne odlazim i taj period imam u secanju kao o nekoj drugoj osobi a ne da sam to bila ja.

Zelim da odem negde daleko i da gajim cvece, da mi dusa nadje mir i da budem u prirodi...ne zelim nikakva nasledsta... i mislim da se to jedino moze naci u planini ...daleko od grada, od velike koncentracije ljudi, od haosa u svakom smislu...

Mozda cu uskoro imati o cemu da pisem na ovoj temi...nadam se ...

Spaljena  Venera , osecaj koji te prati dobro mi je pozanat.

Sa simbolikom  MesecBik osecaj sumnjicenja i opreznosti   MesecBik u  egzaltaciji pretstavlja zemlju , pasnjake ali
Koliko god da ti ljudu smetali, toliko i ne mozes bez njih . 

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 06. Mart 2016. 10:45:15 »
Na ovoj temi sam davno pisala,... pokusacu opet...

U stanu sam trenutno za koji mislim da ce biti jos jedan od mnogih iz koga cu se seliti negde drugo...

Ta misao da cu se mnogo seliti i da nikako necu imati mir me prati od kada sam otisla iz muzevljeve kuce (posle njegove pogibije), zasto ne znam ali osecam da nigde ne pripadam...

U tu kucu vise ne odlazim i taj period imam u secanju kao o nekoj drugoj osobi a ne da sam to bila ja.

Zelim da odem negde daleko i da gajim cvece, da mi dusa nadje mir i da budem u prirodi...ne zelim nikakva nasledsta... i mislim da se to jedino moze naci u planini ...daleko od grada, od velike koncentracije ljudi, od haosa u svakom smislu...

Mozda cu uskoro imati o cemu da pisem na ovoj temi...nadam se ...

Evge*

• Gost
« Odgovor #44 poslato: 07. Februar 2016. 20:20:23 »
Joj kad cu ja da se odselim u neku svoju otađbinu :(

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35409
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #43 poslato: 07. Februar 2016. 19:34:46 »
     Da, može i to :ok: nešto slično peregniranoj planeti odprilike :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #42 poslato: 07. Februar 2016. 18:59:54 »
Ili ako odem , nemam gde da se vratim ....

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 07. Februar 2016. 18:57:13 »
     Da, spaljenost :ok: Po meni, sapljen vladar :ic: baš donosi osećanje "ne pripadam ovde, nije mi mesto ovde, osećam se kao višak, smetnja" i sl.
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
« Odgovor #40 poslato: 07. Februar 2016. 18:43:26 »
Spaljenost vladara  :ic:.

« Odgovor #39 poslato: 07. Februar 2016. 18:41:57 »
Mislim da se covek oseca kao da ne pripada nigde, kao nomad, ako vladar   :ic:   ''ne vidi''   :ic:
Takvih primera, ukljcujuci i svoj sam najvise nasla.

Da, ima poptuno logike :ok: Čim se ne vide, nema ni tog osećaja :aha:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #38 poslato: 07. Februar 2016. 18:38:54 »
Mislim da se covek oseca kao da ne pripada nigde, kao nomad, ako vladar   :ic:   ''ne vidi''   :ic:
Takvih primera, ukljcujuci i svoj sam najvise nasla.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *