Autor Tema: Koliko se često selimo ?  (Pročitano 17857 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sladjana*

  • Gost
Odg: Koliko se često selimo ?
« Odgovor #18 poslato: 10. Maj 2014. 22:37:32 »
Moji su se razveli kada sam imala 11 godina od tada sam selila 9 puta .Sada sam vec 2 godine u kuci u kojoj sam se rodila tj kod Oca u kuci sa sestrom i njenom porodicom. Otac je na selu u kuci koju je nasledio .

Moj 4 je u  Bik , vladar  Venera je u 1 kuci u  Jarac.
 Venera  :0:  Sunce - spaljena  Venera.
Odavno me prati osecaj da nemam dom .

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Koliko se često selimo ?
« Odgovor #17 poslato: 10. Maj 2014. 13:27:27 »



Natalna karta osobe koja se do sada selila 14 x.

Pita me ima li kraja tim selidbama ?

Juce sam joj odradila analizu preseljenja svake kuce koje je imala do sada .Postavicu  analizu u temi http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=915.msg68097#msg68097 kad zavrsim sa kuckanjem
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže LIONA*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Reputaciona snaga: 1402
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #16 poslato: 04. Jun 2012. 00:02:31 »
Molim moderatore ili admina da me prebace na temu  "Promena mesta boravka" mnogo sam rasejana , tek sam sada primetila da sam pogresno kucala na ovoj temi...

HVALA SVIMA...

Van mreže LIONA*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Reputaciona snaga: 1402
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #15 poslato: 03. Jun 2012. 22:25:23 »
Veoma sam radoznala po ovom pitanju i veoma sam se obradovala kad sam procitala da postoji ova tema...
Selila sam se od malih nogu mnogo puta-mnogo toga ne pamtim,ali postoje i moja secanja koja cu pokusati da zabelezim a koja su od prilike sa mojih 5-6 godina zivota...Nadam se da necu "brkati pojmove" a ko nesto primeti neka mi skrene paznju...

Moja 4 kuca pocinje  Bik ciji je vladar  Venera otisla u 6 polje,secam se da smo ziveli u privatnoj kuci u jednoj velikoj sobi koja nam je bila sve i spavaca i kuhinja i dnevna, ja sam tada imala 5-6godina i bila sam mnogo bolesljiva sto se zdravlja tice.Kuca je imala lepu bastu sa cvecem i cini mi se neku namcor gazdaricu...
Odmah potom nekoliko meseci selimo se u drugu kucu, privatno-sa dve sobe opet, bez vode, bez kupatila,
vlaga je bila svuda po zidovima..., ali sa velikim dvoristem i lepom bastom...Pa moje zdravlje nije bilo toliko ugrozeno a bila sam i malo starija.
Tu zivimo 10 godina.

Druga vazna selidba 6 polje: otac dobija stan od firme u kojoj je radio to je 6polje u raku ciji je vladalac mesec u 3polju u biku,a stelijum planeta u tom 6polju venere i marsa i sunca,pokazuje da smo bili u samom centru tog grada koji je imao lepe parkove,zelenilo, cvece i travnjake(dan danas je takav isti),a opet frekvencija ljudi i saobracaja je bila sva uzurbana.
Tu zivim oko 12godina.

8 polje-treca selidba: pocinje u  Devica ciji vladar  Merkur otisao u  Blizanci 5polja,a gde se nalazi  Uran Pluton:0:.Tada sam se udala i otisla da zivim u porodicnu kucu moga muza.Ta kuca mi nikada nije odgovarala.Bila je mracna , hladna, imala sam lose snove, stalno sam bila bolesvljiva,stalno smo se nesto razdvajali,nisam imala svoj mir...tragedija koja me zadesila je bila neponovljiva i sa detetom se vracam kod roditelja posle 5 godina.

10polje/cetvrta selidba: pocinje u Škorpija ciji vladar je Pluton otisao u 8polje(smrt)a kako je u :0: Uran  vidi se da je bila iznenadna...Imam i  Neptun u ovom polju ali ne znam sa cim ga povezujem?
Ne znam sta bi dodala jos...?

12 polje/peta selidba: pocinje u jarcu ciji je vladar Saturn u 3polju,i vidi se da je stan stara gradnja,daleko od centra grada a i od mojih roditelja,ali da ce se autom ili gradskim prevozom vrlo dobro stizati...
Samo sto ja ne poznajem toliko astrologiju pa ne umem da "procitam" sta se ovde jos moze videti,...a ova 12 polje mi je bas vazno jer ce to mislim biti moja poslednja selidba... Trebala bi biti nosilac stanarskog prava tj.vlasnik stana...

p.s. Moze li neko da pomogne u tumacenju ...?
Jadranka je to mnogo dobro uradila na svom primeru-sve jasno i razumljivo za mene laika,SUPER ...

Van mreže kikiriki*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 148
  • Reputaciona snaga: 0
  • kikiriki has no influence.
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #14 poslato: 02. Jun 2012. 12:49:11 »
nisam udana, solo sam..
ako ti se da pogledati, bilo bi mi drago! :)

SA povratak odrađen prije 4 godine, za par godina mi dolazi PL90PL..

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #13 poslato: 02. Jun 2012. 11:07:54 »
sunce je bilo u sledecem znaku pa sam ga prebacila tamo :D ali u svakom slucaju jos bolje,jos jaci pokazatelj da je zbog karijere :),emocije su jake u vezi prijatelja a i ti nesvesno osetis odakle dolazi muz,pa ides tamo amo :) ako jos nisi udata,sory nisam gledala koje su ti godine po saturnu ni plutonu

Van mreže kikiriki*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 148
  • Reputaciona snaga: 0
  • kikiriki has no influence.
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #12 poslato: 02. Jun 2012. 10:56:56 »
lijepo povezano uranija!

btw. SO je u 10. :)

al sviđa mi se ova poveznica, vl. 4. retro u padu s egz. dispozitorom JU u znaku doma.. kul!

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #11 poslato: 02. Jun 2012. 09:04:24 »
hehe,Kikiriki,bas gledam,retro merkur u ribama je vladar 4.e,sto rece da se vracas svojoj kuci uvek tj rodnom gradu,oni koji se vracaju su eto specificno vezani za dom,jos je dispozitor merkura jupiter u raku u znaku domovine...ti daleko a misli ovde ;) vidi se da je zbog posla,jupiter vlada karijerom mesec u lavu  kao dispozitor a sunce u 11.oj u ovnu,sva postignuca preko rada ;)
 a mars opet te vraca kuci,tj prijatelji...

Van mreže kikiriki*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 148
  • Reputaciona snaga: 0
  • kikiriki has no influence.
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #10 poslato: 10. April 2012. 16:02:16 »
Evo možete koristiti moj čart za referencu osoba koja se više od 3x selila.

33 godine mi je i otkad znam za sebe (cca. 4. godina) ja sam stalno na nekim kratkim putovanjima.
prvo značajnije seljelje je uslijedilo kad sam upisala studij - 1998., zatim selidba u inozemstvo 2000. na drugi studij gdje ostajem cca. 7-8 godina,
u međuvremenu putujem na 6 mjeseci u drugu stranu zemlju na razmjenu studenata, i tokom tih godina bude dosta kratkih putovanja,
zatim se vraćam rodnom domu 2007. gdje  kanim ostati, ali me život opet odnese u drugi grad na skoro 3 godine,
evo me prije 6 mjeseci se opet vratila u rodni grad :)

oktobar*

  • Gost
Odg: Koliko se često selimo
« Odgovor #9 poslato: 11. Novembar 2011. 21:05:33 »
Evo ja sam 9. puta. pa sad mi se donekle situacija smirial i sad ne znam odrediti kroz koju kucu u biti da posmatram svoj dom.
ako mi je 4. u biku, a vladar u 8. valjda mi je to znak da cu uvijek biti podstanar ili da ce mi kuca biti imovina od muza,a sa druge strane mi je 4. kuca i roditeljski dom i sad od njega kad bi brojila, bas me zanima koja mi je sad kuca vazeca?

P.S. nasla sam temu i za to !