Autor Tema: Koliko se često selimo ?  (Pročitano 10931 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9264
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Koliko se često selimo ?
« Odgovor #67 poslato: 17. Oktobar 2016. 21:27:22 »
Jedva sam nasla temu, ja izracunala ovo jos isti dan i nikako da postavim podatke. :tuga:

1. Nikada se nisu selili

4 kuca je u zemljanom ili vodenom znaku, promenljiv ili kardinalni znak ( :devica:, :jarac:, :ribe: i :rak: ).
Vladar 4 kuce je u vodenom ili vazdusnom znaku, promenljiv znak ( :ribe: i :blizanci: ).
Kuca u kojoj je vladar 4 je zemljana ili vatrena i fiksa kuca (2 i 5 kuca).

2. Selili se 2-3 puta

4 kuca je u vodenom i fixnom znaku ( :škorpija: )
Vladar 4 kuce je u vatrenom znaku, kardinalni ili fixni znak ( :ovan: i  :lav: ).
Kuca u kojoj je vladar 4 je vodena ili vatrena, promenljiva. ( 9 i 12 kuca)

3. Selili se vise od 3 puta

4 kuca je u vodenom ili zemljanom znaku, promenljiv ili kardinalni znak ( :rak: , :ribe: , :devica: i  :jarac: )
Vladar 4 je u vazdusnom i promenljivom znaku ( :blizanci: ).
Kuca u kojoj je vladar 4 je zemljana ili vatrena, fixna ( 2 i 5 kuca)

Eto nadam se da je sve jasno, koristila sam podatke od 30 osoba...

Opet sam mimo teorije i prakse .

Spaljenost ucinila svoje, pisala u predhodnim Postovima. Selila se oko 10 puta .
Seldbe je donosio  :tr:  JupiterUran , i cesto potvrdjivao  :sol:.

Cesto se  :tr:  Saturn kroz 12 kucu moze tumaciti, dati resavanje selidbe na duzi period ali moraju pokazati jos neki pokazatelji za to, prvestveno  :nat:.
Vise je to moguce kada  Saturn  :tr: vodenim ili vazdusnim znakom, nego zemljanim .

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #66 poslato: 17. Oktobar 2016. 20:40:48 »
To znaci da on nije ni u  Jarac ni u 12.polju ...

Ahahaha  :histerija:  odakle meni onda ideja o preseljenju uopste???
Nesto mi se od skora vrzma po glavi nova selidba a i taj moj "osecaj" koji me nikada ne vara...ali stvarno ne znam odakle mi... ?!?

:shmish: :146s:

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35454
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #65 poslato: 17. Oktobar 2016. 20:25:08 »
Sladjo  :tr: Saturn je odavno jos u  Jarac u mojoj 12kuci ali (nikako) ni traga od svega ovoga...???

:tr: Saturn je u Strelac ... U Jarac prelazi za jedno godinu dana tek...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #64 poslato: 17. Oktobar 2016. 20:20:23 »
Mozda da sacekate da  :tr:  Saturn udje u znak  Jarac . Vec vidim Forum i vase slike iz nase baste .  :basta2:

ps moji snovi su more, ostrvo ili neboder u New yorku.

Sladjo  :tr: Saturn je davno usao u  Jarac i u mojoj 12kuci se naselio, ali (nikako) ni traga od svega ovoga sto rece...???

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #63 poslato: 06. Mart 2016. 15:37:11 »
     Udružimo se nas dve, pa kupimo lepu kuću na selu negde (ima kuća napr od 100kv za 15-20,000€, sredjene, sa velikom okućnicom, baštom... sve što treba) Pa zamesimo same hleb, pa on zamiriše ujutru iz smederevca, pucketa drvo, pa sadimo cveće, pa nam proleće i leto bude kao u raju, pa deca jure kokoške po dvorištu, prave venčiće od cveća za Ivanjdan... zimi, uz kaljevu peć i toplu čokoladu, možda i neki kolač, domaći, po bakinom receptu...

:shmish:  prelepo zvuci,... kako si opisala vec sam sve ovo "videla" i osecam mirise i drva i kolaca...

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #62 poslato: 06. Mart 2016. 15:30:07 »
     Tako je prošlo moje detinjstvo ... sve do 2002 sam tako živela... zato i patim ovoliko za tom kućom tamo :( tj selom uopšteno :S Sve je nekako jednostavnije, više slobode kretanja, vazduh, puca nebo noću od zvezda. Mora da se radi, puno, ali se odmah i vide rezultati uloženog turda...
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

• Reputaciona snaga: 5743
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #61 poslato: 06. Mart 2016. 15:27:45 »
     Udružimo se nas dve, pa kupimo lepu kuću na selu negde (ima kuća napr od 100kv za 15-20,000€, sredjene, sa velikom okućnicom, baštom... sve što treba) Pa zamesimo same hleb, pa on zamiriše ujutru iz smederevca, pucketa drvo, pa sadimo cveće, pa nam proleće i leto bude kao u raju, pa deca jure kokoške po dvorištu, prave venčiće od cveća za Ivanjdan... zimi, uz kaljevu peć i toplu čokoladu, možda i neki kolač, domaći, po bakinom receptu...
Jao Neno kako si ovo lijepo opisala svi bi pozeljeli to...

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #60 poslato: 06. Mart 2016. 15:25:39 »
Aha to mislis, ne Sladjo ne opterecujem se drugima i tudjim zivotima samo zelim da zapocnem nesto novo u zivotu.
Nemam od cega da bezim i moja situacija je cista i bas zbog toga sada znam sta hocu...

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • Reputaciona snaga: 9264
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #59 poslato: 06. Mart 2016. 15:23:31 »

Mozda da sacekate da  :tr:  Saturn udje u znak  Jarac . Vec vidim Forum i vase slike iz nase baste .  :basta2:

ps moji snovi su more, ostrvo ili neboder u New yorku.

« Odgovor #58 poslato: 06. Mart 2016. 15:13:57 »
Bar neko da me ispravno stvarno razume  :shmish: :love5:

🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)