Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40404 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #124 poslato: 08. Decembar 2016. 09:43:23 »
Imam jedno pitanjce iako ova tema nije aktivna godinu dana :D naime, ako gledam svoja preseljenja, vratila sam se u roditeljski stan i to ispada kao da sam napravila pun krug i opet sam u 4 polju (4. polje roditeljski stan gde sam rodjena, posle podstanar -6 polje, posle 4 meseca u inostranstvu 8p, posle opet novi stan 7 meseci 10p, posle ponovo inostranstvo 5 meseci 12p, i posle opet podstanarka, novi stan 2p i sada roditeljski stan 4p, da li za sledece preseljenje opet gledam 4p ili 6p? Pri tome roditelji su dosta izmenili stan, renovirali, deda i baba su umrli i ne zive vise sa nama kao na pocetku i to mi se sad ne uklapa sa prvobitnim stanom u kom sam rodjena. Da li se tu u tumacenje moze ubaciti i progresivna karta jer mi se novi stan vise uklapa sa 4im poljem u progresivnoj karti nego natalnoj? Hvala bilo kome ko vidi ovo i odgovori :D
naravno,verodostojniji opis vidis kroz predikcije :)meni npr u solaru aktivirana 4.a kuca natalna ali sa vladarem 9.e i 6.e ,selimo se van zemlje...

Van mreže SigmundFrojd*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 126
  • SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!
« Odgovor #123 poslato: 07. Decembar 2016. 22:25:03 »
Imam jedno pitanjce iako ova tema nije aktivna godinu dana :D naime, ako gledam svoja preseljenja, vratila sam se u roditeljski stan i to ispada kao da sam napravila pun krug i opet sam u 4 polju (4. polje roditeljski stan gde sam rodjena, posle podstanar -6 polje, posle 4 meseca u inostranstvu 8p, posle opet novi stan 7 meseci 10p, posle ponovo inostranstvo 5 meseci 12p, i posle opet podstanarka, novi stan 2p i sada roditeljski stan 4p, da li za sledece preseljenje opet gledam 4p ili 6p? Pri tome roditelji su dosta izmenili stan, renovirali, deda i baba su umrli i ne zive vise sa nama kao na pocetku i to mi se sad ne uklapa sa prvobitnim stanom u kom sam rodjena. Da li se tu u tumacenje moze ubaciti i progresivna karta jer mi se novi stan vise uklapa sa 4im poljem u progresivnoj karti nego natalnoj? Hvala bilo kome ko vidi ovo i odgovori :D

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #122 poslato: 27. Januar 2015. 21:50:47 »
Nisam znala da mundana astrologija ukljucuje vanjske planete  Uran Neptun Pluton.

Van mreže jadrankar*

• Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #121 poslato: 08. Jun 2014. 19:25:36 »
Ovo je natalna karta mog mladjeg sina

4 polje : Njegov prvi dom . Vrh 4 kuce na 24 ,12 *  Jarac
  Prvih 6  godina zivota proveo je u malom stanu .Atmosfera  u stanu bila je totalno bolesna  U stanu sa nama  ziveo je  bolestan deda koji je usled mozdanog udara( SaturnVodolija  koji dispozicijom odlazi u 3 kucu  na 18* Jarac ) ostao nepokretan    (3 kuca analogna Blizancima  noge ruke ).   UranJarac u 3 kuci  :0:  Neptun = sa nama je zivela i baba   koja je negovala dedu .
U prvih godinu dana  moj sin je imao problem sa kozom lica  . Lice je bilo suvo u sitnim sitnim bubuljicama i po dodiru asociralo  na smirglu .Ekcem je posle silnih krema  otklonjen tek nakon dobijanja neke  masti dobijene kao donacija od unprofora  (  Saturn Vodolija)  = 1993  god vreme inflacije kad nije bilo nicega pustos ziva  . Nedostatak hrane , sokica  ,pelena da ne pominjem 
 Tokom cele prve godine sin je non stop imao sekret u nosu  koji se umesto kroz nos slivao u usi  na  bubne opne izazivajuci bol te je cesto plakao nocu . Odmah posle 1  rodjendana operisan je i u usi su  mu ugradjene Separdove cevcice  kako bi se prevarila priroda i sekret izbacivao napolje  preko uveta .Sreca te smo isli na ispitivanje sluha  na vreme inace do polaska u skolu mogao je da izgubi sluh Saturn
 Zgrada je bila stara  Saturn , stan komplet  renoviran  i na 3 spratu Vodolija .

Saturn :120: Sunce Vaga Stan na staroj  Saturn  okretnici  16 ( kruzni tok )  Sunce na Karaburmi  Vaga  . Saturnov dispozitor Uran u 3 kuci  analogna  Blizanci  stan je u blizini OS , pijace obdanista ,semafora ,tel govornice pijace apoteke .

6 polje  njegov 2 dom .

Vrh 6 u  Ribe  u blizini kanala  dok je vecinski deo MarsŠkorpija u blizini groblja ( Mali Zbeg )

8 polje  njegov 3 dom .

Vladar 8 kuce Venera u Devici  ( pad )  u 11 kuci analogna   Vodolija  U ovom stanu boravio je samo 10 dana . Boravio je sa mojim bratom ( Venera u Devici   :120:  Ribe ( vladar 6 kuce ujak ) i  :120: Uran  kratko  . Sin nije bio zadovoljan stanom .Kaze da su  to  oni stari Ruski bedni stanovi sa starim odlepljenim tapetama itd( Venera u Devici = pad )  Bilo je price da ce ostati zajedno u istom stanu ali iznenada se odlucuju na varijantu da iznajme drugi  stan koji ce biti blizi restoranu . Sin odlazi u drugi stan sa kolegom  a brat je ostao  .Nista mi nije bilo jasno  Naknadno sam saznala  razlog odluke mog brata . ( Venera  :120: Neptun ) tj njegovu tajnu . Na leto treba da mu dodje ,, zenaaaa,, sa kojom nije sudski razveden  a  jos uvek se nada pomirenju sa njom . On zna nasu reakciju  :ranting: pa i ne prijavljuje a kasnije ce biti  da je dosla zbog dece jer su u Rusiji i njihova 2 sina .
U svakom slucaju za mog sina jos bolje .

10 polje  njegov 4  dom

Vrh 10 kuce Rak MesecRak u 9 kuci analogno  Strelac.

Vecinski vlasnik 10 polja je  Lav . Stan je    luksuzan  Strelac .Stan je u novoj zgradi i totalno opremljen novim i lepim   namestajem . Ima i internet  , masinu za sudove , i neku ,, Smart ,, munju od  ves masine  za koju i ne znam da postoji  .Stan se za ne poverovati nalazi    u blizini pozorista . 

Vladar stana  Mesec gradi  :90: Sunce ( otac)  i  prva oceva  reakcija  bila je  ne dopadanje tj strah kako ce on sad sam   , pa on je mlad  ali i prepirka samnom  Mesec :90: Sunce . dete otislo preko bela sveta , a siguracija moj brat,  pa kako moze   ali se i stisao na kraju .
Ono sto se ne dopada mom sinu i sto ga nervira je sto je u stanu ,, Zabranjeno pusenje,, Sunce :90: Neptun  :histerija:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #120 poslato: 12. Maj 2014. 15:05:22 »
A kazi mi da li se ovaj stan vodi na oca ?  Ako se vodi na njega onda   imamo i tu potvrdan pokazatelj za nasledstvo a  JMČ ukazuje na gubitak oca .

Da, ovaj stan u Mirijevu je još uvek na tatu, do ostavinske rasprave :aha:

Bingo . Nisi ni morala da budes prijavljena . Dovoljno je da si kratko boravila i ispunila simboliku . Verujem da je tako . Evo npr sta se meni desilo . Nakon rodjenja oba deteta mi smo oba deteta prijavili opstini Savski venac . Dobili izvvod iz m. k.  rodjenih i to je to . Niko nam nikad nije rekao da prijava boravista treba da se uradi u Supu niti smo mi razmisljali o tome vec smo mislili da je to zavrseno u opstini ..  Kada smo se ovde preselilia tada je Stefan imao vec 10 god ja odem u Sup da uradim odjavu i prijavu . Tek tada sam saznala da deca uopste nemaju prijavu . I onda je bilo ono ,,Pa jel vi znate da se za to i krivicno odgovara  bla bla  itd . Sve u svemu eto propusta a mogu misliti  u vreme tvog rodjenja.
Ali kako i sama kazes da se 4 polje  uklapa u tu simboliku kao i ovo Mirijevo sa mojim opisom ( polje 8 ) onda  je polje 6 Vracar .

Ne znam da li si pominjala opis tog stana na Vracaru al vidi ovako . Vrh 6 polja u znaku  Ribe .Prva asocijacija blizina vode .  Vladar Neptun u znaku  Strelac .A sta je to nego  hram Sv. Save na Vracaru . Su vladar Jupiter u Ovnu :a sta je to nego sportski centar Vracar  koji izmedju ostalog ima i bazen (  Ribe ) . A sta se nalazi preko puta kao i oko  hrama Sv Save  nego silne bolnice  (Neptun. Vise nego dovoljno da verujem da je tako .

Znaci tvoje sledece boraviste bice opisano tvojim 10 poljem

:cheerss: :223s: :223s: :hugfriend:

:skocko: :superiska: ondak je sve kako treba :ok: :up: al ja ćem da ostanem za sad ovde u Mirijevu :lol: iako ideja o narednom stanu i Mesec Devica koji je realno u PH sem sep. :90: sa Neptun i nije loša za razmatranje :mislilac:

:146s: :24s: :heartshape:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #119 poslato: 11. Maj 2014. 21:57:25 »
A kazi mi da li se ovaj stan vodi na oca ?  Ako se vodi na njega onda   imamo i tu potvrdan pokazatelj za nasledstvo a  JMČ ukazuje na gubitak oca .

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #118 poslato: 11. Maj 2014. 21:41:14 »
     Ne, nikada nisam živela u tom malom stanu na Karaburmi. Od kako je kupljen pre 6god, bila sam možda 5 puta tamo (podstanar uvek dolazio kod nas) :hum:

Prvi stan gde sam od rodjenja je bio na Vračaru :mislilac:

Jedino! ~ mojim roditeljima u LK je još uvek pisala stara adresa gde su bili u tom trenutku kada sam rodjena, tatin stančić u Dalmatinskoj, još se nisu potpuno bili preselili u Mileševsku, tako da ne znam da li sam i ja bila u tom trenutku baš isto tu sa njima prijavljena ~ kao što Duda ima "dečiju LK" - ono papirče o mestu prebivališta gde piše Branka Ćopića :hum: u mojoj LK ima samo Mileševska i sad ova Branka Ćopića :hum:

A po toj logici ITEKAKO se taj stančić uklapa u moj :ic: Jarac sa Saturn Lav u X polju uz :90: Uran (kratko bila tu prijavljena?) :120: Neptun (puno vlage) :60: Sunce Pluton (tata nasledio od majke, staro sve bilo, al posle deda, mamin tata uložio pare pa se to renoviralo i izdavalo) - dvorišni stančić od 40kv, sve malo, staro itd... ondak bi Mileševska bila VI polje Ribe i odlično postavljeni signifikatori, pa ondak ovaj stan u Branka Ćopića kao VIII polje :hmm:

Bingo . Nisi ni morala da budes prijavljena . Dovoljno je da si kratko boravila i ispunila simboliku . Verujem da je tako . Evo npr sta se meni desilo . Nakon rodjenja oba deteta mi smo oba deteta prijavili opstini Savski venac . Dobili izvvod iz m. k.  rodjenih i to je to . Niko nam nikad nije rekao da prijava boravista treba da se uradi u Supu niti smo mi razmisljali o tome vec smo mislili da je to zavrseno u opstini ..  Kada smo se ovde preselilia tada je Stefan imao vec 10 god ja odem u Sup da uradim odjavu i prijavu . Tek tada sam saznala da deca uopste nemaju prijavu . I onda je bilo ono ,,Pa jel vi znate da se za to i krivicno odgovara  bla bla  itd . Sve u svemu eto propusta a mogu misliti  u vreme tvog rodjenja.
Ali kako i sama kazes da se 4 polje  uklapa u tu simboliku kao i ovo Mirijevo sa mojim opisom ( polje 8 ) onda  je polje 6 Vracar .

Ne znam da li si pominjala opis tog stana na Vracaru al vidi ovako . Vrh 6 polja u znaku  Ribe .Prva asocijacija blizina vode .  Vladar Neptun u znaku  Strelac .A sta je to nego  hram Sv. Save na Vracaru . Su vladar Jupiter u Ovnu :a sta je to nego sportski centar Vracar  koji izmedju ostalog ima i bazen (  Ribe ) . A sta se nalazi preko puta kao i oko  hrama Sv Save  nego silne bolnice  (Neptun. Vise nego dovoljno da verujem da je tako .

Znaci tvoje sledece boraviste bice opisano tvojim 10 poljem

:cheerss: :223s: :223s: :hugfriend:

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #117 poslato: 11. Maj 2014. 15:29:43 »
Nisam ni moderator ni administrator za sad evo ovako da bude u temi . (:

Hvala Jadro sad videh da si prebacila :)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #116 poslato: 11. Maj 2014. 14:21:11 »
     Ne, nikada nisam živela u tom malom stanu na Karaburmi. Od kako je kupljen pre 6god, bila sam možda 5 puta tamo (podstanar uvek dolazio kod nas) :hum:

Prvi stan gde sam od rodjenja je bio na Vračaru :mislilac:

Jedino! ~ mojim roditeljima u LK je još uvek pisala stara adresa gde su bili u tom trenutku kada sam rodjena, tatin stančić u Dalmatinskoj, još se nisu potpuno bili preselili u Mileševsku, tako da ne znam da li sam i ja bila u tom trenutku baš isto tu sa njima prijavljena ~ kao što Duda ima "dečiju LK" - ono papirče o mestu prebivališta gde piše Branka Ćopića :hum: u mojoj LK ima samo Mileševska i sad ova Branka Ćopića :hum:

A po toj logici ITEKAKO se taj stančić uklapa u moj :ic: Jarac sa Saturn Lav u X polju uz :90: Uran (kratko bila tu prijavljena?) :120: Neptun (puno vlage) :60: Sunce Pluton (tata nasledio od majke, staro sve bilo, al posle deda, mamin tata uložio pare pa se to renoviralo i izdavalo) - dvorišni stančić od 40kv, sve malo, staro itd... ondak bi Mileševska bila VI polje Ribe i odlično postavljeni signifikatori, pa ondak ovaj stan u Branka Ćopića kao VIII polje :hmm:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #115 poslato: 11. Maj 2014. 13:56:42 »
     :146s: :225s:
     Draga, ja pronadjoh u ovoj priči 90% opis ovog stana u Mirijevu, od reči do reči u nekim rečenicama :up: Ja sam odustala od selidbe, prodaću onaj mali stan što imam na Karaburmi. Nekako mi je drag ovaj stan ovde u Mirijevu (baš iz razloga koje si navela, sve mi je blizu i dobra je lokacija) i iskreno, ne seli mi se uopšte (samo kad pomislim na sve peripetije oko toga naježim se :uzas: )
A jesi li zivela nekad u tom malom stanu na Karaburmi ? Ako nisi a ovaj stan u Mirijevu ti je drugi po redu tj (6 polje ) onda ne mozemo pod tom simbolikom da racunamo  promenu boravka koje se posmatra kroz 8 polje . Ovaj opis pripada 8 polju  i ito je stan koji ce biti sledeci .Jedino sto moze da se desi da si po rodjenju zivela negde kratko a da tvoji nisu pominjali i da ti se na taj nacin uklapa ovo 8 polje u simboliku ovog stana iz Mirjeva tj da bude trece boraviste od tvog rodjenja . Ne znam razmisli  o tome ?????