Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 43401 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 481
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #34 poslato: 08. Januar 2012. 06:48:36 »
4 kuca-  strelac-  Jupiter u 12 u devici, prvih 6 meseci smo kod tatinih roditelja
6 kuća- vodolija-  Saturn u devici u 1 kući, podstanari, gazde u dvoristu se stalno svadjaju ali je meni bilo lepo i secam se psa kojeg sam obožavala,
zatim, ja na godinu dana odlazim kod babe na selo ( tatini roditelji)jer nema ko da me cuva dok moji rade- ali tamo sam već bila( prvih 6 meseci), moja mama pati zamnom
8 kuća- ovan-  Mars u 12 kući u lavu, selimo se u drugi stan, ovde su stambeni uslovi mnogo loši, dobijam brata
10 kuća- blizanci-  Merkur u 8 kući u ovnu, ni ovde mi se ne dopada, malo je bolje od predhodnog stana, nemam svoju sobu....e ovde ima kvaka jer zadnjih godinu dana dok se ne preselimo tu gde sam i danas, ja uveče odlazim kod druge babe da spavam ( koja je bila u komšiluku i koju sam mnogo volela), ali sam danju normalno sa mojima ( da li pravim pomeranje ili ne?)
12 kuća ( ili 2-ga)- lav-  Sunce u osmoj na prelazu u 9 kuću, useljavamo se u ogroman stan gde svako ima svoju sobu, i još sam ovde.....dok se ne udam i preselim se negde dalje......
da li sam dobro ovo odradila?

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #33 poslato: 07. Januar 2012. 23:34:05 »
Citat Jadrankar:

I još nešto mi nije jasno..kako da znam da da li će mi sljedeće preseljenje bit u SČ ili negdje drugdje?jer iskreno u planu imamo u budučnosti povratak u Split

Nadam se da nisam previše zakomplicirala

E ,cek polako i to cemo vremenom da provalimo.Sama znas da na pocetku ove teme nisam ni ja bila sigurna u ovu situaciju kao kod tebe kada se vratis u neki stan gde si vec zivela  kako se dalje nastavlja niz ali mi je Swiss_ova  prica pomogla a tvoja i potvrdila  ,,Da kuca  do koje smo stigli ostaje u stanju mirovanja  ako se vratimo u stan gde smo vec ziveli a novim  preseljenjem nastavljamo niz tj ulazimo u sledece polje,,
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #32 poslato: 07. Januar 2012. 23:22:47 »
@melody sun

:bravo:

Vladar 4  Neptun :120: Mesec ti je dao to silno okruzenje sa zenama ( Mesec)

5-stan, 12k, počinje u Ško, stan je u potkrovlju, to mi nije jasno, zar Ško nije podrum... Ma je u Devici pa  je to mali stan,
Vladar 12 polja Ma u  Devica ti je potkrovlje ,podstanari ,moze u stanu ziveti i neki rodjak koji je na nekom lecenju
Kompletna prica se uklapa u sva polja .Savrseno .

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 138
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
« Odgovor #31 poslato: 07. Januar 2012. 16:09:24 »
Citat Jadrankar:
Ponovnim povratkom u 4 polje ziveces kroz simboliku 4 polja  a   deo vec si I dalje u 6 polju odnosi se za nastavak niza preseljenja jer u suprotnom moglo bi se shvatiti pogresno jer ako si se vratila u 4 polje ne pocinjati selidbe ponovnim nizom  6,8,10    vec nastaviti niz gde si stala a to je 8,10 ,12

Ovo u crveno je ono šta me je bunilo da nisam shvatila onda..Oprosti nije mi izražavanje jača strana pa ja sigurno zakomplicirala..Došli smo do istih kuća ali onaj dio povratka u SC između različitih stanova mi je nejasan...Ja bi preselila sve stvari bezobzira šta je to trajalo po mjesec do 3..kako se to vidi ako ja ostajem naprimjer i dalje u polju od predhodnog stana?pa tek onda nastavljam..Mislim da se ne treba ponovno otpočeti cijeli krug ako se vrati u isti stan...jer to je ono ja sam već u tom stanu bila..on postoji,njega sam prošla, al ako ja npr. sam rođena u gradu pa idem na selo pa opet u grad u isti stan..nemogu simbolikom ostat u selu kad sam u gradu..
Neznam kako da ti bolje objasnim šta mislim. a kad idem u neki novi stan što nije ni jedno ni drugo nastavljam gdje sam stala prije povratka...znači doći ćemo ja i ti do istih kuća..

I još nešto mi nije jasno..kako da znam da da li će mi sljedeće preseljenje bit u SČ ili negdje drugdje?jer iskreno u planu imamo u budučnosti povratak u Split

Nadam se da nisam previše zakomplicirala

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #30 poslato: 07. Januar 2012. 15:55:51 »
Ovako s ovim vraćanjem na isto polje ako se vraćam u isti stan pa sljedećim nastavkom odakle se prije vračanja stalo, mi se simbolika poklapa.Šta vi ostali mislite?Ima li vama ovo logike i poklapa li se i vama ovo ako se tko od vas vraćao više puta u isti stan?
Nedo pa to sam ti upravo i ja objasnila ali ili ti nisam dobro objasnila ili me nisi razumela.Mislila samDa kada se vratis u recimo u sc 4 polje pa se opet negde selis da taj sledeci stan nije u opisu kuce kroz 6 polje vec ako si bila u 10 polju pre povratka u sc  za sledeci nov stan gledas 12 polje (jer si bila u stanju mirovanja povratkom u sc)a novim preseljenjem  pomeras se u sledece polje .
Tvojim opisom se i uklapasu ovo moje objasnjenje
Mislim da ide ovako

1)  4 polje    SC
2)  6 polje    Solin

3 )Preseljenje povratak u SC  Znaci ne pomeras polje da bi bila u 8 polju(niti se vracas u 4 jer stigla si do 6 polja) vec si I dalje u 6 polju.
4 )  Solin I dalje ostajes u 6 polju
5 ) Pujanke  ti je 8 polje
6 )  SC I dalje 8 polje
7 )  Postrana 10 polje
8 )   Pujanke 12 polje Skorpija

9 )  SC   I dalje 12 polje
10)  Carrara 2 polje 
11)  SC I dalje 2 polje
12 )  Rijeka 4 polje
13)  Rijeka 2 stan 6 polje

14 ) SC I dalje 6 polje
15)  Udine  8 polje
16 ) Salerno 10 polje  
17)  ?   12 polje

Isti raspored si i ti dobila

Jadro..malo sam se razmišljala...kad se ja svaki put vračam u rodni dom šta je u mom slučaju ovde pod S.Č...zašto ti taj povratak ostavljaš pod istu kuću kao prethodni stan..npr. moje preseljenje pod rednim brojem 2 i 3 je isto po tvome(6 k.) al to su 2 skroz različita tipa stanovanja...Solin je privatna kuća(trokatnica - prizemlje, 1 i 2 kat i tu su praktički 2 stana), pokraj šume, s velikim dvorištem i vrtom, ispod kuće livada, imali smo domaće životinje, voćke , povrće...i to je baš simbolika Bik
A S.Č. je baš simbolika  Riba ..u blizini bolnice, 10 minuta pješke od mora i plaže, ispred kuće Apoteka..
E sad to svoje nemože bit nikako isto..znači ja kad sam iz solina se vraćala u rodni dom S.Č. pod Riba ja bi to kontala kao povratak u 4. polje, pa meni osobno pomeni bi išlo ovako...

1)S.Č. Ribe (4 polje) , Neptun u Jarac
Napisala sam gore al evo opet..
U blizini bolnice, 10 minuta pješke od mora i plaže, ispred kuće apoteka,stan je u šesterokatnici(manja zgrada) a mi smo u podrumu, stan je smješte kad se uđe u portun da se spusti još jedan kat.to vjerovatno označava ovaj Neptun u Jarac.
E sad kako je Neptun R rekla bi da je to možda zaslužno za moja vraćanja uvijek u ovaj dom

2)Solin Bik (6 polje) , Venera u Bik
 privatna kuća(trokatnica - prizemlje, 1 i 2 kat i tu su praktički 2 stana), pokraj šume, s velikim dvorištem i vrtom, ispod kuće livada, imali smo domaće životinje, voćke , povrće...i to je baš simbolika Bik .Venera je ovde u svom sjedištu i triplicitetu i sasvim se dobro osječa,a tu je i moje Sunce u Bik. I dan danas kad idem kod svojih u Split,jako puno vremena provodim baš ovde kod babe i dide u ovoj kući jer  mi je tu ugodno.

3)S.Č. Ribe (4 polje)
ponavlja se opis od broja 1

4)Solin Ribe (6 polje)
ponavlja se opis od broja 2

5)Pujanke  Blizanci (8 polje), Merkur u Bik
Stan je smješten u prizemlju nebodera od 10 katova. Kako se moj Merkur nalazi u 6. polju..eto postanarstvo..To je bio naš prvi stan koji smo plaćali...Neznam kako jer moja majka nije radila , tatina plaća je bila manja od najma. Al ipak smo bili sretni i zadovoljni u svim brigama i problemima.Imalli smo naš mir i prijatelje.Moja majka je Merkur u mojoj karti(10k. koja je ujedno u Devica kao što je i njezin znak) pa ovaj Merkur :180: R Pluton koji bi bio u njezinoj 2.k. novca, pokazuje da je bez novaca, pa i :90: Mesec . Ispred balkona smo imali livadu s nekim stablima gdje smo se često i igrali.A ispred zgrade igralište...Znači svakako djeca koja se igraju u prirodi..I eto ispunjenja simbolike Merkur u Bik. Ovde sam živjela od 7-14 godine.baš period pod simbolikom Merkur
Umire moja baka i vračamo se s djedom da nije sam u S.Č.

6)S.Č. Ribe (4. polje) jer uvijek je to isti stan
Vratili smo se i tu ostaju moji do dana današnjeg a ja nastavljam...Al vratit ću se ja opet .Hahaha

7)Postrana Devica (10 polje) Merkur u Bik nastavljam nakon pujanki koje je 8.polje
Po prvi put se odvajam od svojih roditelja i odlazim živjeti sa sadašnjim mužem. Stan je u privatnoj kući s pogledom na more. Tu imamo gazdu cjepidlaku koji je svako malo dolazio kao nešto raditi na kući jer zadnji kad je bio nedovršen samo da bi se meni upucavao dok nije bilo mog muža...Svakako ne pronalazim baš neku simboliku osim gazde cjepidlake- Devica..e da...u tom stanu ostajemu drugom stanju :) ...Merkur u Bik?

8)Pujanke   Škorpija (12.polje)  Pluton u Vaga nije stan od prije već drugi 
Tu smo samo mjesec dana...zbog mojih hormona..morala sam promjenit stan da bi bila bliže roditeljima...hahaha koja glupost. Stan je bio u neboderu, u drvenariji, jako tužan i star..Naravno Pluton u Vaga je u izgonu..U 12. polju imam Mars (vladar Škorpija po TA) :0: Saturn..Svakako nije bilo ugodno u  ovom stanu...da ne duljim

9)S.Č. Ribe (4. polje)
Ovde sam na mjesec dana , prebacila sam sve naše stvari ovde...spremam se i krećem za Carraru u rodni grad mog muža kod njegovih roditelja da rodim.A i muž mjenja firmu.

10)Carrara(Italija) Strelac (2.polje) Jupiter u Jarac
Evo me u inozemstvu :) Stan je u maloj zgradi(4-5 katova), na prvom katu (nema ispod stanova) ali je uzignut na stupovima .Jupiter je ovde u svom padu i baš tako sam se tu i osječala ..kao gost koji nije poželjan a našao se igrom slučaja...Dovoljno da kažem da su me muževi roditelji ostavili samu kući s trudovima jer sumorali ići kod njegove ljubomorne sestre da joj čiste kuću i donesu doručak...Šta da kažem...Kuća je jako šporka, ja sa stomakom do zubiju treba da rodim, ribam wc, tarem se ko konj da očistim, da sve pripremim za bebu pa i sebe nakon poroda, a moja svekrva se naljuti i uvrijedi...Šta reći više od toga..sve je jasno...Juiter u padu...Iako Sunce u Strelac je u svom triplicitetu i ja sam naspram svega uspijela sve iskulirat s moje strane iuživat smojim mužem...Što više s njim,što manje s njegovim roditeljima i sve je prošlo ok.

11)S.Č. Ribe (4. polje)
Vraćam se ovde na mjesec dana dok ne pronađem stan u Rijeci jer moramo tamo seliti zbog muževog posla. Muž opet mjenja firmu

12)Rijeka 1.stan Ribe (4.polje) Neptun u Jarac
Evo nas tu u neboderu , veliki balkon s otvorenim pogledom na more i cijeli Riječki zaljev..Divota. tu smo bili samo 6 mjeseci dok gazda nije prodao stan, za što nam nije rekao da ga namjerava prodati kad ga je iznajmio, tako da sam ja bila poprilično razočarana.

13)Rijeka 2. stan Bik (6.polje) Venera u Bik
Evo nas opet u privatnoj kući...opis sličan kao pod rednim brojem 2.Kuća je na 3kata, podrum, prvi i drugi. mi smo na drugom. . Ljep stan s ljepim pogledom na more i Opatiju.Imamo travnjak  oko luće, voćke , povrće , sve nam je dato na upotrebu...Ukratko jako sretan period života u ovom stanu, dovoljno da kažem da je moj muž plakao kad smo odlazili, a moja kći sve do nedavno govorila da je to naša kuća a ne od ljudi koji sunam je iznajmivali. Gazde su nam bili kao roditelji, živjeli su kat ispod nas.

14)S.Č. Ribe (4. polje)
Muž mjenja firmu i vraćamo se ovde jer još uvijek mu firma ne govori u koji grad će ga poslati raditi..Ovde sam 3 mjeseca u kojima saznajemo da moj svekar imam tumor, ide na operaciju i ne oporavi se te umire.

15)Udine Blizanci (8.polje) Merkur u Bik
Evo nas tu...akomogu primjetit...kad sam bila u ovom 8.polju zadnji put,umrla mi je baka(tatina mama), a sada svekar(mužev tata). tj on je umro taman kojih 10-15 dana prije nego smo uselili ovde..
A sad opis stana.. u centru grad starom djelu storičnom, stan je dvoetažan, jako ljepo namješten, luksuzan.prije nas tu živjeli samo nogometaši.Ostajem po drugi put u drugom stanju kao i u stanu pod rednim brojem 7 - Opet Merkur u Bik

16)Salerno Devica (10.polje) Merkur u Bik
Muž dobio preseljenje na poslu, samo grad se mjenja. Stan je u ljepom kvartu, u blizini svega potrebnog za djecu, vrtić, škola, basball škola, glumačka škola, bazen, tenis i ostali sportovi, parkovi, shoping centri, i eto nam simbolike opet Merkur u Bik

17)?   trebali bi iseliti iz ovoga stana u 6.mjesec jer gazda ga mora preurediti za sebe jer se ženi pa će tu živjeti..vidjet ćemo kakav će bit ovaj sljedeći.....?????Svakako bi trebao  pod simbolikom Škorpija

I to ti je to !

Valjda ga tek sad nisam zakomplikovala .
Ovo sto sam naznacila 3 )Preseljenje povratak u SC  Znaci ne pomeras polje da bi bila u 8 polju(niti se vracas u 4 jer stigla si do 6 polja) vec si I dalje u 6 polju.

Ponovnim povratkom u 4 polje ziveces kroz simboliku 4 polja  a   deo vec si I dalje u 6 polju odnosi se za nastavak niza preseljenja jer u suprotnom moglo bi se shvatiti pogresno jer ako si se vratila u 4 polje ne pocinjati selidbe ponovnim nizom  6,8,10    vec nastaviti niz gde si stala a to je 8,10 ,12

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
« Odgovor #29 poslato: 07. Januar 2012. 14:39:53 »
Ovako s ovim vraćanjem na isto polje ako se vraćam u isti stan pa sljedećim nastavkom odakle se prije vračanja stalo, mi se simbolika poklapa.Šta vi ostali mislite?Ima li vama ovo logike i poklapa li se i vama ovo ako se tko od vas vraćao više puta u isti stan?

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #28 poslato: 07. Januar 2012. 14:22:21 »
Jadro..malo sam se razmišljala...kad se ja svaki put vračam u rodni dom šta je u mom slučaju ovde pod S.Č...zašto ti taj povratak ostavljaš pod istu kuću kao prethodni stan..npr. moje preseljenje pod rednim brojem 2 i 3 je isto po tvome(6 k.) al to su 2 skroz različita tipa stanovanja...Solin je privatna kuća(trokatnica - prizemlje, 1 i 2 kat i tu su praktički 2 stana), pokraj šume, s velikim dvorištem i vrtom, ispod kuće livada, imali smo domaće životinje, voćke , povrće...i to je baš simbolika Bik
A S.Č. je baš simbolika  Riba ..u blizini bolnice, 10 minuta pješke od mora i plaže, ispred kuće Apoteka..
E sad to svoje nemože bit nikako isto..znači ja kad sam iz solina se vraćala u rodni dom S.Č. pod Riba ja bi to kontala kao povratak u 4. polje, pa meni osobno pomeni bi išlo ovako...

1)S.Č. Ribe (4 polje) , Neptun u Jarac
Napisala sam gore al evo opet..
U blizini bolnice, 10 minuta pješke od mora i plaže, ispred kuće apoteka,stan je u šesterokatnici(manja zgrada) a mi smo u podrumu, stan je smješte kad se uđe u portun da se spusti još jedan kat.to vjerovatno označava ovaj Neptun u Jarac.
E sad kako je Neptun R rekla bi da je to možda zaslužno za moja vraćanja uvijek u ovaj dom

2)Solin Bik (6 polje) , Venera u Bik
 privatna kuća(trokatnica - prizemlje, 1 i 2 kat i tu su praktički 2 stana), pokraj šume, s velikim dvorištem i vrtom, ispod kuće livada, imali smo domaće životinje, voćke , povrće...i to je baš simbolika Bik .Venera je ovde u svom sjedištu i triplicitetu i sasvim se dobro osječa,a tu je i moje Sunce u Bik. I dan danas kad idem kod svojih u Split,jako puno vremena provodim baš ovde kod babe i dide u ovoj kući jer  mi je tu ugodno.

3)S.Č. Ribe (4 polje)

4)Solin Ribe (6 polje)
ponavlja se opis od broja 2

5)Pujanke  Blizanci (8 polje), Merkur u Bik
Stan je smješten u prizemlju nebodera od 10 katova. Kako se moj Merkur nalazi u 6. polju..eto postanarstvo..To je bio naš prvi stan koji smo plaćali...Neznam kako jer moja majka nije radila , tatina plaća je bila manja od najma. Al ipak smo bili sretni i zadovoljni u svim brigama i problemima.Imalli smo naš mir i prijatelje.Moja majka je Merkur u mojoj karti(10k. koja je ujedno u Devica kao što je i njezin znak) pa ovaj Merkur :180: R Pluton koji bi bio u njezinoj 2.k. novca, pokazuje da je bez novaca, pa i :90: Mesec . Ispred balkona smo imali livadu s nekim stablima gdje smo se često i igrali.A ispred zgrade igralište...Znači svakako djeca koja se igraju u prirodi..I eto ispunjenja simbolike Merkur u Bik. Ovde sam živjela od 7-14 godine.baš period pod simbolikom Merkur
Umire moja baka i vračamo se s djedom da nije sam u S.Č.

6)S.Č. Ribe (4. polje) jer uvijek je to isti stan
Vratili smo se i tu ostaju moji do dana današnjeg a ja nastavljam...Al vratit ću se ja opet .Hahaha

7)Postrana Devica (10 polje) Merkur u Bik nastavljam nakon pujanki koje je 8.polje
Po prvi put se odvajam od svojih roditelja i odlazim živjeti sa sadašnjim mužem. Stan je u privatnoj kući s pogledom na more. Tu imamo gazdu cjepidlaku koji je svako malo dolazio kao nešto raditi na kući jer zadnji kad je bio nedovršen samo da bi se meni upucavao dok nije bilo mog muža...Svakako ne pronalazim baš neku simboliku osim gazde cjepidlake- Devica..e da...u tom stanu ostajemu drugom stanju :) ...Merkur u Bik?

8)Pujanke   Škorpija (12.polje)  Pluton u Vaga nije stan od prije već drugi 
Tu smo samo mjesec dana...zbog mojih hormona..morala sam promjenit stan da bi bila bliže roditeljima...hahaha koja glupost. Stan je bio u neboderu, u drvenariji, jako tužan i star..Naravno Pluton u Vaga je u izgonu..U 12. polju imam Mars (vladar Škorpija po TA) :0: Saturn..Svakako nije bilo ugodno u  ovom stanu...da ne duljim

9)S.Č. Ribe (4. polje)
Ovde sam na mjesec dana , prebacila sam sve naše stvari ovde...spremam se i krećem za Carraru u rodni grad mog muža kod njegovih roditelja da rodim.A i muž mjenja firmu.

10)Carrara(Italija) Strelac (2.polje) Jupiter u Jarac
Evo me u inozemstvu :) Stan je u maloj zgradi(4-5 katova), na prvom katu (nema ispod stanova) ali je uzignut na stupovima .Jupiter je ovde u svom padu i baš tako sam se tu i osječala ..kao gost koji nije poželjan a našao se igrom slučaja...Dovoljno da kažem da su me muževi roditelji ostavili samu kući s trudovima jer sumorali ići kod njegove ljubomorne sestre da joj čiste kuću i donesu doručak...Šta da kažem...Kuća je jako šporka, ja sa stomakom do zubiju treba da rodim, ribam wc, tarem se ko konj da očistim, da sve pripremim za bebu pa i sebe nakon poroda, a moja svekrva se naljuti i uvrijedi...Šta reći više od toga..sve je jasno...Juiter u padu...Iako Sunce u Strelac je u svom triplicitetu i ja sam naspram svega uspijela sve iskulirat s moje strane iuživat smojim mužem...Što više s njim,što manje s njegovim roditeljima i sve je prošlo ok.

11)S.Č. Ribe (4. polje)
Vraćam se ovde na mjesec dana dok ne pronađem stan u Rijeci jer moramo tamo seliti zbog muževog posla. Muž opet mjenja firmu

12)Rijeka 1.stan Ribe (4.polje) Neptun u Jarac
Evo nas tu u neboderu , veliki balkon s otvorenim pogledom na more i cijeli Riječki zaljev..Divota. tu smo bili samo 6 mjeseci dok gazda nije prodao stan, za što nam nije rekao da ga namjerava prodati kad ga je iznajmio, tako da sam ja bila poprilično razočarana.

13)Rijeka 2. stan Bik (6.polje) Venera u Bik
Evo nas opet u privatnoj kući...opis sličan kao pod rednim brojem 2.Kuća je na 3kata, podrum, prvi i drugi. mi smo na drugom. . Ljep stan s ljepim pogledom na more i Opatiju.Imamo travnjak  oko luće, voćke , povrće , sve nam je dato na upotrebu...Ukratko jako sretan period života u ovom stanu, dovoljno da kažem da je moj muž plakao kad smo odlazili, a moja kći sve do nedavno govorila da je to naša kuća a ne od ljudi koji sunam je iznajmivali. Gazde su nam bili kao roditelji, živjeli su kat ispod nas.

14)S.Č. Ribe (4. polje)
Muž mjenja firmu i vraćamo se ovde jer još uvijek mu firma ne govori u koji grad će ga poslati raditi..Ovde sam 3 mjeseca u kojima saznajemo da moj svekar imam tumor, ide na operaciju i ne oporavi se te umire.

15)Udine Blizanci (8.polje) Merkur u Bik
Evo nas tu...akomogu primjetit...kad sam bila u ovom 8.polju zadnji put,umrla mi je baka(tatina mama), a sada svekar(mužev tata). tj on je umro taman kojih 10-15 dana prije nego smo uselili ovde..
A sad opis stana.. u centru grad starom djelu storičnom, stan je dvoetažan, jako ljepo namješten, luksuzan.prije nas tu živjeli samo nogometaši.Ostajem po drugi put u drugom stanju kao i u stanu pod rednim brojem 7 - Opet Merkur u Bik

16)Salerno Devica (10.polje) Merkur u Bik
Muž dobio preseljenje na poslu, samo grad se mjenja. Stan je u ljepom kvartu, u blizini svega potrebnog za djecu, vrtić, škola, basball škola, glumačka škola, bazen, tenis i ostali sportovi, parkovi, shoping centri, i eto nam simbolike opet Merkur u Bik

17) ? trebali bi iseliti iz ovoga stana u 6.mjesec jer gazda ga mora preurediti za sebe jer se ženi pa će tu živjeti..vidjet ćemo kakav će bit ovaj sljedeći.....?????Svakako bi trebao  pod simbolikom Škorpija

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #27 poslato: 06. Januar 2012. 00:04:40 »
Hvala ti puno. Sutra ću odradit ovo pa ću otipkat

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #26 poslato: 05. Januar 2012. 23:46:19 »
Jadranka molim te pomoć, još uvjek neznam u kojoj sam kući...

1)rodila sam se u S.Č.(skračenica za kvart) znači to je dom roditelja mog tate i 4.polje
2)pa sam išla u Solin - dom roditelja moje mame - 6 polje
3)pa opet u isti stan u S.Č. - vračam se u 4. polje svaki put kad se vratim u taj stan jer ?
4)pa još jednom u Solin u istu kuću kao prvi put - da li sad opet gledam 6.polje ili 8.?
5)pa na Pujanke...
6)pa u S.Č.
7)pa Postrana
8)pa Pujanke (ne isti stan od prije) i to je bilo samo mjesec dana
9)pa opet u S.Č.
10)pa Carrara(italija) na 3mjeseca
11)pa S.Č. na 1 mjesec dana
12)pa Rijeka
13)Pa Rijeka drugi stan
14)pa S.Č. na 2 mjeseca
15)pa Udine(Italija)
16)pa Salerno gdje sam sad
17)i sad u 6.mj. bi se trebala opet selit jer nam je gazda otkazao stan

Molim te pomozi da napokon razriješim ovu misteriju...Napiši mi redni broj selidbe  i kuću koju da gledam za to ..PLEEAASSEE

Mislim da ide ovako

1)  4 polje   Ribe SC
2)  6 polje  Bik  Solin
3 )Preseljenje povratak u SC  Znaci ne pomeras polje da bi bila u 8 polju(niti se vracas u 4 jer stigla si do 6 polja) vec si I dalje u 6 polju.
4 )  Solin I dalje ostajes u 6 polju
5 )  Pujanke  ti je 8 polje Blizanci
6 )  SC I dalje 8 polje
7 )  Postrana 10 polje Devica
8 )   Pujanke 12 polje Skorpija
9 )  SC   I dalje 12 polje
10)  Carrara 2 polje Strelac
11)  SC I dalje 2 polje
12 )  Rijeka 4 polje Ribe
13)  Rijeka 2 stan 6 polje Bik
14 ) SC I dalje 6 polje
15)  Udine  8 polje Blizanci
16 ) Salerno 10 polje  Devica
17)  ?   12 polje

Najbolje bi bilo sad na osnovu ovog rasporeda da se prisetis gde je kako bilo i da li se uklapa simbolika te kuce u opis tog stana.Po ovome  12 kuca ti je losa i to je stan Pujanke ali i povratak u SC da nije u to vreme bila najsjajnija situacija u kuci a da preseljenjem u Carrara da je bilo bolje.To moras sama da rastumacis .Probaj tako jer ti najbolje znas opis svakog stana.

oktobar*

• Gost
« Odgovor #25 poslato: 05. Januar 2012. 23:05:35 »
jadrankar@ fascinantna analiza! svaka cast. nevjerojatno!

ja sma naucila da sam skroz zaboravila racunati preseljenja dok sma dijete bila. onda su moji bili podstanari i stvarno sad moram sjesti i po ovom tvomsablonu opet racunati.
 svaka cast. :bravo: