Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40042 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 138
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #4 poslato: 08. Novembar 2011. 09:55:30 »
Pa mozda kao i za muževe  Verovatno je  kao povratak ili R naglašen tu. Ja bih gledala kao sledeći, jer godinama se menja i dom i naš dozivljaj istog.

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 08. Novembar 2011. 09:55:12 »
Ono sto i mene buni, ne znam da li se povratkom u isti dom  vraca na to polje.Znam za mnoge da im se desilo da se presele recimo 2 puta pa se opet vrate u isto mesto .I sta sad ?Na koji nacin to da gledamo ? :help:

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #2 poslato: 08. Novembar 2011. 09:54:37 »
Jadranka divan text!Bravo!!!
Odlicno objasnjeno.

Da pokusam.(Nisam uzimala u obzir selidbe gde sam se zadrzavala samo 3,4 ili 6 meseci.)

Prvo-cetvrta kuca-moji su me sa 6 meseci odveli da zivim kod majcinih roditelja, na selo, oko 400 km. od Beograda.
Meni 4 kuca pocinje u Blizancima.Vladar Merkur u Lavu u 6 kuci,i u konjukciji sa Venerom,koja je vladar Bika,pa se to selo nalazi u Slavoniji,ravnica,plodno tlo.Posto je tu i merkur,blizu je skola,a i dom kulture.Kuca mog dede (babe,ujaka,ujne)je u "centru sela"-lav.Srecno detinjstvo ,tu je Jupiter,sa punom trpezom (bik), hedonisticki i opusteno ...(Jupi).Tu sam provela 6 godina.

Vracam se u Beograd, kada polazim u prvi razred.Stan mojih roditelja je u 6 kuci,pocinje Lavom (u centru,tacnije na 4 km od Terazija),takodje u blizini na 200-300 metara je skola(merkur vladar device,i u konjukciji sa venerom).Ali ,vladar lava-Sunce je u raku (vatra u vodi)pa je stan mali,neuslovan,u polusuterenu.Zimi se na zidovima uvek javljala kondenzacija.Ipak ,moje secanje je pozitivno,jer se u domu osecala ljubav.

Zatim se udajem i selimo se u jednu privatnu kucu, ...to je vec Vaga/Skorpija ,8 kuca,i to je stan blizu skole(vladar venera u lavu,u konjukciji sa merkurom),ali u polusuterenu,sa malim prozorima (skorpija)mracan,mada sam ga ja lepo "sredila"(vaga/venera). U Skorpiji je Neptun,blizu je Dunav,kada se izadje na ulicu vidi se reka.

Na posletku...pravimo kucu-to je 10 kuca,pocinje u Strelcu,vladar Jupiter u blizancima,opet na 200-300 metara od skole (merkur).Kuca je velika,visoka,deluje bogato (posebno u kraju u kome je sagradjena,jer je to radnicko naselje,...da je na Dedinju izgledala bi veeomaaa skromna).
Mesec ja u Stelcu,pa je kroz kucu proslo mnogo ljudi.Druzeljubivi smo.
Sada tu kucu prodajem.(Neki astrolozi mi kazu:doci ce nas ,bogat gospodin  iz inostranstva i kupice od tebe kucu...videcemo).

Znaci sledeci stan bi trebalo da bude:predstavljen 12 kucom,koja pocinje u Vodoliji,vladar Uran je u Devici-mozda ce biti pored pijace, ili nekog stuba za prenos struje,ili telekomunikacije(jel to simbol vodolije?)a i trebalo bi da bude pored skole(zato sto je vladar device -merkur)???Pomozite ako znate simboliku,to mi skripi.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
Promena mesta boravka
« Odgovor #1 poslato: 08. Novembar 2011. 09:53:43 »
Naslov: Promena mesta boravka    15/7/2010, 11:12
http://www.astrodnevnik.com/t1063-promena-mesta-boravka?highlight=promena+mesta+boravka

Na koji nacin mozemo videti promenu naseg mesta boravka  i kako ce izgledati nas sledeci dom? Ako se malo potrudimo mozemo videti u natalnoj karti.

Cetvrta kuca je prvo mesto u kome boravimo ,dok ce svako nase preseljenje biti prikazano kucama 6,8,10..itd.Svaka planeta koja se nadje u kuci njen polozaj i aspektura ce ih opisati dok ce dispozitor detaljnije opisati ishod tih selidbi.
Moj 1 dom
Vrh moje 4 kuce  su  Ribe
U njoj se nalazi    Saturn koji ukazuje na mali stambeni prostor,uslovi za zivot su otezani,cesto gladovanje u kuci,jedan od roditelja je bolestan,atmosfera u kuci je depresivna,hladna.Vodeni znak na vrhu 4 kuce ukazuje na vlagu i probleme s vodom,kuca se nalazi u blizini vode.
Opis mog 1 doma
prvu kucu moj tata kupio je od cigana (  Saturn )i to je bila kuca koja je pravljena od blata  ( Saturn) znate ono suva slama (  Saturn )i blato ( :saturn: )pljuni pa zalepi.Kuca je bila mala ,u jednoj sobi zivelo je nas 5.U toj istoj sobi se i pralo i kuvalo i susio ves zimi pa je to jos vise povecavalo vlagu u kuci .Namestaj je bio star ,u kuci je bio,, smederevac ,,  Saturn Kuca je bila blizu kanala   Ribe .Tata je sam radio ,plata mala pa se vise gladovalo nego sto smo bili siti .A ,ja! kojoj se majka razbolela  i ostala bez mleka. Da bi prezivela dolazila je iz komsiluka ciganka   Saturn i dojila me a mleko je i   Mesec .Iz price roditelja kazu da su najgore bile noci  Saturn kad se po celu noc cuje plac  Saturn (suze)Tata je inace radio na istovaru dzakova (tesko) iz vagona jer   Saturn je .
 Vladar moje 4 kuce   Neptun nalazi se u 12 kuci (bolnica )a su vladar   Jupiter je u 8 kuci (operacija)i tu je  Mesec  :0:   Jupiter pa je majka vise puta bila operisana (cest boravak po bolnicama)a ostatak svog vremena provodila u kuci sa svojom porodicom jer uvek je govorila da ne zna koliko ce jos vremena ziveti.  Mesec u 8 kuci doneo mi je strah da cu majku izgubiti pa i   Merkur  :90:   Mesec ako je   Merkur dete , :90: borba a   Mesec majka odatle i nacin njene borbe da bi me prehranila a kasnije da joj ja kao dete vratim na adekvatan nacin.Ono sto tada nisam znala a to je da   Saturn znaci dugo a u 4 daje i dug zivot pa moja majka danas ima 76 god.Jos uvek je prisutna moja borba da je odrzim u zivotu i ma koloko god ona god da ima ja sam uvek njeno dete.NJen kraj zivota ce i imati ispunjenu simboliku mog vladara  4   Neptun koji je u 12 (dom)ona se trenutno nalazi u privatnom domu ,obolela je od Alchajmera. Mnoge stvari ne zna ,ali ono sto sigurno  zna je  da svaki dan kad odem u posetu zna da sam ja njeno dete ,zna moje ime  a meni to mnogo znaci.I da zavrsim moju pricu o mom 4 polju .Moje rano detinjstvo bilo je jako tuzno ali sve se to menja nakon moje 4 god.

Opis mog 2 doma 
                                                                           Kako  Saturn vlada br 4 u mojoj 5 god ja se selim u moje 6 polje a to je   Bik Tata je napravio novu koja je udobna svetla ,topla ,namestaj je nov.Kuca ima dvoriste ,veliku sa povrcem i vocem jer gde je   Bik tu je i hrana .Kako   Bik voli i   tu je i terasa puna cveca .Kuca se nalazi u Vojvodini okolina Panceva a   Bik vlada Vojvodinom.Kako   Bik vlada   Venera tu je i harmonija     :igra: .Vladar  mog 2 doma   Venera nalazi se u x kuci u  Vaga i ima    :0:   Sunce i moj otac postaje sef  Sunce  i ima dobru   pa svojoj  :igra:  moze da priusti mnogo toga.Njegova :boy: :boy: :girl: sad imaju U to vreme i majka je boljeg zdravstvenog stanja.
Simbolike ima mnogo  samo je treba pronaci .Eto ja sam opisala svoja dva doma .nakon toga imam jos 3 preseljenja.Kad budem imala vremena opisacu i njih.
Probajte i vi na ovaj nacin da opisete promene mesta boravka od vaseg 1 doma.verujte vrlo je interesantno .
Evo nastavljam sa analizom mojih promena boravka.

Opis mog 3 doma
U stvari predstavlja vrh moje 8 kuce a to je  Rakpa je to stan koji moj tata dobija preko firme. U 8 kuci su Mesec :0: Jupiter.Sam  Mesecukazuje na promene a Jupiterna prosirenje, srecu.Konjukcija ove 2 planete ukazuje i da je to stan ali na maloj visini Strelacpa je to 1 sprat . Kako 8 kuca predstavlja deciju sobu tako ja prvi put u zivotu dobijam svoju sobu. Moja dva starija brata seali sta ja tu mogu  Mesec :60: Venera koja je u  Vaga i ima  :0: Suncepa je moja soba na visini ,prozracna i koja je zbog svog polozaja uvek imala najvise  SunceSunce je i zora pa me je ono budilo svako jutro.Moja soba bila je lepa i uve su u njoj moja braca pravila razne Sta se dalje desavalo opisuje  Mesec :60: Venera :0: Sunce Dobila sam sve uslove za normalan zivot.Opet je otac  Sunce taj koji je sve obezbedio a majka je i dalje MesecOdrastala sam uz puno ljubavi

Ali ne lezi vraze .Taj isti  Mesec u 8 kuci morao je da donese promenu A ,kako i ne bi kad je ovo bas kuca operacija i straha.Opet taj aspekt  Merkur :90: MesecMajka je ponovo bolesna i odlazi na operaciju 12palacnog creva .oporavak traje dugo ,a,ja dete od 12 god.Zeljna igre a taj isti kvadrat zamenjuje uloge s mojom majkom.Dete tj ja postaje domacica ( Mesec) koje vodi brigu o 3 muskarca i majci koja je sad kao  dete (Merkur )u krevetu a Mesec dete treba i u skolu.Ali moj  Mesec je u  Lavi on se bori i njegova osecanja su cista , iskrena i vatrena. i on sve izdrzi.Posle te operacije moja majka nikad se nije dovoljno oporavila.Tako da nas dve uvek ostajemo u  :90: Tako da dragi moji evo vam detaljan opis kakvu tezinu i borbu moze da donese taj aspekt   Mesec :90: Merkur
Nadam se da vam moje izlaganje nije bilo dosadno.
Moje sledece preseljenje je moja udaja a o tome cu kasnije.

Tekst pisan 16,7,2010

Da nastavim sa analizom .
Moj 4 dom
Za moj 4 dom gledam vrh ( Devica i vladara Merkur  kao i su vladara  Vaga  Venera ) moje 10 kuce
Udajem se i prelazim u stan svog supruga. Vaga vlada starim delom Beograda pa se tako i ovaj stan nalazi u starom delu tj na Karaburmi. Stan mali  Merkur i na 3 spratu  Vaga vazduh .U 10 kuci je  Suncea ono je uvek centar pa je i stan na samoj staroj okretnici (kruzni tok)autobuske stanice  Merkur Ispred zgrade su autobuska stanica ,telefon i trafika  MerkurPreko puta zgrade su O.S. ,,Jovan Popovic..i obdaniste MerkurStan se nalazi na Jugo/Zapadnoj strani pa je trpezarija na Jugu (Devica vlada od Juga ka zapadu )a Vaga vlada Zapadom pa su i spavace sobe Vaga na Zapadnoj strani .
U mom komsiluku preko puta  ulice na razdaljini od 10 tak m nalazi se ogromna trafo stanica.U stvari velika u smislu sto ima puno trafoa na tom placu .Ceo plac je bio ogradjen zicom i svuda okolo su bile okacene table upozorenja ,,opasno po zivot,,bilo je tu i dosta
Sam pogled sa terase u meni je stvarao nervozu jer sam bila svesna da je stepen zracenja velik i da zelim da odem odatle.Onda me i ne cudi sto su mi u natalu UranPluton :0: MC

Da predjemo na moj zivot u tom stanu.U X  kuci  Sunce :0: VeneraVaga jedan od lepsih aspekata tako da je moj odnos sa suprugom pun ljubavi,razumevanja.  :love1:
Vaga je i kuca ugovora pa dolazi do  :brak:
 Venera:brak: prvo mora da uziva u toj ljubavi ,da se zabavlja
Nakon toga dolazi prva a posle skoro 3 god i druga
U stanu smo inace ziveli sa suprogovim dedom ,babom i suprugovom sestrom po majci.Zasto sve ovo navodim.?U mojoj 8 nat.kuci nalazi se  Mesec :0: Jupiter a kako je 8 polje i2 polje partnera a sve to ukazuje na nasledstvo ,na dobitke koje dobijamo od drugih.S obzirom da je vrh ovog mog novog doma u  Devica a ona ima simboliku sluzenja pa sam i ja u tih 10 god u tom stanu ispunila tu simboliku u smislu vodjenja kod lekara,snabdevanja lekovimai jos mnogo cime jer vrlo sam osetljiva prema starijim ljudima.U  natalu  Venera :0: Sunce zatim aspekt  Venera :60: Mesec  a  Jupiter :120: Saturn deda prodaje stan i kompletan daje meni na ruke sa zeljom da kupim na svoje ime jer kaze da sam to zasluzila zbog svoje humanosti i bolje cu sacuvati ja nego moj suprug .Razlog zbog kog je prodao stan je taj sto on mom suprugu nije bio pravi deda vec babin 2 muz tako da mi ne bi imali nikakva prava na stan posle njegove smrti.Na taj nacin zeleo je nas 4 da obezbedi.Ovde cu da zavrsim moju pricu sa mojim 4 domom.Ako vas zanima i moj 5 dom procitajte u nastavku ovog mog ,,romana,,

Evo mene u mom 5 domu

Prodajom prethodnog stana ,ja dobijam od dede i suprug i ja odlazimo kod advokata da napravimo ugovor s kupcem o kupovini kuce. U kancelariji ,bez obzira sto sam ja dobila novac . insistiram da taj ugovor potpise moj suprug jer sam smatrala da je to nesto sto njemu pripada.Medjutim to nije bilo sanse i stalno je ponavljao kako je to dedina zelja .Ja se na kraju potpisujem kao vlasnik naseg
Ono sto tada nisam znala ,a to je da osoba koja u svom natalu ima Mesec u 8 kuci da ce pitanje imovine biti povezano sa smrcu neke osobe (poslednja zelja ,nastavljanje njihovog dela,zaostavstina i sl) tako da to tada i nije moglo biti drugacije.Nakon samo mesec dana deda umire (u bolnici)Vrh moje 12 kuce tj mog 5 doma je Skorpija pa ima simboliku da mogu postojati podzemne vode ispod kuce ,uslovi za zivot nisu zdravi ,kuca se stice nasledstvom,neko je umro u kuci ,osobi u kuci nije prijatno ,ceste svadje.Sva ta simbolika ispunjena je u ovom mom domu.Nivo podzemnih voda je velik pa to donosi ceste probleme sa septickom jamom jer to je ta Skorpija Posle vecih kisa voda se dugo zadrzava na placu pa tako strada i svo zelenilo .U kuci je pocela da se pojavljuje vlaga pa samim tim i uslovi nisu zdravi.Gde je Neptun tu su problemi s cevima i s vodom u kupatilu .U mom slucaju vise puta izbijalo crevo od bojlera u kupatilu pa voda siklja na sve strane .Jednom je izbila cev od vruce vode tako da smo morali da pustimo da sva vrela voda istece iz bojlera pa tek onda da udjes da zatvoris ventil od vode .Od pare se nismo videli (Neptun )a pustas da ti voda pravi poplavu u kuci .Ali ni to tada nisam znala da je to Neptun.zatim u ovoj istoj kuci umrla je Baka(Smrt skorpija )Sva ona harmonija koju sam imala pretvara se u  :drama:Pocinju i nase prve U sustini ja sam ta koja jma zelju da ode a moje Sunce suprug je zadovoljan.Moram jos i ovo da vam ispricam.Jedna od lepih stvari koja se dogodila u ovoj kuci je sto sam ucinila jos jedno dobro delo.Vec sam napomenula da je mog supruga ocuvao deda a svog oca nikad nije upoznao.Podatak koji je imao je samo njegov nadimak ,da je sa Vracara i da je 70 tih god otisao za Nemacku.Nije se bez veze nasao ovaj  Neptun u  ovoj mojoj kuci ( Natalna 12 a po preseljenj 5 dom).Tajna .Moj suprug ga ima bas u 4 kuci .Ja znam da sam ja njegova sudbina i da sam ja bila ta koja je trebala njemu da pronadje oca i da je bas ovim preseljenjem u ovaj dom to trebalo ispuniti.I ovaj moj MerkurŠkorpija daje dobre detektive.Moj aspekt u natalu  Neptun Jupiter :120: Saturnomogucio mi je da sa lakocom dodjem do cilja.Nikad necu zaboraviti taj osecaj ,tu nevidljivu silu ,intuiciju dok ga nisam pronasla.I nikad necu zaboraviti tu sliku njihovog prvog susreta.Moj suprug dobio je oca koji je bio uspesan sportista u R.K ,,Obilic ,,(iz kluba dobila sam ekipnu sliku)a u Nemackoj je bio uspesan golman .Odradjena je DNK analiza koja je potvrdila srodstvo .Iz razloga da drugi ne pomisle kako je on trazen zbog para mi smo insistirali na analizi pod sifrom a sa tim papirom sudski on nema nikakva prava.Ono sto je moj suprug nakon toga dobio ne meri seDobio je onaj deo sebe koji je uvek bio prazan. :S:i kako on rece ,,Sad sam ispunjen covek,,. :srce:Dobio je i brata ,sestru ....celu familiju i vrlo je srecan.Jos jedan od razloga sto kroz moju nat.kartu verujem da sam to ja je taj sto sam u horoskopu  Vaga koja vlada Nemackom moj asc  Strelac upravo vlada Studgardom gde je i ziveo njegov otac.Ne znam samo najbolje da povezem tranzite tj da li ga je pronasao moj  Strelacili vec koja planeta 2006 god?Ako neko zna neka mi javi .Meni samo ostaje da tezim mom novom preseljenju a da li je dobro s obzirom da je na vrhu 2 polja  Jarac sto bi predstavljalo mod novi dom videcemo

Sve vas pozdravljam.
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/