Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 59319 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #20 poslato: 05. Januar 2012. 10:34:56 »
I evo moje analize



1 dom (Ocevo selo)

 Savrseno se uklapa u ovo polje koje on opisuje

4 polje -jarac: Rodjenje-4-kuca - rodjenje u kuci koja je danas pusta, sablasna, deli je put od Ciganske Mahale, propala, oronula, svetloplave boje je i u austrugarskom stilu grdajena, cak je se pricalo tad da je kuca dignuta na grobi 8koliko je tacno neznam), na kucu ptica nije sletala niakd....ma tezak je zivot u njoj bio pa i dok su i Baba i Djed ziveli u njoj, ratno stanje i nesloga uvek bili...potomci su bili bogati i doselili su se i tu kucu izgradili, Deda je bio Vaga a Baka neznam sta je bila...deda je bio i godinama nepokretan, slomio ledja dok je radio itd, zatrpala ga zemlja itd.....kad su se oni upokojili onda je pocelo lagano al sigurno da pusti i kuca i oko kuce sve...prepusteno zubu vremena da nestane podpuno. u toj kuci je rodjeno 7 dece, moj otac i 6 brace i sestara, moj otac kao poslednje dete.

Njegov 2 dom

Dolazim do zakljucka

2 dom (?)


6 polje /Ribe Ovo preseljenje je sigurno postojalo a da ga ne znas .E sad prati dalje preseljenja koja se savrseno uklapaju.Evo kako to jedno polje kod njega u opisu  remeti citav niz ,I pravi razliku za 1 opis doma

3 dom (Frankfurt)
Ja

8 polje /Ovan pod cijim vladarstvom je Nemacka  odlazak u Frankfurt - odlazak sa ocem i majkom u Nemacku, ti kao trogodisnje dete, dok sestre dve starije ostaju kod babe i dede  sa majcine strane
On
6/Ribe: odlazak u Frankfurt - odlazak sa ocom i majkom u Nemacku, ja kao trogodisnje dete, moje prvo preseljenje dok sestre dve starije ostaju kod babe i djada sa majcine strane

4 dom  (Loznica)
JA

10 polje / Rak
Raku  je prirodna vladavina 4 kuca /domovina I to mora biti to polje povratak u domovinu.

Ovo potvrdjuje tvoja recenica 8-ovan: povratak u Loznicu - povratak iz nemacke, povratak je bio smisljen od oca mog jer je bio strasno zaljubljen u prijateljicu moje mame itd...naknadno ce doci i rastava braka!
ON
8-ovan: povratak u Loznicu - povratak iz nemacke, povratak je bio smisljen od oca mog jer je bio strasno zaljubljen u prijateljicu moje mame itd...naknadno ce doci i rastava braka.

5 dom ( Stric Loznica )
12 polje  /Devica
Ja

preseljenje kod strica u Loznicu - rastava roditelja tvojih, ti 8-9 godina dete, ostajes kod oca jer majka nije imala uslove, troje dece svi troje ostajete kod oca....otac vas ostavlja kod njegovog brata u susedstvu, a stric je bio prek kao i zena mu....odatle agonija i sva patnja pocinje kod tebe u zivotu! a onda nakon godina...
U 12 kuci imas konjukciju Sunce Merkur /Otac deca  12 kuca je po redu 3 kuca od 10 kuce oca  a to je ocev brat(tvoj stric) .Venera o Pluton egzaktno na stepenu placa .Venera vladar tvog Ascendenta I 2 kuce . u znaku Device gde je u padu ukazuje na gubitak, nedostatak ljubavi, razocarenja u O pluton pojacava mrznju .Za12 kucu ne treba pominjati znacenje I ovo potvrdjuje tvoja prica
ON
10-rak: preseljene kod strica u Loznicu - rastava roditelja mojih, ja 8-9 godina dete, ostajem kod oca jer majka nije imala uslove, troje dece svi troje ostajemo kod oca....otac nas ostavlja kod njegovog brata u susedstvu, a stric je bio prek kao i zena mu....odatle agonija i sva patnja pocinje kod mene u zivotu! a onda nakon godina...
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #19 poslato: 05. Januar 2012. 10:27:56 »
Evo Swiss-ove  natalne karte



Gledajuci u njegov natal mnogo toga nije mi se uklapalo

Polja mi se nisu uklapala u pricu .Ocigledno je bilo da neko preseljenje nedostaje i da remeti ceo niz.Nisu mi bila naj jasnija i preseljenja od kada je otisao u Svajcarsku.Dobijanjem 2 I 3 poruke donekle je olaksalo snalazenje.
.


:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #18 poslato: 05. Januar 2012. 10:21:34 »
Swiss _  ova 2 poruka koju sam dobila
 

Da, po dolasku u Svajcarsku ziveo sam u mestu Britnau! Tu sam boravio od 01.09.87 do 01.10.87 (mesec dana) kad se selim u Cifingen sa mamom i njenim partnerom gde cu boraviti nonStop do mog Podpunog preseljenja i podpunog osamostaljivanja i odlaska iz maminog stana, a to ce se dogoditi 23 godine kasnije, tacnije, 01.10.2011, pre skoro tri meseca!

E sad, juli mesec je bio kad me je mama dobila na sudu, sve je se odigravalo iza mojih ledja!

E sad, od preseljenja u Cofingen, odatle sam se PRIVIDNO selio jos par puta!

Ovako sad...

Prvo preseljenje prividno je bilo Oensingen (mesto), radi posla, jer tad sam uveliko radio kao konobar u piceriji na zeleznickoj stanici kod jedne italijanke!

Kasnije...

Preseljenje na Aerodrom Cirih, i mesto Kloten, stan i posao vezani jedno za drugo! A onda....

Preslejenje u Slijeren, mesto u predgradju Ciriha kao i Kloten..., to je Bolnicki stan bio, sa bazenom i jako puno studenata i personala koji je u obliznjoj Bolnici radio!
Posle....

Povratak kod Mame u Cofingen...e tu sam ostao do danas kad sam se preseljo opet al u drugi stan, OSAMOSTALIO SE PODPUNO jer mama je otisla u penziju pa da bi vise primala onda sam nasao stan!


Od 01.10.1011 sam u SVOM stanu, napisao sam ti podatke....

Zaboravio sam navesti preseljenje u Oensingn  al eto...treba se svega setiti hehehe
Sad cuti ukratko!

Prvo preseljenje je u Nemacku (frankfurt-vaga-linija sunca na astrokartografiji kao i cirih, zapazices) kao dete od tri godine

Povratak iz nemacke u selo ocevo i onu pustos od kuce...

Rastava mojih i moj odlazak kod strica (on devica ona ovan, opaki obadvoje, on gradjevinar a ona uciteljica) po ocevoj zelji....A onda...

Premestaj kod familije, prvih komsija ocevih gde je dizao kucu sa svojom novopecenom zenom, a cestito se nije ni razisao! Pa...

Odlazak od te porodice (prvih komsija ocevih) i povratak stricu kod kojeg sam bio prvi put, onih opakih...e kasnije..

Onda preseljenje u Dom za nezbrinutu decu....

Onda, povratak iz doma kod drugog strica i strine, ocevog drugog brata (ona lav on ovan)

Onda...preselenja kod sestre u Loznicu, predgradje....mama me dobila na sudu krajem jula kad mi je pipre ala odlazak u svajcarsku!

Onda...odlazak u CH 31.08.87 i Britnau gradic u CH

Preseljenje iz Britnau u Cofingen nakon mesec dana! Pa...

Preseljenje iz Cofingena u Oensingen (prividno)

Onda povratak u Cofingen

Odlazak u Kloten Ciriski Aerodrom ( prividno)

Prelazak iz klotena j Sliren, bolnicka zgrada (prividno)

Povratak u Cofingen kod mame

I DEFINITIVNO PRESELJENJE MENE U OSAMOSTALJIVANJE 01.10.11 sa licnom adresom i MOJIM stanom nakon 23 godine na maminoj adresi!


Ovo prividno, to znaci, kod mame mi je adresa UVEK bila a sve ostalo je samo privremeno bilo. Nestalna adresa ,Eto

I njegova 3 poruka

Samo da dodam! Od odlaska u Kloten (aerodrom) pa onda u Sliren, taj period mi je bio najgori! Dobio Hepatitis, izgubio posao, napravio dugova, izgubio veliku ljubav, jednostavno uzas nad uzasima...sve dok nisam se vratio u Cofingn
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #17 poslato: 05. Januar 2012. 10:18:08 »

Originally Posted by swiss 
Hmm, zanimljivo! Meni pada u Ovna sad , sve mi je cveno u stanu, sportski tereni odmah na domak zgrade.....simbolika opravdava! A predhodno mesto stanovanja je bilo u Znaku Ribe pa je to bila Bolnicka Cetvrt, miran kraj, samacka sobica, zgrada izvan naselja, a ziveo sam tamo al nikad prijavljen bio nisam , bio sam Anoniman skroz! Reka nije bilo u blizini al jeste Bazen koji je pripadao stanarima zgrade....super, iznenadjen sam prijatno!
Sad, ako dodje do sledece seljaje to ce da bude u Znak Raka, a posto mi je MC u Raku, znaci li to nesto posebno? Jer Vladar Raka mi je polulepo aspektovan , T-Kvadrat, Mo(11) 0 Me(12)-Sa(9)-Ju0Ne(3)??? Ili da pokusam izbeci! 
Zna li neko?

Evo jos jednog primera koji sam odradila po ovoj teoruji .Zamoljena od Swiss ( i uz njegovo odobrenje da to i postavim )da probam da odredim  posle silnih preseljenja  koja kuca predstavlja stan u kom sada zivi .

Njegova 1 poruka
SVE VRSTE SEOBA U Mom ZIVOTU

4-jarac: Rodjenje-4-kuca - rodjenje u kuci koja je danas pusta, sablasna, deli je put od Ciganske Mahale, propala, oronula, svetloplave boje je i u austrugarskom stilu grdajena, cak je se pricalo tad da je kuca dignuta na grobi 8koliko je tacno neznam), na kucu ptica nije sletala niakd....ma tezak je zivot u njoj bio pa i dok su i Baba i Djed ziveli u njoj, ratno stanje i nesloga uvek bili...potomci su bili bogati i doselili su se i tu kucu izgradili, Deda je bio Vaga a Baka neznam sta je bila...deda je bio i godinama nepokretan, slomio ledja dok je radio itd, zatrpala ga zemlja itd.....kad su se oni upokojili onda je pocelo lagano al sigurno da pusti i kuca i oko kuce sve...prepusteno zubu vremena da nestane podpuno. u toj kuci je rodjeno 7 dece, moj otac i 6 brace i sestara, moj otac kao poslednje dete.

6-ribe: odlazak u Frankfurt - odlazak sa ocom i majkom u Nemacku, ja kao trogodisnje dete, moje prvo preseljenje dok sestre dve starije ostaju kod babe i djada sa majcine strane.

8-ovan: povratak u Loznicu - povratak iz nemacke, povratak je bio smisljen od oca mog jer je bio strasno zaljubljen u prijateljicu moje mame itd...naknadno ce doci i rastava braka!
10-rak: preseljenje kod strica u Loznicu - rastava roditelja mojih, ja 8-9 godina dete, ostajem kod oca jer majka nije imala uslove, troje dece svi troje ostajemo kod oca....otac nas ostavlja kod njegovog brata u susedstvu, a stric je bio prek kao i zena mu....odatle agonija i sva patnja pocinje kod mene u zivotu! a onda nakon godina....

12-devica: preseljenje kod porodice neke u Leshnicu (tamo ej moj otac planirao kucu u izgradnji je bila sa novopecenom zenom)-adaptiran od neke porodice, tacnije, od porodice koje su prve komsije oca mog koji je dizao kucu u susednoj varosici jer nije hteo da se vraca na pustos....ocito je znao sta je na imanju, njegovoj ocevini, jer strasno je bio ovuzet madjijama i vrackama kao i ta njegova novopecena ljubav i zena koju sam znao iz detinjstva jer sam se igrao sa njenom decom, dva sina it itd....dalje....

2-vaga: preslejenje u B.Koviljacu - Nakon odluke mojih predjasnjih staratelja (prvih komsija njegovih gde me je ostavio, iznad sam objasnio), odlucuje da me nece vracati kod njegovog brata jer je bio sa njim u zavadi, pa se odlucuje u Dom za nezbrinutu decu da me ostavi jer sestre starije koje sam imao su otisle, starija se udala a druga jese otisnula u zivot....odlazak moj u Dom za decu! Nije mi tamo bilo lose, bilo mi je lepo al ceznja za majkom ne jenjava....vezan za nju uzasno bio odkad znam za sebe!

4-jarac: povratak u Loznicu - po izlasku iz DOMA otac srdit i prek kao i uvek, uz pogrdu i kletvu me izvodi i nasilno ostavlja kod drugog njegovog brata...kuca velika, zuta, u to vreme bogata, dobrostojeca, strina Lav, stric Ovan, imaju sina moje godiste, i cerku koja je udata vec odavno....nije mi bilo lose al ni dobro, jer osecao sam tugu i pocenjenost itd...od oca ostavljen jer on je bio nevidjeni egoista.....a onda....

6-ribe: dobitak mamin mene na sudu i preselje je u Britnau (mesto u ch jer tamo sam otisao) - 30.08.87 odlazim u Svajcarsku jer mama me je uspela da dobije sudski u julu mesecu itd....od tad moja patnja i povucenost, usamljenost prestaju da postoje, odlazim u Svajcarsku iz koje se nikad necu vratiti jer ona je moja Sudbina i karmicka postojbina itd...po odlasku nalazim posao nakon 8 meseci i osamostaljujem se i zaradjujem kao 17 godina dete itd itd do danasnjeg dana

8-ovan: preseljenje u Cofingen - jer u predjasnjem mestu sam ziveo mesec dana samo, u jednom Restoranu (to ce biti opravdanje da zapocnem kao konobar mnogo kasnije). A ako se to ne broji, mesto po dolasku u Svajcarsku, onda upisacu Kloten (ciriski aerodrom) gde sam se odselio nakon prar godina rada posto sam u medjuvremenu zavrsio vanredno sklu za konobara, iako mi je stalna adresa bila kod mame u Cofingenu, otisao sam za poslom, jer igrom slucaja preko prijatelja (jarac) dobio sam posao u restoranu itd itd pa odatle, kad sam posao napustao....citaj dalje

10-rak: preseljenje u Sliren, studenski dom od bolnice sa bazenom (posao), tu sam samo stanovao...a onda...

12-devica: povratak u Cofingen kod mame (posao)...dok nisam dobio stan skoro u istom bloku gde mama zivi, u prizemlju je i jednosoban je stan sa Kuhinjom i WC-om...maleno al lepo...dakle...

2-vaga: preseljavanje u isti blok ove godine od 02.10.11 14:00h Zofingen.-izracunaj pa mi reci ako umesh...natal od stana mi se ne dopada, jer na MCu imam Saturn, sunce itd itd.....mada to nije bitno, al mozda i jeste! , Ako se ne racuna ono do mesec dana po dolasku u svajcarsku...onda je ovaj poslednji stan VAGA a ako se racuna, onda ovaj stan je JARAC....a pod Jarcom nebih da stanujem jer nije dobro, upravlja saturn pa sad neznam......mada iskren da budem , obisao sam ceo natal i drugi krug seljenja po natalu je odpoceo a i ja sam u Zreloj dobi...posto planiram navodnu zenidbu, a onda ce doci preseljenje itd...A sad, kako sam u ovaj stan usao, nisam osetio nesto ok, nema dovoljno svetla, malen je, iako je renovoran, hladan je, crne plocice na podu, izadjem na terasu nemam sta da vidim...pusto nekako.....oseca se nesto u stanu a da neznam sta, predhodnik je bio bolestan, krsta operisao kao i ja, al njemu nije bilo finu itd pa je ostisao....
Ako treba jos nesto, pitaj 

mati mi je Vaga-Ovan sa Mesecom u Raku

rodjen sam

17.09.71
Loznica
06:10 (jutro)
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Kacci*

  • Gost
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #16 poslato: 13. Novembar 2011. 04:46:06 »
Pošto sam se dva puta selila,iz stana u kom sam od rodjenja sam otišla jednu ulicu dalje,pa sam se za par godina vratila u taj isti stan(menjali smo se sa bakom,kad je deka umro, jer je njihov stan bio veći,a nas je više).Pa mene sad interesuje,da li će taj prvi stan,u koji sam se posle vratila biri prikazan 4. i 8. kućom??I sledeće preseljenje bi mi bila 10.kuća?

oktobar*

  • Gost
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #15 poslato: 11. Novembar 2011. 21:52:46 »
sad cu i ja polako da vjezbam i nabrajam jer sam toliko puta se selila da bas vidim. karta je u potpisu ako neko zeli pratiti. nadopunjavat cu cijelo vrijem post jer odjednom ne mogu analizirati i fali mi simbolika pa cu polako.

znaci 4. kuca u biku ,a vladar u djevici podstanarski dom mojih roditelja,  Venera u 8. pa je bio podrumski stan,ali jako topli i domacinski gazde.
6. kuca- roditelji se sele u nasu kucu, na maminoj zemlji. tu sam do pocetka studija. kuca nikad zavrsena , stalno neke renovacije.29° djevice vladar, ali idalje toli dom svima nama
sljedece sam bila kod jedne babe podstanar oko 2-3 mjeseca pa smo se posvadali(gadno) ,pa to nije 6. jer je bilo kratko.
sljedeca je bila sa 4 cure i bas bila blizanackog izgleda sa susjednom. to je osmo polje, kuca zapustena i ostavljena od vlasnika, SO u padu, nemaju interesa za tu kucu.
. pa je tu bilo malo riskantno zivjeti jer je komsija imao problema sa policijom, na nase iznenadenje, UR na vrhu derivat. treceg polja,a vladar u 2 sprzen od SO i u kvadratu sa organima gonjenja,a zbog imovine njegove
 .
sljedeca u potkrovlju soba ,a vladar otisao u 9. pa su i vlasnici bili u inost.  i bila je jako osuncana s osuncanom terasom, vl. konjukcija  Sunce

sljedeca s rodakom u stanu , vl.  JU u 6.  pa mi je tu bilo najbolje i  najsretnije razdoblje. Ovo bi moglo biti dobro.  JU pa nas crkvena zvona nedjeljom budila ko da su nam pokraj glave. crkva bila u susjednom dvoristu.(ha,aha,ah)
pa onda 2. polje u vodenjak, opet stan.

onda 4. sa strankinjom, stan  opet pored crkve

iza toga povratak u roditeljsku kucu, na kratko ,6. polje
udaja ,ali samo na kratko s njegovima dok ne dobijemo svoj stan, pa sad ne znam da li i to racunam,ali hajde, pa su oni  6. polje
sad je onda 8. ,a vladar je u 9. ,ap je pored nas staracki dom!

nadam se da sam sad dobro korigirala i da se poklapa. ovo oko povratka kuci i daljnjeg nabrajanja mi bas nije jasno ali nema veze

Van mreže Neda*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 282
  • Reputaciona snaga: 136
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #14 poslato: 08. Novembar 2011. 10:04:28 »
hvala ti puno. nikadnisam bila sigurna da li da brojim ili ne

Van mreže Neda*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 282
  • Reputaciona snaga: 136
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #13 poslato: 08. Novembar 2011. 10:03:30 »
Jadro a jel ja gledam mjesec dana vracanja kod svojih s obziroom da sam se vračala 2-3 puta tako al sa svim svojim stvarima dok nebi našla sljedeći stan
Mislim da ne bi trebalo pomerat polja za takav vid povratka.Vracanje kod tvojih ti dodje kao maticna kuca a iz nje ides dalje.Ako si dosla do 10 polja,vratila se kod tvojih na kratko ,nasla si stan onda za sledeci stan  gledas 12 polje

Van mreže Neda*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 282
  • Reputaciona snaga: 136
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #12 poslato: 08. Novembar 2011. 10:02:46 »
Jadro a jel ja gledam mjesec dana vracanja kod svojih s obziroom da sam se vračala 2-3 puta tako al sa svim svojim stvarima dok nebi našla sljedeći stan

Van mreže Neda*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 282
  • Reputaciona snaga: 136
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #11 poslato: 08. Novembar 2011. 10:02:27 »
E ova tema mene jako zanima jer sam se selila jako puno puta. Ali prije nego sto pokusam analizirati sve moje selidbe imam 1 pitanje...kada sam bila studentica svake godine sam mjenjala studentski dom u kojemu bi onda zivjela od 9mj pa do 7,8 mj iduce godine. Onda bi se po ljeti vratila kod roditelja na mjesec dana i onda u 9mj opet selila u drugi studentski dom. Tih mjesec dana kod roditelja ne racunam zar ne, ali racunam li svaki studenski dom kao iducu kucu?
Isto tako..6mjeseci sam bila na radu van zemlje..jeli to racunam kao iducu kucu ili?
Uglavnom me buni koliko vremena se gleda da je osoba fizicki zivjela na jednom mjestu da bi se pomjerila kuca?

Buby mislim da bi se moglo gledati sve što je bilo više od mjesec dana. Ne znam ustvari šta da mislim..Možda nam Jadranka pojasni kako ona to gleda jer sječam se da je ona objašnjavala o ovoj temi.
Jadro naša draga, pomagaj i mene ovo zanima jer imam isti slučaj

Buby racunaj svako preseljenje u nov studentski dom .Svako preseljenje u nov dom oko sebe ima drugaciju okolinu koja mora da se uklopi u znak na vrhu te kuce .(Devica npr apoteku ,ambulantu ,skole Sve pod vladavinom Merkura Ako je vrh u Lavu sportske terene ,pozoriste ,Bik neke koncertne dvorane ) tako ces najlakse da povezes sva preseljenja .Zivot u inostranstvu se isto pomera .Jedino mislim da ne pomeras ovaj period vracanja kod tvojih za vreme studija jer ti je to bilo  vreme odmora.a vec promena svakog novog studentskog doma ti je novo preseljenje.