Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40405 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #114 poslato: 11. Maj 2014. 12:55:57 »
     :146s: :225s:
     Draga, ja pronadjoh u ovoj priči 90% opis ovog stana u Mirijevu, od reči do reči u nekim rečenicama :up: Ja sam odustala od selidbe, prodaću onaj mali stan što imam na Karaburmi. Nekako mi je drag ovaj stan ovde u Mirijevu (baš iz razloga koje si navela, sve mi je blizu i dobra je lokacija) i iskreno, ne seli mi se uopšte (samo kad pomislim na sve peripetije oko toga naježim se :uzas: )
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #113 poslato: 10. Maj 2014. 16:08:03 »
     Aj malo da oživimo temu :pisac: Gledam mogućnost selidbe iz ovog stana. Moj prvi stan je predstavljen IV poljem, ovaj sad u kojem sam je VI polje, a stan u koji bih želela da se preselim (ako Bog bude dao) je predstavljen VIII poljem.

Evo mog natala :

.

Tvoj sledeci stan predstavlja 8 natalno polje . Vladar  je Venera a suvlasnik Blizanacki  Merkur .Sam vrh u znaku  Bik opisuje zgradu koja moze biti u sredini nekog bloka koja je vise u senovitom delu I  koja  je prilicno zamaskirana drvoredom  sto gledano iz daljine lici na sumicu ili su to  stabla bogata lisnatom krosnjom .   Suvlasnik(  Blizanci ) opisuje zgradu sa stubovima ili sa dva ulaza  Kuca u kojoj se nalazi vladar tvoje 8 moze da ukaze na polozaj zgrade ( Venera  koja se nalazi u 11 –Jug Jugoistok ) sto bi  mogao biti i pravac ulaza u zgradu  U stanu postoji pregradni zid koji deli vecu sobu na 2 manje  ili je to zid koji policom za knjige odvaja sobu na dva dela . Upecatljivu sliku daje balkon na koji cesto slecu upareni golubovi .
Okolina  zgrade  moze imati dvorisni  deo sa nekom vockom  i sa dosta cveca  .   Neposredno u blizini zgrade nalazi se   parkic  sa  skulpturama .  Venera na Regulusu mora dati parkic  koji je  lep, otmen i koji za razliku od drugih parkica ima klupe ,ljuljaske ,klackalice ,tobogane tj javni sektor  vodi uredno brigu o tome. Park dodatno ulepsava cvece (mirisno ,sitno , ljubicice ,narcisi I sl )   Kako  Lav uvek opisuje centar , srediste , tako I sam parkic moze biti kruznog oblika ili je pak u neposrednoj blizini neke kruzne raskrsnice sto moze biti i autobuska okretnica . U drugoj simbolici zgrada u kojoj se stan nalazi moze se I simbolicno receno nalaziti u centru  sto ce reci ako je u pitanju niz zgrada ona je u sredini ili simbolicno receno da se nalazi u centru tj :  na bilo koju stranu da se krene na prilicno  podjednakoj udaljenosti  naci ce se skola , obdaniste , pijaca , prodavnica ,butik  knjizara ,posta,banka poslasticarnica .Sto bi se reklo sve ti je na dohvat ruke .Su –vladar  Merkur ukazuje na blizinu pesackog prelaza  , saobracajnog znaka ,tel govornice , trafike .Paran broj stepenika za ulaz u zgradu .Ulaskom u zgradu ulazi se u lepo uredjen mali pred hodnik koji ima oglasnu tablu , postanske sanducice a nakon toga prolaskom  kroz jos jedna vrata ulazi se u stambeni deo zgrade . Ovaj stan nije velik  I kako  Blizanci ukazuju na  spratnost ,dupli znak moze ukazati na 2 , 4, 6 sprat kao I na paran broj stana  2, 4 ali po najpre br 6 koji je pod vladavinom Venere .Kako je u pitanju natalna  8 kuca (analogna Skorpiji )  stan moze biti vezan za nasledjen stan , stan iz otkupa  kao I na vlasnika koji ima neko ,,kraljevsko poreklo,, (Venera na Regulusu )  . Mesto gde se stan nalazi simbolicno moze da ukaze I dispozitor vladara 8 Sunce u Vagi . Ovan opisuje novo I nova mesta a samim tim ima vladavinu nad Novim Beogradom  dok  ono sto je njemu suprotno  je  Vaga tj  stari deo grada a to je Karaburma ,Visnjicka banja . Su vladar 8 polja R Merkur  u znaku Vage ukazuje na neko ponavljanje ,vracanje na staro . Sunce je dispozitor vladarima 8 ( Venera ) I 4 ( Saturn ) nat kuce. Vladar 8 kuce je VeneraLav na kraljevskoj zvezdi Regulus I da bi smo zakljucili kako ce se zavrsiti ono o cemu Venera govori posmatracemo  Sunce . U  znaku svog pada  Sunce egzaktno  :0:  Pluton na 9 stepenu .Aspekt koji ukazuje na opasnost po zivot ,stradanje ili smrt oca u tvojoj 9 god ( 1 stepen ,1 godina ) ili ako dodamo 1 Saturnov ciklus +30 onda bi to bila  tvoja 39 god zivota sto se I dogodilo u pomenutoj godini .
Ovaj nemio dogadjaj  mozda I daje objasnjenje  za ono sto tebe buni a sto ti opisujes recenicom .,,U tom VIII polju imam  JMČ što me baš ne ohrabruje puno, naročito zato što baš nj dispozitor je ta  Venera sa kojom gradi širi  :90:  a zna se i da je  nekakav gubitak, propadanje, tj  u VIII polju tera natusa da se odrekne svega što je na neki način "višak" u nj životu. ,,

Ispunjenjem aspekta Sunce 0 Pluton tj posle oceve smrti stvorili su se uslovi za promenu mesta boravka

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #112 poslato: 10. Maj 2014. 13:18:51 »
Veoma sam radoznala po ovom pitanju i veoma sam se obradovala kad sam procitala da postoji ova tema...
Selila sam se od malih nogu mnogo puta-mnogo toga ne pamtim,ali postoje i moja secanja koja cu pokusati da zabelezim a koja su od prilike sa mojih 5-6 godina zivota...Nadam se da necu "brkati pojmove" a ko nesto primeti neka mi skrene paznju...

Moja 4 kuca pocinje  Bik ciji je vladar  Venera otisla u 6 polje,secam se da smo ziveli u privatnoj kuci u jednoj velikoj sobi koja nam je bila sve i spavaca i kuhinja i dnevna, ja sam tada imala 5-6godina i bila sam mnogo bolesljiva sto se zdravlja tice.Kuca je imala lepu bastu sa cvecem i cini mi se neku namcor gazdaricu...
Odmah potom nekoliko meseci selimo se u drugu kucu, privatno-sa dve sobe opet, bez vode, bez kupatila,
vlaga je bila svuda po zidovima..., ali sa velikim dvoristem i lepom bastom...Pa moje zdravlje nije bilo toliko ugrozeno a bila sam i malo starija.
Tu zivimo 10 godina.

Druga vazna selidba 6 polje: otac dobija stan od firme u kojoj je radio to je 6polje u raku ciji je vladalac mesec u 3polju u biku,a stelijum planeta u tom 6polju venere i marsa i sunca,pokazuje da smo bili u samom centru tog grada koji je imao lepe parkove,zelenilo, cvece i travnjake(dan danas je takav isti),a opet frekvencija ljudi i saobracaja je bila sva uzurbana.
Tu zivim oko 12godina.

8 polje-treca selidba: pocinje u  Devica ciji vladar  Merkur otisao u  Blizanci 5polja,a gde se nalazi  Uran Pluton:0:.Tada sam se udala i otisla da zivim u porodicnu kucu moga muza.Ta kuca mi nikada nije odgovarala.Bila je mracna , hladna, imala sam lose snove, stalno sam bila bolesvljiva,stalno smo se nesto razdvajali,nisam imala svoj mir...tragedija koja me zadesila je bila neponovljiva i sa detetom se vracam kod roditelja posle 5 godina.

10polje/cetvrta selidba: pocinje u Škorpija ciji vladar je Pluton otisao u 8polje(smrt)a kako je u :0: Uran  vidi se da je bila iznenadna...Imam i  Neptun u ovom polju ali ne znam sa cim ga povezujem?
Ne znam sta bi dodala jos...?

12 polje/peta selidba: pocinje u jarcu ciji je vladar Saturn u 3polju,i vidi se da je stan stara gradnja,daleko od centra grada a i od mojih roditelja,ali da ce se autom ili gradskim prevozom vrlo dobro stizati...
Samo sto ja ne poznajem toliko astrologiju pa ne umem da "procitam" sta se ovde jos moze videti,...a ova 12 polje mi je bas vazno jer ce to mislim biti moja poslednja selidba... Trebala bi biti nosilac stanarskog prava tj.vlasnik stana...

p.s. Moze li neko da pomogne u tumacenju ...?
Jadranka je to mnogo dobro uradila na svom primeru-sve jasno i razumljivo za mene laika,SUPER ...

Molim moderatore ili admina da me prebace na temu  "Promena mesta boravka" mnogo sam rasejana , tek sam sada primetila da sam pogresno kucala na ovoj temi...

HVALA SVIMA...

Nisam ni moderator ni administrator za sad evo ovako da bude u temi . (:

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #111 poslato: 08. Maj 2014. 11:16:39 »
na ovo sam ostala bez reci :)
 <3 <3 <3 <3

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #110 poslato: 08. Maj 2014. 10:41:13 »
     Pa tebi je Vaga u drugom delu VII polja ;) A tu ti je i Mars :) Možda ćeš i ti da se preseliš tamo zajedno sa njim :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #109 poslato: 08. Maj 2014. 10:32:50 »
hvala ti Neno :)
(a kako cu ja bez njega, to je drugo pitanje) :(

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #108 poslato: 08. Maj 2014. 10:24:17 »
     Kina i Peking su predsatavljeni :pravda: znakom, pa ako je postavka Venera / Vaga u natalu ok, ondak može da mu bude ok tamo :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #107 poslato: 08. Maj 2014. 10:18:32 »
Jadro mnoogo hvala. :)
On se toliko selio da ni on sam ne zna gde sve nije ziveo.
Rodjen u kragujevcu, ziveo prvo u Bg, pa se selio u Francusku, pa opet u Bg, tu promenio vise stanova, ...I sad ni on sam ne zna kom polju to pripada...kod njega to nije sigurno.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #106 poslato: 08. Maj 2014. 10:14:11 »
da nastavim temu, (vezbe radi) pitanjem
da li ce se moj decko preseliti u Peking zbog dobre poslovne ponude od UN?
evo njegov natal
http://www.efreepics.net/?v=astro2gw22.gif

ps
Vidim da ima i  VENERIN povratak...;)
Gasi za ovaj metod tumacenja neophodno je da znas kojoj kuci pripada njegovo sadasnje mesto boravka da bi mogla da vidis koje je sledece preseljenje .
Ako je on  sada na poziciji br 6 ( njegovo prvo preseljenja posle rodjenja ) onda bi trebao preci u 8 polje koje na vrhu ima  Vaga koja vlada Kinom dok je vladar  VeneraOvan .Osnovni parametar za orjentaciju moze biti Ovan koji po svom  elementu pripada vatri   a strana sveta koja mu se pripisuje je istok  onda ovo moze biti jedan od pokazatelja za boravak u Kini .

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #105 poslato: 08. Maj 2014. 08:56:35 »
da nastavim temu, (vezbe radi) pitanjem
da li ce se moj decko preseliti u Peking zbog dobre poslovne ponude od UN?
evo njegov natal
http://www.efreepics.net/?v=astro2gw22.gif

ps
Vidim da ima i  VENERIN povratak...;)