Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 41535 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #112 poslato: 10. Maj 2014. 13:18:51 »
Veoma sam radoznala po ovom pitanju i veoma sam se obradovala kad sam procitala da postoji ova tema...
Selila sam se od malih nogu mnogo puta-mnogo toga ne pamtim,ali postoje i moja secanja koja cu pokusati da zabelezim a koja su od prilike sa mojih 5-6 godina zivota...Nadam se da necu "brkati pojmove" a ko nesto primeti neka mi skrene paznju...

Moja 4 kuca pocinje  Bik ciji je vladar  Venera otisla u 6 polje,secam se da smo ziveli u privatnoj kuci u jednoj velikoj sobi koja nam je bila sve i spavaca i kuhinja i dnevna, ja sam tada imala 5-6godina i bila sam mnogo bolesljiva sto se zdravlja tice.Kuca je imala lepu bastu sa cvecem i cini mi se neku namcor gazdaricu...
Odmah potom nekoliko meseci selimo se u drugu kucu, privatno-sa dve sobe opet, bez vode, bez kupatila,
vlaga je bila svuda po zidovima..., ali sa velikim dvoristem i lepom bastom...Pa moje zdravlje nije bilo toliko ugrozeno a bila sam i malo starija.
Tu zivimo 10 godina.

Druga vazna selidba 6 polje: otac dobija stan od firme u kojoj je radio to je 6polje u raku ciji je vladalac mesec u 3polju u biku,a stelijum planeta u tom 6polju venere i marsa i sunca,pokazuje da smo bili u samom centru tog grada koji je imao lepe parkove,zelenilo, cvece i travnjake(dan danas je takav isti),a opet frekvencija ljudi i saobracaja je bila sva uzurbana.
Tu zivim oko 12godina.

8 polje-treca selidba: pocinje u  Devica ciji vladar  Merkur otisao u  Blizanci 5polja,a gde se nalazi  Uran Pluton:0:.Tada sam se udala i otisla da zivim u porodicnu kucu moga muza.Ta kuca mi nikada nije odgovarala.Bila je mracna , hladna, imala sam lose snove, stalno sam bila bolesvljiva,stalno smo se nesto razdvajali,nisam imala svoj mir...tragedija koja me zadesila je bila neponovljiva i sa detetom se vracam kod roditelja posle 5 godina.

10polje/cetvrta selidba: pocinje u Škorpija ciji vladar je Pluton otisao u 8polje(smrt)a kako je u :0: Uran  vidi se da je bila iznenadna...Imam i  Neptun u ovom polju ali ne znam sa cim ga povezujem?
Ne znam sta bi dodala jos...?

12 polje/peta selidba: pocinje u jarcu ciji je vladar Saturn u 3polju,i vidi se da je stan stara gradnja,daleko od centra grada a i od mojih roditelja,ali da ce se autom ili gradskim prevozom vrlo dobro stizati...
Samo sto ja ne poznajem toliko astrologiju pa ne umem da "procitam" sta se ovde jos moze videti,...a ova 12 polje mi je bas vazno jer ce to mislim biti moja poslednja selidba... Trebala bi biti nosilac stanarskog prava tj.vlasnik stana...

p.s. Moze li neko da pomogne u tumacenju ...?
Jadranka je to mnogo dobro uradila na svom primeru-sve jasno i razumljivo za mene laika,SUPER ...

Molim moderatore ili admina da me prebace na temu  "Promena mesta boravka" mnogo sam rasejana , tek sam sada primetila da sam pogresno kucala na ovoj temi...

HVALA SVIMA...

Nisam ni moderator ni administrator za sad evo ovako da bude u temi . (:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #111 poslato: 08. Maj 2014. 11:16:39 »
na ovo sam ostala bez reci :)
 <3 <3 <3 <3

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35728
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #110 poslato: 08. Maj 2014. 10:41:13 »
     Pa tebi je Vaga u drugom delu VII polja ;) A tu ti je i Mars :) Možda ćeš i ti da se preseliš tamo zajedno sa njim :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #109 poslato: 08. Maj 2014. 10:32:50 »
hvala ti Neno :)
(a kako cu ja bez njega, to je drugo pitanje) :(

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #108 poslato: 08. Maj 2014. 10:24:17 »
     Kina i Peking su predsatavljeni :pravda: znakom, pa ako je postavka Venera / Vaga u natalu ok, ondak može da mu bude ok tamo :aha:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #107 poslato: 08. Maj 2014. 10:18:32 »
Jadro mnoogo hvala. :)
On se toliko selio da ni on sam ne zna gde sve nije ziveo.
Rodjen u kragujevcu, ziveo prvo u Bg, pa se selio u Francusku, pa opet u Bg, tu promenio vise stanova, ...I sad ni on sam ne zna kom polju to pripada...kod njega to nije sigurno.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #106 poslato: 08. Maj 2014. 10:14:11 »
da nastavim temu, (vezbe radi) pitanjem
da li ce se moj decko preseliti u Peking zbog dobre poslovne ponude od UN?
evo njegov natal
http://www.efreepics.net/?v=astro2gw22.gif

ps
Vidim da ima i  VENERIN povratak...;)
Gasi za ovaj metod tumacenja neophodno je da znas kojoj kuci pripada njegovo sadasnje mesto boravka da bi mogla da vidis koje je sledece preseljenje .
Ako je on  sada na poziciji br 6 ( njegovo prvo preseljenja posle rodjenja ) onda bi trebao preci u 8 polje koje na vrhu ima  Vaga koja vlada Kinom dok je vladar  VeneraOvan .Osnovni parametar za orjentaciju moze biti Ovan koji po svom  elementu pripada vatri   a strana sveta koja mu se pripisuje je istok  onda ovo moze biti jedan od pokazatelja za boravak u Kini .
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #105 poslato: 08. Maj 2014. 08:56:35 »
da nastavim temu, (vezbe radi) pitanjem
da li ce se moj decko preseliti u Peking zbog dobre poslovne ponude od UN?
evo njegov natal
http://www.efreepics.net/?v=astro2gw22.gif

ps
Vidim da ima i  VENERIN povratak...;)

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 458
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #104 poslato: 07. Maj 2014. 16:01:50 »
     Vrlo moguće je da ćeš se još seliti :mislilac: III polje ti je u promenljivom znaku, tu je i Mesec isto (dom) a dispozitor je u IV polju - moguće je da će kad :dir: Mesec dodje u :0: sa :nat: Jupiter da te selidbe prestanu :aha: :house:
Hvala  <3 Nadam se jos nekoj selidbi,a i vladar 4. je otisao u devetu,pa se nadam da ce me jednog dana odvesti daleko odavde.

• ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #103 poslato: 07. Maj 2014. 15:44:53 »
     Vrlo moguće je da ćeš se još seliti :mislilac: III polje ti je u promenljivom znaku, tu je i Mesec isto (dom) a dispozitor je u IV polju - moguće je da će kad :dir: Mesec dodje u :0: sa :nat: Jupiter da te selidbe prestanu :aha: :house: