Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40406 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #104 poslato: 07. Maj 2014. 16:01:50 »
     Vrlo moguće je da ćeš se još seliti :mislilac: III polje ti je u promenljivom znaku, tu je i Mesec isto (dom) a dispozitor je u IV polju - moguće je da će kad :dir: Mesec dodje u :0: sa :nat: Jupiter da te selidbe prestanu :aha: :house:
Hvala  <3 Nadam se jos nekoj selidbi,a i vladar 4. je otisao u devetu,pa se nadam da ce me jednog dana odvesti daleko odavde.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #103 poslato: 07. Maj 2014. 15:44:53 »
     Vrlo moguće je da ćeš se još seliti :mislilac: III polje ti je u promenljivom znaku, tu je i Mesec isto (dom) a dispozitor je u IV polju - moguće je da će kad :dir: Mesec dodje u :0: sa :nat: Jupiter da te selidbe prestanu :aha: :house:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #102 poslato: 07. Maj 2014. 15:26:09 »
Evo moje iskustvo...Kuca gde sam rodjena i gde sam 18 godina zivela 4. polje, sledeci stan 6. polje ,veci deo tog polja su Blizanci pa se secam d sam imla dupla vrata  na stanu ,inace najgori stan u  kojem sam do sada bila. Sledeci 8. polje u Raku,vladar otisao u 3. u Ribe,nista u toj simbolici,ali je bio lep stan. Osmo polje cine tri znaka,a stan je imao tri nivoa. Sledece,deseto polje pocinje  u Vagi i ne znam da li zbog toga,ali stam je bio bozanstven i najlepsi u kom sam bila. Sledeci 12. polje u Skorppiji,zivela sa deckom. Pluton u 11. u Skorpiji...Kasnije saznajem da je taj stan uzeo nasilno umesto neisplacenog duga ,bilo je tu svega pa to vezujem sa Skorpijom. Sledeci 2.  polje u Jarcu,vladar na Asc u Strelcu...ni tu nesto ne vidim neku simboliku. Mozda bi Sa ukazivao na nesto staro,ali stan je bio  nov... Sledeca stanica opet 4. polje i opet kuca gde sam i odrasla. Sve selidbe su se desavale dok je Uran bio u trecoj kuci, i poslednja kad je dosao na Ic. Ja se pitam da li je ovo zadnja stanica,sve sam kuce prosla. Kako da gledam da li cu se ponovo preseliti? Jedan astrolog mi rece da ce to biti kad mi Ju bude u trigonu sa nat. Mesecom,ali ne znam da li je to dovoljno za selidbu (natalno nisu u aspektu).

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #101 poslato: 07. Maj 2014. 14:16:26 »
     Aj malo da oživimo temu :pisac: Gledam mogućnost selidbe iz ovog stana. Moj prvi stan je predstavljen IV poljem, ovaj sad u kojem sam je VI polje, a stan u koji bih želela da se preselim (ako Bog bude dao) je predstavljen VIII poljem.

Evo mog natala :

Da probam :pamet: Ako je sad "novo" 4 polje moje natalno VI polje, ondak bi ovaj stan bio predstavljen Ribe sa Neptun Strelac na kraju II polja i Jupiter Ovan u VII polju - sama lokacija stana je ok, nekako tražim tu Ribe priču oko sebe, al je baš i ne nalazim, ima smisla taj Neptun Strelac (u neposrednoj blizini mi benzinska pumpa, dom zdravlja, pijaca, Crkva ~ taj Neptun ima :120: sa Saturn i :60: sa Sunce Pluton ) kao i taj Jupiter Ovan (opet benzinska pumpa, ali i puno teretana, menjačnica, a ima i policijska stanica i malo dalje jedna mala pošta ~ taj Jupiter ima :180: sa Merkur i :120: Venera i :60: Mars ) Dodatno, Ribe obično predstavljaju "množinu" a ja pored ovog stana imam i onaj drugi stan. A kako sam se preselila u ovaj stan, tako sam došla na socijalno, opet Ribe ...

Taj nov stan bi bio predstavljen natalnim VIII poljem, koje se nalazi na 11° Bik sa Venera koja je vl. :as: na Regulus u mom XI polju. Da li bih to mogla da protumačim kao "ostvarenje moje želje za idealnim stanom"? Venera je više nego dobro aspektovana (jes' da su sve separacije, al je i to dobro s obzirom da je u PH - možda se više odatle ako se i preselim neću seliti?) Simbolika Bik je jednostavnost i praktičnost za razliku od Venera u Lav pa još na Regulusu :lol:

U tom VIII polju imam JMČ što me baš ne ohrabruje puno, naročito zato što baš nj dispozitor je ta Venera sa kojom gradi širi :90: a zna se i da je JMČ nekakav gubitak, propadanje, tj JMČ u VIII polju tera natusa da se odrekne svega što je na neki način "višak" u nj životu. Da li će to da bude u stvari neki manji, skromniji stan od ovoga u kojem sam sada? Ako gledamo Venera ona ima širi :120: sa Jupiter , nalazi se skoro na :EKV: izmedju Merkur i Mars - to bi mogli da protumačimo kao stan koji nije mnogo loš (Jupiter) i na neki način je vrlo funkcionalan i nalazi se na solidnoj lokaciji (Merkur i Mars) ali će najverovatnije biti mnogo skromniji / manji od ovog u kojem sam sada (JMČ) ?

JMČ se vezuje za : groblja, zatvorene institucije, rupe, iskopine (tipa od krtica, mravinjaci...) tunele, podzemni kanali, ali i hramove i manastire, bolnice, porodilišta, Crkve (sva ona mesta gde je potpuno nebitno za natusa da li je materijalno i društveno dobrostojeć, jer mora toga da se odrekne [ne]voljno da bi se "izlečio i oporavio") Isto se vezuje i za : lekarske ordinacije, ribarnice, krojačke radnje, ezoterijska društva, prodavnice životinja, sveta i okultna mesta, prodavnice lovačke opreme, prodavnice zdrave hrane, prodavnice grnčarije & pločica i drugih gradjevinskih materijala.

A ako gledamo Venera kao glavnog vladara simbolike tog stana, sve je realno suprotno od JMČ :mislilac: Nisam pametna...
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #100 poslato: 04. Januar 2014. 18:51:58 »
Prva dva stana sam promijenila kao beba pa se ne sjećam detalja, ali treći je moje osmo polje -pocinje u jarcu, saturn u lavu u drugoj, mali stan na devetom spratu, skoro na vrhu zgrade predgradje, stambeno naselje, radnicka klasa, preko puta škole, na brdu, koji mi je trebao ostati u naslijeđe ali ga je otac prodao prethodno me izbacivsi iz stana. Ništa nisam dobila od tog novca. Stan u kojem sam sada je deseto polje - ribe, a vladar u šestoj-podstanar, imamo problema sa vodom u kupatilu,puno vlage, pored rijeke, neptun u strijelcu - u blizini univerzitetskog kampusa. Jupiter kao suvladar riba - proširenje , dobili smo bebu i svekrvu doveli u stan da je čuva. Jupiter u ovnu - blizu stadiona. Ako eventualno kupio stan - to će biti moje 12.polje - šta mislite hoću li ga kupiti sama ili sa suprugom?
I
U mojoj osmoj vodolija, uran u petoj, nakon sto sam izbačena iz stana(moje osmo polje )   otišla sam kod momka, sadašnjeg supruga - uran u petoj, egzaltiran  , inače bih bila na ulici.

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2253
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #99 poslato: 04. Januar 2014. 18:38:26 »
Eto, simbolika je odradila svoje.. e drago mi je da sam utrefila :)
Necu dalje, da ne skrecem sa teme :)

:223s: :223s: :223s: :223s: :223s: :223s: :223s: :160s: :160s:

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #98 poslato: 04. Januar 2014. 18:35:09 »

Jesam se selila u bg da bih studirala,a tamo sam promenila par lokacija za sve godine studija...trenutno sam u rodnom gradu,radim i zivim sa prodicom,nismo u zajednici ni sa kim,mada jedina promena vezana za celokupnu porodicu (uzu,moje roditelje i sestru) je da smo se posle 30 godina preselili u drugi stan,jer mi je otac vojno lice,pa je dobio onaj koji mu pripada..pre par godina...
Eto, simbolika je odradila svoje.. e drago mi je da sam utrefila :)
Necu dalje, da ne skrecem sa teme :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
« Odgovor #97 poslato: 04. Januar 2014. 18:31:01 »
hmmm...
Trebalo bi da je 1. dom u kome si zivela 4 polje
                       2. dom 6 polje
                       3. dom 8 polje
i tako redom...
Hm.. a vl. 4 u 3 moze selidba kod rodjaka, brace, sestre itd...
                   kod partnera ( Mars u vagi) u 9 njegovom ( inostranstvo)
Ovo bi mogla biti simbolika zajednice (znas kada cela familija zivi u istoj kuci npr) jel si imala takvu situaciju? Tipa tvoj tata i njegov brat (stric) imaju zajednicku kucu pa ste se svi smestili i raspodelili po istoj.. npr?

Jel si zivela sama kao student (selidba zbog studiranja u drugom gradu) Mars vl. 9 pola (studije)
 Mars vl. 4 polja (dom) u 3 polju (selidba, ucenje da bih bila blize itd..) i to mi pada na pamet?
:)

Mene na to asocira/

Jesam se selila u bg da bih studirala,a tamo sam promenila par lokacija za sve godine studija...trenutno sam u rodnom gradu,radim i zivim sa prodicom,nismo u zajednici ni sa kim,mada jedina promena vezana za celokupnu porodicu (uzu,moje roditelje i sestru) je da smo se posle 30 godina preselili u drugi stan,jer mi je otac vojno lice,pa je dobio onaj koji mu pripada..pre par godina...

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #96 poslato: 04. Januar 2014. 18:26:57 »
pa zato sam i pitala,da li moze tako da se gleda..koliko znam TA gleda kroz 4 polje i jedan i drugi dom,i primarnu i mesto doma prodice kad se udas...tako sam porcitala..pa sam povezala..jer sam vladar mog 4 polja nosi u sebi vladara 10 i 7 polja.(veneru i saturna)..sto dalje implicira..da mi preseljenje moze biti ili zbog posla(venera vlada 10 poljem) ili zbog udaje (saturn vlada 7 poljem)..to je sve sto sam ja uspela da povezem,pa sam pitala za misljenje mudrijih i iskusnijih ovde..:)
hmmm...
Trebalo bi da je 1. dom u kome si zivela 4 polje
                       2. dom 6 polje
                       3. dom 8 polje
i tako redom...
Hm.. a vl. 4 u 3 moze selidba kod rodjaka, brace, sestre itd...
                   kod partnera ( Mars u vagi) u 9 njegovom ( inostranstvo)
Ovo bi mogla biti simbolika zajednice (znas kada cela familija zivi u istoj kuci npr) jel si imala takvu situaciju? Tipa tvoj tata i njegov brat (stric) imaju zajednicku kucu pa ste se svi smestili i raspodelili po istoj.. npr?

Jel si zivela sama kao student (selidba zbog studiranja u drugom gradu) Mars vl. 9 pola (studije)
 Mars vl. 4 polja (dom) u 3 polju (selidba, ucenje da bih bila blize itd..) i to mi pada na pamet?
:)

Mene na to asocira/

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #95 poslato: 04. Januar 2014. 18:26:02 »
Nisam udata bre,a nisam pitala jadranku nego Uki,...i ne vidim sto mislis tako da se sve vrti oko udaje..ja sam samo pitala da li moze i tako da se protumaci...to sto smo to pomenuli,ne znaci da nam je to jedini cilj u zivotu ili smisao istog..mene je zanimala samo simbolika i da li moze da se poveze s tim..opusteno samo..:*