Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40051 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #74 poslato: 02. Januar 2014. 23:12:35 »
Tnx za brz odgovor.  Interesuje me  - da li to u mom slucaju za prestojeci period znaci da ostajem tu gdje jesam?
Ne znam da li ste me pogresno shvatili - nikada nisam donosila odluke naprecac, impulsivno. To su posledice duzeg razmisljanja, samo sto mi je nekada neki mozda ne toliko vazan dogadjaj bude inicijalna kapisla ili mozda izgovor za neku reakciju. Sada imam bebu i ne mogu da cekam da mi nesto padne sa neba, nemam vremena, moram da se borim za nju i nasu egzistenciju..

Tesko je reci jer treba pogledati razne prediktivne metode a to izlazi van domena ove teme...

Van mreže zoi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 3
  • zoi has no influence.
  • Pol: Žena
    • astro.com
« Odgovor #73 poslato: 02. Januar 2014. 22:01:59 »
Ja bih pre reko da tvoja recenica vise odgovara tvojoj licnosti.Tebi su i mesec i sunce u promenljivim znacima a i vladar asc.To se takodje procenjuje pri selidbama i teznji ka promenama.Moze neko da ima savrseno postavljeno deveto polje i vladara koji je mnogo jaci od npr. vladara cetvrtog polja ali ako su mu licne planete a pogotovu svetla u fiksnim znacima nema nista od toga. Kardinalni znaci posledicno reaguju na seljenje, odnosno zbog necega, ali fiksni prakticno tesko...

Tnx za brz odgovor.  Interesuje me  - da li to u mom slucaju za prestojeci period znaci da ostajem tu gdje jesam?
Ne znam da li ste me pogresno shvatili - nikada nisam donosila odluke naprecac, impulsivno. To su posledice duzeg razmisljanja, samo sto mi je nekada neki mozda ne toliko vazan dogadjaj bude inicijalna kapisla ili mozda izgovor za neku reakciju. Sada imam bebu i ne mogu da cekam da mi nesto padne sa neba, nemam vremena, moram da se borim za nju i nasu egzistenciju..

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
« Odgovor #72 poslato: 02. Januar 2014. 21:24:38 »
Moze menjati enterijer ovog stana, pa zar i Vodolija ne bese fiksni znak?!

Preselice se svakako, al' udajom...

Uzela si mi rec iz usta  :D

ja mislim da ce venerica otici da zivi u inostranstvo zbog braka...mesec u trecoj u vagi...sunce u devetoj...egzaktan aspekt venere kao signifikatora braka sa jupiterom koji je u raku...

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #71 poslato: 02. Januar 2014. 21:20:37 »
Ja mislim da ces se ti ipak seliti tokom zivota,s obzirom da je  MarsVodolija a meni je nekako za  Vodolija prva asocijacija PROMENA!Verovatno je  Škorpija na vrhu IV polja kao fixan znak malo usporila stvari...A tranzitni Saturn dok bude tranzitirao  Škorpija tesko da ce dati preseljnje.Mada i ja sam se prvi put  preselila tek u nekoj 23oj,24oj godini.
Moze menjati enterijer ovog stana, pa zar i Vodolija ne bese fiksni znak?!

Preselice se svakako, al' udajom...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #70 poslato: 02. Januar 2014. 21:06:26 »
Da li se pod preseljenjem podrazumeva i ono kad student ode u drugi grad da studira i podstanarska seljakanja? Meni tesko padaju preseljenja, kao da me neko cupa sa sve tek pustenim zilicama ili zilama. A opet nekad bas imam potrebu za istim. Isto tako, sebe tesko mogu da zamislim u nekom inostranstvu.

Po mom misljenju svako mesto gde zivish van svog roditeljskog doma ja bih strpao u trecu kucu.Mozda gresim.Tako da svaki stan u kome zivish za vreme studija ja bih podveo pod trecu kucu.U ostalom dobro moze da se vidi da osobe koje se cesto sele, pa cak zive u inostranstvu cesto imaju jako izrazenu trecu kucu, ili njenog vladara ili imaju tu neko svetlo. Tebi seljenje po mom misljenju tesko pada jer ti je i sunce i mesec u fiksnom znaku, a pored toga je i vladar trece kuce u losem kvalitetu...tako da se zbog toga nelagodno osecas pri seljakanjima.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #69 poslato: 02. Januar 2014. 20:57:18 »
Da li se pod preseljenjem podrazumeva i ono kad student ode u drugi grad da studira i podstanarska seljakanja? Meni tesko padaju preseljenja, kao da me neko cupa sa sve tek pustenim zilicama ili zilama. A opet nekad bas imam potrebu za istim. Isto tako, sebe tesko mogu da zamislim u nekom inostranstvu.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #68 poslato: 02. Januar 2014. 20:52:44 »
Ako se neko selio i pravio "velike rezove" u zivotu- živ sam primjer! Moja "politika"je - ukoliko ti nešto ili neko ne prija - idi, mijenjaj, rizikuj - sam si tvorac svoje sudbine, tj. (ne)sreće. Slažete li se?

Rođena u Vojvodini, odrasla u BIH, školovala se u Beogradu i tu provela 10god i sada sam u Montenegru! Ali mislim da ću uskoro ponovo da pakujem kofere, jer mi ovde nešto jednostavno ne prija.. Da li se to vidi iz moje natalne? Nisam baš stručnada je proučim, ali znam sebe da osluškujem..
Ja bih pre reko da tvoja recenica vise odgovara tvojoj licnosti.Tebi su i mesec i sunce u promenljivim znacima a i vladar asc.To se takodje procenjuje pri selidbama i teznji ka promenama.Moze neko da ima savrseno postavljeno deveto polje i vladara koji je mnogo jaci od npr. vladara cetvrtog polja ali ako su mu licne planete a pogotovu svetla u fiksnim znacima nema nista od toga. Kardinalni znaci posledicno reaguju na seljenje, odnosno zbog necega, ali fiksni prakticno tesko...

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #67 poslato: 02. Januar 2014. 20:49:25 »
Evo kod mene mozete da vidite, kako izgleda kada se neko nikad nije selio u zivotu... :)
Ja ne znam, kakva direkcija moze da pokrene selidbu kod mene...
Ja sam ic  Škorpija (Fiksnost takodje moze da znaci da je promena mesta boravka umanjena)
E sad moj MarsVodolija u 6 polju (promenljivo polje, koje daje cesta pomeranja

Ja mislim da ces se ti ipak seliti tokom zivota,s obzirom da je  MarsVodolija a meni je nekako za  Vodolija prva asocijacija PROMENA!Verovatno je  Škorpija na vrhu IV polja kao fixan znak malo usporila stvari...A tranzitni Saturn dok bude tranzitirao  Škorpija tesko da ce dati preseljnje.Mada i ja sam se prvi put  preselila tek u nekoj 23oj,24oj godini.
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #66 poslato: 02. Januar 2014. 20:36:54 »
Ako se neko selio i pravio "velike rezove" u zivotu- živ sam primjer! Moja "politika"je - ukoliko ti nešto ili neko ne prija - idi, mijenjaj, rizikuj - sam si tvorac svoje sudbine, tj. (ne)sreće. Slažete li se?

Slazem se, mada, na kraju se sve svede na nas unutrasnji svet i zivot. Jer od sebe ne mozes pobeci.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže zoi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 3
  • zoi has no influence.
    • astro.com
« Odgovor #65 poslato: 02. Januar 2014. 17:29:19 »

Rođena u Vojvodini, odrasla u BIH, školovala se u Beogradu i tu provela 10god i sada sam u Montenegru! Ali mislim da ću uskoro ponovo da pakujem kofere, jer mi ovde nešto jednostavno ne prija.. Da li se to vidi iz moje natalne? Nisam baš stručnada je proučim, ali znam sebe da osluškujem..