Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40400 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #64 poslato: 02. Januar 2014. 14:18:47 »
Evo kod mene mozete da vidite, kako izgleda kada se neko nikad nije selio u zivotu... :)
Ja ne znam, kakva direkcija moze da pokrene selidbu kod mene...
Ja sam ic  Škorpija (Fiksnost takodje moze da znaci da je promena mesta boravka umanjena)
E sad moj MarsVodolija u 6 polju (promenljivo polje, koje daje cesta pomeranja)
Kd mene je bila situacija da sam imala vise izbora gde bih zivela (kod mame ili kod bake u nas stan)  Mars Vodolija (sloboda izbora, vise opcija)
Jednom sam samo na 3 meseca otisla iz stana kod bake u kucu i ubrzo smo se sv vratili u babin stan iz kuce ( Škorpija) Pluton :0: :ic: zbog dedie smrti su nas isterali iz te kuce (na neki nacin) pluton, skorpija smrt itd

Ceo zivot zivim u jednom stanu  i to izgleda ovako:
 :ic:  Škorpija  :0:  Pluton
disp  MarsVodolija u 6 polju

Baka preko Trgoprodukta dobija stan ( Mars :120: Mesec)
u novom naselju ( Vodolija)
Nove zgrade  Vodolija koje nazivaju (vojnim zgradama)  Mars
Ja sam se rodila i uselila tu i nikad vise se nsam selila ...
  Škorpija kao fiksni znak ume da oteza ili da odrzi ststicnost ..
 ŠkorpijaPluton na ic-u (ima podzemnih voda)
 Pluton (ja sam bolesno povezana sa ovim stanom, tu mi je charger bukvalno moram da se vratim kuci i da napunim energiju i nikad ali nikad ne bih mogla da ga prodam, pa makar imala i milone i nikad vise ne krocila tu ) znaci  Pluton je odradio svoje!!

Ne znam, kako bih kod mene moglo da se vidi preseljenje obzirom da sam raznorazne asp imala i nikad do preseljenja nije doslo.. Eventualno mozda sada  Saturn odradi svoje, pa me malo trgne (u poslednje vreme, sve vise razmisljam o nekom prseljenju) sto sa drugaricom sto sama privatno!! ali mislim da bi mi bilo tesko, posto je saturn tu.. Mozda bih trebala da sacekam.
U svakom slucaju, tako izgleda natal nekoga ko se nikad nije selio..
Gedam sestri je takodje  Mars vl. 4 polja ( :ic:OvanMarsJarac u 1 polju i ona je vezana za ovaj stan kao i ja.. imamo dogovor da ga uvek cuvamo i zadrzimo..

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #63 poslato: 31. Decembar 2013. 17:55:09 »
Imam ja pitanje :D

Od rodjenja sam se selila ukupno 5 puta ali sve u istom gradu , samostalno sam pocela da zivim u svom stanu sa 21 godinom a proslog maja sam se opet preselila (oba stana pripadaju porodici) . E sada kako se to objasnjava ? Vladar 4 kuce je Mars ,a je'l sada gledam koliko aspekata pravi pa toliko selidbi (ovo je verovatno glupa pretpostavka) ili kako?

Ah da prva dva stana tu smo roditelji i ja bili podstanari , ostalo je nase ( ne znam da li je to bitno)

Skolski primer cestih selidba je kada je MA u vezi sa 4. poljem. Kod tebe dodatno potvrdjuje i MO konj MA - kao nemir u domu - nemir jer se cesto pomerate :)
Mislim da se selis dokle god se ne ispuni simbolika 4.polja, MO , vladara i sl...
S obzirom da je MO u vagi pa to moze da bude centar grada - neki deo gde su gospoda - terazije, stari grad, knez mihailova i sl a jos i oba vladara 4. kuce MA i VE u vagi...to je to! A moze da bude da se skrasis sa kucom tek u braku (vaga) sa partnerom. U svakom slucaju lokacija je ta - strogi centar, jer u BG tu zivi gospoda (vaga)

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #62 poslato: 11. Mart 2013. 01:17:08 »
Imam ja pitanje :D

Od rodjenja sam se selila ukupno 5 puta ali sve u istom gradu , samostalno sam pocela da zivim u svom stanu sa 21 godinom a proslog maja sam se opet preselila (oba stana pripadaju porodici) . E sada kako se to objasnjava ? Vladar 4 kuce je Mars ,a je'l sada gledam koliko aspekata pravi pa toliko selidbi (ovo je verovatno glupa pretpostavka) ili kako?

Ah da prva dva stana tu smo roditelji i ja bili podstanari , ostalo je nase ( ne znam da li je to bitno)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #61 poslato: 10. Mart 2013. 23:25:49 »
     Vladar 4 u 2 polju treba da označava da dom gde živiš će biti posle nečije smrti ( Pluton ) tvoj (a 2 polje može da se gleda i kao 8 polje partnera, pa eto nasledjuješ dom od partnera kada on premine) - a ista priča važi i za vladar 4 polja u 5 polju, jer 5 polje predstavlja 2 tj 8 polje jednog od roditelja, pa tako eto opet priče o dobijanju stana preko roditelja. Opcija kada je vl. 4 polja u aspektu sa vladarem ili 7 ili 8 polja obično može da ukaže na ravnopravnu podelu vlasništva nad stanom izmedju tebe i supruga.
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #60 poslato: 10. Mart 2013. 23:22:11 »
meni npr. vlad IV  Pluton u II, to stvarno nemam pojma sta bi znacilo, mozda ipak kuca u vlasnistvu???

a suvladar  Mars u IV, ali taj  Mars mi je blizu vrha V, pa ne znam gde da ga smestim?

inace mi je  Mars :60: Uran :0: JupiterUran vl VII,  Jupiter vl VIII, pa da necu naslediti kucu od muza?
 mozda sam otisla u  :off:

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #59 poslato: 10. Mart 2013. 23:14:59 »
     Za podstanara se obično gleda 6 polje - podredjenost u nekom smislu. Obično je na neki način povezan vladar 6 polja sa 4 poljem, ili je vladar 4 polja ugrožen, na primer u izgonu (van sedišta - podstanar je neko ko nije u svojoj kući već tudjoj) itd...

A kada se ovako posmatra mogućnost selidbe, ondak se gleda svako drugo polje od :ic: u natalnom čartu, to je naredni stan / kuća ~ što znači :ic: u natalu je dom gde je osoba rodjena, pa ondak :nat: 6 polje je drugi stan, pa :nat: 8 polje je treći stan, pa :nat: :mcc: je četvrti stan itd...
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #58 poslato: 10. Mart 2013. 22:49:21 »
a sta mislis, kako tumaciti kad se neko puno puta selio u zivotu?
kad je podstanar?
i kako uopste videti da li neko ima svoju kucu ili ce uvek biti podstanar?

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #57 poslato: 10. Mart 2013. 20:37:01 »
Juče sam, napokon, otkrila, zašto od kako smo se preselili u ovaj stan u Mirijevu, je nama svima najednom krenulo sve nizbrdo (i do tada smo tata i ja živeli od 1 do 1 u mesecu, ali smo mogli i da se opustimo i "dišemo" tj imali smo i vremena i novca i zdravlja) Od nedavno, uhvatili su nas pundravci da bežimo odavde, da prodamo stan i da nadjemo stan na nekoj drugoj lokaciji.

Ako sam dobro odradila čart, moj 1 stan (Vračar od 1975 do 2002) je predstavljen :ic: pa kada pomeram za sledeći stan, to je :nat: 6 polje da je "nov" :ic: i on je u Ribe sa Neptun u :nat: 2 p. :0: 3 polje ~ a upravo to 3 polje je "nov" :as: i on ima :90: sa :nat: Mesec koji je vladar "novog" 8 polja u tom "novom" čartu ~ ali pošto je taj Mesec u :0: sa Fortuna u "novom" 10 polju, sve ukazuje da je to bila čista Karma, tj odradjivanje nekih teških karmičkih zadataka koji su ostali iz pr.života, a vezuju se za celu moju porodicu, ne samo za mene :idea:

Samim tim, sledeći, treći po redu stan u koji bi otišli odavde iz Mirijeva, bio bi predstavljen :nat: 8 polje, te bi "nov" :as: bio :nat: 5 polje koje je u Vodolija sa Uran u "novom" 9 polju, taj "nov" :ic: je u Bik sa Venera na Regulus u "novom" 7 polju :0: :desc: Uran i Venera imaju "virtuelni" :60: dok i sama Venera ima sve benefične aspekte, da ne računam što se nalazi na Regulusu. Ovo bi isto tako bila Karmička promena za nas, jer sami dispozitori Vodolija su Uran :90: Saturn s tim što kao što rekoh Uran ima "virtuelni" :60: sa Venera dok je Saturn u istom znaku kao i Venera i ima skladni aspekt :60: Sunce Pluton i :120: Neptun
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #56 poslato: 22. Januar 2013. 23:19:27 »
pa ja i idem sa teskim pocetkom, i to sad kad mi upravo  Saturn prolazi kroz IV polje.
u pocetku cu sigurno ispastati zbog toga sto nisam na vreme otisla i zavrsila neke stvari u zivotu, ali nema veze, neka je i tesko samo da bude uspesno...

Van mreže Andromeda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 17
  • Andromeda barely matters.Andromeda barely matters.
« Odgovor #55 poslato: 22. Januar 2013. 23:14:01 »
Za Sa u 9.p. Može da se premosti malefični značaj odlaskom u nekudtžavu koja ima smboliku Saturna... recimo Australija :) nekud gde su planine i ima puno stena :)
6.p. učestalost, redovnost ... Vladar otišao u 2.p. Selidba zbog povećanja ličnih vrednosti i standarda zavisno od aspekata.
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga