Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40401 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #54 poslato: 22. Januar 2013. 23:06:42 »
meni je vladar IV polja  Mars na kraju IV- vrhu V polja u  Strelac, pa ja mislim da je to inostranstvo jer je  Strelac znak inostranstva, ali i  Pluton mi je suvladar IV polja, u II polju, ali to ne znam kako da protumacim?

Hmm, i ti imas Saturn u 9 polju pa koliko je to uopste i dobro otici posvedocice ti tek kad odes! A sto se tice Mars, jos ti je on u 4 polju pa mi lici, ne garantujem, lici mi da ces da odes ali i "zasigurno" da se i vratis jer Mars ti je u 4 kako vidimo, a 9 polje ti pocinje , takoreci, u Ovnu a ako je to Nemacka eto, pun pogodak jer Nemacka je u Ovnu, ali kako rekoh, pored Saturna tamo moze ispasti da ti se ne dopadne u opste jer Saturn nosi ispastanja i teske pocetke a opet Ovan vlada Mars a on ti je u 4 polju pa ti je i povratak jasan itd.

Imam ga i ja samo kod mene je Karmicki odlazak pa odlicno znam u stvari:

muke moje niko nezna niti kome pricam ja, kako mi je ovamo, moja Dusa znaa, moja Dusa zzna...hahahaha. :lol: ;)

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #53 poslato: 22. Januar 2013. 21:47:05 »
meni je vladar IV polja  Mars na kraju IV- vrhu V polja u  Strelac, pa ja mislim da je to inostranstvo jer je  Strelac znak inostranstva, ali i  Pluton mi je suvladar IV polja, u II polju, ali to ne znam kako da protumacim?

Van mreže Andromeda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 17
  • Andromeda barely matters.Andromeda barely matters.
« Odgovor #52 poslato: 22. Januar 2013. 21:32:11 »
Recimo za puno puta selidbe je vladar 4.k. u padajuće kuće. Ako je vladar u 3.k. su česte selidbe i kratkotrajno stanovanje u jednom stanu, kuća na točkovima, ako je u vodeom znaku kuća na vodi, sve vrste pokretnih kuća, veliki parkinzi...

Kad je vladar 4. kuće u 9. kući onda se seli na destinacije blizu crkve, fakulteta ili visoko školskih ustanova, udaljenost predhodnog i idućeg stana najmanje 50 km i naravno inostrastvo.
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #51 poslato: 22. Januar 2013. 20:25:02 »
a kako npr. mi koji smo se mnogo puta selili?
kako mi da gledamo na to?
koji je koji stan?

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #50 poslato: 19. Januar 2013. 18:57:29 »
Podstaknuta Jadrankinim sjajnim opisom svojih stanova,evo malo i mog opisa stana...

(click to show/hide)
[/spoiler]

Fenomenalno si povezala . Strelac je taj koji je dao   visinu   tj poslednji  sprat u zgradi ( Vladar 4 kuce  MerkurStrelac)

Ova tema me fascinira do koje mere ima pogadjanja.
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #49 poslato: 19. Januar 2013. 12:40:34 »
Podstaknuta Jadrankinim sjajnim opisom svojih stanova,evo malo i mog opisa stana...

IV polje je 1 stan/kuća u kome živimo,a moje IV polje pada u znak blizanaca,čiji je vladar  MerkurStrelac- ovakva postavka često ukazuje na dosta trgovačkih radnji u blizini,što je i kod mene slučaj,kao i blizinu škola,a moja stan se nalazi u blizini čak 2 osnovne škole,blizanac ukazuje na visinu,pa sam ja živela na zadnjem spratu zgrade...Ali  Merkur gradi  :0:  Saturn pa je ovo star stan gde je zgrada ornula,ima nas mnogo u kuću (Merkur) ali na malom i skučenom prostoru ( :0: Saturn),nameštaj je star, Saturn ukazuje na prljav kraj,pa sam ja živela u radničkom naselju,u starom delu Beograda,u blizini ciganskog naselja,i u blizini pijace...Ovakva postavka ukazuje i na bolest jednog od roditelja,pa je tako slučaj i kod mene - majka hronično bolesna godinama i dosta puta je bila na operacijama i bolnici (Merkur u VIII polju,a dispozitor  Jupiter u XII polju)...Ja nikako nisam volela ovaj stan,i često sam razmišljala o tome kako ću da odem odatle jer  Merkur je i misao,razmišljanje...u ovom stanu sam provela vreme inflacije,kada su nam često isključivali struju u toku zime i nismo mogli da se grejemo,pa smo se neretko grejali na kaljevu peć i ugalj ( Saturn)..ugalj smo tata i ja često uzimali iz školskog dvorišta ( Merkur)

II stan je pokazan vladarem VI polja,a moje VI polje počinje u  Lav... Sunce je u   Strelac  :0:  Uran-pa se selim u stan u novogradnji i na zadnjem spratu zgrade...Selimo se u trenutku kada je moj otac( Sunce) napredovao u firmi... Sunce je u  Strelac i gradi  :60:  Jupiter pa će moj otac od kada je napredovao u firmi često putovati ... Sunce je na 10° a to je stepen  Jarac,pa ni ovaj stan nije veliki,što bi znak  Lav trebao da da...ali  ovaj stan je topao,a ja konačno imam svoju sobu koja je u svetlim,žutim i crvenim tonovima,a kako ima najveći radijator,ova soba se i najbrže ugreje... Mesec je blizu vrha VI polja,a gradi  :90:  Pluton,pa ovo opet ukazuje na majku koja je zdravstveno ozbiljno bolesna i životno ugrožena...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Kacci*

• Gost
« Odgovor #48 poslato: 06. Oktobar 2012. 20:12:45 »
Da li mi moze neko paciti pogled na natal i da mi kaze da l imam sanse sada,npr. u narednih godinu dana da se za stalno preselim u inostranstvo,zbog posla?
PRvo sam zivela sa roditeljima i sestrom kod babe i dede(sa majcine strane),onda smo se preselili u nas stan,koji se nalazi jednu ulicu od ovog stana,zatim,kad je deda umro,posto je babin i dedin stan bio veci,mi smo se sa bakom menjali,tako da sam se opet vratila u stari stan,tj.stan gde sam dosla iz porodilista :)
Vec 3 godine za redom 3-4 meseca zivim u inostranstvu zbog posla ali se opet  vratim kuci kad se zavrsi sezona. Ne znam da l se to racuna i kako se gleda.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #47 poslato: 05. Oktobar 2012. 15:43:13 »
     Pa ja se ponadah zbog Venera povratka iz solarca da će da bude nešto, jer je i tamo ona vladar 1-8 polja i ima apl. :60: sa Saturn vl. 4 polju u 1 polju (poklapanje i znaka Asc isto) al očigledno niš' od toga :hemija:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #46 poslato: 05. Oktobar 2012. 15:07:32 »
     Evo i ovde da napišem feed... ništa od selidbe... srela sam komšinicu, njen ludi sin neće ni da čuje o zameni... eto... ništa od moje kućice u cveću :dead:
Bice jednog dana . Verovatno nije bilo sudjeno . Kao vladar 8 polja tj tvog sledeceg preseljenja odradice Venera na Regulusu  svoje ,ne sumnjaj u to ! :heartshape:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #45 poslato: 05. Oktobar 2012. 12:59:07 »
     Evo i ovde da napišem feed... ništa od selidbe... srela sam komšinicu, njen ludi sin neće ni da čuje o zameni... eto... ništa od moje kućice u cveću :dead:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)