Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 40402 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #44 poslato: 05. Oktobar 2012. 00:46:27 »
Da, tacno tako. Ja nisam iz Beograda ali zivim u jednom naselju, blizu grada i jesmo na uzbrdici za razliku od grada. Vise sam ja ta koja ima problem sa reumom nego moja majka, kod nas je i bio ranije tetkin sin jos kao dete koji je zbog rata u bosni bio kod nas dok je imao neke probleme sa disajnim putevima. Sto se tice placa, zemlja i jeste neravna, i tacno je da sam se ranije jako brinula za majku.
Hvala na detaljnom opisu, mada me je zanimalo sledece preseljenje kad bude, plasi me ovaj  PlutonŠkorpija .

Ps: i kako da gledam, tj sta treba da mi aktivira cetvrtu kucu da bih se preselila?
Sledeca kuca ti je bas jaka .Vrh  kuce u Skorpiji  donosi problem sa podzemnim vodama koje  mogu uticati na raspolozenje . Tu su i problemi sa kanalizacionim cevima ,ako kuca ima septicku jamu onda se ona izliva , u vazduhu se oseti neprijatan miris . Pluton pa jos u skorpiji opisuje i smrt neke osobe u kuci . Ako je kuca  koja ima dvoriste obavezno iskopati bunar da bi se ublazila losa energija.
  ja sada gde zivim mi je  dom koji opisuje vrh 12 polja a to je Skorpija i vec 12 god vapim da se preselimo al nekako se neda .Valjda je to i neka karma koju treba odraditi ko ce ga znati ..
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #43 poslato: 05. Oktobar 2012. 00:46:00 »
(click to show/hide)

Evo gde je taj stan - kućica :)

Ono što smo mi videli iz kola (kada sam išla sa Dudom do Palmotićeve, pa onako u prolazu tata stao da vidimo gde je to i šta je to o čemu komšinica priča) je : kućica na početku tog dvorišnog zajedničkog puteljka (ono zaokruženo) E, sad, ta kućica je siva (ono, klasika, beton "boja") ali je lepa u odnosu na ostale kućice u tom dvorištu. Sa strane ima kapijicu, onako metar ipo visoku, sa ukrasnim vratima, ofarbana u belo, tu se udje i tu bi trebalo da bude ulaz u tu kućicu. Na prozorima na žalost postoje rešetke, al ok, direktno visoko prizemlje, mora tako, ali ima lepe zavese. Ima podrum i potkrovlje. Stan ima čak 3 terase (iako ih mi nismo videli, ali tako rekla komšinica...) Ima puno drveća na sve strane (vidi se na slici) a i u tom dvorištu zajedničkom isto tako ima par stabala al ne znam koje je drvo u pitanju. Nema stubove, niti ukrase ta kućica, al samo malo ima ukrasa oko prozora, ali ne znam kako s druge strane kućica izgleda, ovo što smo videli je sa ulične strane :hmm: :hmmm:

U toj ulici se nalazi jedna pekara pre tog bloka kućica, a posle toga ima čini mi se jedna prodavnica / knjižara šta li već i ondak ide neki hostel "Hostel" i posle toga na kraju ulice je Botanička bašta. Ispred te kuće je mini-raskrsnica, sa sve semaforima, pešačkim prelazima itd... a malo sa strane je OŠ Vuk Karadžić. U suštini, lokacija je više nego :up:

Na ćošku sa strane pekare, je ulica Palmotićeva, tako da bi Dudi njen lekar i dnevna bolnica bili na 5min peške. U šreh (to je starinski naziv za dijagonalu) je ona kafana sad ne mogu da se setim naziva, ugao sa Džordža Vašingtona (gde inače SU MI SE MOJI RODITELJI VENČALI davne 1969 ~ jer je tata imao momački stan u Dalmatinskoj na uglu sa Takovskom, tj tamo kod Rudarskog fakulteta mu je bio stan... isto dvorišna kućica... sudbina... ili ... ? ) S jedne strane je Bajloni pijaca, a s druge stane Palilulska pijaca.

Komšinica, koja je vlasnik tog stana nije tako baš visokog porekla, ali je bome bila neki direktor The Boss fazon, dal nekog velikog preduzeća / firme čega već i pored ove kuće ima još 3 stana + ovaj stan u Mirijevu + vikendica van grada. Vrlo je kuturna, fina, vaspitana, vidi se da ima stila i klase, visoka, pazi na svoj izgled, ima oko 60-tak godina sigurno, al dosta veselog duha i pričalica je kada se opusti. Koliko sam shvatila, udovica koja se dal preudala pa joj sad taj jedan sin (koji živi tu sa njom i kojem hoće da da ovaj naš stan) stalno prebacuje tog nekog Ž. sa kojim je ona sad i koji jadan živi u toj kući u vikendici, nikada nije bio ovde u stanu, a i za drugog sina, tj. nj brata non stop joj galami i gundja (i sve imam utisak da ona iz nekog straha od njega ne dolazi kod nas još uvek... on je malo ... tako ... lud... puši 5 pakli cigareta dnevno, omiljeno vreme za dranje i svadju i maltretiranje nje mu je posle 1h ujutru uz sve otvorene prozore u stanu... pije lekove... i tako... tuga...)

... a na 3 tramvajske stanice od ove kućice u cveću... je ... moj :herc: i moja osnovna škola :igra: tj moj kraj gde sam odrasla :igra:

:hvala: :respekt: :cmok:
Iskreno se nadam da će da bude nešto od ove priče. Nekako mi se sve uklapa, što preko astrologije, što ovako od dešavanja... astrološki :pr: Mesec mi krajem Oktobra dolazi na vrh :nat: :ic: tj na 00° Vodolija , a krajem Oktobra počinje nedelja štednje kod svih banaka pa tata ondak opet produžava ugovor na narednih godinu dana (pa ako bi trebalo da se nešto doplati za zamenu stan - kuća, mogao bi to ondak da uradi) Solarac je više nego upečatljiv što se tiče dešavanja u kući, al sad "kakvih" dogadjaja... videćem' :lupa:

:hvala: :respekt: :cmok:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #42 poslato: 05. Oktobar 2012. 00:06:09 »
Da, tacno tako. Ja nisam iz Beograda ali zivim u jednom naselju, blizu grada i jesmo na uzbrdici za razliku od grada. Vise sam ja ta koja ima problem sa reumom nego moja majka, kod nas je i bio ranije tetkin sin jos kao dete koji je zbog rata u bosni bio kod nas dok je imao neke probleme sa disajnim putevima. Sto se tice placa, zemlja i jeste neravna, i tacno je da sam se ranije jako brinula za majku.
Hvala na detaljnom opisu, mada me je zanimalo sledece preseljenje kad bude, plasi me ovaj  PlutonŠkorpija .

Ps: i kako da gledam, tj sta treba da mi aktivira cetvrtu kucu da bih se preselila?

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 05. Oktobar 2012. 00:04:03 »
Mozda mashim temu, ali me interesuje, vidi le meni u ovom solaru neko promenu mesta boravka?

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #40 poslato: 04. Oktobar 2012. 23:30:32 »
Jandranka ja se do sad nisam nikad selila, pa ako mozes da mi kazes za to prvo preseljenje.
Moja 4 je u  LavSunce u osmoj. To je kuca koju je moj otac sagradio, a tu mi je i  Mesec. Ubrzo posto je sagradio on i mama su se vencali. Moj otac je umro u kuci sto i opisuje vladara 4 u 8.  Sunce ima  :120: Jupiter iz 12-e. E sad znam da je 12 predstavljena dalekim zemljama ali moj otac je radio u nemackoj i zaradio pare za tu kucu. Posto je  Jupiter sirenje, mi imamo kucu na sprat, veliko dvoriste i jos jedan pored plac koji je nas. Dispozitor  Sunce je  SaturnJarac u mojoj sedmoj i to ne znam dalje kako da povezem.
Lav na vrhu 4 cesto opisuje kucu u centru grada , u znaku jarca ovo moze biti u starijem delu grada  Npr Novi Beograd  je pod vladavinom Ovna  i  i deo oko opstine kruzni tok bio  bi pod vladavinom Lava dok   bi preko puta znaka Ovan a to je Vaga opisivao stari deo grada a to bi bila Karaburma   ( ima  fabrike ,kartonka Avala , kozara itd )  Tako i kod tebe  vladar tvoje  4 kuce Sunce u Jarcu  moze biti kuca u starijem delu ,  kuca na visini ,tj brdu   plac nije ravan ) ali  u blizini  nekog kruznog toka , sportskog terena ,igralista
Za oca si opisala ali sama kazes tu ti je Mesec a kako Mesec opisuje majku   tvoja majka u ovoj kuci moze imati zdravstvenih problema . Moze biti hronicno bolesna , reuma tj problemi sa zglobovima ,bolovi u kolenima ,moze biti operisana .  Tvojoj majci sigurno ne prija energija ove kuce . Mozda se ona i zali na nesanicu ,  prisutan osecaj gusenja narocito nocu tako da spas trazi u otvorenom prozoru . Ti licno mozes imati  jako lose snove ,nesanice narocito kada je Mesec pun  kao i ogroman strah da ne izgubis majku .
Su vladar tvog 4 doma je Merkur  ( Device ) u  Vodolija. Merkur Device opisuje zivot   tj boravak nekog vaseg rodjaka zbog nekog lecenja  kao i da se u blizini kuce moze nalaziti apoteka , humanitarna organizacija kao sto je crveni krst  itd ...itd..

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #39 poslato: 04. Oktobar 2012. 22:56:59 »
      Jadro, jel mogu da te zamolim da pogledaš moj natal, da vidiš da li postoji selidba iz Mirijeva u ovaj stan kod Botaničke bašte? To bi mi bila 2 selidba u životu.

(click to show/hide)
[/spoiler]

Citam ovih dana o tvom mogucem preseljenju i sve da te pitam da izracunas svoja preseljenja do sada al eto procitala si mi misli . ]-[
Idem da se  :bajs: pa kad se vratim  :hi:

Tvoj sledeci novi dom predstavljen je 8 poljem sa vrhom u znaku  Bik  ali i  su vladarem  MerkurVaga  .  Kada se na vrhu  polja koje oznacava dom vrh nadje u znaku  Bik   opisuje   lepu ,veliku kucu i imanje . Ovo moze biti kuca koja  ima  paran broj stubova ispred  kuce ,moze imati  balkon na stubovima. Ne moze se reci da je kuca okupana suncem vec je vise u senovitom delu  ( u debeloj ladovini sto bi se reklo )   a moze se nalaziti u sredini bloka  ili u blizini same raskrsnice i u  atraktivnom kraju . Fasada kuce moze biti u  zelenoj sa nijansama zute ili u zutoj sa nijansama narandzaste boje . Na samoj fasadi mogu se naci neke skulpture   , detalji u vidu vencica . Okolo kuce je travnjak ,ima dosta drveca ( Moze biti kesten,lesnik,po neka breza , drvo koje  je tanko i sa puno grana, jorgovan moze biti i neka vockica u dvoristu( visnja,kajsija ,sljiva  , nakisela jabuka  ) ili vinova loza  koja  pravi hladovinu s pocetka price a vlasniku pruza neizmerno zadovoljstvo  dok jede grozdje   i lenskari u lezaljci . Na prozorima kuce  saksije s ljubicicama ,cipkaste zavese itd
 Sta se sve nalazi u neposrednoj blizini kuce
 Bik opisuje park ,prelepu bastu sa mirisnim cvecem    a sam vladar Venera koja je na Regulusu na jednoj od 4 carske fiksne zvezde .Fiksna zvezda Regulus smeštena je  na Lavovom telu, Ime potice od reči Regulus, što znači Mali Kralj, a često je zovu i Kor Leonis ili Lavlje srce) Upravo  vladar Venera na Regulusu mozda i opisuje Botanicku bastu koja se ili granici sa ovim imanjem ,ili kuca ima pogled na bastu jer podsetimo se  da  Botanička bašta "Jevremovac" je jedinica Biološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Osnovana je 1874. odlukom Ministarstva prosvete Kraljevine Srbije, na predlog Josifa Pančića, koji je bio i njen prvi upravnik. Godine 1889. godine kralj Milan Obrenović poklonio je imanje (koje je nasledio od svog dede Jevrema) Velikoj školi u Beogradu za Botaničku baštu, ali pod uslovom da se zove "Jevremovac". Na tom mestu i pod tim imenom nalazi se i danas. ,,Botanicka basta ,,    I sam vlasnik   ove kuce moze imati neko   dobro ,, kraljevsko poreklo ,,
U blizini kuce nalazi se Osnovna skola , moze biti i muzicka skola , tramvajske sine, saobracajni znakovi , pijaca ,trafika , auto servis .
 Zivot u ovom tvom novom domu   moze ti doneti puno udvaraca  cak moze doci i do ponude braka .  Su vladar ovog  :house: je   :retro: MerkurVaga  sto moze da ponovi   neku  ljubavnu pricu .Ko li  bi to mogao biti da mi je samo znati  :histerija::smeh:

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #38 poslato: 04. Oktobar 2012. 22:47:51 »
Moje 4. polje u  VodolijaSaturnJarac u 3. polju  :0: Neptun:90: Venera Merkur Sunce.

Živjeli smo u jednoj zgradi, u stanu koji je bio loš, ali su ga moji  renovirali kasnije i bio je baš lijep. Problem je bila energija. Prije rata je tamo bilo lijepo, susjedi se družili, ali kad je počeo rat, susjedi su pljuvali jedni po drugima, prijetili, nazivali pogrdnim imenima.

U to vrijeme nama su upadali u stan, prijetili da će nas poubijati i jedni i drugi. U tom periodu se razvila moja i sestrina astma -  Saturn :90: Merkur, bile smo neprestano lošeg zdravlja -  Saturn :90: Sunce, živjela sam tamo do moje 11. godine.

Patim taj period kao izuzetno zdravstveno loš.  sa 11. godina, dok smo još živjeli tamo, počeli su problemi sa cistama i neprestano sam ležala u bolnicama zbog toga  -  Saturn :90: Venera.

Situacija u stanu je bila takva da prvih godina oca nije bilo zbog ratišta -  Saturn :90: Sunce, onda se i on razbolio jako. U biti, kad sumiram sve, zdravstveno smo bili svi loše. Sestra je bila klinički mrtva majci na rukama...Majka je imala histerične napade bijesa, 6 puta je pokušala samoubojstvo, mislim da je to ludilo donio i   Neptun :0: Saturn. Jer je sve to u 12. polju od 4. polja.

Uglavnom jako loše.

E i onda smo se iznenada, brzo - 6. u  Ovan morali preseliti drugdje jer su nas izbacivali iz vlastitog stana. Uzeli kredit i sagradili montažnu kuću  Mars Blizanci koja je bila brzo gotova, ali sa mnogo propusta jel.

I sad živimo ovdje. Mala je i niska, jako lijepo uređena, baš vrckasta kao  Blizanci. Inače se nalazi u "bogatom" djelu grada gdje ima dosta poznatih/jakih ličnosti -  Mars :120: Jupiter Lav. A mi ovdje odudaramo jer niti smo bogati, niti smo elita, niti nam je kuća velika i skupa kao ostale, ali ja sam sretna. :)

Mars ima i  :120: sa  Merkur Venera Sunce pa se preseljenjem situacija sa zdravljem i ostalim uvelike poboljšala, nije idealna, ali je uvelike bolja.

Sad ne znam da li bi mi se isplatilo opet selit, ali znam da jednom hoću i  to u inozesmtvo...tada bi mi simbolika bila opisana kroz 8. polje :)

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #37 poslato: 04. Oktobar 2012. 22:27:26 »
Jandranka ja se do sad nisam nikad selila, pa ako mozes da mi kazes za to prvo preseljenje.
Moja 4 je u  LavSunce u osmoj. To je kuca koju je moj otac sagradio, a tu mi je i  Mesec. Ubrzo posto je sagradio on i mama su se vencali. Moj otac je umro u kuci sto i opisuje vladara 4 u 8.  Sunce ima  :120: Jupiter iz 12-e. E sad znam da je 12 predstavljena dalekim zemljama ali moj otac je radio u nemackoj i zaradio pare za tu kucu. Posto je  Jupiter sirenje, mi imamo kucu na sprat, veliko dvoriste i jos jedan pored plac koji je nas. Dispozitor  Sunce je  SaturnJarac u mojoj sedmoj i to ne znam dalje kako da povezem.

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #36 poslato: 04. Oktobar 2012. 16:29:40 »
      Jadro, jel mogu da te zamolim da pogledaš moj natal, da vidiš da li postoji selidba iz Mirijeva u ovaj stan kod Botaničke bašte? To bi mi bila 2 selidba u životu.

(click to show/hide)
[/spoiler]

Citam ovih dana o tvom mogucem preseljenju i sve da te pitam da izracunas svoja preseljenja do sada al eto procitala si mi misli . ]-[
Idem da se  :bajs: pa kad se vratim  :hi:

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #35 poslato: 04. Oktobar 2012. 01:02:01 »

Od rodjenja do 01-07-2008 živela sam na Vračaru, a posle toga ovde u Mirijevu ~ što znači 4 polje je Vračar, 6 polje Mirijevo, pa bi ondak ovo 8 polje bila ta kućica kod Botaničke bašte, jel tako?

Ako posmatram to moje 8 polje, ono je u Bik na 22° a tu je i :vertex: na Algolu. Dispozitor je Venera na Regulusu na samom kraju 10 polja (4 polje od 8 polja) koja je vladar i :as: a vladar 4 polja od 8 polja, taj stan-kućica je pod vladavinom Merkur koji je kod :as:

Ovde sad u Mirijevu, apsolutno ispunjava simboliku 6 polja, tj Mars Blizanci ~ imamo ovaj stan i jedan podstanarski stan (jer je Mars opet u 4 polju od 6 polja)

Ono što je meni interesantno je da je Mars pod vladavinom Merkur a pak Merkur pod vladavinom Venera ~ nekako mi to povezano, bitno, al nisam sigurna "zašto" mi je bitno :lol:

Ako gledam ovaj stan u Mirijevu, to je 6 polje (nov :as: je 25° Strelac sa :retro: Jupiter na kraju tog 6 polja)

Ako gledam ovu kućicu u cveću kod Botaničke bašte, ondak je to 8 polje (taj nov :as: je ondak moje 5 polje sa Neptun u Strelac u :nat: 2 polju tj. opet Jupiter )

Gledam li ja ovo dobro? Kad nadješ vremena, samo malo :lupa: :sherlok:

:hvala:

🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)